1 | Leszega Szymon | 2001 | POL KS Delfin Gdynia | 00'51''60 | 660 | | | |
50m 24.58 (24.58) 100m 51.60 (27.02) [51.60] |
2 | Bielski Kacper | 2001 | POL KS Delfin Gdynia | 00'55''22 | 539 | | | |
50m 26.47 (26.47) 100m 55.22 (28.75) [55.22] |
3 | Szczepankiewicz Mateusz | 1996 | POL Mlodziezowy Klub Plywacki Gdansk | 00'55''54 | 529 | | | |
50m 27.03 (27.03) 100m 55.54 (28.51) [55.54] |
4 | Stecki Jedrzej | 2001 | POL Uks Siodemka Gdynia | 00'55''80 | 522 | | | |
50m 26.62 (26.62) 100m 55.80 (29.18) [55.80] |
5 | Bober Pawel | 2003 | POL UKS Zabianka Gdansk | 00'55''99 | 517 | | | |
50m 27.20 (27.20) 100m 55.99 (28.79) [55.99] |
6 | Hebel Maciej | 2005 | POL UKS Zabianka Gdansk | 00'56''72 | 497 | | | |
50m 27.40 (27.40) 100m 56.72 (29.32) [56.72] |
7 | Sokolowski Fabian | 2003 | POL UKS Dwojka Morena Gdansk | 00'57''32 | 481 | | | |
50m 27.58 (27.58) 100m 57.32 (29.74) [57.32] |
8 | Markiewicz Jaroslaw | 2005 | POL Uks Mewa Wladyslawowo | 00'57''40 | 479 | | | |
50m 27.52 (27.52) 100m 57.40 (29.88) [57.40] |
9 | Krumplewski Gracjan | 2005 | POL TP Skalar Slupsk | 00'57''89 | 467 | | | |
50m 27.35 (27.35) 100m 57.89 (30.54) [57.89] |
10 | Dziendzia Radoslaw | 2003 | POL Uks Siodemka Sopot | 00'58''05 | 463 | | | |
50m 28.41 (28.41) 100m 58.05 (29.64) [58.05] |
11 | Drewek Jakub | 2005 | POL Uks Dwojka Tczew | 00'58''13 | 462 | | | |
50m 27.92 (27.92) 100m 58.13 (30.21) [58.13] |
12 | Plaga Dawid | 2005 | POL TP Skalar Slupsk | 00'58''61 | 450 | | | |
50m 28.26 (28.26) 100m 58.61 (30.35) [58.61] |
13 | Wieczorkowski Nikodem | 2004 | POL Uks Dwojka Tczew | 00'58''75 | 447 | | | |
50m 28.08 (28.08) 100m 58.75 (30.67) [58.75] |
14 | Setlak Marcel | 2005 | POL UKS Zabianka Gdansk | 00'59''07 | 440 | | | |
50m 28.44 (28.44) 100m 59.07 (30.63) [59.07] |
15 | Pisanski Michal | 2005 | POL UKS Dwojka Morena Gdansk | 00'59''34 | 434 | | | |
50m 28.74 (28.74) 100m 59.34 (30.60) [59.34] |
16 | Walijewski Radoslaw | 2004 | POL UKS Zabianka Gdansk | 01'00''58 | 408 | | | |
50m 28.70 (28.70) 100m 1:00.58 (31.88) [1:00.58] |
17 | Babel Eryk | 2003 | POL Uks Siodemka Gdynia | 01'00''70 | 405 | | | |
50m 29.14 (29.14) 100m 1:00.70 (31.56) [1:00.70] |
18 | Mikulski Franciszek | 2005 | POL Mlodziezowy Klub Plywacki Gdansk | 01'00''99 | 400 | | | |
50m 29.32 (29.32) 100m 1:00.99 (31.67) [1:00.99] |
19 | Szpanowski Michal | 2005 | POL UKS Dwojka Morena Gdansk | 01'01''27 | 394 | | | |
50m 29.74 (29.74) 100m 1:01.27 (31.53) [1:01.27] |
20 | Ziemann David | 2005 | POL Uks Siodemka Sopot | 01'01''41 | 391 | | | |
50m 29.15 (29.15) 100m 1:01.41 (32.26) [1:01.41] |
21 | Mlynski Maksymilian | 2005 | POL UKS Jedynka Solex Lebork | 01'01''43 | 391 | | | |
50m 29.52 (29.52) 100m 1:01.43 (31.91) [1:01.43] |
22 | Ajtel Jakub | 2003 | POL UKS Dwojka Morena Gdansk | 01'02''12 | 378 | | | |
50m 30.31 (30.31) 100m 1:02.12 (31.81) [1:02.12] |
23 | Modzelewski Aleksander | 2004 | POL UKS Zabianka Gdansk | 01'02''50 | 371 | | | |
50m 29.54 (29.54) 100m 1:02.50 (32.96) [1:02.50] |
24 | Marciniak Kacper | 2003 | POL Mlodziezowy Klub Plywacki Gdansk | 01'02''67 | 368 | | | |
50m 29.55 (29.55) 100m 1:02.67 (33.12) [1:02.67] |
25 | Popovych Kyrylo | 2006 | POL Uks Tri-Team Rumia | 01'03''35 | 356 | | | |
50m 30.70 (30.70) 100m 1:03.35 (32.65) [1:03.35] |
26 | Chabowski Nathaniel | 2006 | POL Uks Dwojka Tczew | 01'04''49 | 338 | | | |
50m 30.65 (30.65) 100m 1:04.49 (33.84) [1:04.49] |
27 | Hlasko Wojciech | 2005 | POL UKS Dwojka Morena Gdansk | 01'05''04 | 329 | | | |
50m 31.12 (31.12) 100m 1:05.04 (33.92) [1:05.04] |
28 | Rybakowski Cezary | 2005 | POL Uks Tri-Team Rumia | 01'05''83 | 318 | | | |
50m 30.45 (30.45) 100m 1:05.83 (35.38) [1:05.83] |
29 | Netter Maciej | 2006 | POL Uks Tri-Team Rumia | 01'05''91 | 316 | | | |
50m 31.70 (31.70) 100m 1:05.91 (34.21) [1:05.91] |
30 | Hubinski Olivier | 2007 | POL Uks Siodemka Gdynia | 01'06''36 | 310 | | | |
50m 31.88 (31.88) 100m 1:06.36 (34.48) [1:06.36] |
31 | Magryta Mateusz | 2005 | POL Uks Siodemka Gdynia | 01'06''46 | 309 | | | |
50m 31.83 (31.83) 100m 1:06.46 (34.63) [1:06.46] |
32 | Rybarczyk Konrad | 2005 | POL UKS Jedynka Solex Lebork | 01'06''75 | 305 | | | |
50m 31.62 (31.62) 100m 1:06.75 (35.13) [1:06.75] |
33 | Kubiak Kuba | 2005 | POL UKS Dwojka Morena Gdansk | 01'06''95 | 302 | | | |
50m 32.06 (32.06) 100m 1:06.95 (34.89) [1:06.95] |
34 | Niemczyk Szymon | 2007 | POL Uks Tri-Team Rumia | 01'07''29 | 297 | | | |
50m 32.35 (32.35) 100m 1:07.29 (34.94) [1:07.29] |
35 | Molga Marcin | 2005 | POL UKS Dwojka Morena Gdansk | 01'07''98 | 288 | | | |
50m 32.53 (32.53) 100m 1:07.98 (35.45) [1:07.98] |
36 | Kaczor Oskar | 2007 | POL Uks Siodemka Gdynia | 01'08''55 | 281 | | | |
50m 32.75 (32.75) 100m 1:08.55 (35.80) [1:08.55] |
37 | Matofij Mikolaj | 2005 | POL Uks Siodemka Gdynia | 01'08''96 | 276 | | | |
50m 32.93 (32.93) 100m 1:08.96 (36.03) [1:08.96] |
38 | Horbaczewski Grzegorz | 2005 | POL UKS Dwojka Morena Gdansk | 01'09''01 | 276 | | | |
50m 32.41 (32.41) 100m 1:09.01 (36.60) [1:09.01] |
39 | Kanczkowski Szymon | 2007 | POL Uks Tri-Team Rumia | 01'10''99 | 253 | | | |
50m 33.67 (33.67) 100m 1:10.99 (37.32) [1:10.99] |
40 | Spirewski Mikolaj | 2007 | POL Uks Siodemka Gdynia | 01'12''27 | 240 | | | |
50m 34.72 (34.72) 100m 1:12.27 (37.55) [1:12.27] |
41 | Zienkowicz Jan | 2006 | POL Uks Neptun Gdansk | 01'13''32 | 230 | | | |
50m 34.23 (34.23) 100m 1:13.32 (39.09) [1:13.32] |
42 | Narloch Aleksander | 2007 | POL Uks Neptun Gdansk | 01'13''50 | 228 | | | |
50m 35.31 (35.31) 100m 1:13.50 (38.19) [1:13.50] |
43 | Carstens Dominik | 2007 | POL Uks Siodemka Gdynia | 01'14''24 | 221 | | | |
50m 36.39 (36.39) 100m 1:14.24 (37.85) [1:14.24] |
44 | Trelka Aleksander | 2005 | POL UKS Dwojka Morena Gdansk | 01'16''60 | 201 | | | |
50m 36.43 (36.43) 100m 1:16.60 (40.17) [1:16.60] |
45 | Czerwinski Maksymilian | 2007 | POL Uks Neptun Gdansk | 01'19''87 | 178 | | | |
50m 36.64 (36.64) 100m 1:19.87 (43.23) [1:19.87] |
46 | Kavalevich Arseni | 2006 | POL UKS Dwojka Morena Gdansk | 01'22''29 | 162 | | | |
50m 37.51 (37.51) 100m 1:22.29 (44.78) [1:22.29] |