1 | Malec Mikolaj Franciszek | 2001 | POL Miedzyszkolny Klub Sportowy Trojka Lodz | 02'02''50 | 762 | | | |
50m 29.02 (29.02) 100m 1:00.13 (31.11) [1:00.13] 150m 1:31.91 (31.78) 200m 2:02.50 (30.59) [1:02.37] |
2 | Blizniewski Franciszek | 2002 | POL Miedzyszkolny Klub Sportowy Trojka Lodz | 02'07''13 | 682 | | | |
50m 30.08 (30.08) 100m 1:02.18 (32.10) [1:02.18] 150m 1:35.47 (33.29) 200m 2:07.13 (31.66) [1:04.95] |
3 | Moscicki Jakub | 2001 | POL UKS G-8 Bielany Warszawa | 02'08''60 | 659 | | | |
50m 29.61 (29.61) 100m 1:01.84 (32.23) [1:01.84] 150m 1:34.64 (32.80) 200m 2:08.60 (33.96) [1:06.76] |
4 | Nowiczkow Jakub | 2001 | POL Azs Umcs Lublin | 02'10''09 | 636 | | | |
50m 30.49 (30.49) 100m 1:03.28 (32.79) [1:03.28] 150m 1:36.68 (33.40) 200m 2:10.09 (33.41) [1:06.81] |
5 | Suchanski Przemyslaw | 2001 | POL UKP Unia Oswiecim | 02'10''31 | 633 | | | |
50m 30.55 (30.55) 100m 1:03.62 (33.07) [1:03.62] 150m 1:37.77 (34.15) 200m 2:10.31 (32.54) [1:06.69] |
6 | Siekaczynski Artur | 2002 | POL Ukp Fala Krasnik | 02'10''61 | 629 | | | |
50m 30.58 (30.58) 100m 1:03.25 (32.67) [1:03.25] 150m 1:37.27 (34.02) 200m 2:10.61 (33.34) [1:07.36] |
7 | Gorka Lukasz | 2002 | POL WKS Slask Wroclaw | 02'12''25 | 606 | | | |
50m 30.17 (30.17) 100m 1:03.19 (33.02) [1:03.19] 150m 1:37.66 (34.47) 200m 2:12.25 (34.59) [1:09.06] |
8 | Rozenek Patryk | 2002 | POL KS Gornik Radlin | 02'12''52 | 602 | | | |
50m 30.89 (30.89) 100m 1:05.53 (34.64) [1:05.53] 150m 1:40.81 (35.28) 200m 2:12.52 (31.71) [1:06.99] |
9 | Szarpak Marcin | 2001 | POL Ks Azs Awf Katowice | 02'13''44 | 590 | | | |
50m 31.82 (31.82) 100m 1:05.30 (33.48) [1:05.30] 150m 1:40.64 (35.34) 200m 2:13.44 (32.80) [1:08.14] |
10 | Zajac Mateusz | 2002 | POL MKS-SMS Victoria Raciborz | 02'13''52 | 588 | | | |
50m 31.46 (31.46) 100m 1:05.92 (34.46) [1:05.92] 150m 1:40.49 (34.57) 200m 2:13.52 (33.03) [1:07.60] |
11 | Krol Jan | 2002 | POL KS KSZO Ostrowiec Swietokrzyski | 02'13''94 | 583 | | | |
50m 29.76 (29.76) 100m 1:04.94 (35.18) [1:04.94] 150m 1:40.94 (36.00) 200m 2:13.94 (33.00) [1:09.00] |
12 | Gotowski Dominik | 2002 | POL UKS G-8 Bielany Warszawa | 02'16''56 | 550 | | | |
50m 30.15 (30.15) 100m 1:04.32 (34.17) [1:04.32] 150m 1:40.12 (35.80) 200m 2:16.56 (36.44) [1:12.24] |
13 | Gotszling Dawid | 2001 | POL SKP Barakuda Starachowice | 02'16''88 | 546 | | | |
50m 30.92 (30.92) 100m 1:05.56 (34.64) [1:05.56] 150m 1:41.68 (36.12) 200m 2:16.88 (35.20) [1:11.32] |
14 | Borowski Jakub | 2002 | POL St.lok. Salos-Cortile Kielce | 02'17''04 | 544 | | | |
50m 32.21 (32.21) 100m 1:07.62 (35.41) [1:07.62] 150m 1:43.10 (35.48) 200m 2:17.04 (33.94) [1:09.42] |
15 | Rajca Wiktor | 2002 | POL UKS 190 Lodz | 02'17''97 | 533 | | | |
50m 33.31 (33.31) 100m 1:07.27 (33.96) [1:07.27] 150m 1:43.21 (35.94) 200m 2:17.97 (34.76) [1:10.70] |
16 | Czerwinski Lukasz | 2001 | POL UKS G-8 Bielany Warszawa | 02'18''90 | 523 | | | |
50m 31.00 (31.00) 100m 1:05.82 (34.82) [1:05.82] 150m 1:42.28 (36.46) 200m 2:18.90 (36.62) [1:13.08] |
17 | Woloszyn Roman | 2001 | POL Azs Umcs Lublin | 02'20''45 | 506 | | | |
50m 32.37 (32.37) 100m 1:08.47 (36.10) [1:08.47] 150m 1:44.95 (36.48) 200m 2:20.45 (35.50) [1:11.98] |
18 | Kotarski Jakub | 2001 | POL UKS G-8 Bielany Warszawa | 02'24''81 | 461 | | | |
50m 33.40 (33.40) 100m 1:09.79 (36.39) [1:09.79] 150m 1:47.90 (38.11) 200m 2:24.81 (36.91) [1:15.02] |
19 | Chyrchala Rafal | 2002 | POL UKS Orka Zamosc | 02'25''03 | 459 | | | |
50m 33.89 (33.89) 100m 1:10.60 (36.71) [1:10.60] 150m 1:48.10 (37.50) 200m 2:25.03 (36.93) [1:14.43] |
20 | Jedrzejkiewicz Jan | 2002 | POL UKS Gim 92 Ursynow Warszawa | 02'25''36 | 456 | | | |
50m 34.86 (34.86) 100m 1:11.98 (37.12) [1:11.98] 150m 1:49.38 (37.40) 200m 2:25.36 (35.98) [1:13.38] |
21 | Haba Jakub | 2001 | POL KS KSZO Ostrowiec Swietokrzyski | 02'26''02 | 450 | | | |
50m 33.51 (33.51) 100m 1:09.81 (36.30) [1:09.81] 150m 1:47.72 (37.91) 200m 2:26.02 (38.30) [1:16.21] |