Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
X Miedzynarodowe Zawody W Plywaniu Koziolki Plywackie (Kedzierzyn, POL) - 2° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
200 Stile Libero | Esordienti A2 | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | Esordienti A1 | |
200 Stile Libero | Esordienti B | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | Esordienti A2 | |
200 Stile Libero | Esordienti B2 | |
200 Stile Libero | Esordienti A1 | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | Esordienti B | |
50 Dorso | Esordienti A2 | |
50 Dorso | Esordienti A1 | |
50 Dorso | Esordienti B | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | Esordienti B2 | |
50 Dorso | Esordienti B | |
50 Dorso | Esordienti A2 | |
50 Dorso | Esordienti A1 | |
100 Rana | Esordienti B2 | |
100 Rana | Esordienti A1 | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | Esordienti A2 | |
100 Rana | Esordienti B | |
100 Rana | Esordienti A2 | |
100 Rana | Esordienti A1 | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | Esordienti B | |
50 Farfalla | Esordienti A2 | |
50 Farfalla | Esordienti A1 | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | Esordienti B | |
50 Farfalla | Esordienti A2 | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | Esordienti A1 | |
50 Farfalla | Esordienti B | |
50 Farfalla | Esordienti B2 | |
200 Misti | Esordienti B | |
200 Misti | Esordienti B2 | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
200 Misti | Esordienti A1 | |
200 Misti | Esordienti A2 | |
200 Misti | Esordienti A2 | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | Esordienti A1 | |
200 Misti | Esordienti B | |
Mistaffetta 4x50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
4x50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | Esordienti A2 | |
100 Stile Libero | Esordienti A1 | |
100 Stile Libero | Esordienti B | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | Esordienti B2 | |
100 Stile Libero | Esordienti A2 | |
100 Stile Libero | Esordienti A1 | |
100 Stile Libero | Esordienti B | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
100 Dorso | Esordienti A1 | |
100 Dorso | Esordienti B | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
100 Dorso | Esordienti B2 | |
100 Dorso | Esordienti A1 | |
100 Dorso | Esordienti B | |
200 Rana | Esordienti B2 | |
200 Rana | ASSOLUTI | |
200 Rana | Esordienti A1 | |
200 Rana | Esordienti A2 | |
200 Rana | Esordienti B | |
200 Rana | Esordienti A2 | |
200 Rana | Esordienti A1 | |
200 Rana | RAGAZZI | |
200 Rana | ASSOLUTI | |
200 Rana | Esordienti B | |
200 Farfalla | Esordienti A2 | |
200 Farfalla | RAGAZZI | |
200 Farfalla | Esordienti A1 | |
200 Farfalla | ASSOLUTI | |
200 Farfalla | Esordienti A2 | |
200 Farfalla | Esordienti A1 | |
200 Farfalla | Esordienti B2 | |
200 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Misti | Esordienti B2 | |
100 Misti | Esordienti B | |
100 Misti | ASSOLUTI | |
100 Misti | Esordienti A2 | |
100 Misti | Esordienti A1 | |
100 Misti | Esordienti A2 | |
100 Misti | RAGAZZI | |
100 Misti | Esordienti A1 | |
100 Misti | ASSOLUTI | |
100 Misti | Esordienti B |
X Miedzynarodowe Zawody W Plywaniu Koziolki Plywackie (Kedzierzyn, POL) - 2° Day
POL KS Piatka Chorzow
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Dusza Michalina - 2008 | 100 Rana (Esordienti A1) | 01'42''03 | 01'49''40 | 30/11/2018 - Mistrzostwa Slaska 10 Latkow (Dabrowa Gornicza, POL) | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'41''37 | 00'41''12 | 25/01/2019 - Liga Szkol I Klubow Slaskich 2008 (Gliwice, POL) | 200 Rana (Esordienti A1) | 03'39''44 | 100 Misti (Esordienti A1) | 01'31''26 | 01'36''91 | 30/11/2018 - Mistrzostwa Slaska 10 Latkow (Dabrowa Gornicza, POL) |
Idzikowska Iga - 2005 | 100 Rana | 01'16''13 | 01'14''29 | 02/02/2019 - Miedzynarodowe Zawody O Puchar Silesia (Katowice, POL) - 2° Day | 100 Stile Libero | 01'04''62 | 01'05''08 | 14/12/2017 - Mistrzostwa Slaska 12 Lat (Raciborz, POL) - 1° Day | 200 Rana | 02'43''10 | 02'42''41 | 22/12/2018 - Bijemy Rekordy (Oswiecim, POL) |
Kempa Kinga - 2005 | 50 Dorso | 00'30''37 | 00'29''58 | 03/02/2019 - Miedzynarodowe Zawody O Puchar Silesia (Katowice, POL) - 3° Day | 200 Misti | 02'33''03 | 100 Dorso | 01'05''26 | 01'06''42 | 01/02/2019 - Miedzynarodowe Zawody O Puchar Silesia (Katowice, POL) - 1° Day | 100 Misti | 01'08''47 | 01'07''02 | 06/10/2018 - VII Miedzynarodowy Miting Plywacki (Tarnowskie Gory, POL) |
Szczembara Kinga - 2006 | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'25''63 | 01'23''03 | 02/02/2019 - Miedzynarodowe Zawody O Puchar Silesia (Katowice, POL) - 2° Day | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'33''67 | 00'34''67 | 01/02/2019 - Miedzynarodowe Zawody O Puchar Silesia (Katowice, POL) - 1° Day | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'08''24 | 01'10''80 | 06/12/2018 - Mistrzostwa Slaska 12 Lat (Gliwice, POL) - 1° Day | 200 Rana (RAGAZZI) | 03'03''96 | 03'01''84 | 30/03/2019 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa Mlodzikow 13 Lat (Dabrowa Gornicza, POL) |
Tuszynska Matylda - 2005 | 50 Dorso | 00'33''46 | 00'32''87 | 06/10/2018 - VII Miedzynarodowy Miting Plywacki (Tarnowskie Gory, POL) | 50 Farfalla | 00'33''24 | 00'33''19 | 01/02/2019 - Miedzynarodowe Zawody O Puchar Silesia (Katowice, POL) - 1° Day | 100 Stile Libero | 01'06''25 | 01'06''16 | 29/09/2018 - V Zawody Plywackie O Puchar Rosomaka (Siemianowice Slaskie, POL) | 100 Dorso | 01'12''24 | 01'11''13 | 22/12/2018 - Bijemy Rekordy (Oswiecim, POL) |
Wiernicka Julia - 2007 | 100 Rana (Esordienti A2) | 01'29''69 | 01'44''65 | 24/11/2017 - Mistrzostwa Slaska 10 Latkow (Dabrowa Gornicza, POL) | 50 Farfalla (Esordienti A2) | 00'35''52 | 00'38''33 | 29/09/2018 - V Zawody Plywackie O Puchar Rosomaka (Siemianowice Slaskie, POL) | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'07''56 | 01'10''89 | 15/12/2018 - XV Mikolajkowe Zawody Plywackie Wola (Wola, POL) | 100 Misti (Esordienti A2) | 01'18''38 | 01'20''53 | 15/12/2018 - XV Mikolajkowe Zawody Plywackie Wola (Wola, POL) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bugla Pawel - 2005 | 50 Dorso | 00'36''24 | 00'37''48 | 29/09/2018 - V Zawody Plywackie O Puchar Rosomaka (Siemianowice Slaskie, POL) | 50 Farfalla | 00'33''42 | 00'36''58 | 29/09/2018 - V Zawody Plywackie O Puchar Rosomaka (Siemianowice Slaskie, POL) | 100 Stile Libero | 01'06''66 | 01'13''18 | 08/04/2018 - VIII Zabrzanski Miting Plywacki (Zabrze, POL) | 100 Misti | 01'17''87 | 01'21''54 | 29/09/2018 - V Zawody Plywackie O Puchar Rosomaka (Siemianowice Slaskie, POL) |
Dusza Maciej - 2007 | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'34''47 | 00'35''73 | 01/12/2018 - Mistrzostwa Slaska Mlodzikow 11 Letnich (Gliwice, POL) | 200 Misti (Esordienti A1) | 02'54''05 | 02'55''08 | 16/01/2019 - Liga Klubow Slaskich Rocznik 2007 (Radlin, POL) | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'17''14 | 01'18''56 | 16/01/2019 - Liga Klubow Slaskich Rocznik 2007 (Radlin, POL) | 100 Misti (Esordienti A1) | 01'20''99 | 01'24''88 | 01/12/2018 - Mistrzostwa Slaska Mlodzikow 11 Letnich (Gliwice, POL) |