1 | Jackiewicz Piotr | 2008 | POL UKS G-8 Bielany Warszawa | 01'57''66 | 651 | | | |
50m 27.53 (27.53) 100m 57.22 (29.69) [57.22] 150m 1:28.00 (30.78) 200m 1:57.66 (29.66) [1:00.44] |
2 | Shypin Aliaksandr | 2007 | POL UKS G-8 Bielany Warszawa | 01'58''34 | 640 | | | |
50m 27.29 (27.29) 100m 57.58 (30.29) [57.58] 150m 1:29.10 (31.52) 200m 1:58.34 (29.24) [1:00.76] |
3 | Sikora Cyprian | 2007 | POL KS KSZO Ostrowiec Swietokrzyski | 01'59''21 | 626 | | | |
50m 26.92 (26.92) 100m 56.69 (29.77) [56.69] 150m 1:28.04 (31.35) 200m 1:59.21 (31.17) [1:02.52] |
4 | Trydulski Oskar | 2005 | POL UKS G-8 Bielany Warszawa | 02'01''78 | 587 | | | |
50m 27.64 (27.64) 100m 58.47 (30.83) [58.47] 150m 1:30.37 (31.90) 200m 2:01.78 (31.41) [1:03.31] |
5 | Dobryjanowicz Michal | 2008 | POL UKS G-8 Bielany Warszawa | 02'04''05 | 555 | | | |
50m 28.81 (28.81) 100m 1:00.46 (31.65) [1:00.46] 150m 1:33.46 (33.00) 200m 2:04.05 (30.59) [1:03.59] |
6 | Ozga Ignacy | 2008 | POL Uks Feniks Debica | 02'04''72 | 547 | | | |
50m 27.80 (27.80) 100m 58.48 (30.68) [58.48] 150m 1:31.07 (32.59) 200m 2:04.72 (33.65) [1:06.24] |
7 | Wojciechowski Wiktor | 2007 | POL UKS G-8 Bielany Warszawa | 02'04''95 | 543 | | | |
50m 28.92 (28.92) 100m 1:00.62 (31.70) [1:00.62] 150m 1:33.11 (32.49) 200m 2:04.95 (31.84) [1:04.33] |
8 | Burczynski Jakub | 2007 | POL UKS G-8 Bielany Warszawa | 02'05''12 | 541 | | | |
50m 29.44 (29.44) 100m 1:01.94 (32.50) [1:01.94] 150m 1:34.24 (32.30) 200m 2:05.12 (30.88) [1:03.18] |
9 | Bogatek Bartek | 2007 | POL UKS G-8 Bielany Warszawa | 02'06''70 | 521 | | | |
50m 30.21 (30.21) 100m 1:02.83 (32.62) [1:02.83] 150m 1:35.00 (32.17) 200m 2:06.70 (31.70) [1:03.87] |
10 | Swistak Milosz | 2006 | POL Uks Feniks Debica | 02'06''84 | 520 | | | |
50m 28.66 (28.66) 100m 1:00.76 (32.10) [1:00.76] 150m 1:33.63 (32.87) 200m 2:06.84 (33.21) [1:06.08] |
11 | Cholewa Wojciech | 2006 | POL Uks Feniks Debica | 02'07''25 | 515 | | | |
50m 29.86 (29.86) 100m 1:02.19 (32.33) [1:02.19] 150m 1:35.07 (32.88) 200m 2:07.25 (32.18) [1:05.06] |
12 | Chmielewski Jan | 2007 | POL UKS G-8 Bielany Warszawa | 02'07''30 | 514 | | | |
50m 29.42 (29.42) 100m 1:01.26 (31.84) [1:01.26] 150m 1:34.38 (33.12) 200m 2:07.30 (32.92) [1:06.04] |
13 | Tomczyk Dawid | 2008 | POL UKS Huragan Sosnowiec | 02'08''61 | 498 | | | |
50m 29.91 (29.91) 100m 1:02.54 (32.63) [1:02.54] 150m 1:36.13 (33.59) 200m 2:08.61 (32.48) [1:06.07] |
14 | Janczyk Maksymilian | 2007 | POL UKS G-8 Bielany Warszawa | 02'08''90 | 495 | | | |
50m 27.81 (27.81) 100m 59.18 (31.37) [59.18] 150m 1:33.28 (34.10) 200m 2:08.90 (35.62) [1:09.72] |
15 | Nowak Maksym | 2006 | POL SP Motyl Mosir Stalowa Wola | 02'08''99 | 494 | | | |
50m 30.92 (30.92) 100m 1:04.02 (33.10) [1:04.02] 150m 1:37.06 (33.04) 200m 2:08.99 (31.93) [1:04.97] |
16 | Chmielewski Franciszek | 2007 | POL UKS G-8 Bielany Warszawa | 02'09''60 | 487 | | | |
50m 29.02 (29.02) 100m 1:01.27 (32.25) [1:01.27] 150m 1:36.04 (34.77) 200m 2:09.60 (33.56) [1:08.33] |
17 | Glogowski Seweryn | 2008 | POL Miejski Uczniowski Klub Plywacki Orka Mosir Kielce | 02'11''11 | 470 | | | |
50m 29.85 (29.85) 100m 1:03.06 (33.21) [1:03.06] 150m 1:37.72 (34.66) 200m 2:11.11 (33.39) [1:08.05] |
18 | Jaworski Krzysztof | 2008 | POL Ks Aqua Sport | 02'12''14 | 459 | | | |
50m 31.92 (31.92) 100m 1:06.01 (34.09) [1:06.01] 150m 1:40.14 (34.13) 200m 2:12.14 (32.00) [1:06.13] |
19 | Kordjak Dawid | 2006 | POL Uks Feniks Debica | 02'12''62 | 454 | | | |
50m 30.68 (30.68) 100m 1:04.33 (33.65) [1:04.33] 150m 1:39.37 (35.04) 200m 2:12.62 (33.25) [1:08.29] |
20 | Siwarski Marcin | 2007 | POL Uczniowski Klub Sportowy Delfinek Ustrzyki Dolne | 02'14''76 | 433 | | | |
50m 31.59 (31.59) 100m 1:06.50 (34.91) [1:06.50] 150m 1:41.68 (35.18) 200m 2:14.76 (33.08) [1:08.26] |
21 | Olszynski Seklecki Jakub | 2007 | POL Mlodziezowy Klub Plywacki Gdansk | 02'15''88 | 422 | | | |
50m 30.45 (30.45) 100m 1:05.08 (34.63) [1:05.08] 150m 1:41.00 (35.92) 200m 2:15.88 (34.88) [1:10.80] |
22 | Miara Jakub | 2005 | POL Kp Orlik Przeworsk | 02'16''63 | 416 | | | |
50m 29.97 (29.97) 100m 1:03.83 (33.86) [1:03.83] 150m 1:40.57 (36.74) 200m 2:16.63 (36.06) [1:12.80] |
23 | Kapusta Eryk | 2008 | POL Solne Miasto Sp. Z O.O. Wieliczka | 02'18''81 | 396 | | | |
50m 31.06 (31.06) 100m 1:05.88 (34.82) [1:05.88] 150m 1:43.42 (37.54) 200m 2:18.81 (35.39) [1:12.93] |
24 | Leno Martin | 2008 | SVK Plavecky Klub Chemes Humenne | 02'19''19 | 393 | | | |
50m 32.05 (32.05) 100m 1:07.80 (35.75) [1:07.80] 150m 1:44.42 (36.62) 200m 2:19.19 (34.77) [1:11.39] |
25 | Przeszlowski Sebastian | 2007 | POL Kp Orlik Przeworsk | 02'29''85 | 315 | | | |
50m 30.73 (30.73) 100m 1:07.60 (36.87) [1:07.60] 150m 1:48.97 (41.37) 200m 2:29.85 (40.88) [1:22.25] |
26 | Skora Patryk | 2008 | POL Mukp Fala Ropczyce | 02'30''93 | 308 | | | |
50m 33.71 (33.71) 100m 1:11.06 (37.35) [1:11.06] 150m 1:51.54 (40.48) 200m 2:30.93 (39.39) [1:19.87] |