Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Mistrzostwa Mlodzikow Wojewodztwa Malopolskiego (Bochnia, POL) - 2° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
100 Stile Libero | Esordienti A1 | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | Esordienti A2 | |
100 Stile Libero | Esordienti B2 | |
100 Stile Libero | Esordienti A1 | |
100 Stile Libero | Esordienti A2 | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | |
50 Dorso | Esordienti A1 | |
50 Dorso | Esordienti A2 | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | Esordienti B2 | |
50 Dorso | Esordienti B1 | |
50 Dorso | Esordienti B2 | |
50 Dorso | Esordienti A2 | |
50 Dorso | Esordienti A1 | |
50 Rana | Esordienti A1 | |
50 Rana | Esordienti A2 | |
50 Rana | Esordienti B2 | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | Esordienti B1 | |
50 Rana | Esordienti B2 | |
50 Rana | Esordienti A2 | |
50 Rana | Esordienti A1 | |
800 Stile Libero | Esordienti A2 | |
800 Stile Libero | Esordienti A1 | |
800 Stile Libero | Esordienti A2 | |
800 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Farfalla | Esordienti B2 | |
100 Farfalla | Esordienti A1 | |
100 Farfalla | Esordienti A2 | |
200 Misti | Esordienti A2 | |
200 Misti | Esordienti A1 | |
200 Misti | Esordienti B2 | |
100 Farfalla | Esordienti A1 | |
100 Farfalla | Esordienti A2 | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | Esordienti A1 | |
200 Misti | Esordienti A2 | |
4x100 Stile Libero | Esordienti A1 | |
4x100 Stile Libero | RAGAZZI | |
4x100 Stile Libero | Esordienti A2 | |
4x100 Stile Libero | Esordienti B2 | |
4x100 Stile Libero | Esordienti A1 | |
4x100 Stile Libero | Esordienti A2 |
Mistrzostwa Mlodzikow Wojewodztwa Malopolskiego (Bochnia, POL) - 2° Day
POL Uks Jasien Sucha Beskidzka
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Gracjasz Wiktoria - 2008 | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'40''09 | 00'41''56 | 10/02/2018 - Puchar Solnego Miasta Edycja I (Wieliczka, POL) | 50 Rana (Esordienti B2) | 00'45''11 | 00'50''60 | 18/11/2017 - Puchar Lks Jednosc 32 Przyszowice (Paniowki, POL) |
Kowaliczek Wiktoria - 2008 | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'52''48 | 00'54''34 | 28/04/2018 - Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Czestochowa, POL) | 50 Rana (Esordienti B2) | 01'01''93 |
Lazarz Milena - 2006 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'12''63 | 01'14''05 | 10/02/2018 - Puchar Solnego Miasta Edycja I (Wieliczka, POL) |
Piatek Zofia - 2005 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'20''57 | 01'23''44 | 10/02/2018 - Puchar Solnego Miasta Edycja I (Wieliczka, POL) | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'39''29 | 00'39''90 | 28/04/2018 - Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Czestochowa, POL) |
Sowa Barbara - 2007 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'16''97 | 01'16''45 | 25/03/2018 - Druzynowy Puchar Prezesa Mozp Mlodzikow 11 Lat Runda I (Krakow, POL) - 2° Day | 100 Farfalla (Esordienti A1) | 01'32''99 |
Swietek Ilona - 2005 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'21''64 | 01'22''28 | 22/04/2018 - XIII Zawody O Puchar Rycerza Kmity (Zabierzow, POL) - 3° Day | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'42''11 | 00'43''50 | 28/04/2018 - Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Czestochowa, POL) |
Wrona Ewa - 2006 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'13''74 | 01'20''19 | 28/10/2017 - VI Zawody Plywackie O Ciupage Ondraszka (Bielsko Biala, POL) | 50 Rana (Esordienti A2) | 00'40''42 | 00'40''47 | 28/04/2018 - Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Czestochowa, POL) |
Wrona Maria - 2008 | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'47''65 | 00'48''66 | 28/04/2018 - Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Czestochowa, POL) | 50 Rana (Esordienti B2) | 00'54''06 | 00'53''56 | 28/04/2018 - Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Czestochowa, POL) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Kubas Kacper - 2007 | 100 Stile Libero (Esordienti B2) | 01'32''15 | 01'38''52 | 18/11/2017 - Puchar Lks Jednosc 32 Przyszowice (Paniowki, POL) | 50 Rana (Esordienti B2) | 00'53''19 | 00'51''23 | 28/10/2017 - VI Zawody Plywackie O Ciupage Ondraszka (Bielsko Biala, POL) |