1 | Bernotas Martynas | 2009 | LTU Kauno PM | 02'01''62 | 545 | | | |
50m 28.83 (28.83) 100m 59.32 (30.49) [59.32] 150m 1:30.74 (31.42) 200m 2:01.62 (30.88) [1:02.30] |
2 | Zakaris Nojus | 2009 | LTU Siauliu Plaukimo Mokykla Delfinas-Vjsuc | 02'11''15 | 434 | | | |
50m 29.16 (29.16) 100m 1:02.29 (33.13) [1:02.29] 150m 1:37.11 (34.82) 200m 2:11.15 (34.04) [1:08.86] |
3 | Kersys Vilius | 2011 | LTU Kauno PM | 02'16''57 | 385 | | | |
50m 31.56 (31.56) 100m 1:07.18 (35.62) [1:07.18] 150m 1:42.56 (35.38) 200m 2:16.57 (34.01) [1:09.39] |
4 | Ragalskis Dovydas | 2009 | LTU Kauno PM | 02'19''63 | 360 | | | |
50m 32.24 (32.24) 100m 1:07.71 (35.47) [1:07.71] 150m 1:43.96 (36.25) 200m 2:19.63 (35.67) [1:11.92] |
5 | Sisko Michail | 2009 | LTU Sostines Sports Centre | 02'19''79 | 359 | | | |
50m 30.62 (30.62) 100m 1:05.88 (35.26) [1:05.88] 150m 1:43.16 (37.28) 200m 2:19.79 (36.63) [1:13.91] |
6 | Jocius Titas | 2009 | LTU Kauno PM | 02'21''75 | 344 | | | |
50m 33.45 (33.45) 100m 1:09.90 (36.45) [1:09.90] 150m 1:46.96 (37.06) 200m 2:21.75 (34.79) [1:11.85] |
7 | Vaskiv Vladislav | 2009 | LTU Panevezio Sporto Gimnazija-Zemyna | 02'22''49 | 339 | | | |
50m 31.39 (31.39) 100m 1:07.31 (35.92) [1:07.31] 150m 1:45.94 (38.63) 200m 2:22.49 (36.55) [1:15.18] |
8 | Babkin Justinas | 2009 | LTU Sostines Sports Centre | 02'22''79 | 337 | | | |
50m 32.80 (32.80) 100m 1:10.25 (37.45) [1:10.25] 150m 1:47.39 (37.14) 200m 2:22.79 (35.40) [1:12.54] |
9 | Valavicius Rojus | 2009 | LTU Kauno PM | 02'23''24 | 333 | | | |
50m 34.27 (34.27) 100m 1:10.99 (36.72) [1:10.99] 150m 1:47.72 (36.73) 200m 2:23.24 (35.52) [1:12.25] |
10 | Lisauskas Dovydas | 2009 | LTU Kauno PM | 02'24''65 | 324 | | | |
50m 34.05 (34.05) 100m 1:12.06 (38.01) [1:12.06] 150m 1:48.92 (36.86) 200m 2:24.65 (35.73) [1:12.59] |
11 | Trucinskas Marijus | 2010 | LTU Siauliu Plaukimo Mokykla Delfinas-Vjsuc | 02'25''60 | 317 | | | |
50m 33.70 (33.70) 100m 1:11.22 (37.52) [1:11.22] 150m 1:48.53 (37.31) 200m 2:25.60 (37.07) [1:14.38] |
12 | Vidugiris Ignas | 2009 | LTU Sostines Sports Centre | 02'26''88 | 309 | | | |
50m 33.57 (33.57) 100m 1:11.52 (37.95) [1:11.52] 150m 1:50.05 (38.53) 200m 2:26.88 (36.83) [1:15.36] |
13 | Venckus Jokubas | 2010 | LTU Siauliu Plaukimo Mokykla Delfinas-Vjsuc | 02'26''90 | 309 | | | |
50m 32.67 (32.67) 100m 1:10.94 (38.27) [1:10.94] 150m 1:50.04 (39.10) 200m 2:26.90 (36.86) [1:15.96] |
14 | Valinskas Benas | 2009 | LTU Sostines Sports Centre | 02'27''22 | 307 | | | |
50m 33.50 (33.50) 100m 1:12.20 (38.70) [1:12.20] 150m 1:51.66 (39.46) 200m 2:27.22 (35.56) [1:15.02] |
15 | Jakubauskas Benas | 2009 | LTU Siauliu Plaukimo Mokykla Delfinas-Vjsuc | 02'27''47 | 305 | | | |
50m 32.38 (32.38) 100m 1:10.43 (38.05) [1:10.43] 150m 1:51.02 (40.59) 200m 2:27.47 (36.45) [1:17.04] |
16 | Janavicius Titas | 2010 | LTU Elektrenu Sporto Centras | 02'27''56 | 305 | | | |
50m 33.03 (33.03) 100m 1:10.48 (37.45) [1:10.48] 150m 1:49.52 (39.04) 200m 2:27.56 (38.04) [1:17.08] |
17 | Onisciuk Artiom | 2009 | LTU Klaiedos Gintaro Sporto Centras | 02'27''82 | 303 | | | |
50m 32.89 (32.89) 100m 1:11.17 (38.28) [1:11.17] 150m 1:50.53 (39.36) 200m 2:27.82 (37.29) [1:16.65] |
18 | Laurutis Adomas | 2010 | LTU Siauliu Plaukimo Mokykla Delfinas-Vjsuc | 02'28''02 | 302 | | | |
50m 34.05 (34.05) 100m 1:12.04 (37.99) [1:12.04] 150m 1:51.15 (39.11) 200m 2:28.02 (36.87) [1:15.98] |
19 | Budrevicius Danas | 2010 | LTU Panevezio Sporto Gimnazija-Zemyna | 02'29''26 | 295 | | | |
50m 34.40 (34.40) 100m 1:13.49 (39.09) [1:13.49] 150m 1:52.72 (39.23) 200m 2:29.26 (36.54) [1:15.77] |
20 | Dumpis Domantas | 2009 | LTU Siauliu Plaukimo Mokykla Delfinas-Vjsuc | 02'29''89 | 291 | | | |
50m 33.62 (33.62) 100m 1:12.17 (38.55) [1:12.17] 150m 1:52.38 (40.21) 200m 2:29.89 (37.51) [1:17.72] |
21 | Drevinskas Azuolas | 2010 | LTU Kauno Sporto Mokykla Startas | 02'30''00 | 290 | | | |
50m 34.16 (34.16) 100m 1:13.48 (39.32) [1:13.48] 150m 1:52.82 (39.34) 200m 2:30.00 (37.18) [1:16.52] |
22 | Jocius Laurynas | 2010 | LTU Siauliu Plaukimo Mokykla Delfinas-Vjsuc | 02'30''27 | 289 | | | |
50m 34.45 (34.45) 100m 1:12.81 (38.36) [1:12.81] 150m 1:52.72 (39.91) 200m 2:30.27 (37.55) [1:17.46] |
23 | Necajev Milan | 2009 | LTU Klaiedos Gintaro Sporto Centras | 02'30''38 | 288 | | | |
50m 33.90 (33.90) 100m 1:13.26 (39.36) [1:13.26] 150m 1:52.60 (39.34) 200m 2:30.38 (37.78) [1:17.12] |
24 | Guzelis Dovas | 2010 | LTU Kauno Sporto Mokykla Startas | 02'30''55 | 287 | | | |
50m 34.53 (34.53) 100m 1:12.79 (38.26) [1:12.79] 150m 1:52.26 (39.47) 200m 2:30.55 (38.29) [1:17.76] |
25 | Ruzele Vejas Jokubas | 2010 | LTU Palangos Sporto Centras | 02'30''80 | 286 | | | |
50m 33.97 (33.97) 100m 1:12.84 (38.87) [1:12.84] 150m 1:51.72 (38.88) 200m 2:30.80 (39.08) [1:17.96] |
26 | Kairys Nerius | 2010 | LTU Klaiedos Gintaro Sporto Centras | 02'34''17 | 267 | | | |
50m 35.21 (35.21) 100m 1:15.32 (40.11) [1:15.32] 150m 1:55.60 (40.28) 200m 2:34.17 (38.57) [1:18.85] |
27 | Rutkauskas Modestas | 2009 | LTU Panevezio Sporto Gimnazija-Zemyna | 02'38''22 | 247 | | | |
50m 35.90 (35.90) 100m 1:16.52 (40.62) [1:16.52] 150m 1:58.83 (42.31) 200m 2:38.22 (39.39) [1:21.70] |
28 | Butkus Arijandas | 2009 | LTU Siauliu Plaukimo Mokykla Delfinas-Vjsuc | 02'38''52 | 246 | | | |
50m 35.79 (35.79) 100m 1:16.33 (40.54) [1:16.33] 150m 1:58.47 (42.14) 200m 2:38.52 (40.05) [1:22.19] |
29 | Kazakevic Leonardas | 2010 | LTU Siauliu Plaukimo Mokykla Delfinas-Vjsuc | 02'39''22 | 243 | | | |
50m 35.73 (35.73) 100m 1:16.59 (40.86) [1:16.59] 150m 2:00.94 (44.35) 200m 2:39.22 (38.28) [1:22.63] |
30 | Cvirka Vilius | 2010 | LTU Alytaus Sporto Ir Rekreacijos Centras | 02'40''60 | 236 | | | |
50m 37.29 (37.29) 100m 1:20.16 (42.87) [1:20.16] 150m 2:02.78 (42.62) 200m 2:40.60 (37.82) [1:20.44] |
31 | Tamulionis Titas | 2009 | LTU Panevezio Sporto Gimnazija-Zemyna | 02'41''47 | 233 | | | |
50m 36.35 (36.35) 100m 1:17.92 (41.57) [1:17.92] 150m 2:00.81 (42.89) 200m 2:41.47 (40.66) [1:23.55] |
32 | Brazaitis Martynas | 2010 | LTU Kauno Sporto Mokykla Startas | 02'44''06 | 222 | | | |
50m 37.25 (37.25) 100m 1:19.04 (41.79) [1:19.04] 150m 2:01.88 (42.84) 200m 2:44.06 (42.18) [1:25.02] |
33 | Bencevicius Arnas | 2009 | LTU Alytaus Sporto Ir Rekreacijos Centras | 02'46''53 | 212 | | | |
50m 38.11 (38.11) 100m 1:20.41 (42.30) [1:20.41] 150m 2:03.81 (43.40) 200m 2:46.53 (42.72) [1:26.12] |
34 | Trybe Kristupas | 2009 | LTU Panevezio Sporto Gimnazija-Zemyna | 02'49''08 | 202 | | | |
50m 37.90 (37.90) 100m 1:21.63 (43.73) [1:21.63] 150m 2:07.18 (45.55) 200m 2:49.08 (41.90) [1:27.45] |
35 | Berulis Tajus | 2010 | LTU Alytaus Sporto Ir Rekreacijos Centras | 02'50''17 | 199 | | | |
50m 38.08 (38.08) 100m 1:22.16 (44.08) [1:22.16] 150m 2:07.90 (45.74) 200m 2:50.17 (42.27) [1:28.01] |
36 | Zickus Gustas | 2010 | LTU Palangos Sporto Centras | 02'50''31 | 198 | | | |
50m 39.98 (39.98) 100m 1:24.62 (44.64) [1:24.62] 150m 2:10.20 (45.58) 200m 2:50.31 (40.11) [1:25.69] |
37 | Kazys Povilas | 2010 | LTU Palangos Sporto Centras | 03'07''09 | 149 | | | |
50m 41.26 (41.26) 100m 1:29.61 (48.35) [1:29.61] 150m 2:19.72 (50.11) 200m 3:07.09 (47.37) [1:37.48] |
38 | Kairys Eimantas | 2010 | LTU Palangos Sporto Centras | 03'15''42 | 131 | | | |
50m 43.17 (43.17) 100m 1:34.25 (51.08) [1:34.25] 150m 2:25.06 (50.81) 200m 3:15.42 (50.36) [1:41.17] |
39 | Jankaitis Jokubas | 2010 | LTU Elektrenu Sporto Centras | 03'24''15 | 115 | | | |
50m 43.53 (43.53) 100m 1:37.99 (54.46) [1:37.99] 150m 2:34.63 (56.64) 200m 3:24.15 (49.52) [1:46.16] |
40 | Simkus Zygimantas | 2010 | LTU Palangos Sporto Centras | 03'29''12 | 107 | | | |
50m 45.82 (45.82) 100m 1:40.05 (54.23) [1:40.05] 150m 2:35.66 (55.61) 200m 3:29.12 (53.46) [1:49.07] |
41 | Roslekas Pijus | 2009 | LTU Elektrenu Sporto Centras | 03'46''41 | 84 | | | |
50m 45.05 (45.05) 100m 1:43.99 (58.94) [1:43.99] 150m 2:46.33 (1:02.34) 200m 3:46.41 (1:00.08) [2:02.42] |