Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Lietuvos Vaiku (Klaipeda, LTU) - 2° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
100 Misti | Esordienti A | |
100 Misti | Esordienti A | |
200 Stile Libero | Esordienti A | |
200 Stile Libero | Esordienti A | |
100 Rana | Esordienti A | |
100 Rana | Esordienti A | |
200 Dorso | Esordienti A | |
200 Dorso | Esordienti A | |
50 Stile Libero | Esordienti A | |
50 Stile Libero | Esordienti A | |
4x50 Misti | Esordienti A | |
4x50 Misti | Esordienti A |
Lietuvos Vaiku (Klaipeda, LTU) - 2° Day
LTU Sostines Sports Centre
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Ambrulaityte Augustina - 2010 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'19''01 | 02'16''09 | 05/03/2022 - Sostines Sporto Centro Jaunuciu Plaukimo Pirmenybes (Vilnius, LTU) - 2° Day | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'29''78 | 00'29''46 | 05/03/2022 - Sostines Sporto Centro Jaunuciu Plaukimo Pirmenybes (Vilnius, LTU) - 2° Day |
Artiomova Veronika - 2011 | 100 Misti (Esordienti A) | 01'24''96 | 01'22''53 | 27/11/2021 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Cempionatas 25 M Baseine (Palanga, LTU) - 2° Day | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'33''18 | 00'32''46 | 26/02/2022 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Kaunas, LTU) - 2° Day |
Balkeviciute Jorile - 2010 | 100 Misti (Esordienti A) | 01'13''22 | 01'13''39 | 29/04/2022 - Sostines Sporto Centro Vaiku Pavasario Pirmenybes (Vilnius, LTU) | 100 Rana (Esordienti A) | 01'22''75 | 01'22''88 | 19/03/2022 - Lietuvos Jaunuciu Plaukimo Cempionatas 25 M Baseine (Vilnius, LTU) - 2° Day |
Filipaviciute Ugne - 2010 | 100 Rana (Esordienti A) | 01'22''91 | 01'23''32 | 29/04/2022 - Sostines Sporto Centro Vaiku Pavasario Pirmenybes (Vilnius, LTU) | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'32''32 | 00'32''59 | 03/12/2021 - Druskininkai Cup II (Druskininkai, LTU) - 1° Day |
Grigaite Ruta - 2010 | 100 Misti (Esordienti A) | 01'22''27 | 01'21''69 | 29/04/2022 - Sostines Sporto Centro Vaiku Pavasario Pirmenybes (Vilnius, LTU) | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'32''30 | 00'33''13 | 03/12/2021 - Druskininkai Cup II (Druskininkai, LTU) - 1° Day | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'38''49 | 00'38''41 | 24/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 1° Day |
Jakstonyte Laura - 2010 | 100 Misti (Esordienti A) | 01'32''95 | 01'38''75 | 29/01/2022 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Siauliai, LTU) - 2° Day | 100 Rana (Esordienti A) | 01'35''85 | 01'32''97 | 29/04/2022 - Sostines Sporto Centro Vaiku Pavasario Pirmenybes (Vilnius, LTU) |
Jurnaite Ingmara - 2010 | 100 Rana (Esordienti A) | 01'35''75 | 01'42''25 | 29/10/2021 - Druskininkai Cup (Druskininkai, LTU) - 1° Day | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'34''66 | 00'35''20 | 03/12/2021 - Druskininkai Cup II (Druskininkai, LTU) - 1° Day |
Malisauskaite Doroteja - 2012 | 100 Misti (Esordienti A) | 01'22''03 | 01'20''29 | 30/04/2022 - 2022 M. Kauno M. Vaiku Pavasario Snack King Plaukimo Pirmenybes (Kaunas, LTU) | 200 Dorso (Esordienti A) | 02'53''59 | 02'56''41 | 05/03/2022 - Sostines Sporto Centro Jaunuciu Plaukimo Pirmenybes (Vilnius, LTU) - 2° Day |
Michniovaite Gabriele - 2010 | 100 Misti (Esordienti A) | 01'17''62 | 01'15''97 | 19/03/2022 - Lietuvos Jaunuciu Plaukimo Cempionatas 25 M Baseine (Vilnius, LTU) - 2° Day | 100 Rana (Esordienti A) | 01'30''11 | 01'28''91 | 27/11/2021 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Cempionatas 25 M Baseine (Palanga, LTU) - 2° Day | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'35''99 | 00'35''43 | 03/12/2021 - Druskininkai Cup II (Druskininkai, LTU) - 1° Day |
Nedzveckaite Mija - 2010 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'33''90 | 02'35''48 | 29/01/2022 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Siauliai, LTU) - 2° Day | 200 Dorso (Esordienti A) | 02'53''08 | 02'52''57 | 29/01/2022 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Siauliai, LTU) - 2° Day |
Shilova Agata - 2010 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'41''81 | 02'44''74 | 19/03/2022 - Lietuvos Jaunuciu Plaukimo Cempionatas 25 M Baseine (Vilnius, LTU) - 2° Day | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'32''79 | 00'33''24 | 19/03/2022 - Lietuvos Jaunuciu Plaukimo Cempionatas 25 M Baseine (Vilnius, LTU) - 2° Day |
Smolskaite Jone - 2010 | 100 Misti (Esordienti A) | 01'23''93 | 01'21''87 | 29/04/2022 - Sostines Sporto Centro Vaiku Pavasario Pirmenybes (Vilnius, LTU) | 200 Dorso (Esordienti A) | 02'46''86 | 02'45''76 | 29/01/2022 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Siauliai, LTU) - 2° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Babkin Justinas - 2009 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'22''79 | 100 Rana (Esordienti A) | 01'21''88 | 01'20''76 | 19/03/2022 - Lietuvos Jaunuciu Plaukimo Cempionatas 25 M Baseine (Vilnius, LTU) - 2° Day |
Dubaka Lukas - 2009 | 100 Misti (Esordienti A) | 01'10''30 | 01'11''29 | 29/04/2022 - Sostines Sporto Centro Vaiku Pavasario Pirmenybes (Vilnius, LTU) | 100 Rana (Esordienti A) | 01'16''71 | 01'17''84 | 29/04/2022 - Sostines Sporto Centro Vaiku Pavasario Pirmenybes (Vilnius, LTU) |
Mikulevicius Marius - 2009 | 100 Misti (Esordienti A) | 01'18''64 | 100 Rana (Esordienti A) | 01'23''12 | 01'22''60 | 29/04/2022 - Sostines Sporto Centro Vaiku Pavasario Pirmenybes (Vilnius, LTU) |
Milevskij Adrian - 2010 | 100 Misti (Esordienti A) | 01'14''41 | 01'15''22 | 05/03/2022 - Sostines Sporto Centro Jaunuciu Plaukimo Pirmenybes (Vilnius, LTU) - 2° Day | 100 Rana (Esordienti A) | 01'22''66 | 01'19''77 | 26/02/2022 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Kaunas, LTU) - 2° Day |
Paknys Kristupas - 2009 | 100 Misti (Esordienti A) | 01'25''49 | 01'22''28 | 29/04/2022 - Sostines Sporto Centro Vaiku Pavasario Pirmenybes (Vilnius, LTU) | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'31''21 | 00'31''06 | 05/03/2022 - Sostines Sporto Centro Jaunuciu Plaukimo Pirmenybes (Vilnius, LTU) - 2° Day |
Sisko Michail - 2009 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'19''79 | 02'18''79 | 19/03/2022 - Lietuvos Jaunuciu Plaukimo Cempionatas 25 M Baseine (Vilnius, LTU) - 2° Day | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'29''36 | 00'28''78 | 06/05/2022 - Lietuvos Vaiku (Klaipeda, LTU) - 1° Day |
Tuskenis Mykolas - 2009 | 100 Misti (Esordienti A) | 01'07''21 | 01'06''33 | 19/03/2022 - Lietuvos Jaunuciu Plaukimo Cempionatas 25 M Baseine (Vilnius, LTU) - 2° Day | 200 Dorso (Esordienti A) | 02'13''56 | 02'12''08 | 19/03/2022 - Lietuvos Jaunuciu Plaukimo Cempionatas 25 M Baseine (Vilnius, LTU) - 2° Day | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'28''89 | 00'28''98 | 17/12/2021 - Lithuanian Swimming Championships (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Valinskas Benas - 2009 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'27''22 | 02'29''17 | 05/03/2022 - Sostines Sporto Centro Jaunuciu Plaukimo Pirmenybes (Vilnius, LTU) - 2° Day | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'30''26 | 00'29''61 | 06/05/2022 - Lietuvos Vaiku (Klaipeda, LTU) - 1° Day | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'35''85 | 00'36''62 | 29/10/2021 - Druskininkai Cup (Druskininkai, LTU) - 1° Day |
Vidugiris Ignas - 2009 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'26''88 | 02'29''93 | 19/03/2022 - Lietuvos Jaunuciu Plaukimo Cempionatas 25 M Baseine (Vilnius, LTU) - 2° Day | 200 Dorso (Esordienti A) | 02'39''89 | 02'51''84 | 05/03/2022 - Sostines Sporto Centro Jaunuciu Plaukimo Pirmenybes (Vilnius, LTU) - 2° Day |
Zekas Simonas - 2009 | 100 Misti (Esordienti A) | 01'13''72 | 01'13''49 | 05/03/2022 - Sostines Sporto Centro Jaunuciu Plaukimo Pirmenybes (Vilnius, LTU) - 2° Day | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'29''18 | 00'28''92 | 05/03/2022 - Sostines Sporto Centro Jaunuciu Plaukimo Pirmenybes (Vilnius, LTU) - 2° Day |
Ziemys Mindaugas - 2009 | 100 Misti (Esordienti A) | 01'17''18 | 01'19''18 | 29/04/2022 - Sostines Sporto Centro Vaiku Pavasario Pirmenybes (Vilnius, LTU) | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'30''94 | 00'31''60 | 05/03/2022 - Sostines Sporto Centro Jaunuciu Plaukimo Pirmenybes (Vilnius, LTU) - 2° Day |