Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Velka Cena Slovenska 2021 (Samorin, SVK) - 3° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
200 Dorso | ASSOLUTI | |
200 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
4x100 Misti | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | ASSOLUTI Finale | |
50 Farfalla | ASSOLUTI Finale | |
100 Rana | ASSOLUTI Finale | |
100 Rana | ASSOLUTI Finale | |
200 Dorso | ASSOLUTI Finale | |
200 Dorso | ASSOLUTI Finale | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | |
4x100 Misti | ASSOLUTI | |
800 Stile Libero | ASSOLUTI | |
800 Stile Libero | ASSOLUTI |
Velka Cena Slovenska 2021 (Samorin, SVK) - 3° Day
SVK Plavecky Klub Orca Bratislava
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Dinkova Michaela - 2002 | 50 Farfalla | 00'30''48 | 00'29''50 | 31/05/2019 - Majstrovstva Sr Juniorov (Bratislava, SVK) - 1° Day | 100 Stile Libero | 01'01''24 | 00'59''87 | 13/05/2018 - Vienna International Swim Meet 18 Powered By Head Swimming (Wien, AUT) - 4° Day | 50 Farfalla (Finale) | 00'30''16 | 00'29''50 | 31/05/2019 - Majstrovstva Sr Juniorov (Bratislava, SVK) - 1° Day |
Filipovicova Mia Lydia - 2004 | 100 Rana | 01'27''37 | 01'24''68 | 11/03/2017 - Internationales Hi-Point Meeting 35° (Zurich, SUI) - 1° Day | 100 Stile Libero | 01'05''52 | 01'04''68 | 04/07/2020 - Corcavid Test (Bratislava, SVK) | 800 Stile Libero | 10'01''91 | 09'55''86 | 22/03/2019 - Jarna Cena Ziliny (Zilina, SVK) - 1° Day |
Gavran Lea - 2007 | 200 Dorso | 02'46''05 | 02'50''68 | 28/04/2019 - Orca Cup 2019 (Bratislava, SVK) - 3° Day | 100 Stile Libero | 01'08''43 | 01'11''58 | 05/04/2019 - XXIV Cena Popradu (Poprad, SVK) - 1° Day | 200 Dorso (Finale) | 02'44''74 | 02'50''68 | 28/04/2019 - Orca Cup 2019 (Bratislava, SVK) - 3° Day |
Grozajova Lea - 2007 | 50 Farfalla | 00'33''15 | 00'33''06 | 11/10/2020 - Jarna Cena Ziliny (Zilina, SVK) - 3° Day | 100 Rana | 01'22''27 | 01'20''98 | 10/10/2020 - Jarna Cena Ziliny (Zilina, SVK) - 2° Day | 800 Stile Libero | 09'38''49 | 10'28''31 | 23/06/2019 - Majstrovstva Sr Starsich Ziakov (Kosice, SVK) - 3° Day |
Hornakova Nadine - 2008 | 50 Farfalla | 00'31''84 | 00'32''28 | 11/10/2020 - Jarna Cena Ziliny (Zilina, SVK) - 3° Day | 200 Dorso | 02'29''24 | 02'30''15 | 04/07/2020 - Corcavid Test (Bratislava, SVK) | 200 Dorso (Finale) | 02'27''68 | 02'30''15 | 04/07/2020 - Corcavid Test (Bratislava, SVK) |
Jakubcova Bianka - 2007 | 100 Rana | 01'38''70 | 01'38''96 | 22/06/2019 - Majstrovstva Sr Starsich Ziakov (Kosice, SVK) - 2° Day | 100 Stile Libero | 01'12''63 | 01'07''47 | 04/07/2020 - Corcavid Test (Bratislava, SVK) |
Kralova Natalia - 2002 | 50 Farfalla | 00'30''87 | 00'30''44 | 31/05/2019 - Majstrovstva Sr Juniorov (Bratislava, SVK) - 1° Day | 100 Stile Libero | 01'03''18 | 01'01''61 | 28/04/2019 - Orca Cup 2019 (Bratislava, SVK) - 3° Day | 50 Farfalla (Finale) | 00'30''95 | 00'30''44 | 31/05/2019 - Majstrovstva Sr Juniorov (Bratislava, SVK) - 1° Day |
Poliacikova Kristina - 2008 | 50 Farfalla | 00'33''84 | 00'33''92 | 11/10/2020 - Jarna Cena Ziliny (Zilina, SVK) - 3° Day | 100 Stile Libero | 01'06''12 | 01'07''36 | 29/08/2020 - Sturovske Stovky (Sturovo, SVK) |
Ripkova Zora - 2002 | 50 Farfalla | 00'28''27 | 00'27''72 | 22/08/2019 - FINA World Junior Championships 2019 7° (Budapest, HUN) - 3° Day | 100 Stile Libero | 00'58''19 | 00'57''79 | 12/05/2019 - Romanian International Swimming Championships (Bucuresti, ROU) - 4° Day | 50 Farfalla (Finale) | 00'28''18 | 00'27''72 | 22/08/2019 - FINA World Junior Championships 2019 7° (Budapest, HUN) - 3° Day | 100 Stile Libero (Finale) | 00'57''74 | 00'57''79 | 12/05/2019 - Romanian International Swimming Championships (Bucuresti, ROU) - 4° Day |
Zvancigerova Lucia - 2006 | 50 Farfalla | 00'34''49 | 00'34''84 | 11/10/2020 - Jarna Cena Ziliny (Zilina, SVK) - 3° Day | 200 Dorso | 02'57''00 | 02'55''48 | 06/03/2020 - Velka Cena Slovenska (Bratislava, SVK) - 1° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Adamek Lukas - 2006 | 200 Dorso | 02'24''12 | 02'25''22 | 11/10/2020 - Jarna Cena Ziliny (Zilina, SVK) - 3° Day | 800 Stile Libero | 09'16''49 | 09'48''47 | 06/03/2020 - Velka Cena Slovenska (Bratislava, SVK) - 1° Day |
Gavran Valentin - 2004 | 50 Farfalla | 00'26''44 | 00'26''95 | 04/07/2020 - Corcavid Test (Bratislava, SVK) | 100 Stile Libero | 00'55''32 | 00'56''63 | 04/07/2020 - Corcavid Test (Bratislava, SVK) |
Godarsky Simon - 2007 | 50 Farfalla | 00'28''93 | 00'29''58 | 04/07/2020 - Corcavid Test (Bratislava, SVK) | 100 Stile Libero | 00'57''70 | 00'59''99 | 04/07/2020 - Corcavid Test (Bratislava, SVK) |
Janovjak Nicolas - 2007 | 100 Rana | 01'17''86 | 01'18''26 | 04/07/2020 - Corcavid Test (Bratislava, SVK) | 800 Stile Libero | 09'07''10 | 09'37''46 | 12/10/2019 - Jesenne M-BAO Dlhe Trate (Bratislava, SVK) |
Kliment Simon - 2001 | 200 Dorso | 02'10''90 | 02'06''10 | 15/12/2019 - Swim Cup Amsterdam (Amsterdam, NED) - 3° Day | 200 Dorso (Finale) | 02'07''06 | 02'06''10 | 15/12/2019 - Swim Cup Amsterdam (Amsterdam, NED) - 3° Day |
Obert Kristian - 2005 | 100 Rana | 01'14''33 | 01'13''45 | 29/08/2020 - Sturovske Stovky (Sturovo, SVK) | 100 Stile Libero | 00'54''72 | 00'55''57 | 04/07/2020 - Corcavid Test (Bratislava, SVK) | 100 Stile Libero (Finale) | 00'54''00 | 00'55''57 | 04/07/2020 - Corcavid Test (Bratislava, SVK) | 800 Stile Libero | 08'56''66 | 08'49''23 | 28/02/2020 - Jarne M-Bao - Dlhe Trate (Bratislava, SVK) |
Polak Adam - 2007 | 50 Farfalla | 00'31''29 | 00'33''12 | 11/10/2020 - Jarna Cena Ziliny (Zilina, SVK) - 3° Day | 200 Dorso | 02'38''13 | 02'43''88 | 06/03/2020 - Velka Cena Slovenska (Bratislava, SVK) - 1° Day | 800 Stile Libero | 10'03''58 | 10'43''56 | 12/10/2019 - Jesenne M-BAO Dlhe Trate (Bratislava, SVK) |
Polak Filip - 2004 | 50 Farfalla | 00'29''80 | 00'29''73 | 11/10/2020 - Jarna Cena Ziliny (Zilina, SVK) - 3° Day | 100 Stile Libero | 00'59''73 | 00'58''87 | 04/07/2020 - Corcavid Test (Bratislava, SVK) | 800 Stile Libero | 09'17''67 | 09'07''20 | 12/10/2019 - Jesenne M-BAO Dlhe Trate (Bratislava, SVK) |
Poliacik Jakub - 2004 | 100 Rana | 01'10''28 | 01'11''01 | 31/05/2019 - Majstrovstva Sr Juniorov (Bratislava, SVK) - 1° Day | 100 Stile Libero | 00'54''54 | 00'54''82 | 04/07/2020 - Corcavid Test (Bratislava, SVK) | 800 Stile Libero | 08'45''37 | 08'34''52 | 28/02/2020 - Jarne M-Bao - Dlhe Trate (Bratislava, SVK) |
Popelka Simon - 1999 | 50 Farfalla | 00'27''72 | 00'27''07 | 01/03/2019 - Velka Cena Slovenska (Bratislava, SVK) - 1° Day | 100 Stile Libero | 00'55''90 | 00'54''03 | 26/05/2017 - Grand Prix Slovakia (Bratislava, SVK) - 1° Day | 50 Farfalla (Finale) | 00'27''67 | 00'27''07 | 01/03/2019 - Velka Cena Slovenska (Bratislava, SVK) - 1° Day |