1 | POL KS Gornik Radlin | Buryba Wiktor, Kempa Aleksander, Rok Mikolaj, Polonius Filip | 02'13''23 | 238 | | | |
50m 33.32 (33.32) 100m 1:08.45 (35.13) [1:08.45] 150m 1:42.05 (33.60) 200m 2:13.23 (31.18) [1:04.78] |
2 | POL MKS Park Wodny Tarnowskie Gory | Munsch Artur, Kolodziej Tomasz, Rumian Szymon, Perek Wojciech | 02'13''97 | 234 | | | |
50m 32.00 (32.00) 100m 1:05.82 (33.82) [1:05.82] 150m 1:42.13 (36.31) 200m 2:13.97 (31.84) [1:08.15] |
3 | POL Sikret Gliwice | Stasierski Szymon, Koplin Franciszek, Nowakowski Maciej, Lakomy Filip | 02'14''36 | 232 | | | |
50m 34.38 (34.38) 100m 1:10.06 (35.68) [1:10.06] 150m 1:43.67 (33.61) 200m 2:14.36 (30.69) [1:04.30] |
4 | POL UKS Salmo Zory | Pergol Igor, Zajac Karol, Wrobel Maciej, Kosmala Olivier | 02'15''40 | 227 | | | |
50m 32.80 (32.80) 100m 1:08.53 (35.73) [1:08.53] 150m 1:43.69 (35.16) 200m 2:15.40 (31.71) [1:06.87] |
5 | POL UKS Manta Kochlowice Ruda Slaska | Bielawski Cyprian, Preg Ksawery, Slowik Marcel, Staniszewski Wiktor | 02'21''24 | 200 | | | |
50m 40.09 (40.09) 100m 1:13.42 (33.33) [1:13.42] 150m 1:47.21 (33.79) 200m 2:21.24 (34.03) [1:07.82] |
6 | POL Uczniowski Klub Sportowy Dragon | Slota Wojciech, Gaszczak Mateusz, Nowak Dominik, Pinczak Mateusz | 02'22''80 | 193 | | | |
50m 33.58 (33.58) 100m 1:13.66 (40.08) [1:13.66] 150m 1:51.55 (37.89) 200m 2:22.80 (31.25) [1:09.14] |
7 | POL Mosm Tychy | Gembala Piotr, Lawniczak Julian, Skowronek Michal, Torbus Michal | 02'28''02 | 173 | | | |
50m 34.79 (34.79) 100m 1:13.82 (39.03) [1:13.82] 150m 1:51.56 (37.74) 200m 2:28.02 (36.46) [1:14.20] |
8 | POL MKS Park Wodny Tarnowskie Gory | Loch Borys, Gola Filip, Bajor Bartosz, Rybak Grzegorz | 02'28''17 | 173 | | | |
50m 36.49 (36.49) 100m 1:14.63 (38.14) [1:14.63] 150m 1:51.69 (37.06) 200m 2:28.17 (36.48) [1:13.54] |
9 | POL KS Piatka Chorzow | Urban Oskar, Tomaszewicz Wojciech, Nantka Przemyslaw, Baran Kamil | 02'30''23 | 166 | | | |
50m 35.32 (35.32) 100m 1:15.07 (39.75) [1:15.07] 150m 1:51.75 (36.68) 200m 2:30.23 (38.48) [1:15.16] |
10 | POL UKS Wodnik Siemianowice Slaskie | Chowaniec Szymon, Eszyk Szymon, Wieczerniak Krzysztof, Pacuk Kajetan | 02'32''99 | 157 | | | |
50m 37.00 (37.00) 100m 1:18.12 (41.12) [1:18.12] 150m 1:55.73 (37.61) 200m 2:32.99 (37.26) [1:14.87] |
11 | POL KS Gornik Radlin | Kowalski Karol, Szymiczek Jakub, Nowak Jacek, Wasilewski Jakub | 02'36''70 | 146 | | | |
50m 37.35 (37.35) 100m 1:15.20 (37.85) [1:15.20] 150m 1:52.66 (37.46) 200m 2:36.70 (44.04) [1:21.50] |
12 | POL Csir Mos Dabrowa Gornicza | Glowacki Jan, Gadek Mateusz, Miskiewicz Milosz, Pomykala Milosz | 02'37''42 | 144 | | | |
50m 35.58 (35.58) 100m 1:21.91 (46.33) [1:21.91] 150m 2:01.18 (39.27) 200m 2:37.42 (36.24) [1:15.51] |
13 | POL MKS-SMS Victoria Raciborz | Siedlaczek Kajetan, Czech Antoni, Lesik Alex, Lasik Fabian | 02'37''79 | 143 | | | |
50m 39.18 (39.18) 100m 1:21.72 (42.54) [1:21.72] 150m 2:02.32 (40.60) 200m 2:37.79 (35.47) [1:16.07] |
14 | POL MKS Palac Mlodziezy Katowice | Gawlik Szymon, Kulpa Borys, Ratajczak Wiktor, Gajos Lukasz | 02'45''85 | 123 | | | |
50m 42.17 (42.17) 100m 1:30.41 (48.24) [1:30.41] 150m 2:09.51 (39.10) 200m 2:45.85 (36.34) [1:15.44] |
15 | POL Mosm Tychy | Pieprzyca Szymon, Sendacki Lukasz, Bury Maksymilian, Jakubik Szymon | 02'48''85 | 117 | | | |
50m 44.24 (44.24) 100m 1:23.91 (39.67) [1:23.91] 150m 2:08.40 (44.49) 200m 2:48.85 (40.45) [1:24.94] |
16 | POL UKS Na Fali Bytom | Hyski Jakub, Klups Maciej, Hawel Hubert, Legowik Michal | 02'49''31 | 116 | | | |
50m 40.16 (40.16) 100m 1:21.51 (41.35) [1:21.51] 150m 2:09.76 (48.25) 200m 2:49.31 (39.55) [1:27.80] |
17 | POL MKS-SMS Victoria Raciborz | Majchrzak Tomasz, Balcerek Dawid, Mokrosz Tytus, Kubanski Stanislaw | 03'03''45 | 91 | | | |
50m 42.03 (42.03) 100m 1:27.96 (45.93) [1:27.96] 150m 2:17.16 (49.20) 200m 3:03.45 (46.29) [1:35.49] |