Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Provinciale Kampioenschappen Lange Baan (Den Haag, NED) - 2° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
1500 Stile Libero | ASSOLUTI | |
1500 Stile Libero | Esordienti A | |
1500 Stile Libero | RAGAZZI | |
1500 Stile Libero | JUNIORES | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | JUNIORES | |
50 Dorso | Esordienti A | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | Esordienti A | |
100 Dorso | JUNIORES | |
50 Rana | Esordienti A | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | JUNIORES | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
200 Misti | JUNIORES | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
200 Misti | Esordienti A | |
200 Misti | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | JUNIORES | |
100 Stile Libero | Esordienti A | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | Esordienti A | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | JUNIORES | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Farfalla | JUNIORES | |
200 Farfalla | RAGAZZI | |
200 Farfalla | ASSOLUTI | |
200 Farfalla | Esordienti A | |
4x100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
4x100 Stile Libero | RAGAZZI | |
4x100 Misti | RAGAZZI | |
4x100 Misti | ASSOLUTI |
Provinciale Kampioenschappen Lange Baan (Den Haag, NED) - 2° Day
NED Scom/De Zeehond'73 (sg)
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bijl Merel - 2009 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'12''64 | 01'15''03 | 30/04/2022 - Limietwedstrijd Langebaan Drachten (Drachten, NED) |
Bijl Noa - 2006 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'09''26 | 01'10''22 | 30/04/2022 - Limietwedstrijd Langebaan Drachten (Drachten, NED) |
Dee Karen - 1996 | 50 Dorso | 00'35''62 | 00'33''71 | 27/05/2018 - Regiokampioenschappen Lange Baan (Den Haag, NED) - 2° Day |
Mercera Ashley - 2010 | 200 Misti (Esordienti A) | 03'06''47 | 03'14''81 | 08/04/2022 - Aiysc 2022 (Antwerpen, BEL) - 1° Day | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'15''38 | 01'17''01 | 09/04/2022 - Aiysc 2022 (Antwerpen, BEL) - 2° Day |
Mercera Ebony - 2008 | 200 Misti (RAGAZZI) | 02'59''75 | 02'58''71 | 08/04/2022 - Aiysc 2022 (Antwerpen, BEL) - 1° Day | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'11''75 | 01'23''76 | 16/02/2020 - Limietwedstrijd 50m (Breda, NED) |
Schonewille Aukje - 2007 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'36''70 | 00'37''10 | 09/04/2022 - Aiysc 2022 (Antwerpen, BEL) - 2° Day | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'11''44 | 01'16''14 | 16/06/2019 - Regio West B-Kampioenschappen (Den Haag, NED) | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'11''33 | 01'16''14 | 16/06/2019 - Regio West B-Kampioenschappen (Den Haag, NED) |
Tang Hei Yiu - 2009 | 200 Misti (Esordienti A) | 03'11''03 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'18''46 |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Blanker Bas - 2006 | 1500 Stile Libero (RAGAZZI) | 18'26''63 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'12''46 | 02'10''62 | 09/04/2022 - Aiysc 2022 (Antwerpen, BEL) - 2° Day |
De Hoog Thom - 2006 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'02''44 | 01'01''58 | 17/02/2022 - Eindhoven Swim Meet (Eindhoven, NED) - 1° Day | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'36''41 | 00'38''53 | 06/07/2019 - 50m Netherlands Invitational 2019 (Eindhoven, NED) - 1° Day | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'11''41 | 02'10''38 | 27/02/2021 - Trainingsrace Oc 3 (Den Haag, NED) |
Veldboer Tibbe - 2006 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'13''80 | 01'12''70 | 27/02/2022 - Blue Marlins Qualification Meet (Den Haag, NED) | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'22''62 | 02'22''72 | 09/04/2022 - Aiysc 2022 (Antwerpen, BEL) - 2° Day |