1 | Kaftanikaite Ugne | 2010 | LTU Kauno PM | 02'36''39 | 439 | | | |
50m 36.66 (36.66) 100m 1:16.51 (39.85) [1:16.51] 150m 1:57.15 (40.64) 200m 2:36.39 (39.24) [1:19.88] |
2 | Petrauskaite Ugne | 2010 | LTU Siauliu Plaukimo Mokykla Delfinas-Vjsuc | 02'40''53 | 406 | | | |
50m 36.63 (36.63) 100m 1:17.26 (40.63) [1:17.26] 150m 1:59.82 (42.56) 200m 2:40.53 (40.71) [1:23.27] |
3 | Korsakaite Glorija | 2010 | LTU Elektrenu Sporto Centras | 02'42''48 | 392 | | | |
50m 37.75 (37.75) 100m 1:18.28 (40.53) [1:18.28] 150m 2:00.88 (42.60) 200m 2:42.48 (41.60) [1:24.20] |
4 | Smolskaite Jone | 2010 | LTU Sostines Sports Centre | 02'46''86 | 362 | | | |
50m 40.54 (40.54) 100m 1:22.73 (42.19) [1:22.73] 150m 2:05.46 (42.73) 200m 2:46.86 (41.40) [1:24.13] |
5 | Tipelyte Austeja | 2010 | LTU Siauliu Plaukimo Mokykla Delfinas-Vjsuc | 02'49''85 | 343 | | | |
50m 40.74 (40.74) 100m 1:23.88 (43.14) [1:23.88] 150m 2:07.74 (43.86) 200m 2:49.85 (42.11) [1:25.97] |
6 | Cerniauskaite Kamile | 2011 | LTU Elektrenu Sporto Centras | 02'50''40 | 340 | | | |
50m 40.56 (40.56) 100m 1:23.22 (42.66) [1:23.22] 150m 2:07.58 (44.36) 200m 2:50.40 (42.82) [1:27.18] |
7 | Rimkeviciute Liepa | 2010 | LTU Klaiedos Gintaro Sporto Centras | 02'52''88 | 325 | | | |
50m 40.35 (40.35) 100m 1:24.37 (44.02) [1:24.37] 150m 2:09.25 (44.88) 200m 2:52.88 (43.63) [1:28.51] |
8 | Nedzveckaite Mija | 2010 | LTU Sostines Sports Centre | 02'53''08 | 324 | | | |
50m 41.73 (41.73) 100m 1:25.93 (44.20) [1:25.93] 150m 2:10.16 (44.23) 200m 2:53.08 (42.92) [1:27.15] |
9 | Malisauskaite Doroteja | 2012 | LTU Sostines Sports Centre | 02'53''59 | 321 | | | |
50m 42.21 (42.21) 100m 1:24.57 (42.36) [1:24.57] 150m 2:04.41 (39.84) 200m 2:53.59 (49.18) [1:29.02] |
10 | Kirliauskaite Smilte | 2010 | LTU Kauno Sporto Mokykla Startas | 02'55''12 | 313 | | | |
50m 40.94 (40.94) 100m 1:26.14 (45.20) [1:26.14] 150m 2:12.20 (46.06) 200m 2:55.12 (42.92) [1:28.98] |
11 | Domereckaite Dominyka | 2010 | LTU Siauliu Plaukimo Mokykla Delfinas-Vjsuc | 03'00''45 | 286 | | | |
50m 41.96 (41.96) 100m 1:26.76 (44.80) [1:26.76] 150m 2:13.78 (47.02) 200m 3:00.45 (46.67) [1:33.69] |
12 | Bigenyte Barbora | 2010 | LTU Kauno PM | 03'04''19 | 269 | | | |
50m 43.02 (43.02) 100m 1:30.63 (47.61) [1:30.63] 150m 2:19.51 (48.88) 200m 3:04.19 (44.68) [1:33.56] |
13 | Kulikauskaite Magde | 2011 | LTU Panevezio Sporto Gimnazija-Zemyna | 03'05''44 | 263 | | | |
50m 44.89 (44.89) 100m 1:31.61 (46.72) [1:31.61] 150m 2:19.85 (48.24) 200m 3:05.44 (45.59) [1:33.83] |
14 | Turulyte Greta | 2011 | LTU Panevezio Sporto Gimnazija-Zemyna | 03'06''67 | 258 | | | |
50m 45.13 (45.13) 100m 1:33.46 (48.33) [1:33.46] 150m 2:21.04 (47.58) 200m 3:06.67 (45.63) [1:33.21] |
15 | Meliesiute Liepa | 2011 | LTU Siauliu Plaukimo Mokykla Delfinas-Vjsuc | 03'06''95 | 257 | | | |
50m 43.09 (43.09) 100m 1:32.42 (49.33) [1:32.42] 150m 2:20.55 (48.13) 200m 3:06.95 (46.40) [1:34.53] |
16 | Stonkute Gabija | 2010 | LTU Palangos Sporto Centras | 03'09''55 | 247 | | | |
50m 43.62 (43.62) 100m 1:32.50 (48.88) [1:32.50] 150m 2:22.53 (50.03) 200m 3:09.55 (47.02) [1:37.05] |
17 | Korsakaite Milita | 2012 | LTU Elektrenu Sporto Centras | 03'15''68 | 224 | | | |
50m 47.16 (47.16) 100m 1:37.24 (50.08) [1:37.24] 150m 2:28.84 (51.60) 200m 3:15.68 (46.84) [1:38.44] |
18 | Gavenaite Saule | 2012 | LTU Vsi Plaukimo Mokykla Nemunas | 03'17''78 | 217 | | | |
50m 48.11 (48.11) 100m 1:38.71 (50.60) [1:38.71] 150m 2:30.37 (51.66) 200m 3:17.78 (47.41) [1:39.07] |
19 | Stankeviciute Ugne | 2011 | LTU Kauno PM | 03'20''35 | 209 | | | |
50m 46.44 (46.44) 100m 1:36.27 (49.83) [1:36.27] 150m 2:24.54 (48.27) 200m 3:20.35 (55.81) [1:44.08] |
20 | Sapsai Meja | 2011 | LTU Vsi Plaukimo Mokykla Nemunas | 04'37''23 | 78 | | | |
50m 1:04.90 (1:04.90) 100m 2:15.84 (1:10.94) [2:15.84] 150m 3:30.01 (1:14.17) 200m 4:37.23 (1:07.22) [2:21.39] |