Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Velka Cena Slovenska 2021 (Samorin, SVK) - 3° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
200 Dorso | ASSOLUTI | |
200 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
4x100 Misti | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | ASSOLUTI Finale | |
50 Farfalla | ASSOLUTI Finale | |
100 Rana | ASSOLUTI Finale | |
100 Rana | ASSOLUTI Finale | |
200 Dorso | ASSOLUTI Finale | |
200 Dorso | ASSOLUTI Finale | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | |
4x100 Misti | ASSOLUTI | |
800 Stile Libero | ASSOLUTI | |
800 Stile Libero | ASSOLUTI |
Velka Cena Slovenska 2021 (Samorin, SVK) - 3° Day
SVK Dukla Banska Bystrica
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Kovacsova Timea - 2004 | 50 Farfalla | 00'31''33 | 00'30''62 | 28/04/2019 - Orca Cup 2019 (Bratislava, SVK) - 3° Day | 200 Dorso | 02'30''68 | 02'23''12 | 06/03/2020 - Velka Cena Slovenska (Bratislava, SVK) - 1° Day | 200 Dorso (Finale) | 02'26''86 | 02'23''12 | 06/03/2020 - Velka Cena Slovenska (Bratislava, SVK) - 1° Day |
Mikuskova Barbora - 2001 | 100 Stile Libero | 00'58''52 | 00'57''06 | 07/05/2017 - Orca Cup 2017 (Bratislava, SVK) - 3° Day | 100 Stile Libero (Finale) | 00'57''95 | 00'57''06 | 07/05/2017 - Orca Cup 2017 (Bratislava, SVK) - 3° Day |
Reindl Robin - 2002 | 200 Dorso | 02'26''36 | 02'22''59 | 22/06/2018 - Majstrovstva Sr Open (Bratislava, SVK) - 1° Day | 200 Dorso (Finale) | 02'19''86 | 02'22''59 | 22/06/2018 - Majstrovstva Sr Open (Bratislava, SVK) - 1° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Halinar Michal - 2004 | 50 Farfalla | 00'27''01 | 00'27''03 | 04/07/2020 - Corcavid Test (Bratislava, SVK) | 100 Stile Libero | 00'56''30 | 00'56''22 | 04/07/2020 - Corcavid Test (Bratislava, SVK) | 50 Farfalla (Finale) | 00'26''78 | 00'27''03 | 04/07/2020 - Corcavid Test (Bratislava, SVK) |
Kazimir Samuel Alexander - 2001 | 100 Rana | 01'08''11 | 01'06''68 | 17/03/2018 - Jarne M-Bao B, A, J, S (Bratislava, SVK) - 1° Day | 100 Rana (Finale) | 01'07''81 | 01'06''68 | 17/03/2018 - Jarne M-Bao B, A, J, S (Bratislava, SVK) - 1° Day |
Kudla Patrik - 2003 | 100 Rana | 01'08''25 | 01'07''61 | 06/03/2020 - Velka Cena Slovenska (Bratislava, SVK) - 1° Day | 100 Rana (Finale) | 01'07''84 | 01'07''61 | 06/03/2020 - Velka Cena Slovenska (Bratislava, SVK) - 1° Day |
Siklenka Andrej - 2003 | 50 Farfalla | 00'27''39 | 00'27''34 | 06/03/2020 - Velka Cena Slovenska (Bratislava, SVK) - 1° Day | 100 Rana | 01'10''79 | 01'08''51 | 06/03/2020 - Velka Cena Slovenska (Bratislava, SVK) - 1° Day | 50 Farfalla (Finale) | 00'27''57 | 00'27''34 | 06/03/2020 - Velka Cena Slovenska (Bratislava, SVK) - 1° Day | 100 Rana (Finale) | 01'10''20 | 01'08''51 | 06/03/2020 - Velka Cena Slovenska (Bratislava, SVK) - 1° Day |