1 | LUX Schwammclub Deifferdang | Soffio Mara, Calmes Liz, Frippiat Florian, Brandenburger Pit | 04'24''62 | 555 | | | |
50m 35.84 (35.84) 100m 1:15.62 (39.78) [1:15.62] 150m 1:51.61 (35.99) 200m 2:34.18 (42.57) [1:18.56] 250m 3:00.01 (25.83) 300m 3:30.16 (30.15) [55.98] 350m 3:56.20 (26.04) 400m 4:24.62 (28.42) [54.46] |
2 | LUX Swimming Luxembourg | Vanderschrick Laura, Fedoseev Anton, Viguier Evan, Han Mengjia | 04'28''10 | 534 | | | |
50m 34.04 (34.04) 100m 1:11.61 (37.57) [1:11.61] 150m 1:44.09 (32.48) 200m 2:21.58 (37.49) [1:09.97] 250m 2:50.17 (28.59) 300m 3:23.62 (33.45) [1:02.04] 350m 3:54.44 (30.82) 400m 4:28.10 (33.66) [1:04.48] |
3 | LUX Cercle De Natation Dudelange | Wester Ben, Caeiro Diogo Constantino, Lindmark Melo Maia, Resl Dana | 04'31''15 | 516 | | | |
50m 31.51 (31.51) 100m 1:05.43 (33.92) [1:05.43] 150m 1:37.65 (32.22) 200m 2:15.71 (38.06) [1:10.28] 250m 2:47.74 (32.03) 300m 3:26.99 (39.25) [1:11.28] 350m 3:57.33 (30.34) 400m 4:31.15 (33.82) [1:04.16] |
4 | LUX Schwammclub Deifferdang | Calmes Nicolas, Lambin Elisa, Bohler Nora, Mannes Max | 04'32''68 | 508 | | | |
50m 30.48 (30.48) 100m 1:04.02 (33.54) [1:04.02] 150m 1:42.15 (38.13) 200m 2:27.25 (45.10) [1:23.23] 250m 2:59.19 (31.94) 300m 3:39.67 (40.48) [1:12.42] 350m 4:04.80 (25.13) 400m 4:32.68 (27.88) [53.01] |
5 | FRA Sporting Club Thionville | Veronese Malya, Vilohr Arthur, Mattel Louisa, Grundheber Maxence | 04'36''76 | 485 | | | |
50m 36.27 (36.27) 100m 1:12.99 (36.72) [1:12.99] 150m 1:47.22 (34.23) 200m 2:26.41 (39.19) [1:13.42] 250m 3:00.49 (34.08) 300m 3:40.03 (39.54) [1:13.62] 350m 4:07.10 (27.07) 400m 4:36.76 (29.66) [56.73] |
6 | LUX Luxembourg Sharks Swimming Club | Pavelek Mira, Maclear Gareth, Van Lelyveld Keanu, Perrin Samantha | 04'38''22 | 478 | | | |
50m 37.57 (37.57) 100m 1:17.83 (40.26) [1:17.83] 150m 1:52.11 (34.28) 200m 2:30.72 (38.61) [1:12.89] 250m 2:59.41 (28.69) 300m 3:34.89 (35.48) [1:04.17] 350m 4:05.23 (30.34) 400m 4:38.22 (32.99) [1:03.33] |
7 | LUX Swimming Club Le Dauphin Ettelbruck | Bleses Joyce, Visser Mats, Corbeel Bastin Ava, Eschette Louis | 04'39''97 | 469 | | | |
50m 35.37 (35.37) 100m 1:13.29 (37.92) [1:13.29] 150m 1:46.37 (33.08) 200m 2:26.21 (39.84) [1:12.92] 250m 3:01.18 (34.97) 300m 3:43.31 (42.13) [1:17.10] 350m 4:10.42 (27.11) 400m 4:39.97 (29.55) [56.66] |
8 | LUX Schwammclub Deifferdang | Thill Hugo, Fradet Maelle, Bohler Tim, Constantin Sophia Elena | 04'51''34 | 416 | | | |
50m 33.37 (33.37) 100m 1:10.07 (36.70) [1:10.07] 150m 1:51.71 (41.64) 200m 2:39.80 (48.09) [1:29.73] 250m 3:09.29 (29.49) 300m 3:45.56 (36.27) [1:05.76] 350m 4:16.42 (30.86) 400m 4:51.34 (34.92) [1:05.78] |
9 | GER White Sharks BKS E.v. | Valerius Lucy, Schwaab Justin, Kahl Helena, Moeck Thorleif | 04'55''37 | 399 | | | |
50m 38.33 (38.33) 100m 1:21.12 (42.79) [1:21.12] 150m 1:54.18 (33.06) 200m 2:34.47 (40.29) [1:13.35] 250m 3:09.95 (35.48) 300m 3:56.23 (46.28) [1:21.76] 350m 4:23.67 (27.44) 400m 4:55.37 (31.70) [59.14] |
10 | LUX Schwammclub Deifferdang | Reinesch Inaki, Moog Charlotte, Dehalleux Lukas, Waltzing Noemie | 05'32''69 | 279 | | | |
50m 37.16 (37.16) 100m 1:17.44 (40.28) [1:17.44] 150m 2:05.07 (47.63) 200m 3:02.93 (57.86) [1:45.49] 250m 3:35.51 (32.58) 300m 4:15.66 (40.15) [1:12.73] 350m 4:51.89 (36.23) 400m 5:32.69 (40.80) [1:17.03] |
11 | LUX Cercle De Natation Dudelange | Wester Liam, Pecirep Lana, Thomas Oliver, Artamonova Anastasia | 05'42''11 | 257 | | | |
50m 41.82 (41.82) 100m 1:27.99 (46.17) [1:27.99] 150m 2:14.14 (46.15) 200m 3:07.96 (53.82) [1:39.97] 250m 3:41.90 (33.94) 300m 4:21.76 (39.86) [1:13.80] 350m 4:58.09 (36.33) 400m 5:42.11 (44.02) [1:20.35] |
12 | BEL Blocry, Ottignies Et Univ.l.l.n. Swimming Team | Khardani Koussay, Monfils Van Beethoven Loanne, Seydi Yanis, Philippron Carolina | 06'16''35 | 193 | | | |
50m 44.56 (44.56) 100m 1:29.41 (44.85) [1:29.41] 150m 2:23.31 (53.90) 200m 3:25.26 (1:01.95) [1:55.85] 250m 4:06.17 (40.91) 300m 4:54.60 (48.43) [1:29.34] 350m 5:33.31 (38.71) 400m 6:16.35 (43.04) [1:21.75] |
13 | LUX Swimming Club Le Dauphin Ettelbruck | Tessaro Luca, Kerschen Emma, Pesch Zoe, Pletschette Hugo | 06'16''53 | 192 | | | |
50m 41.69 (41.69) 100m 1:27.12 (45.43) [1:27.12] 150m 2:17.08 (49.96) 200m 3:13.57 (56.49) [1:46.45] 250m 3:59.25 (45.68) 300m 5:01.72 (1:02.47) [1:48.15] 350m 5:36.16 (34.44) 400m 6:16.53 (40.37) [1:14.81] |
14 | BEL Club De Natation De Bastogne | Renard Enzo, Bomboir Alissa, Merche Elsa, Fraylich Hugo | 06'21''91 | 184 | | | |
50m 38.12 (38.12) 100m 1:20.65 (42.53) [1:20.65] 150m 2:15.20 (54.55) 200m 3:15.58 (1:00.38) [1:54.93] 250m 4:02.24 (46.66) 300m 4:56.13 (53.89) [1:40.55] 350m 5:36.55 (40.42) 400m 6:21.91 (45.36) [1:25.78] |
15 | LUX Cercle De Natation Dudelange | Ruiz Aguilar Oscar Leonardo, Marx Esther, Grilo Machado Diana, Artamonova Vladimir | 06'22''00 | 184 | | | |
50m 48.30 (48.30) 100m 1:39.08 (50.78) [1:39.08] 150m 2:27.69 (48.61) 200m 3:24.65 (56.96) [1:45.57] 250m 4:10.22 (45.57) 300m 5:03.88 (53.66) [1:39.23] 350m 5:40.74 (36.86) 400m 6:22.00 (41.26) [1:18.12] |
16 | LUX Schwammclub Deifferdang | Michels Link Louis Gilles, Koutsawa Ahoefa Klervia Maywenn, Ammari Emine, Accoh Paxcaeli | 06'37''17 | 164 | | | |
50m 46.55 (46.55) 100m 1:37.35 (50.80) [1:37.35] 150m 2:32.26 (54.91) 200m 3:36.42 (1:04.16) [1:59.07] 250m 4:16.32 (39.90) 300m 5:11.27 (54.95) [1:34.85] 350m 5:50.86 (39.59) 400m 6:37.17 (46.31) [1:25.90] |
    | LUX Swimming Luxembourg | Banky Jacqueline, Chaussard Albert Alexandre, Scholer Amelie, Vanderschrick Stephan | Squalificato | |
    | BEL Blocry, Ottignies Et Univ.l.l.n. Swimming Team | Kothonidis Alexandre, Serey Mendoza Maylen, Bombaerts Maloh, Debay Manon | Squalificato | |
    | BEL Blocry, Ottignies Et Univ.l.l.n. Swimming Team | Khardani Koussay, Buekenhout Chloe, Seydi Yanis, Philippron Carolina | Squalificato | |
    | LUX Cercle Natation Diekirch | Lemieszonek Maksymilian, Talmazan Daniel, Hamen Sophie, Brown Rockova Sarka | Squalificato | |