Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Velka Cena Trnavy (Trnava, SVK) - 1° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | Esordienti A | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | Esordienti A | |
200 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | Esordienti A | |
100 Farfalla | Esordienti A | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
200 Farfalla | ASSOLUTI | |
200 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
400 Stile Libero | ASSOLUTI | |
400 Stile Libero | ASSOLUTI |
Velka Cena Trnavy (Trnava, SVK) - 1° Day
SVK Sportovy Plavecky Klub Policie Pezinok
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Gasperanova Barbora - 2012 | 100 Rana (Esordienti A) | 01'39''86 | 01'41''19 | 02/12/2023 - Majstrovstva Sr Mladsich Ziakov V Kratkom Bazene (Dolny Kubin, SVK) - 2° Day | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'32''36 | 01'27''15 | 01/12/2023 - Majstrovstva Sr Mladsich Ziakov V Kratkom Bazene (Dolny Kubin, SVK) - 1° Day | 50 Stile Libero | 00'34''06 | 00'33''21 | 03/12/2023 - Majstrovstva Sr Mladsich Ziakov V Kratkom Bazene (Dolny Kubin, SVK) - 3° Day | 200 Misti | 03'19''62 | 03'21''62 | 04/02/2024 - 321-Start 1° Kolo (Bratislava, SVK) - 2° Day |
Kratka Bibiana - 2012 | 200 Stile Libero | 02'58''98 | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'34''46 | 01'36''90 | 25/11/2023 - Samorinska Vlnka II Kolo (Samorin, SVK) | 50 Stile Libero | 00'36''38 | 00'36''61 | 25/11/2023 - Samorinska Vlnka II Kolo (Samorin, SVK) | 200 Misti | 03'21''05 | 03'24''25 | 04/02/2024 - 321-Start 1° Kolo (Bratislava, SVK) - 2° Day |
Matlovicova Hana - 2010 | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'28''05 | 01'29''31 | 09/12/2023 - Majstrovstva Sr Starsich Ziakov V Kratkom Bazene (Spisska Nova Ves, SVK) - 2° Da | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'18''03 | 01'18''58 | 04/11/2023 - Int. Svs-Schwimmen Trophy 2023 (Schwechat, AUT) - 1° Day | 50 Stile Libero | 00'30''69 | 00'33''20 | 11/12/2022 - Majstrovstva Sr Starsich Ziakov Kratkom Bazene (Spisska Nova Ves, SVK) - 3° Day |
Patoprsta Simona - 2011 | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'32''23 | 01'32''52 | 09/12/2023 - Majstrovstva Sr Starsich Ziakov V Kratkom Bazene (Spisska Nova Ves, SVK) - 2° Da | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'17''57 | 01'17''90 | 08/12/2023 - Majstrovstva Sr Starsich Ziakov V Kratkom Bazene (Spisska Nova Ves, SVK) - 1° Da | 50 Stile Libero | 00'32''11 | 00'32''59 | 23/09/2023 - Danubia Festival (Samorin, SVK) - 1° Day | 200 Misti | 02'51''17 | 02'50''81 | 08/12/2023 - Majstrovstva Sr Starsich Ziakov V Kratkom Bazene (Spisska Nova Ves, SVK) - 1° Da |
Stefusova Ema - 2010 | 200 Stile Libero | 02'46''18 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'27''68 | 01'32''00 | 04/11/2023 - Int. Svs-Schwimmen Trophy 2023 (Schwechat, AUT) - 1° Day | 50 Stile Libero | 00'34''00 | 00'34''55 | 23/09/2023 - Danubia Festival (Samorin, SVK) - 1° Day | 200 Misti | 03'06''90 | 03'03''53 | 04/02/2024 - 321-Start 1° Kolo (Bratislava, SVK) - 2° Day |
Szaboova Katarina - 2007 | 100 Dorso | 01'08''50 | 01'06''95 | 17/12/2023 - Majstrovstva Sr Open A Juniorov V Kratkom Bazene (Samorin, SVK) - 3° Day | 200 Farfalla | 02'31''80 | 02'26''90 | 17/12/2022 - Majstrovstva Sr Open A Juniorov V Kratkom Bazene (Samorin, SVK) - 2° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Duffala Adam - 2007 | 200 Dorso | 02'25''18 | 02'26''08 | 15/12/2023 - Majstrovstva Sr Open A Juniorov V Kratkom Bazene (Samorin, SVK) - 1° Day | 200 Misti | 02'28''54 | 02'29''00 | 16/12/2023 - Majstrovstva Sr Open A Juniorov V Kratkom Bazene (Samorin, SVK) - 2° Day |
Duffala Michal - 2012 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'25''95 | 01'24''22 | 04/02/2024 - 321-Start 1° Kolo (Bratislava, SVK) - 2° Day | 200 Dorso | 03'12''11 | 03'18''73 | 02/12/2023 - Majstrovstva Sr Mladsich Ziakov V Kratkom Bazene (Dolny Kubin, SVK) - 2° Day | 50 Stile Libero | 00'38''66 | 00'39''36 | 03/12/2023 - Majstrovstva Sr Mladsich Ziakov V Kratkom Bazene (Dolny Kubin, SVK) - 3° Day | 200 Misti | 03'28''31 | 03'27''60 | 04/02/2024 - 321-Start 1° Kolo (Bratislava, SVK) - 2° Day |
Duffala Samuel - 2010 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'12''78 | 01'17''01 | 24/09/2023 - Danubia Festival (Samorin, SVK) - 2° Day | 200 Dorso | 02'54''09 | 50 Stile Libero | 00'32''82 | 00'33''15 | 10/12/2023 - Majstrovstva Sr Starsich Ziakov V Kratkom Bazene (Spisska Nova Ves, SVK) - 3° Da | 200 Misti | 03'00''46 |
Kudela Oliver - 2009 | 200 Dorso | 02'33''57 | 02'38''65 | 22/10/2023 - Slovakia Swimming Cup (Samorin, SVK) - 3° Day | 50 Stile Libero | 00'28''90 | 00'28''86 | 10/12/2023 - Majstrovstva Sr Starsich Ziakov V Kratkom Bazene (Spisska Nova Ves, SVK) - 3° Da | 200 Misti | 02'43''10 | 03'03''96 | 01/10/2022 - Velka Cena Puchova (Puchov, SVK) |
Lobo Jakub - 2005 | 100 Stile Libero | 00'59''00 | 00'59''96 | 19/02/2021 - Kontrolne Preteky 2021 - Juniori A Seniori (Samorin, SVK) - 1° Day | 100 Farfalla | 01'03''17 | 01'06''75 | 23/09/2023 - Danubia Festival (Samorin, SVK) - 1° Day | 50 Stile Libero | 00'26''33 | 00'25''73 | 16/12/2023 - Majstrovstva Sr Open A Juniorov V Kratkom Bazene (Samorin, SVK) - 2° Day |
Matus Michal - 2008 | 100 Farfalla | 01'05''77 | 01'06''06 | 23/09/2023 - Danubia Festival (Samorin, SVK) - 1° Day | 200 Farfalla | 02'35''49 | 02'30''18 | 17/12/2023 - Majstrovstva Sr Open A Juniorov V Kratkom Bazene (Samorin, SVK) - 3° Day |
Patoprsty Dominik - 2008 | 100 Stile Libero | 01'03''08 | 01'04''99 | 24/09/2023 - Danubia Festival (Samorin, SVK) - 2° Day | 100 Farfalla | 01'13''59 | 01'13''71 | 04/11/2023 - Pohar Mesta Trencin (Trencin, SVK) | 50 Stile Libero | 00'28''75 | 00'27''93 | 21/10/2023 - Slovakia Swimming Cup (Samorin, SVK) - 2° Day |
Vizent Alex - 2009 | 100 Stile Libero | 01'08''39 | 01'09''62 | 05/11/2023 - Int. Svs-Schwimmen Trophy 2023 (Schwechat, AUT) - 2° Day | 200 Dorso | 02'49''53 | 03'04''80 | 03/04/2022 - Majstrovstva Sr Ziakov V Kratkom Bazene 2021 (Samorin, SVK) - 3° Day | 50 Stile Libero | 00'30''44 | 00'32''26 | 23/09/2023 - Danubia Festival (Samorin, SVK) - 1° Day | 400 Stile Libero | 05'10''20 | 05'34''30 | 08/10/2023 - Jesenne M-BAO - Dlhe Trate (Bratislava, SVK) |