Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Velka Cena Slovenska 2021 (Samorin, SVK) - 3° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
200 Dorso | ASSOLUTI | |
200 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
4x100 Misti | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | ASSOLUTI Finale | |
50 Farfalla | ASSOLUTI Finale | |
100 Rana | ASSOLUTI Finale | |
100 Rana | ASSOLUTI Finale | |
200 Dorso | ASSOLUTI Finale | |
200 Dorso | ASSOLUTI Finale | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | |
4x100 Misti | ASSOLUTI | |
800 Stile Libero | ASSOLUTI | |
800 Stile Libero | ASSOLUTI |
Velka Cena Slovenska 2021 (Samorin, SVK) - 3° Day
SVK Xbs Swimming
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Cervenkova Emma - 2006 | 50 Farfalla | 00'29''86 | 00'29''11 | 11/10/2020 - Jarna Cena Ziliny (Zilina, SVK) - 3° Day | 50 Farfalla (Finale) | 00'30''15 | 00'29''11 | 11/10/2020 - Jarna Cena Ziliny (Zilina, SVK) - 3° Day |
Cupcova Petra - 2006 | 50 Farfalla | 00'32''40 | 00'32''74 | 11/10/2020 - Jarna Cena Ziliny (Zilina, SVK) - 3° Day | 100 Rana | 01'20''15 | 01'19''83 | 10/10/2020 - Jarna Cena Ziliny (Zilina, SVK) - 2° Day | 100 Rana (Finale) | 01'18''96 | 01'19''83 | 10/10/2020 - Jarna Cena Ziliny (Zilina, SVK) - 2° Day |
Dinkova Miroslava - 2005 | 100 Stile Libero | 01'03''68 | 01'05''30 | 01/06/2019 - Majstrovstva Sr Juniorov (Bratislava, SVK) - 2° Day |
Horvathova Tereza - 2007 | 100 Stile Libero | 01'09''87 | 01'17''58 | 16/06/2018 - Majstrovstva Sr Mladsich Ziakov (Bratislava, SVK) - 2° Day |
Janacova Bronislava - 2004 | 100 Rana | 01'17''63 | 01'15''92 | 31/05/2019 - Majstrovstva Sr Juniorov (Bratislava, SVK) - 1° Day | 100 Stile Libero | 01'03''75 | 01'04''20 | 29/08/2020 - Sturovske Stovky (Sturovo, SVK) | 100 Rana (Finale) | 01'16''92 | 01'15''92 | 31/05/2019 - Majstrovstva Sr Juniorov (Bratislava, SVK) - 1° Day |
Steffekova Martina - 2006 | 200 Dorso | 02'48''62 | 02'43''16 | 28/04/2019 - Orca Cup 2019 (Bratislava, SVK) - 3° Day | 200 Dorso (Finale) | 02'46''19 | 02'43''16 | 28/04/2019 - Orca Cup 2019 (Bratislava, SVK) - 3° Day |
Tomankova Natasa - 2006 | 100 Rana | 01'20''22 | 01'18''58 | 06/03/2020 - Velka Cena Slovenska (Bratislava, SVK) - 1° Day | 100 Rana (Finale) | 01'19''23 | 01'18''58 | 06/03/2020 - Velka Cena Slovenska (Bratislava, SVK) - 1° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Foltan Patrik - 2004 | 50 Farfalla | 00'26''16 | 00'26''13 | 11/10/2020 - Jarna Cena Ziliny (Zilina, SVK) - 3° Day | 200 Dorso | 02'07''46 | 02'07''34 | 11/10/2020 - Jarna Cena Ziliny (Zilina, SVK) - 3° Day | 200 Dorso (Finale) | 02'04''73 | 02'07''34 | 11/10/2020 - Jarna Cena Ziliny (Zilina, SVK) - 3° Day |
Halas Adam - 1998 | 50 Farfalla | 00'24''75 | 00'24''51 | 22/06/2018 - Majstrovstva Sr Open (Bratislava, SVK) - 1° Day | 100 Stile Libero | 00'52''63 | 00'51''64 | 23/06/2018 - Majstrovstva Sr Open (Bratislava, SVK) - 2° Day | 50 Farfalla (Finale) | 00'24''88 | 00'24''51 | 22/06/2018 - Majstrovstva Sr Open (Bratislava, SVK) - 1° Day | 100 Stile Libero (Finale) | 00'51''77 | 00'51''64 | 23/06/2018 - Majstrovstva Sr Open (Bratislava, SVK) - 2° Day |
Kosec Samuel - 2005 | 100 Rana | 01'10''35 | 01'10''52 | 10/10/2020 - Jarna Cena Ziliny (Zilina, SVK) - 2° Day | 100 Stile Libero | 00'57''60 | 00'57''72 | 11/10/2020 - Jarna Cena Ziliny (Zilina, SVK) - 3° Day | 100 Rana (Finale) | 01'11''11 | 01'10''52 | 10/10/2020 - Jarna Cena Ziliny (Zilina, SVK) - 2° Day |
Polcic Radoslav - 2005 | 50 Farfalla | 00'26''55 | 00'27''05 | 18/07/2020 - Duel In The Pool (Maria Enzersdorf, AUT) - 1° Day | 50 Farfalla (Finale) | 00'26''69 | 00'27''05 | 18/07/2020 - Duel In The Pool (Maria Enzersdorf, AUT) - 1° Day |
Sabo Juraj - 2004 | 100 Stile Libero | 00'54''56 | 00'54''84 | 06/03/2020 - Velka Cena Slovenska (Bratislava, SVK) - 1° Day | 100 Stile Libero (Finale) | 00'53''87 | 00'54''84 | 06/03/2020 - Velka Cena Slovenska (Bratislava, SVK) - 1° Day |
Tomko Marek - 2004 | 50 Farfalla | 00'28''44 | 00'27''77 | 24/03/2019 - Jarna Cena Ziliny (Zilina, SVK) - 3° Day | 100 Stile Libero | 00'56''99 | 00'56''10 | 12/07/2020 - 44° Mednarodni Plavalni Miting Telekom 2020 (Radovljica, SLO) - 2° Day |
Vonyik Andrej - 2005 | 200 Dorso | 02'18''21 | 02'19''38 | 18/07/2020 - Duel In The Pool (Maria Enzersdorf, AUT) - 1° Day | 100 Stile Libero | 00'55''54 | 00'55''22 | 19/12/2020 - XIV. Gyor Open Olympic Qualification Event (Gyor, HUN) - 4° Day | 200 Dorso (Finale) | 02'14''43 | 02'19''38 | 18/07/2020 - Duel In The Pool (Maria Enzersdorf, AUT) - 1° Day |