Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Mistrzostwa Slaska 11 - Lat (Radlin, POL)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | Esordienti A1 | |
50 Stile Libero | Esordienti B2 | |
200 Stile Libero | Esordienti B2 | |
200 Stile Libero | Esordienti A1 | |
100 Dorso | Esordienti B2 | |
100 Dorso | Esordienti A1 | |
100 Rana | Esordienti A1 | |
100 Rana | Esordienti B2 | |
50 Farfalla | Esordienti A1 | |
50 Farfalla | Esordienti B2 | |
4x50 Stile Libero | Esordienti B2 | |
4x50 Stile Libero | Esordienti A1 | |
100 Stile Libero | Esordienti A1 | |
100 Stile Libero | Esordienti B2 | |
50 Dorso | Esordienti A1 | |
50 Dorso | Esordienti B2 | |
50 Rana | Esordienti A1 | |
50 Rana | Esordienti B2 | |
100 Farfalla | Esordienti A1 | |
100 Farfalla | Esordienti B2 | |
100 Misti | Esordienti A1 | |
100 Misti | Esordienti B2 | |
4x50 Misti | Esordienti B2 | |
4x50 Misti | Esordienti A1 |
Mistrzostwa Slaska 11 - Lat (Radlin, POL)
POL MKS Palac Mlodziezy Katowice
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Faruga Julia - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'34''97 | 00'35''52 | 02/02/2019 - Miedzynarodowe Zawody O Puchar Silesia (Katowice, POL) - 2° Day | 100 Rana (Esordienti A1) | 01'41''67 | 01'45''07 | 02/02/2019 - Miedzynarodowe Zawody O Puchar Silesia (Katowice, POL) - 2° Day | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'20''86 | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'44''43 | 00'45''60 | 17/05/2019 - Liga Szkol I Klubow Slaskich 2008 (Gliwice, POL) |
Grabowska Patrycja - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'37''89 | 00'37''88 | 02/02/2019 - Miedzynarodowe Zawody O Puchar Silesia (Katowice, POL) - 2° Day | 100 Rana (Esordienti A1) | 01'41''03 | 01'39''44 | 02/02/2019 - Miedzynarodowe Zawody O Puchar Silesia (Katowice, POL) - 2° Day | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'38''46 | 00'37''88 | 02/02/2019 - Miedzynarodowe Zawody O Puchar Silesia (Katowice, POL) - 2° Day | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'46''41 | 00'45''22 | 17/05/2019 - Liga Szkol I Klubow Slaskich 2008 (Gliwice, POL) | 100 Misti (Esordienti A1) | 01'36''94 | 01'41''75 | 30/11/2018 - Mistrzostwa Slaska 10 Latkow (Dabrowa Gornicza, POL) |
Jakubiak Martyna - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'52''80 | 00'53''15 | 28/05/2019 - Mistrzostwa Palacu Mlodziezy W Plywaniu Dzien Dziecka 2019 (Katowice, POL) | 100 Dorso (Esordienti A1) | 02'08''00 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 02'03''40 | 50 Dorso (Esordienti A1) | 00'58''57 | 01'00''32 | 12/12/2018 - Mistrzostwa Palacu Mlodziezy W Plywaniu Mikolajki 2018 (Katowice, POL) - 2° Day |
Jakubiak Nicole - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'41''42 | 00'46''46 | 25/01/2019 - Liga Szkol I Klubow Slaskich 2008 (Gliwice, POL) | 100 Rana (Esordienti A1) | 01'48''55 | 01'51''20 | 02/02/2019 - Miedzynarodowe Zawody O Puchar Silesia (Katowice, POL) - 2° Day | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'50''18 | 00'48''20 | 28/05/2019 - Mistrzostwa Palacu Mlodziezy W Plywaniu Dzien Dziecka 2019 (Katowice, POL) | 100 Misti (Esordienti A1) | 01'46''47 | 02'18''15 | 23/04/2018 - Liga Szkol I Klubow Slaskich 2008 (Gliwice, POL) |
Kolerska Karolina - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'35''96 | 00'38''05 | 23/04/2018 - Liga Szkol I Klubow Slaskich 2008 (Gliwice, POL) | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'35''63 | 01'38''76 | 30/11/2018 - Mistrzostwa Slaska 10 Latkow (Dabrowa Gornicza, POL) | 50 Dorso (Esordienti A1) | 00'42''27 | 00'41''12 | 28/05/2019 - Mistrzostwa Palacu Mlodziezy W Plywaniu Dzien Dziecka 2019 (Katowice, POL) | 100 Misti (Esordienti A1) | 01'33''41 | 01'39''07 | 03/02/2019 - Miedzynarodowe Zawody O Puchar Silesia (Katowice, POL) - 3° Day | 50 Dorso (Esordienti A1) | 00'42''89 | 00'41''12 | 28/05/2019 - Mistrzostwa Palacu Mlodziezy W Plywaniu Dzien Dziecka 2019 (Katowice, POL) |
Kubiczek Sara - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'38''60 | 00'38''19 | 28/05/2019 - Mistrzostwa Palacu Mlodziezy W Plywaniu Dzien Dziecka 2019 (Katowice, POL) | 200 Stile Libero (Esordienti A1) | 03'07''89 | 03'15''56 | 17/05/2019 - Liga Szkol I Klubow Slaskich 2008 (Gliwice, POL) | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'42''06 | 00'38''19 | 28/05/2019 - Mistrzostwa Palacu Mlodziezy W Plywaniu Dzien Dziecka 2019 (Katowice, POL) | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'32''57 | 01'31''99 | 03/02/2019 - Miedzynarodowe Zawody O Puchar Silesia (Katowice, POL) - 3° Day | 50 Dorso (Esordienti A1) | 00'47''83 | 00'49''39 | 03/02/2019 - Miedzynarodowe Zawody O Puchar Silesia (Katowice, POL) - 3° Day |
Matusiak Marta - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'41''27 | 00'41''39 | 02/02/2019 - Miedzynarodowe Zawody O Puchar Silesia (Katowice, POL) - 2° Day | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'45''71 | 01'46''80 | 01/02/2019 - Miedzynarodowe Zawody O Puchar Silesia (Katowice, POL) - 1° Day | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'43''65 | 01'47''52 | 09/11/2018 - Liga Szkol I Klubow Slaskich 2008 (Gliwice, POL) | 50 Dorso (Esordienti A1) | 00'46''26 | 00'44''75 | 28/05/2019 - Mistrzostwa Palacu Mlodziezy W Plywaniu Dzien Dziecka 2019 (Katowice, POL) | 50 Dorso (Esordienti A1) | 00'47''15 | 00'44''75 | 28/05/2019 - Mistrzostwa Palacu Mlodziezy W Plywaniu Dzien Dziecka 2019 (Katowice, POL) |
Polkotycka Olga - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'31''61 | 00'31''63 | 28/05/2019 - Mistrzostwa Palacu Mlodziezy W Plywaniu Dzien Dziecka 2019 (Katowice, POL) | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'39''73 | 00'42''86 | 17/05/2019 - Liga Szkol I Klubow Slaskich 2008 (Gliwice, POL) | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'11''01 | 01'14''08 | 03/02/2019 - Miedzynarodowe Zawody O Puchar Silesia (Katowice, POL) - 3° Day | 100 Misti (Esordienti A1) | 01'29''45 | 01'31''31 | 03/02/2019 - Miedzynarodowe Zawody O Puchar Silesia (Katowice, POL) - 3° Day |
Starosolska Sara - 2008 | 200 Stile Libero (Esordienti A1) | 03'14''40 | 03'14''50 | 02/02/2019 - Miedzynarodowe Zawody O Puchar Silesia (Katowice, POL) - 2° Day | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'46''02 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'30''48 | 01'30''23 | 03/02/2019 - Miedzynarodowe Zawody O Puchar Silesia (Katowice, POL) - 3° Day | 100 Misti (Esordienti A1) | 01'48''76 | 01'45''14 | 03/02/2019 - Miedzynarodowe Zawody O Puchar Silesia (Katowice, POL) - 3° Day |
Szymczyk Natalia - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'38''33 | 00'37''79 | 27/10/2018 - VII Mityng Plywacki, Rybnik (Rybnik, POL) | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'50''53 | 50 Dorso (Esordienti A1) | 00'48''12 | 00'53''36 | 09/03/2018 - Liga Szkol I Klubow Slaskich 2008 (Gliwice, POL) | 100 Misti (Esordienti A1) | 01'42''23 | 01'48''55 | 22/12/2018 - Bijemy Rekordy (Oswiecim, POL) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Gajos Lukasz - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'39''08 | 00'38''98 | 22/12/2018 - Bijemy Rekordy (Oswiecim, POL) | 50 Farfalla (Esordienti B2) | 00'37''22 | 00'36''73 | 28/05/2019 - Mistrzostwa Palacu Mlodziezy W Plywaniu Dzien Dziecka 2019 (Katowice, POL) | 100 Farfalla (Esordienti B2) | 01'26''43 | 01'46''01 | 27/10/2018 - VII Mityng Plywacki, Rybnik (Rybnik, POL) | 100 Misti (Esordienti B2) | 01'35''43 | 01'43''99 | 27/10/2018 - VII Mityng Plywacki, Rybnik (Rybnik, POL) |
Gawlik Szymon - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'40''89 | 00'40''14 | 28/05/2019 - Mistrzostwa Palacu Mlodziezy W Plywaniu Dzien Dziecka 2019 (Katowice, POL) | 100 Dorso (Esordienti B2) | 01'48''57 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'42''17 | 00'40''14 | 28/05/2019 - Mistrzostwa Palacu Mlodziezy W Plywaniu Dzien Dziecka 2019 (Katowice, POL) | 100 Stile Libero (Esordienti B2) | 01'37''20 | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'50''46 |
Kulpa Borys - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'44''06 | 100 Rana (Esordienti B2) | 02'05''34 | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'50''01 | 50 Rana (Esordienti B2) | 00'56''57 | 00'54''58 | 28/05/2019 - Mistrzostwa Palacu Mlodziezy W Plywaniu Dzien Dziecka 2019 (Katowice, POL) |
Ratajczak Wiktor - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'38''09 | 00'37''68 | 28/05/2019 - Mistrzostwa Palacu Mlodziezy W Plywaniu Dzien Dziecka 2019 (Katowice, POL) | 100 Dorso (Esordienti B2) | 01'41''28 | 01'46''17 | 11/12/2018 - II Miedzyklubowe Zawody Plywackie Karlik 2018 (Katowice, POL) | 100 Stile Libero (Esordienti B2) | 01'23''90 | 01'34''03 | 30/11/2018 - Mistrzostwa Slaska 10 Latkow (Dabrowa Gornicza, POL) | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'46''01 | 00'48''50 | 30/11/2018 - Mistrzostwa Slaska 10 Latkow (Dabrowa Gornicza, POL) |