Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Velka Cena Trnavy (Trnava, SVK) - 1° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | Esordienti A | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | Esordienti A | |
200 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | Esordienti A | |
100 Farfalla | Esordienti A | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
200 Farfalla | ASSOLUTI | |
200 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
400 Stile Libero | ASSOLUTI | |
400 Stile Libero | ASSOLUTI |
Velka Cena Trnavy (Trnava, SVK) - 1° Day
SVK Piestansky Plavecky Klub
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Buchmanova Anna - 2012 | 100 Rana (Esordienti A) | 01'40''85 | 01'41''69 | 02/12/2023 - Majstrovstva Sr Mladsich Ziakov V Kratkom Bazene (Dolny Kubin, SVK) - 2° Day | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'31''71 | 01'38''83 | 15/09/2023 - O Pohar Primatorky Mesta Topolcany (Topolcany, SVK) | 50 Stile Libero | 00'35''05 | 00'35''03 | 03/12/2023 - Majstrovstva Sr Mladsich Ziakov V Kratkom Bazene (Dolny Kubin, SVK) - 3° Day | 200 Misti | 03'15''24 | 03'20''00 | 11/11/2023 - Jesenne M-ZSO B, A, J, S - 2° Kolo (Nove Zamky, SVK) |
Kabatova Olivia Ela - 2011 | 200 Stile Libero | 02'37''93 | 02'45''47 | 11/11/2023 - Jesenne M-ZSO B, A, J, S - 2° Kolo (Nove Zamky, SVK) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'31''54 | 01'36''51 | 30/09/2023 - Velka Cena Puchova (Puchov, SVK) | 50 Stile Libero | 00'32''41 | 00'33''90 | 04/12/2022 - Majstrovstva Sr Mladsich Ziakov V Kratkom Bazene (Samorin, SVK) - 3° Day | 200 Misti | 03'01''01 | 03'00''31 | 11/11/2023 - Jesenne M-ZSO B, A, J, S - 2° Kolo (Nove Zamky, SVK) |
Kucerova Greta - 2011 | 200 Stile Libero | 02'42''40 | 02'45''63 | 11/11/2023 - Jesenne M-ZSO B, A, J, S - 2° Kolo (Nove Zamky, SVK) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'32''97 | 01'36''35 | 30/09/2023 - Velka Cena Puchova (Puchov, SVK) | 50 Stile Libero | 00'31''88 | 00'32''44 | 30/09/2023 - Velka Cena Puchova (Puchov, SVK) | 200 Misti | 03'03''37 | 02'58''03 | 11/11/2023 - Jesenne M-ZSO B, A, J, S - 2° Kolo (Nove Zamky, SVK) |
Lehutova Pavlina - 2009 | 200 Stile Libero | 02'28''07 | 02'22''50 | 20/11/2021 - Jesenne M-ZSO B, A, J, S - 2° Kolo (Myjava, SVK) | 100 Dorso | 01'21''07 | 01'22''44 | 02/04/2022 - Majstrovstva Sr Ziakov V Kratkom Bazene 2021 (Samorin, SVK) - 2° Day | 50 Stile Libero | 00'30''33 | 00'29''47 | 21/10/2023 - Slovakia Swimming Cup (Samorin, SVK) - 2° Day | 200 Misti | 02'47''70 | 02'47''11 | 11/11/2023 - Jesenne M-ZSO B, A, J, S - 2° Kolo (Nove Zamky, SVK) |
Malovcova Monika - 2011 | 200 Stile Libero | 02'39''28 | 02'36''23 | 09/12/2023 - Majstrovstva Sr Starsich Ziakov V Kratkom Bazene (Spisska Nova Ves, SVK) - 2° Da | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'29''94 | 01'27''75 | 09/12/2023 - Majstrovstva Sr Starsich Ziakov V Kratkom Bazene (Spisska Nova Ves, SVK) - 2° Da | 50 Stile Libero | 00'32''37 | 00'32''17 | 10/12/2023 - Majstrovstva Sr Starsich Ziakov V Kratkom Bazene (Spisska Nova Ves, SVK) - 3° Da | 200 Misti | 02'58''87 | 02'53''72 | 08/12/2023 - Majstrovstva Sr Starsich Ziakov V Kratkom Bazene (Spisska Nova Ves, SVK) - 1° Da |
Megova Petra - 2010 | 200 Stile Libero | 02'22''65 | 02'26''34 | 10/12/2022 - Majstrovstva Sr Starsich Ziakov Kratkom Bazene (Spisska Nova Ves, SVK) - 2° Day | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'12''69 | 01'15''52 | 09/12/2022 - Majstrovstva Sr Starsich Ziakov Kratkom Bazene (Spisska Nova Ves, SVK) - 1° Day | 50 Stile Libero | 00'30''84 | 00'31''42 | 15/04/2023 - Jarne M-ZSO B, A, J, S - 1° Kolo (Trencin, SVK) | 200 Misti | 02'46''00 | 03'33''14 | 18/09/2021 - O Pohar Primatorky Mesta Topolcany (Topolcany, SVK) |
Mikulasova Sara - 2009 | 200 Stile Libero | 02'26''50 | 02'30''32 | 11/11/2023 - Jesenne M-ZSO B, A, J, S - 2° Kolo (Nove Zamky, SVK) | 100 Dorso | Squalificato | 01'20''93 | 09/12/2022 - Majstrovstva Sr Starsich Ziakov Kratkom Bazene (Spisska Nova Ves, SVK) - 1° Day | 50 Stile Libero | 00'30''54 | 00'30''85 | 21/10/2023 - Slovakia Swimming Cup (Samorin, SVK) - 2° Day | 200 Misti | 02'46''32 | 02'46''93 | 16/12/2023 - Majstrovstva Sr Open A Juniorov V Kratkom Bazene (Samorin, SVK) - 2° Day |
Pospiechova Alica - 2011 | 200 Stile Libero | 02'43''33 | 02'44''39 | 09/12/2023 - Majstrovstva Sr Starsich Ziakov V Kratkom Bazene (Spisska Nova Ves, SVK) - 2° Da | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'21''07 | 01'24''12 | 08/12/2023 - Majstrovstva Sr Starsich Ziakov V Kratkom Bazene (Spisska Nova Ves, SVK) - 1° Da | 50 Stile Libero | 00'34''09 | 00'33''74 | 10/12/2023 - Majstrovstva Sr Starsich Ziakov V Kratkom Bazene (Spisska Nova Ves, SVK) - 3° Da | 200 Misti | 02'56''46 | 03'02''14 | 11/11/2023 - Jesenne M-ZSO B, A, J, S - 2° Kolo (Nove Zamky, SVK) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Arbet Juraj - 2011 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'13''03 | 01'14''06 | 17/11/2023 - Plavecke Nadeje (Piestany, SVK) | 200 Rana | 03'37''91 | 03'56''56 | 04/12/2022 - Majstrovstva Sr Mladsich Ziakov V Kratkom Bazene (Samorin, SVK) - 3° Day | 50 Stile Libero | 00'33''21 | 00'33''58 | 03/12/2023 - Majstrovstva Sr Mladsich Ziakov V Kratkom Bazene (Dolny Kubin, SVK) - 3° Day | 200 Misti | 03'07''06 | 03'08''21 | 11/11/2023 - Jesenne M-ZSO B, A, J, S - 2° Kolo (Nove Zamky, SVK) |
Arbet Michal - 2011 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'13''87 | 01'13''66 | 17/11/2023 - Plavecke Nadeje (Piestany, SVK) | 200 Rana | 03'44''90 | 03'46''20 | 04/12/2022 - Majstrovstva Sr Mladsich Ziakov V Kratkom Bazene (Samorin, SVK) - 3° Day | 200 Dorso | 03'05''68 | 03'05''82 | 14/10/2023 - Jesenne M-ZSO B, A, J, S - 1° Kolo (Myjava, SVK) | 50 Stile Libero | 00'32''43 | 00'33''96 | 30/09/2023 - Velka Cena Puchova (Puchov, SVK) | 200 Misti | 03'10''80 | 03'14''63 | 11/11/2023 - Jesenne M-ZSO B, A, J, S - 2° Kolo (Nove Zamky, SVK) |
Dudon Jakub - 2013 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'16''88 | 01'22''34 | 17/11/2023 - Plavecke Nadeje (Piestany, SVK) | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'36''46 | 01'33''30 | 17/11/2023 - Plavecke Nadeje (Piestany, SVK) | 50 Stile Libero | 00'33''74 | 00'35''44 | 15/09/2023 - O Pohar Primatorky Mesta Topolcany (Topolcany, SVK) |
Jakubcek Jan - 2010 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'07''21 | 01'15''01 | 15/04/2023 - Jarne M-ZSO B, A, J, S - 1° Kolo (Trencin, SVK) | 200 Dorso | 02'47''91 | 02'51''57 | 14/10/2023 - Jesenne M-ZSO B, A, J, S - 1° Kolo (Myjava, SVK) | 50 Stile Libero | 00'31''35 | 00'32''25 | 10/12/2023 - Majstrovstva Sr Starsich Ziakov V Kratkom Bazene (Spisska Nova Ves, SVK) - 3° Da | 200 Misti | 02'42''79 | 02'50''92 | 11/11/2023 - Jesenne M-ZSO B, A, J, S - 2° Kolo (Nove Zamky, SVK) |
Mrva Lukas - 2012 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'20''01 | 01'25''92 | 17/11/2023 - Plavecke Nadeje (Piestany, SVK) | 200 Rana | 03'12''81 | 03'18''17 | 03/12/2023 - Majstrovstva Sr Mladsich Ziakov V Kratkom Bazene (Dolny Kubin, SVK) - 3° Day | 50 Stile Libero | 00'35''47 | 00'36''23 | 03/12/2023 - Majstrovstva Sr Mladsich Ziakov V Kratkom Bazene (Dolny Kubin, SVK) - 3° Day | 200 Misti | Squalificato | 03'06''08 | 01/12/2023 - Majstrovstva Sr Mladsich Ziakov V Kratkom Bazene (Dolny Kubin, SVK) - 1° Day |