Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
XXI Ida-Virumaa Meistrivoistlused (Kohtla-Jarve, EST) - 1° Day
Societá |
---|
EST Johvi Spordikool |
EST Kohtla-Jarve Veespordiklubi |
EST Sillamae Ujumisklubi Kalev |
EST Spordiklubi Energia |
EST Swimmingclub Aktiiv |
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
100 Stile Libero | JUNIORES | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Farfalla | JUNIORES | |
200 Farfalla | ASSOLUTI | |
200 Farfalla | RAGAZZI | |
200 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Rana | JUNIORES | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
200 Dorso | JUNIORES | |
200 Dorso | ASSOLUTI | |
200 Dorso | RAGAZZI | |
200 Dorso | ASSOLUTI | |
200 Misti | JUNIORES | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | ASSOLUTI |
XXI Ida-Virumaa Meistrivoistlused (Kohtla-Jarve, EST) - 1° Day
EST Swimmingclub Aktiiv
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Aleksejeva Olivia - 2014 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'32''77 | 01'30''20 | 10/11/2023 - Ida-Virumaa Karikavoistlused (Kohtla-Jarve, EST) - 1° Day | 100 Rana (JUNIORES) | 01'56''29 | 01'45''18 | 08/12/2023 - Wiru Swim Cup (Kohtla-Jarve, EST) - 1° Day |
Bostan Daanika - 2012 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'38''12 | 01'35''62 | 20/06/2023 - Noortesari III Etapp 2023 (Keila, EST) | 100 Rana (JUNIORES) | 01'56''70 | 01'53''47 | 10/11/2023 - Ida-Virumaa Karikavoistlused (Kohtla-Jarve, EST) - 1° Day |
Daletskaja Anastassia - 2011 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'08''90 | 01'10''28 | 17/02/2024 - 28° Noortesarja I Etapp (Kohtla-Jarve, EST) | 100 Rana (JUNIORES) | 01'28''16 | 01'30''12 | 17/02/2024 - 28° Noortesarja I Etapp (Kohtla-Jarve, EST) |
Gludina Alia - 2012 | 100 Rana (JUNIORES) | 01'44''09 | 01'50''31 | 13/01/2024 - Aastaalguse Mitmevoistlus Ujumises (Kohtla-Jarve, EST) | 200 Misti (JUNIORES) | 03'16''33 | 04'31''52 | 12/03/2022 - XVIV Ida-Virumaa Meistrivoistlused 2022 (Kohtla-Jarve, EST) - 2° Day |
Hinn Anna - 2012 | 200 Farfalla (JUNIORES) | 03'20''39 | 03'28''48 | 10/11/2023 - Ida-Virumaa Karikavoistlused (Kohtla-Jarve, EST) - 1° Day | 200 Dorso (JUNIORES) | 02'57''14 | 03'23''41 | 11/11/2022 - Ida-Virumaa Karikavoistlused (Kohtla-Jarve, EST) - 1° Day |
Kolesnikova Jevgenia - 2012 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'32''82 | 01'40''31 | 24/03/2023 - Ida-Virumaa Meistrivoistlused 2023 (Kohtla-Jarve, EST) - 1° Day | 100 Rana (JUNIORES) | 01'49''78 | 01'51''71 | 08/12/2023 - Wiru Swim Cup (Kohtla-Jarve, EST) - 1° Day |
Krivorukova Amalia - 2007 | 200 Dorso | 02'25''89 | 02'25''66 | 20/12/2022 - Eesti Juunioride Ja Noorte Luhiraja Meistrivoistlused (Tallinn, EST) - 1° Day | 200 Misti | 02'38''44 | 02'34''86 | 20/12/2023 - Eesti Luhiraja Meistrivoistlused 2023 (Kohtla-Jarve, EST) - 1° Day |
Kulkova Angela - 2009 | 100 Rana (JUNIORES) | 01'29''11 | 01'34''16 | 24/03/2023 - Ida-Virumaa Meistrivoistlused 2023 (Kohtla-Jarve, EST) - 1° Day | 200 Dorso (JUNIORES) | 02'52''16 | 02'55''25 | 24/03/2023 - Ida-Virumaa Meistrivoistlused 2023 (Kohtla-Jarve, EST) - 1° Day |
Kurylo Valeria - 2008 | 100 Stile Libero | 01'30''91 | 02'15''93 | 11/03/2022 - XVIV Ida-Virumaa Meistrivoistlused 2022 (Kohtla-Jarve, EST) - 1° Day | 100 Rana | 01'50''33 |
Lembinen Viktoria - 2015 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'37''85 | 100 Rana (JUNIORES) | 01'55''60 |
Medvedeva Maria - 2011 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'03''22 | 01'01''83 | 17/02/2024 - 28° Noortesarja I Etapp (Kohtla-Jarve, EST) | 200 Dorso (JUNIORES) | 02'29''61 | 02'42''09 | 24/03/2023 - Ida-Virumaa Meistrivoistlused 2023 (Kohtla-Jarve, EST) - 1° Day |
Odinets Diana - 2012 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'11''21 | 01'10''56 | 17/02/2024 - 28° Noortesarja I Etapp (Kohtla-Jarve, EST) | 200 Misti (JUNIORES) | 03'03''30 | 03'15''06 | 24/03/2023 - Ida-Virumaa Meistrivoistlused 2023 (Kohtla-Jarve, EST) - 1° Day |
Pojo Kristina - 2013 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'17''40 | 01'22''59 | 02/03/2024 - Ida-Virumaa Ujumistahed - Iii Etapp (Kohtla-Jarve, EST) | 200 Dorso (JUNIORES) | 03'04''28 |
Savtsuk Alisa - 2013 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'29''07 | 01'30''72 | 02/03/2024 - Ida-Virumaa Ujumistahed - Iii Etapp (Kohtla-Jarve, EST) | 200 Misti (JUNIORES) | 03'37''94 |
Timirova Malika - 2010 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'15''92 | 01'15''36 | 17/02/2024 - 28° Noortesarja I Etapp (Kohtla-Jarve, EST) | 200 Misti (JUNIORES) | 03'32''22 | 05'01''36 | 12/03/2022 - XVIV Ida-Virumaa Meistrivoistlused 2022 (Kohtla-Jarve, EST) - 2° Day |
Tsistjakova Anastassia - 2013 | 100 Rana (JUNIORES) | 01'29''98 | 01'34''00 | 08/12/2023 - Wiru Swim Cup (Kohtla-Jarve, EST) - 1° Day | 200 Misti (JUNIORES) | 02'51''16 | 03'08''17 | 24/03/2023 - Ida-Virumaa Meistrivoistlused 2023 (Kohtla-Jarve, EST) - 1° Day |
Zigadlo Anastassia - 2012 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'13''61 | 01'13''12 | 17/02/2024 - 28° Noortesarja I Etapp (Kohtla-Jarve, EST) | 200 Dorso (JUNIORES) | 02'48''63 | 02'52''85 | 10/11/2023 - Ida-Virumaa Karikavoistlused (Kohtla-Jarve, EST) - 1° Day |
Zolotova Viktoria - 2007 | 200 Farfalla | 03'05''52 | 03'07''93 | 10/11/2023 - Ida-Virumaa Karikavoistlused (Kohtla-Jarve, EST) - 1° Day | 200 Dorso | 02'41''30 | 02'43''75 | 10/11/2023 - Ida-Virumaa Karikavoistlused (Kohtla-Jarve, EST) - 1° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Andrejev Gleb - 2012 | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'19''85 | 01'25''68 | 08/12/2023 - Wiru Swim Cup (Kohtla-Jarve, EST) - 1° Day | 200 Dorso (RAGAZZI) | 02'44''54 | 02'51''03 | 10/11/2023 - Ida-Virumaa Karikavoistlused (Kohtla-Jarve, EST) - 1° Day |
Bostan Dominik - 2007 | 100 Stile Libero | 00'58''09 | 00'58''85 | 10/11/2023 - Ida-Virumaa Karikavoistlused (Kohtla-Jarve, EST) - 1° Day | 200 Misti | 02'46''09 | 02'38''26 | 24/03/2023 - Ida-Virumaa Meistrivoistlused 2023 (Kohtla-Jarve, EST) - 1° Day |
Busihin Arseni - 2013 | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'52''69 | 200 Dorso (RAGAZZI) | 03'06''71 |
Evstifeev Makar - 2009 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'57''04 | 00'56''71 | 08/12/2023 - Wiru Swim Cup (Kohtla-Jarve, EST) - 1° Day | 200 Dorso (RAGAZZI) | 02'23''36 | 02'32''34 | 11/03/2022 - XVIV Ida-Virumaa Meistrivoistlused 2022 (Kohtla-Jarve, EST) - 1° Day |
Ivanov Kirill - 2013 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'28''26 | 01'30''41 | 08/12/2023 - Wiru Swim Cup (Kohtla-Jarve, EST) - 1° Day | 100 Rana (RAGAZZI) | 02'19''69 |
Kurylo Herman - 2011 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'20''08 | 01'18''06 | 17/02/2024 - 28° Noortesarja I Etapp (Kohtla-Jarve, EST) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'39''47 | 01'46''46 | 17/02/2024 - 28° Noortesarja I Etapp (Kohtla-Jarve, EST) |
Kvitkovski Semjon - 2008 | 200 Farfalla (RAGAZZI) | 02'24''63 | 02'23''45 | 21/12/2023 - Eesti Luhiraja Meistrivoistlused 2023 (Kohtla-Jarve, EST) - 2° Day | 200 Misti (RAGAZZI) | 02'18''88 | 02'20''95 | 11/11/2023 - Ida-Virumaa Karikavoistlused (Kohtla-Jarve, EST) - 2° Day |
Laveev Artem - 2011 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'20''86 | 01'32''17 | 27/05/2023 - Vetesellist Vahumeistriks - 2023 (Kohtla-Jarve, EST) | 200 Dorso (RAGAZZI) | 03'05''42 |
Lembinen Kristjan - 2011 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'02''77 | 01'02''97 | 17/02/2024 - 28° Noortesarja I Etapp (Kohtla-Jarve, EST) | 200 Misti (RAGAZZI) | 02'41''15 | 02'44''92 | 17/02/2024 - 28° Noortesarja I Etapp (Kohtla-Jarve, EST) |
Morin Maksim - 2010 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'17''88 | 01'19''66 | 13/01/2024 - Aastaalguse Mitmevoistlus Ujumises (Kohtla-Jarve, EST) | 200 Dorso (RAGAZZI) | 03'01''94 | 03'12''49 | 10/11/2023 - Ida-Virumaa Karikavoistlused (Kohtla-Jarve, EST) - 1° Day |
Niine Johannes - 2006 | 200 Farfalla | 02'42''53 | 02'39''19 | 24/03/2023 - Ida-Virumaa Meistrivoistlused 2023 (Kohtla-Jarve, EST) - 1° Day | 200 Misti | 02'31''80 | 02'32''69 | 24/03/2023 - Ida-Virumaa Meistrivoistlused 2023 (Kohtla-Jarve, EST) - 1° Day |
Nykyforov Rostyslav - 2010 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'27''51 | ||
Rozenkov Ilja - 2002 | 100 Rana | 01'11''75 | 01'07''66 | 21/12/2017 - XXV Eesti Luhiraja Meistrivoistlused (Tallinn, EST) - 1° Day |
Sidorkin Vladimir - 1986 | 100 Stile Libero | 01'10''75 | 00'47''99 | 12/12/2008 - Campionati Europei Vasca Corta (Rijeka, CRO) - 2° Day |
Sikk Danny - 2011 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'08''22 | 01'10''88 | 24/03/2023 - Ida-Virumaa Meistrivoistlused 2023 (Kohtla-Jarve, EST) - 1° Day | 200 Misti (RAGAZZI) | Squalificato | 02'44''15 | 17/02/2024 - 28° Noortesarja I Etapp (Kohtla-Jarve, EST) |
Skripko Roman - 2010 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'08''61 | 01'10''26 | 17/02/2024 - 28° Noortesarja I Etapp (Kohtla-Jarve, EST) | 200 Misti (RAGAZZI) | 02'50''73 | 03'07''35 | 20/06/2023 - Noortesari III Etapp 2023 (Keila, EST) |
Toming Alfred - 2013 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'44''99 | 01'45''36 | 08/12/2023 - Wiru Swim Cup (Kohtla-Jarve, EST) - 1° Day | 200 Dorso (RAGAZZI) | 03'58''29 |
Trofimov Arseni - 2011 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'11''90 | 01'11''06 | 17/02/2024 - 28° Noortesarja I Etapp (Kohtla-Jarve, EST) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'38''83 | 01'44''85 | 27/05/2023 - Vetesellist Vahumeistriks - 2023 (Kohtla-Jarve, EST) |
Turogin Milan - 2013 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'23''85 | 01'30''11 | 02/03/2024 - Ida-Virumaa Ujumistahed - Iii Etapp (Kohtla-Jarve, EST) | 200 Misti (RAGAZZI) | 03'51''01 |
Verenits Ruslan - 2009 | 200 Farfalla (RAGAZZI) | 02'48''64 | 02'48''05 | 10/11/2023 - Ida-Virumaa Karikavoistlused (Kohtla-Jarve, EST) - 1° Day | 200 Misti (RAGAZZI) | 02'39''77 | 02'41''19 | 11/11/2023 - Ida-Virumaa Karikavoistlused (Kohtla-Jarve, EST) - 2° Day |
Zigadlo Jegor - 2008 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'58''66 | 00'58''36 | 10/11/2023 - Ida-Virumaa Karikavoistlused (Kohtla-Jarve, EST) - 1° Day | 200 Misti (RAGAZZI) | 02'27''30 | 02'38''47 | 16/10/2021 - XVIII Ida-Virumaa Meistrivoistlused 2021 (Kohtla-Jarve, EST) - 2° Day |
Zilin Aleksandr - 2011 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'21''06 | 01'21''27 | 10/11/2023 - Ida-Virumaa Karikavoistlused (Kohtla-Jarve, EST) - 1° Day | 200 Dorso (RAGAZZI) | 03'11''41 |