Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Clubkampioenschappen (Rosmalen, NED)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
25 Farfalla | Esordienti C1 | |
50 Farfalla | Esordienti B | |
50 Farfalla | Esordienti B | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Dorso | Esordienti C1 | |
50 Dorso | Esordienti B | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | JUNIORES | |
50 Dorso | JUNIORES | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Rana | Esordienti C1 | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
50 Rana | JUNIORES | |
50 Rana | JUNIORES | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | Esordienti C1 | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | JUNIORES | |
50 Stile Libero | JUNIORES | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Dorso | Esordienti B | |
50 Rana | Esordienti B | |
50 Rana | Esordienti B | |
50 Stile Libero | Esordienti B | |
50 Stile Libero | Esordienti B |
Clubkampioenschappen (Rosmalen, NED)
NED Wzv
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Ham Britt - 2008 | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'41''19 | 00'40''14 | 29/12/2023 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 2° Day | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'38''74 | 00'39''14 | 17/03/2024 - Meerkamp Deel 4 (Oss, NED) | 50 Rana (JUNIORES) | 00'46''35 | 00'45''26 | 23/12/2022 - Clubkampioenschappen Wzv (Waalwijk, NED) | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'34''72 | 00'34''01 | 30/12/2023 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day |
Raad Hannelie - 2004 | 50 Farfalla | 00'35''13 | 00'38''57 | 28/12/2023 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 1° Day | 50 Dorso | 00'40''09 | 00'40''78 | 29/12/2023 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 2° Day | 50 Rana | 00'44''64 | 00'48''90 | 30/12/2023 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day | 50 Stile Libero | 00'32''89 | 00'34''68 | 30/12/2023 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day |
Verhoef Anne - 1997 | 50 Farfalla | 00'36''71 | 00'36''90 | 29/01/2023 - Competitie Deel 3 (Tilburg, NED) | 50 Dorso | 00'36''55 | 00'36''09 | 10/03/2024 - Competitie Deel 4 (Rosmalen, NED) | 50 Rana | 00'42''39 | 00'42''53 | 20/11/2022 - Competitie Deel 2 (Cuijk, NED) | 50 Stile Libero | 00'32''02 | 00'31''41 | 13/01/2024 - Brabantse Winter Kampioenschappen Weekend 1 (Tilburg, NED) - 1° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bont Luc - 1996 | 50 Farfalla | 00'30''99 | 00'29''46 | 06/01/2019 - Clubkampioenschappen (Oosterhout, NED) | 50 Dorso | 00'36''71 | 00'34''43 | 07/01/2018 - Clubkampioenschappen (Oosterhout, NED) | 50 Rana | 00'36''13 | 00'34''53 | 13/01/2019 - Competitie Deel 2 (Rosmalen, NED) | 50 Stile Libero | 00'29''76 | 00'28''21 | 01/02/2020 - Vallei Sprint Bokaal (Veenendaal, NED) |
Geers Chris - 2006 | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'28''13 | 00'28''54 | 13/01/2024 - Brabantse Winter Kampioenschappen Weekend 1 (Tilburg, NED) - 1° Day | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'29''43 | 00'28''98 | 10/03/2024 - Competitie Deel 4 (Rosmalen, NED) | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'25''34 | 00'24''97 | 20/01/2024 - Brabantse Winter Kampioenschappen Weekend 2 (Eindhoven, NED) - 1° Day |
Ham Collin - 2010 | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'33''40 | 00'32''87 | 13/01/2024 - Brabantse Winter Kampioenschappen Weekend 1 (Tilburg, NED) - 1° Day | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'34''73 | 00'34''02 | 14/01/2024 - Brabantse Winter Kampioenschappen Weekend 1 (Tilburg, NED) - 2° Day | 50 Rana (JUNIORES) | 00'43''60 | 00'39''74 | 21/01/2024 - Brabantse Winter Kampioenschappen Weekend 2 (Eindhoven, NED) - 2° Day | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'31''71 | 00'30''26 | 20/01/2024 - Brabantse Winter Kampioenschappen Weekend 2 (Eindhoven, NED) - 1° Day |
Ham Dylan - 2012 | 50 Farfalla (Esordienti B) | 01'01''36 | 00'53''37 | 10/12/2023 - Miniorencircuit Deel 3 (Breda, NED) | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'49''97 | 00'50''14 | 01/04/2023 - Vallei Sprint Bokaal (Veenendaal, NED) | 50 Rana (Esordienti B) | 00'54''11 | 00'52''12 | 17/03/2024 - Meerkamp Deel 4 (Oss, NED) | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'43''10 | 00'39''97 | 17/03/2024 - Meerkamp Deel 4 (Oss, NED) |
Jehee Wouter - 2011 | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'39''93 | 00'39''34 | 13/01/2024 - Brabantse Winter Kampioenschappen Weekend 1 (Tilburg, NED) - 1° Day | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'39''15 | 00'42''18 | 05/02/2023 - Minioren Clubmeet Deel 2 (Boxtel, NED) | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'36''53 | 00'35''71 | 26/03/2023 - Minioren Club Meet (Roosendaal, NED) |