Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Mistrzostwa Slaska 12 Lat (Dabrowa Gornicza, POL) - 2° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
100 Stile Libero | Esordienti A2 | |
100 Stile Libero | Esordienti A1 | |
800 Stile Libero | Esordienti A2 | |
800 Stile Libero | Esordienti A1 | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
100 Dorso | Esordienti A1 | |
200 Rana | Esordienti A1 | |
200 Rana | Esordienti A2 |
Mistrzostwa Slaska 12 Lat (Dabrowa Gornicza, POL) - 2° Day
POL Csir Mos Dabrowa Gornicza
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Budny Kalina - 2009 | 100 Dorso (Esordienti A2) | 01'27''86 | 01'28''64 | 12/06/2021 - Mistrzostwa Slaska 12 Lat (Dabrowa Gornicza, POL) - 2° Day |
Drozd Magdalena - 2009 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'17''46 | 01'24''39 | 12/06/2021 - Mistrzostwa Slaska 12 Lat (Dabrowa Gornicza, POL) - 2° Day |
Dudek Lena - 2009 | 200 Rana (Esordienti A2) | 02'41''68 | 02'48''86 | 20/06/2021 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Misrzostwa Mlodzikow 12 I 13 Lat (Oswiecim, POL) - 2 |
Gala Amelia - 2009 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'24''08 | 01'26''61 | 22/06/2021 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12 Lat - II Runda (Gliwice, POL) | 100 Dorso (Esordienti A2) | 01'34''56 | 01'38''95 | 19/03/2021 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa Mlodzikow 12-13 Lat (Gliwice, POL) - 2° |
Kapka Antonina - 2009 | 200 Rana (Esordienti A2) | 02'55''06 | 02'58''80 | 19/03/2021 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa Mlodzikow 12-13 Lat (Gliwice, POL) - 2° |
Kostanczyk Kaja - 2009 | 100 Dorso (Esordienti A2) | 01'11''25 | 01'12''73 | 12/06/2021 - Mistrzostwa Slaska 12 Lat (Dabrowa Gornicza, POL) - 2° Day |
Lisowska Magdalena - 2009 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'13''52 | 01'14''84 | 22/06/2021 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12 Lat - II Runda (Gliwice, POL) |
Patyk Zuzanna - 2009 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'17''61 | 01'19''31 | 26/11/2021 - Mistrzostwa Slaska 12 Lat (Dabrowa Gornicza, POL) - 1° Day | 100 Dorso (Esordienti A2) | 01'24''91 | 01'27''17 | 11/06/2021 - Mistrzostwa Slaska 12 Lat (Dabrowa Gornicza, POL) - 1° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bajor Filip - 2009 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'18''53 | 01'20''34 | 22/06/2021 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12 Lat - II Runda (Gliwice, POL) |
Gorka Milosz - 2009 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'18''72 | 01'26''05 | 19/03/2021 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa Mlodzikow 12-13 Lat (Gliwice, POL) - 2° | 200 Rana (Esordienti A1) | 03'23''42 | 03'43''49 | 16/03/2021 - Liga Szkol I Klubow Slaskich 2009 (Gliwice, POL) |
Grzybowski Aleksander - 2009 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'12''51 | 01'14''30 | 26/11/2021 - Mistrzostwa Slaska 12 Lat (Dabrowa Gornicza, POL) - 1° Day |
Handerek Nikodem - 2009 | 800 Stile Libero (Esordienti A1) | 11'37''47 | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'17''72 | 01'18''34 | 12/06/2021 - Mistrzostwa Slaska 12 Lat (Dabrowa Gornicza, POL) - 2° Day |
Kaminski Dawid - 2009 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'19''07 | 01'17''35 | 26/11/2021 - Mistrzostwa Slaska 12 Lat (Dabrowa Gornicza, POL) - 1° Day | 200 Rana (Esordienti A1) | 03'35''58 | 03'46''43 | 12/06/2021 - Mistrzostwa Slaska 12 Lat (Dabrowa Gornicza, POL) - 2° Day |
Morawicki Marcel - 2009 | 200 Rana (Esordienti A1) | 03'59''06 | 04'06''15 | 12/06/2021 - Mistrzostwa Slaska 12 Lat (Dabrowa Gornicza, POL) - 2° Day |
Ociepa Norbert - 2009 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'02''66 | 01'02''82 | 12/06/2021 - Mistrzostwa Slaska 12 Lat (Dabrowa Gornicza, POL) - 2° Day |
Oleksiak Karol - 2009 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'20''73 | 01'20''03 | 26/11/2021 - Mistrzostwa Slaska 12 Lat (Dabrowa Gornicza, POL) - 1° Day |
Sieminski Filip - 2009 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'22''95 | 01'26''12 | 19/03/2021 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa Mlodzikow 12-13 Lat (Gliwice, POL) - 2° |
Solipiwko Krzysztof - 2009 | 200 Rana (Esordienti A1) | 03'45''47 | 03'58''04 | 22/06/2021 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12 Lat - II Runda (Gliwice, POL) |
Wojcikowski Jakub - 2009 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'11''92 | 01'16''25 | 22/06/2021 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12 Lat - II Runda (Gliwice, POL) | 200 Rana (Esordienti A1) | 03'44''03 |
Zak Aleksander - 2009 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'17''07 | 01'20''24 | 12/06/2021 - Mistrzostwa Slaska 12 Lat (Dabrowa Gornicza, POL) - 2° Day | 200 Rana (Esordienti A1) | 03'47''55 | 03'56''00 | 22/06/2021 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12 Lat - II Runda (Gliwice, POL) |