1 | Dubas Mateusz | 2001 | POL Ks Azs Awf Katowice | 02'08''47 | 698 | | | |
50m 28.24 (28.24) 100m 1:00.69 (32.45) [1:00.69] 150m 1:37.65 (36.96) 200m 2:08.47 (30.82) [1:07.78] |
2 | Warzocha Albert | 2001 | POL Uczniowski Klub Sportowy City Zen Poznan | 02'08''77 | 693 | | | |
50m 28.24 (28.24) 100m 1:01.20 (32.96) [1:01.20] 150m 1:39.08 (37.88) 200m 2:08.77 (29.69) [1:07.57] |
3 | Suchanski Przemyslaw | 2001 | POL UKP Unia Oswiecim | 02'11''36 | 653 | | | |
50m 28.74 (28.74) 100m 1:02.19 (33.45) [1:02.19] 150m 1:41.69 (39.50) 200m 2:11.36 (29.67) [1:09.17] |
4 | Karnik Kacper | 2001 | POL MKS Wodnik Radom | 02'11''94 | 645 | | | |
50m 28.07 (28.07) 100m 1:04.19 (36.12) [1:04.19] 150m 1:40.87 (36.68) 200m 2:11.94 (31.07) [1:07.75] |
5 | Sacha Kamil | 2001 | POL WKS Slask Wroclaw | 02'12''51 | 636 | | | |
50m 28.24 (28.24) 100m 1:03.17 (34.93) [1:03.17] 150m 1:41.85 (38.68) 200m 2:12.51 (30.66) [1:09.34] |
6 | Gotszling Dawid | 2001 | POL SKP Barakuda Starachowice | 02'13''46 | 623 | | | |
50m 28.54 (28.54) 100m 1:02.86 (34.32) [1:02.86] 150m 1:43.01 (40.15) 200m 2:13.46 (30.45) [1:10.60] |
7 | Fajkowski Piotr | 2001 | POL Miedzyszkolny Klub Sportowy Trojka Lodz | 02'13''67 | 620 | | | |
50m 29.23 (29.23) 100m 1:03.66 (34.43) [1:03.66] 150m 1:43.21 (39.55) 200m 2:13.67 (30.46) [1:10.01] |
8 | Jaskiewicz Adrian Pawel | 2002 | POL UKS G-8 Bielany Warszawa | 02'14''04 | 615 | | | |
50m 26.57 (26.57) 100m 1:01.77 (35.20) [1:01.77] 150m 1:42.93 (41.16) 200m 2:14.04 (31.11) [1:12.27] |
9 | Ksiaznicki Dawid | 2002 | POL Uks Ikar Mielec | 02'14''32 | 611 | | | |
50m 31.01 (31.01) 100m 1:05.54 (34.53) [1:05.54] 150m 1:42.79 (37.25) 200m 2:14.32 (31.53) [1:08.78] |
10 | Guzy Marcel | 2001 | POL Dokis Sp Vega Dobrodzien | 02'14''43 | 609 | | | |
50m 28.78 (28.78) 100m 1:03.78 (35.00) [1:03.78] 150m 1:43.12 (39.34) 200m 2:14.43 (31.31) [1:10.65] |
11 | Galuszka Bruno | 2002 | POL UKP Unia Oswiecim | 02'15''10 | 600 | | | |
50m 30.35 (30.35) 100m 1:04.34 (33.99) [1:04.34] 150m 1:44.81 (40.47) 200m 2:15.10 (30.29) [1:10.76] |
12 | Kotwica Bartosz | 2001 | POL Azs Umcs Lublin | 02'15''39 | 596 | | | |
50m 28.00 (28.00) 100m 1:01.41 (33.41) [1:01.41] 150m 1:42.79 (41.38) 200m 2:15.39 (32.60) [1:13.98] |
13 | Synowiec Mikolaj | 2002 | POL UKS Sms Galicja Krakow | 02'15''54 | 594 | | | |
50m 28.57 (28.57) 100m 1:02.45 (33.88) [1:02.45] 150m 1:44.86 (42.41) 200m 2:15.54 (30.68) [1:13.09] |
14 | Szczygiel David | 2002 | POL UKP Unia Oswiecim | 02'15''91 | 590 | | | |
50m 28.98 (28.98) 100m 1:04.42 (35.44) [1:04.42] 150m 1:45.07 (40.65) 200m 2:15.91 (30.84) [1:11.49] |
15 | Popiolek Dawid | 2002 | POL Azs Umcs Lublin | 02'15''98 | 589 | | | |
50m 28.41 (28.41) 100m 1:04.67 (36.26) [1:04.67] 150m 1:46.10 (41.43) 200m 2:15.98 (29.88) [1:11.31] |
16 | Blachura Oskar | 2002 | POL UKP Unia Oswiecim | 02'16''38 | 584 | | | |
50m 28.93 (28.93) 100m 1:04.88 (35.95) [1:04.88] 150m 1:46.19 (41.31) 200m 2:16.38 (30.19) [1:11.50] |
17 | Zaremba Jakub | 2001 | POL UKS G-8 Bielany Warszawa | 02'17''06 | 575 | | | |
50m 29.09 (29.09) 100m 1:04.65 (35.56) [1:04.65] 150m 1:45.97 (41.32) 200m 2:17.06 (31.09) [1:12.41] |
18 | Celinski Jakub | 2002 | POL Ks Narwal Miedzyrzec Podlaski | 02'17''89 | 565 | | | |
50m 28.90 (28.90) 100m 1:04.35 (35.45) [1:04.35] 150m 1:46.01 (41.66) 200m 2:17.89 (31.88) [1:13.54] |
19 | Niestuj Piotr | 2002 | POL St.lok. Salos-Cortile Kielce | 02'18''26 | 560 | | | |
50m 28.70 (28.70) 100m 1:04.84 (36.14) [1:04.84] 150m 1:46.28 (41.44) 200m 2:18.26 (31.98) [1:13.42] |
20 | Holod Arsenij | 2001 | POL UKS Gos Raszyn | 02'19''49 | 545 | | | |
50m 30.32 (30.32) 100m 1:06.26 (35.94) [1:06.26] 150m 1:45.90 (39.64) 200m 2:19.49 (33.59) [1:13.23] |
21 | Borowski Jakub | 2002 | POL St.lok. Salos-Cortile Kielce | 02'20''80 | 530 | | | |
50m 31.85 (31.85) 100m 1:06.10 (34.25) [1:06.10] 150m 1:47.82 (41.72) 200m 2:20.80 (32.98) [1:14.70] |
22 | Rajca Wiktor | 2002 | POL UKS 190 Lodz | 02'22''11 | 516 | | | |
50m 30.11 (30.11) 100m 1:06.70 (36.59) [1:06.70] 150m 1:49.26 (42.56) 200m 2:22.11 (32.85) [1:15.41] |
23 | Haba Jakub | 2001 | POL KS KSZO Ostrowiec Swietokrzyski | 02'22''98 | 506 | | | |
50m 30.69 (30.69) 100m 1:09.34 (38.65) [1:09.34] 150m 1:50.86 (41.52) 200m 2:22.98 (32.12) [1:13.64] |
24 | Kijek Wiktor | 2002 | POL UKP Unia Oswiecim | 02'23''24 | 504 | | | |
50m 29.65 (29.65) 100m 1:06.48 (36.83) [1:06.48] 150m 1:48.49 (42.01) 200m 2:23.24 (34.75) [1:16.76] |
25 | Piekarus Dawid | 2002 | POL SKP Avia Swidnik | 02'23''55 | 500 | | | |
50m 30.36 (30.36) 100m 1:09.68 (39.32) [1:09.68] 150m 1:50.90 (41.22) 200m 2:23.55 (32.65) [1:13.87] |
26 | Kalisiak Norbert | 2002 | POL UKS Nawa Skierniewice | 02'24''47 | 491 | | | |
50m 31.16 (31.16) 100m 1:08.10 (36.94) [1:08.10] 150m 1:49.67 (41.57) 200m 2:24.47 (34.80) [1:16.37] |
27 | Wozniak Kamil | 2001 | POL KS Wisla Pulawy | 02'25''95 | 476 | | | |
50m 30.64 (30.64) 100m 1:09.85 (39.21) [1:09.85] 150m 1:53.77 (43.92) 200m 2:25.95 (32.18) [1:16.10] |
28 | Stecki Jedrzej | 2001 | POL Uks Siodemka Gdynia | 02'29''71 | 441 | | | |
50m 29.53 (29.53) 100m 1:09.19 (39.66) [1:09.19] 150m 1:54.51 (45.32) 200m 2:29.71 (35.20) [1:20.52] |
29 | Rybinski Filip | 2002 | POL Ssp Orka Ilawa | 02'30''24 | 436 | | | |
50m 30.96 (30.96) 100m 1:08.88 (37.92) [1:08.88] 150m 1:55.46 (46.58) 200m 2:30.24 (34.78) [1:21.36] |
30 | Jedrzejkiewicz Jan | 2002 | POL UKS Gim 92 Ursynow Warszawa | 02'35''20 | 396 | | | |
50m 33.70 (33.70) 100m 1:13.88 (40.18) [1:13.88] 150m 2:00.69 (46.81) 200m 2:35.20 (34.51) [1:21.32] |