1 | Jonczak Marcel | 2009 | POL Rwks Sparta Bilgoraj | 01'00''76 | 539 | | | |
50m 28.20 (28.20) 100m 1:00.76 (32.56) [1:00.76] |
2 | Grzesik Franciszek | 2009 | POL KS KSZO Ostrowiec Swietokrzyski | 01'01''69 | 515 | | | |
50m 28.25 (28.25) 100m 1:01.69 (33.44) [1:01.69] |
3 | Batugowski Szymon | 2009 | POL KS KSZO Ostrowiec Swietokrzyski | 01'02''31 | 499 | | | |
50m 28.99 (28.99) 100m 1:02.31 (33.32) [1:02.31] |
4 | Zawlocki Kajetan | 2010 | POL UKS G-8 Bielany Warszawa | 01'02''57 | 493 | | | |
50m 29.45 (29.45) 100m 1:02.57 (33.12) [1:02.57] |
5 | Nalej Maciej | 2009 | POL St.lok. Salos-Cortile Kielce | 01'02''95 | 484 | | | |
50m 28.39 (28.39) 100m 1:02.95 (34.56) [1:02.95] |
6 | Rodzynskyi Mykhailo | 2009 | POL Klub Plywacki Sokol Rzeszow | 01'03''08 | 481 | | | |
50m 29.34 (29.34) 100m 1:03.08 (33.74) [1:03.08] |
7 | Pryczynicz Olaf | 2010 | POL UKS G-8 Bielany Warszawa | 01'03''41 | 474 | | | |
50m 29.72 (29.72) 100m 1:03.41 (33.69) [1:03.41] |
8 | Wrzesniak Oskar | 2009 | POL Solne Miasto Sp. Z O.O. Wieliczka | 01'05''24 | 435 | | | |
50m 31.02 (31.02) 100m 1:05.24 (34.22) [1:05.24] |
9 | Bzowski Dawid | 2009 | POL UKS Huragan Sosnowiec | 01'05''30 | 434 | | | |
50m 30.00 (30.00) 100m 1:05.30 (35.30) [1:05.30] |
10 | Gladkowski Olaf | 2010 | POL Uks Mos Elk | 01'06''80 | 405 | | | |
50m 31.67 (31.67) 100m 1:06.80 (35.13) [1:06.80] |
11 | Synowiec Szymon | 2010 | POL UKS Omega 21 Olkusz | 01'06''82 | 405 | | | |
50m 31.46 (31.46) 100m 1:06.82 (35.36) [1:06.82] |
12 | Sloma Karol | 2009 | POL Kp Orlik Przeworsk | 01'07''57 | 391 | | | |
50m 30.85 (30.85) 100m 1:07.57 (36.72) [1:07.57] |
13 | Paruch Maciej | 2010 | POL Klub Sportowy ''H2o Bochnia'' | 01'07''75 | 388 | | | |
50m 30.36 (30.36) 100m 1:07.75 (37.39) [1:07.75] |
14 | Siwiec Ksawery | 2010 | POL Piranie Sosir Nowa Deba | 01'08''04 | 383 | | | |
50m 30.27 (30.27) 100m 1:08.04 (37.77) [1:08.04] |
15 | Luksaj Filip | 2009 | SVK Plavecky Klub Chemes Humenne | 01'08''92 | 369 | | | |
50m 31.98 (31.98) 100m 1:08.92 (36.94) [1:08.92] |
16 | Zuchowski Kacper | 2009 | POL Ks Fala Niepolomice | 01'09''05 | 367 | | | |
50m 31.62 (31.62) 100m 1:09.05 (37.43) [1:09.05] |
17 | Pluta Wojciech | 2010 | POL Uks Jasien Sucha Beskidzka | 01'09''48 | 360 | | | |
50m 32.13 (32.13) 100m 1:09.48 (37.35) [1:09.48] |
18 | Racko Simon | 2009 | SVK Plavecky Klub Chemes Humenne | 01'09''80 | 355 | | | |
50m 30.81 (30.81) 100m 1:09.80 (38.99) [1:09.80] |
19 | Mrowczynski Bartek | 2010 | POL UKS G-8 Bielany Warszawa | 01'09''96 | 353 | | | |
50m 32.42 (32.42) 100m 1:09.96 (37.54) [1:09.96] |
20 | Piotrowski Szymon | 2010 | POL UKS G-8 Bielany Warszawa | 01'10''97 | 338 | | | |
50m 33.60 (33.60) 100m 1:10.97 (37.37) [1:10.97] |
21 | Bak Jakub | 2010 | POL MKS Ikar Mielec | 01'13''67 | 302 | | | |
50m 33.11 (33.11) 100m 1:13.67 (40.56) [1:13.67] |
22 | Kolbasin Oleksandr | 2009 | POL Ks Fala Niepolomice | 01'14''89 | 287 | | | |
50m 33.47 (33.47) 100m 1:14.89 (41.42) [1:14.89] |
23 | Prokop Ignacy | 2010 | POL UKS Skarpa Lublin | 01'18''12 | 253 | | | |
50m 35.31 (35.31) 100m 1:18.12 (42.81) [1:18.12] |
24 | Sabados Oliver | 2010 | SVK Plavecky Klub Chemes Humenne | 01'18''67 | 248 | | | |
50m 35.27 (35.27) 100m 1:18.67 (43.40) [1:18.67] |
25 | Miara Piotr | 2009 | POL Kp Orlik Przeworsk | 01'21''07 | 226 | | | |
50m 35.78 (35.78) 100m 1:21.07 (45.29) [1:21.07] |
26 | Muciek Szymon | 2010 | POL MKS Ikar Mielec | 01'23''19 | 210 | | | |
50m 38.23 (38.23) 100m 1:23.19 (44.96) [1:23.19] |
27 | Szwarc Wiktor | 2010 | POL Uczniowski Klub Sportowy Delfinek Ustrzyki Dolne | 01'24''33 | 201 | | | |
50m 36.53 (36.53) 100m 1:24.33 (47.80) [1:24.33] |
28 | Warchol Ivo | 2010 | POL Uks Feniks Debica | 01'25''29 | 194 | | | |
50m 38.77 (38.77) 100m 1:25.29 (46.52) [1:25.29] |
29 | Jarosinski Jakub | 2010 | POL Uks Sp5 Swim | 01'31''56 | 157 | | | |
50m 43.05 (43.05) 100m 1:31.56 (48.51) [1:31.56] |
30 | Grzesik Mikolaj | 2010 | POL UKS Huragan Sosnowiec | 01'31''72 | 156 | | | |
50m 41.11 (41.11) 100m 1:31.72 (50.61) [1:31.72] |