Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
X Miedzynarodowe Zawody W Plywaniu Koziolki Plywackie (Kedzierzyn, POL) - 2° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
200 Stile Libero | Esordienti A2 | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | Esordienti A1 | |
200 Stile Libero | Esordienti B | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | Esordienti A2 | |
200 Stile Libero | Esordienti B2 | |
200 Stile Libero | Esordienti A1 | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | Esordienti B | |
50 Dorso | Esordienti A2 | |
50 Dorso | Esordienti A1 | |
50 Dorso | Esordienti B | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | Esordienti B2 | |
50 Dorso | Esordienti B | |
50 Dorso | Esordienti A2 | |
50 Dorso | Esordienti A1 | |
100 Rana | Esordienti B2 | |
100 Rana | Esordienti A1 | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | Esordienti A2 | |
100 Rana | Esordienti B | |
100 Rana | Esordienti A2 | |
100 Rana | Esordienti A1 | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | Esordienti B | |
50 Farfalla | Esordienti A2 | |
50 Farfalla | Esordienti A1 | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | Esordienti B | |
50 Farfalla | Esordienti A2 | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | Esordienti A1 | |
50 Farfalla | Esordienti B | |
50 Farfalla | Esordienti B2 | |
200 Misti | Esordienti B | |
200 Misti | Esordienti B2 | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
200 Misti | Esordienti A1 | |
200 Misti | Esordienti A2 | |
200 Misti | Esordienti A2 | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | Esordienti A1 | |
200 Misti | Esordienti B | |
Mistaffetta 4x50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
4x50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | Esordienti A2 | |
100 Stile Libero | Esordienti A1 | |
100 Stile Libero | Esordienti B | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | Esordienti B2 | |
100 Stile Libero | Esordienti A2 | |
100 Stile Libero | Esordienti A1 | |
100 Stile Libero | Esordienti B | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
100 Dorso | Esordienti A1 | |
100 Dorso | Esordienti B | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
100 Dorso | Esordienti B2 | |
100 Dorso | Esordienti A1 | |
100 Dorso | Esordienti B | |
200 Rana | Esordienti B2 | |
200 Rana | ASSOLUTI | |
200 Rana | Esordienti A1 | |
200 Rana | Esordienti A2 | |
200 Rana | Esordienti B | |
200 Rana | Esordienti A2 | |
200 Rana | Esordienti A1 | |
200 Rana | RAGAZZI | |
200 Rana | ASSOLUTI | |
200 Rana | Esordienti B | |
200 Farfalla | Esordienti A2 | |
200 Farfalla | RAGAZZI | |
200 Farfalla | Esordienti A1 | |
200 Farfalla | ASSOLUTI | |
200 Farfalla | Esordienti A2 | |
200 Farfalla | Esordienti A1 | |
200 Farfalla | Esordienti B2 | |
200 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Misti | Esordienti B2 | |
100 Misti | Esordienti B | |
100 Misti | ASSOLUTI | |
100 Misti | Esordienti A2 | |
100 Misti | Esordienti A1 | |
100 Misti | Esordienti A2 | |
100 Misti | RAGAZZI | |
100 Misti | Esordienti A1 | |
100 Misti | ASSOLUTI | |
100 Misti | Esordienti B |
X Miedzynarodowe Zawody W Plywaniu Koziolki Plywackie (Kedzierzyn, POL) - 2° Day
100 Misti Esordienti A1
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. FINA | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jablonski Bartlomiej | 2007 | POL Hobby Sport Kietrz | 01'18''41 | |||
2 | Dusza Maciej | 2007 | POL KS Piatka Chorzow | 01'20''99 | |||
3 | Szczygiel Stanislaw | 2007 | POL Start Opole | 01'25''32 | |||
4 | Biemek Kamil | 2007 | POL Luks Winner Zdzieszowice | 01'25''72 | |||
5 | Dudzinski Tomasz | 2007 | POL MMKS Kedzierzyn-Kozle | 01'26''49 | |||
6 | Jaskiewicz Bartlomiej | 2007 | POL Uks Junior Kluczbork | 01'26''69 | |||
7 | Zajac Nikodem | 2007 | POL Towarzystwo Plywackie Olimpijczyk Aleksandrow Lodzki | 01'26''89 | |||
8 | Janicki Antoni | 2007 | POL Hobby Sport Kietrz | 01'30''44 | |||
9 | Tarapata Bartosz Bartlomiej | 2007 | POL Uks Kusy Strzelce Opolskie | 01'32''81 | |||
10 | Manczynski Filip | 2007 | POL Start Opole | 01'34''57 | |||
11 | Rigol Tomasz | 2007 | POL Luks Winner Zdzieszowice | 01'35''76 | |||
12 | Myszkowski Igor | 2007 | POL Solne Miasto Sp. Z O.O. Wieliczka | 01'36''38 | |||
13 | Lichosik Jedrzej | 2007 | POL MMKS Kedzierzyn-Kozle | 01'37''25 | |||
14 | Sargsyan Robert | 2007 | POL Uks Alfa Bukowno | 01'40''37 | |||
15 | Richter Ryszard | 2007 | POL UKS Manta Kochlowice Ruda Slaska | 01'43''47 | |||
16 | Jokiel Filip | 2007 | POL Uks Kusy Strzelce Opolskie | 01'52''69 |