Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Velka Cena Slovenska 2021 (Samorin, SVK) - 3° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
200 Dorso | ASSOLUTI | |
200 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
4x100 Misti | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | ASSOLUTI Finale | |
50 Farfalla | ASSOLUTI Finale | |
100 Rana | ASSOLUTI Finale | |
100 Rana | ASSOLUTI Finale | |
200 Dorso | ASSOLUTI Finale | |
200 Dorso | ASSOLUTI Finale | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | |
4x100 Misti | ASSOLUTI | |
800 Stile Libero | ASSOLUTI | |
800 Stile Libero | ASSOLUTI |
Velka Cena Slovenska 2021 (Samorin, SVK) - 3° Day
SVK Sport Club Of Police - Swimming Kosice
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Cizmarikova Zuzana - 2003 | 100 Rana | 01'19''35 | 01'17''75 | 29/08/2020 - Sturovske Stovky (Sturovo, SVK) | 100 Rana (Finale) | 01'18''74 | 01'17''75 | 29/08/2020 - Sturovske Stovky (Sturovo, SVK) | 800 Stile Libero | 10'03''18 | 10'08''11 | 02/06/2019 - Majstrovstva Sr Juniorov (Bratislava, SVK) - 3° Day |
Zenuchova Stacey Maria - 2004 | 50 Farfalla | 00'32''54 | 00'33''35 | 21/12/2019 - Memorial Ludovita Kukorelliho (Kosice, SVK) - 2° Day | 100 Stile Libero | 01'03''62 | 01'03''65 | 11/10/2020 - Jarna Cena Ziliny (Zilina, SVK) - 3° Day | 800 Stile Libero | 10'03''14 | 09'58''01 | 09/10/2020 - Jarna Cena Ziliny (Zilina, SVK) - 1° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Aron Richard - 2006 | 200 Dorso | 02'31''47 | 02'41''98 | 22/06/2019 - Majstrovstva Sr Starsich Ziakov (Kosice, SVK) - 2° Day | 100 Stile Libero | 00'59''50 | 01'06''59 | 22/06/2019 - Majstrovstva Sr Starsich Ziakov (Kosice, SVK) - 2° Day | 800 Stile Libero | 09'59''99 | 10'09''28 | 20/12/2019 - Memorial Ludovita Kukorelliho (Kosice, SVK) - 1° Day |
Cekan Samuel - 2004 | 200 Dorso | 02'22''53 | 02'26''20 | 11/10/2020 - Jarna Cena Ziliny (Zilina, SVK) - 3° Day | 800 Stile Libero | 09'29''53 | 09'40''42 | 01/03/2019 - Velka Cena Slovenska (Bratislava, SVK) - 1° Day |
Vasko Simon - 2006 | 50 Farfalla | 00'28''03 | 00'28''91 | 11/10/2020 - Jarna Cena Ziliny (Zilina, SVK) - 3° Day | 100 Stile Libero | 00'58''77 | 00'59''55 | 29/08/2020 - Sturovske Stovky (Sturovo, SVK) | 50 Farfalla (Finale) | 00'27''97 | 00'28''91 | 11/10/2020 - Jarna Cena Ziliny (Zilina, SVK) - 3° Day | 800 Stile Libero | 10'21''59 | 10'13''93 | 20/12/2019 - Memorial Ludovita Kukorelliho (Kosice, SVK) - 1° Day |