Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
XXI Ida-Virumaa Meistrivoistlused (Kohtla-Jarve, EST) - 2° Day
Societá |
---|
EST Johvi Spordikool |
EST Kohtla-Jarve Veespordiklubi |
EST Sillamae Ujumisklubi Kalev |
EST Spordiklubi Energia |
EST Swimmingclub Aktiiv |
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
200 Stile Libero | JUNIORES | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Farfalla | JUNIORES | |
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
200 Rana | JUNIORES | |
200 Rana | RAGAZZI | |
200 Rana | ASSOLUTI | |
100 Dorso | JUNIORES | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
400 Misti | JUNIORES | |
400 Misti | ASSOLUTI | |
400 Misti | RAGAZZI | |
400 Misti | ASSOLUTI |
XXI Ida-Virumaa Meistrivoistlused (Kohtla-Jarve, EST) - 2° Day
EST Johvi Spordikool
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Fedorenko Maria - 2013 | 100 Farfalla (JUNIORES) | 01'57''22 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'46''69 | 01'50''42 | 21/10/2023 - Ida-Virumaa Ujumistahed - I Etapp (Kohtla-Jarve, EST) |
Gurjanova Olga Violina - 2013 | 200 Rana (JUNIORES) | 03'37''13 | 04'06''97 | 12/11/2022 - Ida-Virumaa Karikavoistlused (Kohtla-Jarve, EST) - 2° Day | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'30''85 | 01'28''62 | 20/01/2024 - Ida-Virumaa Ujumistahed - II Etapp (Kohtla-Jarve, EST) |
Gurjanova Violanta - 2006 | 200 Stile Libero | 02'10''93 | 02'11''62 | 27/11/2022 - Eesti Luhiraja Mv Ujumises 2022 (Kohtla-Jarve, EST) - 3° Day | 100 Dorso | 01'06''26 | 01'06''67 | 30/04/2022 - K-Jarve Linna Lahtised Mv (Kohtla-Jarve, EST) |
Lavryshyn Vera Viktoria - 2010 | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'27''88 | 02'30''70 | 09/12/2023 - Wiru Swim Cup (Kohtla-Jarve, EST) - 2° Day | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'16''32 | 01'17''00 | 30/03/2024 - Kohtla-Jarve Linna Lahtised Mv Ujumises (Kohtla-Jarve, EST) |
Martonova Arsenia - 2010 | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'31''90 | 02'38''04 | 09/12/2023 - Wiru Swim Cup (Kohtla-Jarve, EST) - 2° Day | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'16''03 | 01'16''83 | 06/04/2024 - Eesti Ujumisliidu Noortesari 2024 - Ii Etapp (Keila, EST) |
Zitkova Jelizaveta - 2010 | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'26''80 | 02'27''15 | 03/12/2022 - 26° Noortesarja Finaal (Kohtla-Jarve, EST) | 200 Rana (JUNIORES) | 03'17''43 | 03'13''03 | 11/11/2023 - Ida-Virumaa Karikavoistlused (Kohtla-Jarve, EST) - 2° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bronnikov Matvei - 2013 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'52''93 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'34''55 |
Fedorenko Aleksandr - 2009 | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'05''99 | 01'06''51 | 30/03/2024 - Kohtla-Jarve Linna Lahtised Mv Ujumises (Kohtla-Jarve, EST) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'08''40 | 01'11''22 | 11/11/2023 - Ida-Virumaa Karikavoistlused (Kohtla-Jarve, EST) - 2° Day |
Nemiro Martin - 2011 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'35''13 | 02'35''74 | 06/04/2024 - Eesti Ujumisliidu Noortesari 2024 - Ii Etapp (Keila, EST) | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'27''75 |
Olt Joakim - 2010 | 200 Rana (RAGAZZI) | 03'22''92 | ||
Shaidurov Kirill - 2012 | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'22''42 | 01'45''18 | 08/12/2023 - Wiru Swim Cup (Kohtla-Jarve, EST) - 1° Day | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'19''29 | 01'30''07 | 20/01/2024 - Ida-Virumaa Ujumistahed - II Etapp (Kohtla-Jarve, EST) |
Toman Janek - 2010 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'53''68 | ||
Valert Artjom - 2010 | 200 Rana (RAGAZZI) | 03'26''22 |