1 | GER USV TU Dresden E.v. | Richter Doris, Jager Dorothea, Hesbacher Frank, Schnabel Werner | 02'26''77 | | | | |
50m 36.33 (36.33) 100m 1:14.59 (38.26) [1:14.59] 150m 1:47.46 (32.87) 200m 2:26.77 (39.31) [1:12.18] |
2 | GER SSF Bonn | Obergfell Brigitte, Dittrich Bernt, Tohermes Kurt, Hanke Margret | 02'43''61 | | | | |
50m 43.10 (43.10) 100m 1:19.72 (36.62) [1:19.72] 150m 1:57.50 (37.78) 200m 2:43.61 (46.11) [1:23.89] |
3 | GER SC Regensburg | Wallitsch Ursula, Calmus Rosemarie, Gruber Uwe, Kolbe Horst | 02'58''37 | | | | |
50m 36.42 (36.42) 100m 1:15.14 (38.72) [1:15.14] 150m 2:12.22 (57.08) 200m 2:58.37 (46.15) [1:43.23] |
4 | GER Berliner TSC | Stuwe Frank, Schinn Manuela, Fritsche Rainer, Ziegler Ina | 02'00''87 | | | | |
50m 26.69 (26.69) 100m 1:00.46 (33.77) [1:00.46] 150m 1:30.40 (29.94) 200m 2:00.87 (30.47) [1:00.41] |
5 | GER SG Westthuringen | Singwald Jurgen, Hunniger Ilona, Grabner Jana, Martin Frank | 02'02''48 | | | | |
50m 28.41 (28.41) 100m 1:00.91 (32.50) [1:00.91] 150m 1:34.21 (33.30) 200m 2:02.48 (28.27) [1:01.57] |
6 | GER SG Bayer | Keil Jens, Gabriel Lothar, Gabriel Elisabeth, Reichelt Birgit | 02'07''86 | | | | |
50m 27.70 (27.70) 100m 58.46 (30.76) [58.46] 150m 1:36.36 (37.90) 200m 2:07.86 (31.50) [1:09.40] |
7 | GER SG Neukolln E.V. Berlin | Haack Wolfgang Andreas, Busert Christiane, Kunkel Andrea, Hampe Oliver | 02'08''34 | | | | |
50m 32.03 (32.03) 100m 1:05.26 (33.23) [1:05.26] 150m 1:38.89 (33.63) 200m 2:08.34 (29.45) [1:03.08] |
8 | GER SG Essen | Wieland Esther, Lelgemann Angelika, Nachtigall Harald Nachti, Menge Michael Hans | 02'13''67 | | | | |
50m 34.46 (34.46) 100m 1:09.09 (34.63) [1:09.09] 150m 1:40.04 (30.95) 200m 2:13.67 (33.63) [1:04.58] |
9 | GER TSV 1850 Lindau | Pohl Reinhold, Seeger Alfred Otto, Bandlow Albrecht Sandra, Mihut Violetta | 02'17''38 | | | | |
50m 33.04 (33.04) 100m 1:12.89 (39.85) [1:12.89] 150m 1:46.37 (33.48) 200m 2:17.38 (31.01) [1:04.49] |
10 | GER Mendener SV | Scholz Christian, Barth Elisabeth, Dallo Luigi, Schmetz Regina | 02'24''90 | | | | |
50m 33.62 (33.62) 100m 1:11.65 (38.03) [1:11.65] 150m 1:44.37 (32.72) 200m 2:24.90 (40.53) [1:13.25] |
11 | GER SSG Saar Max Ritter | Beinhauer Kristina, Klee Dietmar, Kern Beate, Weber Frank Anton | 01'59''52 | | | | |
50m 30.28 (30.28) 100m 1:00.31 (30.03) [1:00.31] 150m 1:31.13 (30.82) 200m 1:59.52 (28.39) [59.21] |
12 | GER SG Schwimmen Munster | Bergenthal Alexander, Schope Tom, Willeboordse Sandra, Gronert Gesa | 01'59''62 | | | | |
50m 26.27 (26.27) 100m 54.96 (28.69) [54.96] 150m 1:26.89 (31.93) 200m 1:59.62 (32.73) [1:04.66] |
13 | GER 1. SSV Ingelheim 1966 | Kuhne Jens, Ritz Ulrike, Wood Iris, Kassebeer Torsten | 02'04''89 | | | | |
50m 32.80 (32.80) 100m 1:04.64 (31.84) [1:04.64] 150m 1:37.10 (32.46) 200m 2:04.89 (27.79) [1:00.25] |
14 | GER SG Stadtwerke Munchen | Platz Michael, Leyk Philipp, Maute Gerlinde, Rieder Malner Jasmin | 02'17''84 | | | | |
50m 36.26 (36.26) 100m 1:04.45 (28.19) [1:04.45] 150m 1:41.55 (37.10) 200m 2:17.84 (36.29) [1:13.39] |
15 | GER SCW Eschborn | Gruner Frank, Renner Lars, Przywara Susan, Helmich Sarah Johanna | 01'47''71 | | | | |
50m 25.31 (25.31) 100m 51.03 (25.72) [51.03] 150m 1:20.43 (29.40) 200m 1:47.71 (27.28) [56.68] |
16 | GER SG Stadtwerke Munchen | Lohmann Jochen, Von Borries Segovia Magdalena, Bartel Karin, Poethen Dominik | 01'54''57 | | | | |
50m 27.17 (27.17) 100m 58.47 (31.30) [58.47] 150m 1:28.71 (30.24) 200m 1:54.57 (25.86) [56.10] |
17 | GER USV TU Dresden E.v. | Husslein Jens, Pfeifer Christian, Gellrich Rita, Pfeifer Katja | 01'55''09 | | | | |
50m 27.04 (27.04) 100m 53.87 (26.83) [53.87] 150m 1:24.78 (30.91) 200m 1:55.09 (30.31) [1:01.22] |
18 | GER Berliner TSC | Pfennig Ralf, Ribbe Miryam, Jehne Susan Andrea Viktoria, Krumbeck Heiko Wolfgang | 01'55''57 | | | | |
50m 28.35 (28.35) 100m 59.79 (31.44) [59.79] 150m 1:28.47 (28.68) 200m 1:55.57 (27.10) [55.78] |
19 | GER Post SV Leipzig | Elbers Frank, Gonschorek Deborah, Handel Heike, Kuhn Martin | 01'55''92 | | | | |
50m 27.43 (27.43) 100m 56.94 (29.51) [56.94] 150m 1:29.66 (32.72) 200m 1:55.92 (26.26) [58.98] |
20 | GER SV Berolina | Koch Steven, Hofner Koch Katalin, Westphal Christian, Linz Anke | 02'01''19 | | | | |
50m 27.11 (27.11) 100m 58.11 (31.00) [58.11] 150m 1:29.40 (31.29) 200m 2:01.19 (31.79) [1:03.08] |
21 | GER Wasserfreunde Leonberg | Gibis Tobias, Dietrich Clarissa, Kolb Nadine, Schork Matthias | 02'05''43 | | | | |
50m 27.23 (27.23) 100m 59.92 (32.69) [59.92] 150m 1:37.21 (37.29) 200m 2:05.43 (28.22) [1:05.51] |
22 | GER SSV Freiberg | Wegener Ulf, Harzer Anja, Nobst Reymond, Lindner Sophie | 02'05''98 | | | | |
50m 29.74 (29.74) 100m 1:02.17 (32.43) [1:02.17] 150m 1:32.69 (30.52) 200m 2:05.98 (33.29) [1:03.81] |
23 | GER Merseburger Sv | Skora Katja, Rauschenbach Lutz, Neuhofer Hartmut, Zechner Luise | 02'19''98 | | | | |
50m 37.27 (37.27) 100m 1:11.68 (34.41) [1:11.68] 150m 1:47.54 (35.86) 200m 2:19.98 (32.44) [1:08.30] |
24 | GER HNT Hamburg | Brugge Erik, Protze Marcus, Dalladas Linda, Hansen Karina | 01'48''78 | | | | |
50m 25.02 (25.02) 100m 50.80 (25.78) [50.80] 150m 1:20.19 (29.39) 200m 1:48.78 (28.59) [57.98] |
25 | GER TSV Reinbek | Tapken Christina, Boknecht Heiko, Czienskowski Carina, Himmelreich Andreas | 01'52''83 | | | | |
50m 30.06 (30.06) 100m 58.52 (28.46) [58.52] 150m 1:27.85 (29.33) 200m 1:52.83 (24.98) [54.31] |
26 | GER Giesener SV | Hacker Irina, Bischof Jan Phillip, Luh Tobias, Gigl Lisa | 01'53''08 | | | | |
50m 29.33 (29.33) 100m 57.33 (28.00) [57.33] 150m 1:24.34 (27.01) 200m 1:53.08 (28.74) [55.75] |
27 | GER Post SV Leipzig | Hohlweg Martin, Melzer Georg, Marsch Lea, Barby Julia | 01'53''28 | | | | |
50m 27.30 (27.30) 100m 55.91 (28.61) [55.91] 150m 1:24.44 (28.53) 200m 1:53.28 (28.84) [57.37] |
28 | GER SG Schwarzwald-Baar-Heuberg | Kopp Romina, Mauch Clemens, Hahn Raffaela, Rapp Oliver | 01'54''25 | | | | |
50m 28.70 (28.70) 100m 56.17 (27.47) [56.17] 150m 1:25.16 (28.99) 200m 1:54.25 (29.09) [58.08] |
29 | GER SV Furstenfeldbrucker Wasserratten | Schandel Yannick, Sponer Stefan, Obermair Lea, Bertram Laura Valentina | 01'56''85 | | | | |
50m 27.60 (27.60) 100m 56.47 (28.87) [56.47] 150m 1:26.31 (29.84) 200m 1:56.85 (30.54) [1:00.38] |
30 | GER SC Hellas Salzgitter | Schulze Sebastian, Schmitz Henriette, Maue Thorsten, Tynior Ferike Leonie | 01'57''57 | | | | |
50m 27.96 (27.96) 100m 59.11 (31.15) [59.11] 150m 1:27.79 (28.68) 200m 1:57.57 (29.78) [58.46] |
31 | GER SSG Saar Max Ritter | Schmeer Sophia, Schuh Volker, Theisohn Isabell, Frey Jurek | 01'59''11 | | | | |
50m 32.12 (32.12) 100m 58.37 (26.25) [58.37] 150m 1:33.83 (35.46) 200m 1:59.11 (25.28) [1:00.74] |
32 | GER SV Burgwedel | Matthias Michael, Besdo Jonathan, Hoinkhaus Paula, Matthias Sophia | 02'00''82 | | | | |
50m 29.31 (29.31) 100m 56.92 (27.61) [56.92] 150m 1:28.85 (31.93) 200m 2:00.82 (31.97) [1:03.90] |
33 | GER BSV Medizin Marzahn 1990 | Salan Marian, Gomes Alessandro Gonzales, Salan Cathleen, Gonzalez Gomes Tatiana Soraya | 02'01''30 | | | | |
50m 30.80 (30.80) 100m 58.49 (27.69) [58.49] 150m 1:30.09 (31.60) 200m 2:01.30 (31.21) [1:02.81] |
34 | GER 1. Schwimmklub Greiz V. 1924 E.v. | Babst Rosalie, Oertel Laura, Meyer Rene, Meier Tommy | 02'02''73 | | | | |
50m 31.37 (31.37) 100m 1:03.71 (32.34) [1:03.71] 150m 1:34.84 (31.13) 200m 2:02.73 (27.89) [59.02] |
35 | GER Dresdner Delphine E.V. | Thon Christian, Reichelt Jana, Schliesch Marie Christin, Richter Alexander Uwe | 02'03''02 | | | | |
50m 28.18 (28.18) 100m 1:00.53 (32.35) [1:00.53] 150m 1:33.16 (32.63) 200m 2:03.02 (29.86) [1:02.49] |
36 | GER ATS Kulmbach | Garbutt Kieran, Schutz Susanne, Deichsel Theresa, Deichsel Markus | 02'05''21 | | | | |
50m 28.27 (28.27) 100m 1:06.09 (37.82) [1:06.09] 150m 1:39.02 (32.93) 200m 2:05.21 (26.19) [59.12] |
37 | GER 1.SC Schweinfurt | Scholz Niko, Bauer Hannah, Scholz Katja, Lindner Markus | 02'11''36 | | | | |
50m 28.14 (28.14) 100m 1:06.24 (38.10) [1:06.24] 150m 1:41.32 (35.08) 200m 2:11.36 (30.04) [1:05.12] |
38 | GER SG Dortmund | Austermann Philipp, Kleff Henry, Reinhardt Kaja, Thater Jennifer | 01'46''51 | | | | |
50m 25.34 (25.34) 100m 52.07 (26.73) [52.07] 150m 1:19.83 (27.76) 200m 1:46.51 (26.68) [54.44] |
39 | GER Schwimm Club Wiesbaden 1911 E.V | Peterwitz Andre, Lehmann Nadine, Jeck Oleg, Hackmann Lea Friederike | 01'50''10 | | | | |
50m 26.31 (26.31) 100m 54.70 (28.39) [54.70] 150m 1:20.56 (25.86) 200m 1:50.10 (29.54) [55.40] |
40 | GER Saalfelder SV | Reiher Janik, Wagner Alicia, Berg Lilly, Roder Jan | 01'50''32 | | | | |
50m 24.85 (24.85) 100m 53.63 (28.78) [53.63] 150m 1:24.28 (30.65) 200m 1:50.32 (26.04) [56.69] |
41 | GER Sport Union Annen | Bruha Melanie, Hauber Annabelle, Freise Lukas, Freise Jonas | 01'50''36 | | | | |
50m 29.65 (29.65) 100m 1:01.26 (31.61) [1:01.26] 150m 1:26.66 (25.40) 200m 1:50.36 (23.70) [49.10] |
42 | GER Polizei SV Eichstatt | Sattler Florian, Sattler Magdalena, Jenke Selina, Kopfmuller Matthias | 01'50''54 | | | | |
50m 26.27 (26.27) 100m 55.92 (29.65) [55.92] 150m 1:25.02 (29.10) 200m 1:50.54 (25.52) [54.62] |
43 | GER SC Magdeburg | Frank Johannes, Hartwig Victoria, Winkel Lilly, Kudela Holger | 01'51''36 | | | | |
50m 26.46 (26.46) 100m 54.41 (27.95) [54.41] 150m 1:22.96 (28.55) 200m 1:51.36 (28.40) [56.95] |
44 | GER SC Regensburg | Weinfurtner Nele, Heise Annika, Deichsel Maximilian, Kandler David | 01'53''26 | | | | |
50m 27.98 (27.98) 100m 57.54 (29.56) [57.54] 150m 1:24.99 (27.45) 200m 1:53.26 (28.27) [55.72] |
45 | GER SG Berliner Wasserratten 1889 | Kurtz Dominique, Dame Kai, Poley Lisann, Neymeyer Mitra Lara | 01'53''74 | | | | |
50m 27.02 (27.02) 100m 53.01 (25.99) [53.01] 150m 1:22.06 (29.05) 200m 1:53.74 (31.68) [1:00.73] |
46 | GER 1. Potsdamer SV 1990 | Bergmann Finn, Renter Anke, Schubert Antonia Marie, Bocklein Jonas | 01'54''87 | | | | |
50m 25.86 (25.86) 100m 1:01.21 (35.35) [1:01.21] 150m 1:30.49 (29.28) 200m 1:54.87 (24.38) [53.66] |
47 | GER SG Neukolln E.V. Berlin | Kuhn Wassili, Kolling Jan, Reepschlager Katharina, Opatz Anne | 01'55''66 | | | | |
50m 25.48 (25.48) 100m 52.97 (27.49) [52.97] 150m 1:24.46 (31.49) 200m 1:55.66 (31.20) [1:02.69] |
48 | GER Gudensberger SG | Gantner Morten, Weihrauch Franziska, Gerke Carsten, Kathrin Heumann Ann | 01'55''91 | | | | |
50m 26.46 (26.46) 100m 56.19 (29.73) [56.19] 150m 1:23.67 (27.48) 200m 1:55.91 (32.24) [59.72] |
49 | GER 1.FCN Schwimmen | Schuren Svenja, Miller Daniel, Bosenecker Valentin, Grasser Julia Maria | 01'55''97 | | | | |
50m 28.98 (28.98) 100m 57.07 (28.09) [57.07] 150m 1:25.40 (28.33) 200m 1:55.97 (30.57) [58.90] |
50 | GER SV Cannstatt 1898 | Merz Sebastian, Junger Martina, Kienzle Hanna, Merz Maurice | 01'56''27 | | | | |
50m 26.04 (26.04) 100m 57.43 (31.39) [57.43] 150m 1:28.54 (31.11) 200m 1:56.27 (27.73) [58.84] |
51 | GER TSV Einheit Sud Chemnitz | Hascher Tilman, Steinert Max, Kurzbach Anne, Malcher Sarah | 01'57''15 | | | | |
50m 26.75 (26.75) 100m 52.45 (25.70) [52.45] 150m 1:27.56 (35.11) 200m 1:57.15 (29.59) [1:04.70] |
52 | GER Mendener SV | Romberg Maike, Barth Andreas, Schwermann Lukas, Barth Gina | 01'58''87 | | | | |
50m 29.82 (29.82) 100m 1:00.71 (30.89) [1:00.71] 150m 1:29.60 (28.89) 200m 1:58.87 (29.27) [58.16] |
53 | GER 1. SSV Ingelheim 1966 | Von Krosigk David, Langbein Hanne, Reulecke Saskia, Siegrist Paul Johannes | 02'00''79 | | | | |
50m 27.22 (27.22) 100m 57.54 (30.32) [57.54] 150m 1:32.63 (35.09) 200m 2:00.79 (28.16) [1:03.25] |
54 | GER SSV Freiberg | Kus Tobias, Gorzolla Luca Isa, Lesniak Sophie, Conrad Max | 02'01''69 | | | | |
50m 29.97 (29.97) 100m 1:02.87 (32.90) [1:02.87] 150m 1:34.83 (31.96) 200m 2:01.69 (26.86) [58.82] |
    | GER Schwimm Club Wiesbaden 1911 E.V | Ruckert Linda, Pezelj Antonio, Grundmann Dany, Scholz Philipp | Squalificato | |
56 | GER Dresdner SC 1898 | Ritter Amelie, Poley Martin, Zindler Nicole, Haase Moritz | 01'46''39 | | | | |
50m 28.69 (28.69) 100m 53.70 (25.01) [53.70] 150m 1:21.80 (28.10) 200m 1:46.39 (24.59) [52.69] |
57 | GER Post SV Leipzig | Scholtz Jan, Schroer Sebastian, Klimova Mariia, Klimova Oleksandra | 01'48''61 | | | | |
50m 24.95 (24.95) 100m 51.17 (26.22) [51.17] 150m 1:19.94 (28.77) 200m 1:48.61 (28.67) [57.44] |
58 | GER SC Wasserfreunde Munchen | Pathi Huba, Bender Alexander, Plail Johanna, Maiberger Anna Lena | 01'49''45 | | | | |
50m 25.57 (25.57) 100m 52.61 (27.04) [52.61] 150m 1:21.55 (28.94) 200m 1:49.45 (27.90) [56.84] |
59 | GER TV Jahn Wolfsburg | Angerstein Toni, Schlaht Maxim, Hauptmann Patricia, Hauptmann Franziska | 01'49''70 | | | | |
50m 26.33 (26.33) 100m 51.41 (25.08) [51.41] 150m 1:21.54 (30.13) 200m 1:49.70 (28.16) [58.29] |
60 | GER SG Bamberg | Albus Matwej Alexander, Schorr Bastian, Thamm Jule, Scheuermann Julia Sophia | 01'49''89 | | | | |
50m 25.22 (25.22) 100m 50.26 (25.04) [50.26] 150m 1:19.05 (28.79) 200m 1:49.89 (30.84) [59.63] |
61 | GER SSV Freiberg | Weigelt Peter, Langer Emily, Schmieder Mileen, Grosel Alexander | 01'51''38 | | | | |
50m 25.50 (25.50) 100m 54.88 (29.38) [54.88] 150m 1:24.92 (30.04) 200m 1:51.38 (26.46) [56.50] |
62 | GER Dresdner Delphine E.V. | Kempe Gerlind, Heidenreich Tim, Bauer Hannah, Brauning Amadeus | 01'51''62 | | | | |
50m 29.33 (29.33) 100m 54.17 (24.84) [54.17] 150m 1:26.07 (31.90) 200m 1:51.62 (25.55) [57.45] |
63 | GER SG Nordoberpfalz | Walter Patrick, Bachmeier Kathrin, Bogner Viktoria, Gradl Andreas | 01'51''67 | | | | |
50m 27.35 (27.35) 100m 55.63 (28.28) [55.63] 150m 1:24.24 (28.61) 200m 1:51.67 (27.43) [56.04] |
64 | GER SC Regensburg | Stogbauer Erik, Hegner Philipp, Hegner Sydney, Kreiml Selina | 01'51''72 | | | | |
50m 25.55 (25.55) 100m 52.51 (26.96) [52.51] 150m 1:22.19 (29.68) 200m 1:51.72 (29.53) [59.21] |
65 | GER SG Neukolln E.V. Berlin | Wolf Finn, Peschke Thorben, Druner Merle, Miethe Melina | 01'52''25 | | | | |
50m 27.42 (27.42) 100m 53.47 (26.05) [53.47] 150m 1:22.17 (28.70) 200m 1:52.25 (30.08) [58.78] |
66 | GER SSG Coburg | Kalocsai Kristof, Colli Jonas, Flehmig Nora, Ryan Victoria | 01'52''32 | | | | |
50m 26.68 (26.68) 100m 52.60 (25.92) [52.60] 150m 1:20.68 (28.08) 200m 1:52.32 (31.64) [59.72] |
67 | GER Berliner TSC | Schmees Dominik, Iliev Nikolay, Kerkhofer Isabel, Granitz Hanka | 01'52''65 | | | | |
50m 26.76 (26.76) 100m 52.65 (25.89) [52.65] 150m 1:22.91 (30.26) 200m 1:52.65 (29.74) [1:00.00] |
68 | GER TSV Vaterstetten | Seyfert Simon, Lux Melissa, Uhl Melina, Liguori Dominik | 01'52''98 | | | | |
50m 26.73 (26.73) 100m 58.04 (31.31) [58.04] 150m 1:28.30 (30.26) 200m 1:52.98 (24.68) [54.94] |
69 | GER SSG 81 Erlangen | Fischer Tim, Klingert Alexander, Grasbon Janina, John Lene | 01'53''22 | | | | |
50m 26.93 (26.93) 100m 52.30 (25.37) [52.30] 150m 1:22.54 (30.24) 200m 1:53.22 (30.68) [1:00.92] |
70 | GER Dresdner SC 1898 | Muller Marie, Winkler Kai, Pannasch Janina, Muller Anton | 01'53''46 | | | | |
50m 30.67 (30.67) 100m 56.73 (26.06) [56.73] 150m 1:26.33 (29.60) 200m 1:53.46 (27.13) [56.73] |
71 | GER SC Delphin Aalen | Thaler Lukas, Schroll Alicia, Mohr Katja, Baader Linus | 01'53''51 | | | | |
50m 26.96 (26.96) 100m 57.65 (30.69) [57.65] 150m 1:27.28 (29.63) 200m 1:53.51 (26.23) [55.86] |
72 | GER USV TU Dresden E.v. | Sachs Tilman, Swoboda Robin, Gellrich Christin, Keusch Livia | 01'53''57 | | | | |
50m 25.68 (25.68) 100m 51.67 (25.99) [51.67] 150m 1:23.45 (31.78) 200m 1:53.57 (30.12) [1:01.90] |
73 | GER SSV Freiberg | Beyer Rocco, Schumann Sarah, Trommer Viktoria, Sukhanov Ilja | 01'54''32 | | | | |
50m 27.25 (27.25) 100m 57.46 (30.21) [57.46] 150m 1:28.01 (30.55) 200m 1:54.32 (26.31) [56.86] |
74 | GER SV Grun Weis Wittenberg | Migas Tom, Kehlitz Tina, Schemmel Dennis, Winkler Paulin | 01'56''86 | | | | |
50m 26.35 (26.35) 100m 56.53 (30.18) [56.53] 150m 1:25.95 (29.42) 200m 1:56.86 (30.91) [1:00.33] |
75 | GER SV Furstenfeldbrucker Wasserratten | Mende Felix, Kern Andreas, Mittermaier Elena, Ruoff Johanna | 01'58''44 | | | | |
50m 27.05 (27.05) 100m 54.43 (27.38) [54.43] 150m 1:27.71 (33.28) 200m 1:58.44 (30.73) [1:04.01] |
76 | GER SSG 81 Erlangen | Balbach Maximilian, Knorr Sophie, Munch Saskia, Ley Maximilian | 02'00''82 | | | | |
50m 28.03 (28.03) 100m 1:00.02 (31.99) [1:00.02] 150m 1:32.63 (32.61) 200m 2:00.82 (28.19) [1:00.80] |
77 | GER Dresdner SC 1898 | Glatter Fiona, Schmidt Lucas, Klunker Pauline, Ihloff Maximilian | 02'01''76 | | | | |
50m 30.16 (30.16) 100m 58.60 (28.44) [58.60] 150m 1:31.90 (33.30) 200m 2:01.76 (29.86) [1:03.16] |
78 | GER VfL Benrath 06 | Norizin Michael, Mai Katharina, Weilert Anika, Jakobi Justus | 02'02''88 | | | | |
50m 28.35 (28.35) 100m 1:02.16 (33.81) [1:02.16] 150m 1:32.85 (30.69) 200m 2:02.88 (30.03) [1:00.72] |