Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Dzukijos Taure 2024 (Alytus, LTU) - 1° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | JUNIORES | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | JUNIORES | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
200 Rana | RAGAZZI | |
200 Rana | JUNIORES | |
200 Rana | ASSOLUTI | |
200 Rana | RAGAZZI | |
200 Rana | RAGAZZI | |
200 Rana | ASSOLUTI | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | JUNIORES | |
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | JUNIORES | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | JUNIORES | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | ASSOLUTI |
Dzukijos Taure 2024 (Alytus, LTU) - 1° Day
LTU Kauno Plaukimo Mokykla
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Andrijaityte Paula - 2011 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'35''53 | 00'38''79 | 21/06/2023 - Plaukimo Varzybos Kaunas Grand Prix (Kaunas, LTU) | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 03'01''16 |
Auksciunaite Guste - 2012 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'37''52 | 00'40''37 | 21/06/2023 - Plaukimo Varzybos Kaunas Grand Prix (Kaunas, LTU) | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 03'10''36 | 03'37''03 | 27/05/2023 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Cempionatas (Alytus, LTU) - 2° Day |
Bernotaite Izabele - 2013 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'32''38 | 00'33''24 | 27/01/2024 - Vilnius Swim Cup 2024 (Vilnius, LTU) | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'42''58 | 02'50''17 | 27/05/2023 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Cempionatas (Alytus, LTU) - 2° Day |
Dailidaite Gabija - 2008 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'30''08 | 00'29''72 | 02/03/2024 - Zvaigzdziu Diena 2024 (Kaunas, LTU) | 100 Farfalla (JUNIORES) | 01'12''47 | 01'11''89 | 09/06/2023 - Lietuvos Jauniu-Jaunimo Plaukimo Cempionatas (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Kiskyte Austeja - 2009 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'29''34 | 00'29''19 | 14/10/2023 - PA Banga Taures Plaukimo Varzybos III Etapas (Kaunas, LTU) | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'19''24 | 01'16''77 | 09/12/2022 - Alytus Grand Prix (Alytus, LTU) - 1° Day |
Latkauskaite Aukse - 2010 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'33''34 | 00'35''67 | 21/06/2023 - Plaukimo Varzybos Kaunas Grand Prix (Kaunas, LTU) | 200 Rana (RAGAZZI) | 03'16''78 | 03'40''18 | 10/12/2022 - Alytus Grand Prix (Alytus, LTU) - 2° Day |
Mikalauskaite Ieva - 2010 | 200 Rana (RAGAZZI) | 03'03''38 | 02'56''80 | 15/06/2023 - Lietuvos Jaunuciu Plaukimo Cempionatas 2023 (Alytus, LTU) - 1° Day | 200 Misti (RAGAZZI) | 02'49''97 | 02'50''39 | 09/06/2023 - Lietuvos Jauniu-Jaunimo Plaukimo Cempionatas (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Nainyte Ieva - 2008 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'07''53 | 01'12''63 | 22/10/2021 - Klaipeda Grand Prix (Klaipeda, LTU) - 1° Day | 200 Misti (JUNIORES) | 02'27''20 | 02'22''98 | 22/02/2024 - Lietuvos Jaunimo Plaukimo Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 1° Day |
Peciulyte Guste - 2008 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'27''93 | 00'28''31 | 05/04/2024 - Atviras Lietuvos Plaukimo Cempionatas (Kaunas, LTU) - 3° Day | 200 Rana (JUNIORES) | 02'48''36 | 02'45''75 | 20/07/2023 - Atviros Lietuvos Plaukimo Vasaros Pirmenybes (Kaunas, LTU) - 1° Day |
Romanovskaja Marija - 2006 | 50 Stile Libero | 00'26''98 | 00'26''21 | 23/02/2024 - Lietuvos Jaunimo Plaukimo Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Stile Libero | 02'07''75 | 02'04''16 | 23/02/2024 - Lietuvos Jaunimo Plaukimo Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Slapcinskaite Patricija - 2011 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'31''67 | 00'32''71 | 16/06/2023 - Lietuvos Jaunuciu Plaukimo Cempionatas 2023 (Alytus, LTU) - 2° Day | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'34''67 | 02'46''04 | 16/06/2023 - Lietuvos Jaunuciu Plaukimo Cempionatas 2023 (Alytus, LTU) - 2° Day |
Smilginaite Karina - 2009 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'31''00 | 00'31''38 | 02/03/2024 - Zvaigzdziu Diena 2024 (Kaunas, LTU) | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'20''22 | 01'18''78 | 02/03/2024 - Zvaigzdziu Diena 2024 (Kaunas, LTU) |
Stancikaite Guoda - 2007 | 200 Rana | 02'34''97 | 02'33''08 | 05/04/2024 - Atviras Lietuvos Plaukimo Cempionatas (Kaunas, LTU) - 3° Day |
Vasiliauskaite Rusne - 2007 | 50 Stile Libero | 00'27''27 | 00'27''51 | 21/04/2022 - Lithuanian Swimming Championships (Klaipeda, LTU) - 3° Day | 100 Farfalla | 01'05''76 | 01'05''19 | 22/02/2024 - Lietuvos Jaunimo Plaukimo Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 1° Day |
Visockaite Ieva - 2007 | 200 Stile Libero | 02'05''01 | 02'04''31 | 22/02/2024 - Lietuvos Jaunimo Plaukimo Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 1° Day | 200 Misti | 02'27''66 | 02'28''47 | 17/06/2022 - Lietuvos Jaunuciu-Jauniu-Jaunimo Plaukimo Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Vizbaraite Gabija - 2009 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'32''19 | 00'32''50 | 14/10/2023 - PA Banga Taures Plaukimo Varzybos III Etapas (Kaunas, LTU) | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'25''61 | 01'25''77 | 09/12/2022 - Alytus Grand Prix (Alytus, LTU) - 1° Day |
Vytaite Liepa - 2008 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'29''58 | 00'28''67 | 08/05/2021 - Alytus Grand Prix (Alytus, LTU) - 2° Day | 200 Rana (JUNIORES) | 02'57''83 | 02'52''57 | 18/06/2022 - Lietuvos Jaunuciu-Jauniu-Jaunimo Plaukimo Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 3° Day |
Zukauskaite Skaja - 2013 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'38''38 | 00'39''46 | 02/03/2024 - Zvaigzdziu Diena 2024 (Kaunas, LTU) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Abraitis Majus - 2009 | 200 Rana (RAGAZZI) | 02'40''97 | 03'12''87 | 11/02/2022 - Kauno M. Jaunuciu (Kaunas, LTU) - 1° Day | 200 Misti (RAGAZZI) | 02'20''90 | 02'21''22 | 24/02/2024 - Lietuvos Jaunimo Plaukimo Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 3° Day |
Ajauskas Nojus - 2010 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'29''96 | 00'30''78 | 02/03/2024 - Zvaigzdziu Diena 2024 (Kaunas, LTU) | 200 Rana (RAGAZZI) | 03'01''25 | 03'27''13 | 10/12/2022 - Alytus Grand Prix (Alytus, LTU) - 2° Day |
Auksciunas Erikas - 2010 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'30''89 | 00'31''10 | 14/10/2023 - PA Banga Taures Plaukimo Varzybos III Etapas (Kaunas, LTU) | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'39''00 | 02'45''17 | 14/10/2023 - PA Banga Taures Plaukimo Varzybos III Etapas (Kaunas, LTU) |
Bagdonas Jokubas - 2009 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'31''53 | 00'31''61 | 02/03/2024 - Zvaigzdziu Diena 2024 (Kaunas, LTU) | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'35''96 |
Bagdonas Jurgis - 2010 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'30''85 | 00'30''45 | 02/03/2024 - Zvaigzdziu Diena 2024 (Kaunas, LTU) | 100 Farfalla (RAGAZZI) | Squalificato |
Baltrusaitis Vakaris - 2007 | 50 Stile Libero | 00'25''70 | 00'25''60 | 31/03/2023 - Tarptautines Plaukimo Varzybos Dzukija-2023 (Alytus, LTU) - 1° Day | 100 Farfalla | 01'13''10 |
Bernotas Martynas - 2009 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'58''79 | 01'58''66 | 06/04/2024 - Atviras Lietuvos Plaukimo Cempionatas (Kaunas, LTU) - 4° Day |
Bielskus Eidas - 2007 | 50 Stile Libero | 00'23''57 | 00'23''62 | 23/02/2024 - Lietuvos Jaunimo Plaukimo Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Bojarcius Danielius - 2009 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'30''29 | 00'30''78 | 02/03/2024 - Zvaigzdziu Diena 2024 (Kaunas, LTU) | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'27''68 | 01'30''49 | 02/03/2024 - Zvaigzdziu Diena 2024 (Kaunas, LTU) |
Bubnys Jonas - 2007 | 50 Stile Libero | 00'24''08 | 00'24''26 | 03/04/2024 - Atviras Lietuvos Plaukimo Cempionatas (Kaunas, LTU) - 1° Day | 200 Stile Libero | 01'59''35 | 01'59''73 | 04/04/2024 - Atviras Lietuvos Plaukimo Cempionatas (Kaunas, LTU) - 2° Day |
Caplikas Klaidas - 2008 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'05''36 | 01'05''32 | 02/03/2024 - Zvaigzdziu Diena 2024 (Kaunas, LTU) | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'11''58 | 02'10''63 | 04/04/2024 - Atviras Lietuvos Plaukimo Cempionatas (Kaunas, LTU) - 2° Day |
Cereska Simonas - 2011 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'28''98 | 00'30''24 | 21/06/2023 - Plaukimo Varzybos Kaunas Grand Prix (Kaunas, LTU) | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'32''12 | 02'58''23 | 10/12/2022 - Alytus Grand Prix (Alytus, LTU) - 2° Day |
Ciapas Dovydas - 2011 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'30''04 | 00'30''44 | 03/04/2024 - Atviras Lietuvos Plaukimo Cempionatas (Kaunas, LTU) - 1° Day | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'26''91 |
Cipas Jurgis - 2009 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'28''31 | 00'29''16 | 14/10/2023 - PA Banga Taures Plaukimo Varzybos III Etapas (Kaunas, LTU) | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'26''39 | 02'33''77 | 14/10/2023 - PA Banga Taures Plaukimo Varzybos III Etapas (Kaunas, LTU) |
Darulis Simonas - 2009 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'28''22 | 00'28''29 | 02/03/2024 - Zvaigzdziu Diena 2024 (Kaunas, LTU) | 200 Rana (RAGAZZI) | 02'49''42 | 02'59''40 | 31/03/2023 - Tarptautines Plaukimo Varzybos Dzukija-2023 (Alytus, LTU) - 1° Day |
Dementavicius Kajus - 2010 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'28''76 | 00'33''10 | 21/06/2023 - Plaukimo Varzybos Kaunas Grand Prix (Kaunas, LTU) | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'25''99 | 01'24''30 | 02/03/2024 - Zvaigzdziu Diena 2024 (Kaunas, LTU) |
Dziegoraitis Mykolas - 2009 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'29''34 | 00'30''51 | 15/06/2023 - Lietuvos Jaunuciu Plaukimo Cempionatas 2023 (Alytus, LTU) - 1° Day | 200 Rana (RAGAZZI) | 02'57''37 | 03'04''82 | 16/06/2023 - Lietuvos Jaunuciu Plaukimo Cempionatas 2023 (Alytus, LTU) - 2° Day |
Fainas Kristupas - 2006 | 50 Stile Libero | 00'26''00 | 00'26''14 | 31/03/2023 - Tarptautines Plaukimo Varzybos Dzukija-2023 (Alytus, LTU) - 1° Day | 200 Stile Libero | 02'05''62 | 02'06''76 | 13/04/2023 - Atviras Lietuvos Plaukimo Cempionatas (Kaunas, LTU) - 2° Day |
Gadliauskas Jonas Kipras - 2007 | 50 Stile Libero | 00'25''51 | 00'25''52 | 03/04/2024 - Atviras Lietuvos Plaukimo Cempionatas (Kaunas, LTU) - 1° Day | 200 Stile Libero | 02'00''16 | 01'57''48 | 09/06/2023 - Lietuvos Jauniu-Jaunimo Plaukimo Cempionatas (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Grincevicius Aurimas - 2006 | 50 Stile Libero | 00'26''43 | 00'26''22 | 03/04/2024 - Atviras Lietuvos Plaukimo Cempionatas (Kaunas, LTU) - 1° Day | 100 Farfalla | 01'03''08 | 01'02''75 | 06/04/2024 - Atviras Lietuvos Plaukimo Cempionatas (Kaunas, LTU) - 4° Day |
Griskonis Matas - 2008 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'26''05 | 00'26''40 | 24/03/2024 - Baltic States Swimming Championships (Vilnius, LTU) - 2° Day | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'06''59 | 01'06''22 | 05/04/2024 - Atviras Lietuvos Plaukimo Cempionatas (Kaunas, LTU) - 3° Day | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'02''24 | 02'01''40 | 04/04/2024 - Atviras Lietuvos Plaukimo Cempionatas (Kaunas, LTU) - 2° Day |
Gumbelevicius Pijus - 2009 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'26''58 | 00'26''70 | 23/02/2024 - Lietuvos Jaunimo Plaukimo Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'12''22 | 02'10''50 | 04/04/2024 - Atviras Lietuvos Plaukimo Cempionatas (Kaunas, LTU) - 2° Day |
Januskevicius Pijus - 2009 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'29''16 | 00'30''63 | 14/10/2023 - PA Banga Taures Plaukimo Varzybos III Etapas (Kaunas, LTU) | 200 Rana (RAGAZZI) | 02'46''11 |
Juska Tajus - 2009 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'22''97 | 00'22''84 | 23/02/2024 - Lietuvos Jaunimo Plaukimo Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 00'54''34 | 00'54''12 | 22/02/2024 - Lietuvos Jaunimo Plaukimo Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 1° Day |
Kazemekas Nemunas - 2010 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'29''87 | 00'30''21 | 02/03/2024 - Zvaigzdziu Diena 2024 (Kaunas, LTU) | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'18''61 | 01'26''87 | 02/03/2024 - Zvaigzdziu Diena 2024 (Kaunas, LTU) |
Lisauskas Dovydas - 2009 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'26''29 | 00'26''06 | 23/02/2024 - Lietuvos Jaunimo Plaukimo Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'17''96 | 02'15''36 | 22/02/2024 - Lietuvos Jaunimo Plaukimo Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 1° Day |
Luksys Kajus - 2010 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'10''20 | 01'16''62 | 14/10/2023 - PA Banga Taures Plaukimo Varzybos III Etapas (Kaunas, LTU) | 200 Misti (RAGAZZI) | 02'42''27 |
Malyska Tautvydas - 2008 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'27''06 | 00'27''87 | 10/12/2022 - Alytus Grand Prix (Alytus, LTU) - 2° Day | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'15''44 | 02'16''30 | 31/03/2023 - Tarptautines Plaukimo Varzybos Dzukija-2023 (Alytus, LTU) - 1° Day |
Marinicius Justas - 2008 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'26''28 | 00'26''03 | 03/04/2024 - Atviras Lietuvos Plaukimo Cempionatas (Kaunas, LTU) - 1° Day | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'03''87 | 01'04''38 | 31/03/2023 - Tarptautines Plaukimo Varzybos Dzukija-2023 (Alytus, LTU) - 1° Day |
Merfeldas Lauris Elijus - 2011 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'29''16 | 00'29''86 | 27/01/2024 - Vilnius Swim Cup 2024 (Vilnius, LTU) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'17''85 | 01'17''27 | 02/03/2024 - Zvaigzdziu Diena 2024 (Kaunas, LTU) |
Norkevicius Ignas - 2008 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'25''00 | 00'24''75 | 03/04/2024 - Atviras Lietuvos Plaukimo Cempionatas (Kaunas, LTU) - 1° Day |
Norvila Dovydas - 2009 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'28''82 | 00'34''94 | 19/06/2021 - Kaunas Grand Prix (Kaunas, LTU) - 2° Day | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'21''82 | 02'32''45 | 25/03/2023 - Pa Banga Taures Plaukimo Varzybos (Kaunas, LTU) |
Panumis Emilis - 2008 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'25''66 | 00'26''72 | 20/05/2023 - Atviras Sostines Sc Jaunimo-Jauniu Cempionatas (Vilnius, LTU) - 1° Day | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'59''44 | 02'00''29 | 14/10/2023 - PA Banga Taures Plaukimo Varzybos III Etapas (Kaunas, LTU) |
Patrusas Tomas - 2009 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'32''13 | 00'31''95 | 02/03/2024 - Zvaigzdziu Diena 2024 (Kaunas, LTU) | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'52''40 |
Peciulis Simas - 2010 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'27''01 | 00'27''06 | 27/01/2024 - Vilnius Swim Cup 2024 (Vilnius, LTU) | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'03''70 | 01'03''39 | 06/04/2024 - Atviras Lietuvos Plaukimo Cempionatas (Kaunas, LTU) - 4° Day |
Raulynaitis Nojus - 2011 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'36''18 | 00'36''01 | 02/03/2024 - Zvaigzdziu Diena 2024 (Kaunas, LTU) |
Rimkus Kajus - 2007 | 50 Stile Libero | 00'24''93 | 00'24''71 | 23/02/2024 - Lietuvos Jaunimo Plaukimo Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Stile Libero | 01'59''88 | 01'56''57 | 22/02/2024 - Lietuvos Jaunimo Plaukimo Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 1° Day |
Rinkevicius Vilius - 2008 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'28''27 | 00'28''09 | 02/03/2024 - Zvaigzdziu Diena 2024 (Kaunas, LTU) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'15''91 | 01'14''42 | 02/03/2024 - Zvaigzdziu Diena 2024 (Kaunas, LTU) |
Seskevicius Joris - 2009 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'30''93 | 00'30''59 | 02/03/2024 - Zvaigzdziu Diena 2024 (Kaunas, LTU) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'22''23 | 01'20''82 | 27/01/2024 - Vilnius Swim Cup 2024 (Vilnius, LTU) |
Sinkevicius Skomantas - 2009 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'28''75 | 00'28''53 | 02/03/2024 - Zvaigzdziu Diena 2024 (Kaunas, LTU) | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'23''99 | 02'24''81 | 04/04/2024 - Atviras Lietuvos Plaukimo Cempionatas (Kaunas, LTU) - 2° Day |
Skirutis Nojus - 2003 | 100 Farfalla | 00'56''61 | 00'57''10 | 06/04/2024 - Malmsten Swim Open (Stockholm, SWE) - 2° Day |
Sleckus Simonas - 2005 | 50 Stile Libero | 00'24''20 | 00'24''14 | 03/04/2024 - Atviras Lietuvos Plaukimo Cempionatas (Kaunas, LTU) - 1° Day |
Slusnys Rytis - 2008 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'26''07 | 00'26''11 | 02/03/2024 - Zvaigzdziu Diena 2024 (Kaunas, LTU) | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'10''95 | 02'22''70 | 10/12/2022 - Alytus Grand Prix (Alytus, LTU) - 2° Day |
Stalioraitis Renaldas - 2008 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'27''40 | 00'27''19 | 02/03/2024 - Zvaigzdziu Diena 2024 (Kaunas, LTU) | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'14''67 | 01'33''82 | 23/10/2020 - Klaipeda Grand Prix (Klaipeda, LTU) - 1° Day |
Stankevicius Kajus - 2004 | 100 Dorso | 00'57''09 | 00'55''91 | 14/04/2023 - Atviras Lietuvos Plaukimo Cempionatas (Kaunas, LTU) - 3° Day |
Surininas Arturas - 2006 | 50 Stile Libero | 00'25''10 | 00'25''29 | 03/04/2024 - Atviras Lietuvos Plaukimo Cempionatas (Kaunas, LTU) - 1° Day | 100 Farfalla | 00'58''81 | 00'59''42 | 06/04/2024 - Atviras Lietuvos Plaukimo Cempionatas (Kaunas, LTU) - 4° Day |
Tamosiunas Bernardas - 2011 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'31''49 | 00'32''12 | 02/03/2024 - Zvaigzdziu Diena 2024 (Kaunas, LTU) | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'43''56 |
Tautvydas Zygimantas - 2008 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'24''25 | 00'23''76 | 03/04/2024 - Atviras Lietuvos Plaukimo Cempionatas (Kaunas, LTU) - 1° Day | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'00''21 | 02'00''61 | 16/02/2023 - Lietuvos Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Alytus, LTU) - 1° Day |
Vaitukaitis Titas - 2006 | 50 Stile Libero | 00'25''35 | 00'25''54 | 04/03/2023 - Baltic States Championship (Riga, LAT) - 2° Day | 200 Stile Libero | 01'59''42 | 01'59''59 | 04/04/2024 - Atviras Lietuvos Plaukimo Cempionatas (Kaunas, LTU) - 2° Day |
Valavicius Rojus - 2009 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'27''96 | 00'28''74 | 27/01/2024 - Vilnius Swim Cup 2024 (Vilnius, LTU) | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'18''68 | 02'17''07 | 27/01/2024 - Vilnius Swim Cup 2024 (Vilnius, LTU) |
Vasiliauskas Emilis - 2010 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'26''75 | 00'27''00 | 03/04/2024 - Atviras Lietuvos Plaukimo Cempionatas (Kaunas, LTU) - 1° Day | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'12''76 |
Vysniauskas Ugnius - 2003 | 100 Dorso | 01'13''14 |