Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
32° Memorijal Ante Lambasa 2024. (Belgrade, SRB) - 1° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
200 Misti | ASSOLUTI A Kategorija 13god i stariji | |
200 Misti | Esordienti A E Kategorija 12 god i mladji | |
200 Misti | ASSOLUTI A Kategorija 13god i stariji | |
200 Misti | Esordienti A E Kategorija 12 god i mladji | |
50 Dorso | ASSOLUTI A Kategorija 13god i stariji | |
50 Dorso | Esordienti A E Kategorija 12 god i mladji | |
50 Dorso | ASSOLUTI A Kategorija 13god i stariji | |
50 Dorso | Esordienti A E Kategorija 12 god i mladji | |
400 Stile Libero | ASSOLUTI A Kategorija 13god i stariji | |
400 Stile Libero | Esordienti A E Kategorija 12 god i mladji | |
400 Stile Libero | ASSOLUTI A Kategorija 13god i stariji | |
400 Stile Libero | Esordienti A E Kategorija 12 god i mladji | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI A Kategorija 13god i stariji | |
100 Stile Libero | Esordienti A E Kategorija 12 god i mladji | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI A Kategorija 13god i stariji | |
100 Stile Libero | Esordienti A E Kategorija 12 god i mladji | |
200 Farfalla | ASSOLUTI A Kategorija 13god i stariji | |
200 Farfalla | ASSOLUTI A Kategorija 13god i stariji | |
200 Dorso | ASSOLUTI A Kategorija 13god i stariji | |
200 Dorso | ASSOLUTI A Kategorija 13god i stariji | |
100 Rana | ASSOLUTI A Kategorija 13god i stariji | |
100 Rana | Esordienti A E Kategorija 12 god i mladji | |
100 Rana | ASSOLUTI A Kategorija 13god i stariji | |
100 Rana | Esordienti A E Kategorija 12 god i mladji | |
50 Farfalla | ASSOLUTI A Kategorija 13god i stariji | |
50 Farfalla | Esordienti A E Kategorija 12 god i mladji | |
50 Farfalla | ASSOLUTI A Kategorija 13god i stariji | |
50 Farfalla | Esordienti A E Kategorija 12 god i mladji | |
Mistaffetta 4x50 Stile Libero | RAGAZZI Kategorija 14 god i mladji | |
1500 Stile Libero | ASSOLUTI A Kategorija 13god i stariji | |
800 Stile Libero | ASSOLUTI A Kategorija 13god i stariji | |
200 Misti | ASSOLUTI A Kategorija 13god i stariji Finale | |
200 Misti | JUNIORES 16 god i mladji Finale | |
200 Misti | ASSOLUTI A Kategorija 13god i stariji Finale | |
200 Misti | RAGAZZI 16 god i mladji Finale | |
50 Dorso | ASSOLUTI A Kategorija 13 god i stariji Finale | |
50 Dorso | JUNIORES 16 god i mladji Finale | |
50 Dorso | ASSOLUTI A Kategorija 13god i stariji Finale | |
50 Dorso | RAGAZZI 16 god i mladji Finale | |
400 Stile Libero | ASSOLUTI A Kategorija 13god i stariji Finale | |
400 Stile Libero | JUNIORES 16 god i mladji Finale | |
400 Stile Libero | ASSOLUTI A Kategorija 13god i stariji Finale | |
400 Stile Libero | RAGAZZI 16 god i mladji Finale | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI A Kategorija 13god i stariji Finale | |
100 Stile Libero | JUNIORES 16 god i mladji Finale | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI A Kategorija 13god i stariji Finale | |
100 Stile Libero | RAGAZZI 16 god i mladji Finale | |
200 Farfalla | ASSOLUTI A Kategorija 13god i stariji Finale | |
200 Farfalla | ASSOLUTI A Kategorija 13god i stariji Finale | |
200 Farfalla | RAGAZZI 16 god i mladji Finale | |
200 Dorso | ASSOLUTI A Kategorija 13god i stariji Finale | |
200 Dorso | JUNIORES 16 god i mladji Finale | |
200 Dorso | ASSOLUTI A Kategorija 13god i stariji Finale | |
200 Dorso | RAGAZZI 16 god i mladji Finale | |
100 Rana | ASSOLUTI A Kategorija 13god i stariji Finale | |
100 Rana | JUNIORES 16 god i mladji Finale | |
100 Rana | ASSOLUTI A Kategorija 13god i stariji Finale | |
100 Rana | RAGAZZI 16 god i mladji Finale | |
50 Farfalla | ASSOLUTI A Kategorija 13god i stariji Finale | |
50 Farfalla | JUNIORES 16 god i mladji Finale | |
50 Farfalla | ASSOLUTI A Kategorija 13god i stariji Finale | |
50 Farfalla | RAGAZZI 16 god i mladji Finale |
32° Memorijal Ante Lambasa 2024. (Belgrade, SRB) - 1° Day
MKD Swimming And Waterpolo Club Orion Skopje
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Kitanovik Iva - 2007 | 100 Stile Libero (A Kategorija 13god i stariji) | 01'03''25 | 01'02''07 | 19/12/2021 - XXX MPM Sveti Nikola - 2021 (Nis, SRB) - 2° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Gerasimovski Vasilij - 2009 | 50 Dorso (A Kategorija 13god i stariji) | 00'31''55 | 00'30''98 | 09/04/2023 - 11 April Grand Prix 2023 (Belgrade, SRB) - 2° Day | 50 Farfalla (A Kategorija 13god i stariji) | 00'29''59 | 00'33''04 | 19/06/2021 - Trofej Beograda 2021 (Beograd, SRB) - 1° Day | 50 Dorso (RAGAZZI 16 god i mladji Finale) | 00'31''47 | 00'30''98 | 09/04/2023 - 11 April Grand Prix 2023 (Belgrade, SRB) - 2° Day | 50 Farfalla (RAGAZZI 16 god i mladji Finale) | 00'29''37 | 00'33''04 | 19/06/2021 - Trofej Beograda 2021 (Beograd, SRB) - 1° Day |
Jovanovski David - 2009 | 400 Stile Libero (A Kategorija 13god i stariji) | 04'26''22 | 04'34''46 | 28/05/2023 - International Swimming Meet Orion Kup 2023' (Skopje, MKD) | 200 Dorso (A Kategorija 13god i stariji) | 02'23''51 | 02'19''87 | 17/12/2023 - XXXII Sveti Nikola - 2023 (Nis, SRB) - 2° Day | 400 Stile Libero (A Kategorija 13god i stariji Finale) | 04'23''60 | 04'34''46 | 28/05/2023 - International Swimming Meet Orion Kup 2023' (Skopje, MKD) | 200 Dorso (A Kategorija 13god i stariji Finale) | 02'23''64 | 02'19''87 | 17/12/2023 - XXXII Sveti Nikola - 2023 (Nis, SRB) - 2° Day |
Slavkovski Ognen - 2008 | 400 Stile Libero (A Kategorija 13god i stariji) | 04'25''96 | 04'27''05 | 08/04/2023 - 11 April Grand Prix 2023 (Belgrade, SRB) - 1° Day | 400 Stile Libero (A Kategorija 13god i stariji Finale) | 04'20''11 | 04'27''05 | 08/04/2023 - 11 April Grand Prix 2023 (Belgrade, SRB) - 1° Day |
Stefanovski Martin - 2007 | 100 Stile Libero (A Kategorija 13god i stariji) | 00'57''19 | 00'57''56 | 07/10/2023 - XIII Leskovacki Pobednik - 2023 (Leskovac, SRB) | 100 Rana (A Kategorija 13god i stariji) | 01'11''96 | 01'11''05 | 28/05/2023 - International Swimming Meet Orion Kup 2023' (Skopje, MKD) |