Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Provinciale Kampioenschappen Lange Baan (Den Haag, NED) - 2° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
1500 Stile Libero | ASSOLUTI | |
1500 Stile Libero | Esordienti A | |
1500 Stile Libero | RAGAZZI | |
1500 Stile Libero | JUNIORES | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | JUNIORES | |
50 Dorso | Esordienti A | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | Esordienti A | |
100 Dorso | JUNIORES | |
50 Rana | Esordienti A | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | JUNIORES | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
200 Misti | JUNIORES | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
200 Misti | Esordienti A | |
200 Misti | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | JUNIORES | |
100 Stile Libero | Esordienti A | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | Esordienti A | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | JUNIORES | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Farfalla | JUNIORES | |
200 Farfalla | RAGAZZI | |
200 Farfalla | ASSOLUTI | |
200 Farfalla | Esordienti A | |
4x100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
4x100 Stile Libero | RAGAZZI | |
4x100 Misti | RAGAZZI | |
4x100 Misti | ASSOLUTI |
Provinciale Kampioenschappen Lange Baan (Den Haag, NED) - 2° Day
NED Zvl-1886 Center
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Diederiks Wictoria - 2009 | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'39''17 | 200 Misti (Esordienti A) | 03'07''43 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'16''29 |
Molendijk Silke - 2001 | 200 Misti | 02'27''12 | 02'26''43 | 10/04/2022 - Eindhoven Qualification Meet 2022 (Eindhoven, NED) - 3° Day | 100 Stile Libero | 00'59''82 | 01'00''04 | 17/02/2019 - Limietwedstrijd LB Deel 1 (Amersfoort, NED) |
Stoel Mar - 2005 | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'36''82 | 00'37''38 | 19/05/2019 - Regiokampioenschappen Lange Baan (Den Haag, NED) - 2° Day | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'05''31 | 01'05''55 | 08/03/2020 - Speedo Challenge 2020 (Amsterdam, NED) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Hartwijk Gijs - 2008 | 1500 Stile Libero (Esordienti A) | 19'12''26 | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'18''51 | 01'16''42 | 20/03/2022 - Speedo Challenge 2022 (Amsterdam, NED) | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'16''12 |
Hoogduin Guus - 2002 | 1500 Stile Libero | 17'59''29 | 18'23''56 | 03/06/2018 - Regiokampioenschappen Lange Baan (Dordrecht, NED) - 2° Day |
Koppers Wout - 2008 | 100 Dorso (Esordienti A) | Squalificato | 01'22''18 | 27/02/2022 - Blue Marlins Qualification Meet (Den Haag, NED) | 50 Rana (Esordienti A) | 00'40''69 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'37''33 |
Schouten Jantje - 2009 | 50 Rana (Esordienti A) | 00'39''36 | ||
Stoel Rein - 2008 | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'08''05 | 01'11''25 | 27/02/2022 - Blue Marlins Qualification Meet (Den Haag, NED) | 50 Rana (Esordienti A) | 00'36''71 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'16''40 | 02'21''96 | 20/03/2022 - Speedo Challenge 2022 (Amsterdam, NED) |
Van Beek Robin - 1997 | 100 Dorso | 01'05''71 | 01'04''64 | 06/05/2022 - Onmk 2022 Lange Baan (Eindhoven, NED) - 2° Day | 200 Stile Libero | 02'03''53 | 02'04''10 | 06/05/2017 - Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2017 (Eindhoven, NED) - 3° Day |