Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Wielkanocne Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy (Bydgoszcz, POL)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
25 Farfalla | Esordienti B1 | |
25 Farfalla | Esordienti C2 | |
25 Stile Libero | Esordienti C | |
25 Stile Libero | Esordienti B1 | |
25 Stile Libero | Esordienti C1 | |
25 Stile Libero | Esordienti C2 | |
25 Rana | Esordienti C | |
25 Rana | Esordienti B1 | |
25 Rana | Esordienti C1 | |
25 Rana | Esordienti C2 | |
25 Dorso | Esordienti C | |
25 Dorso | Esordienti B1 | |
25 Dorso | Esordienti C1 | |
25 Dorso | Esordienti C2 | |
50 Rana | Esordienti B1 | |
50 Rana | Esordienti C2 | |
100 Stile Libero | Esordienti B2 | |
100 Stile Libero | Esordienti A1 | |
100 Stile Libero | Esordienti B2 | |
100 Stile Libero | Esordienti B1 | |
50 Rana | Esordienti A1 | |
50 Rana | Esordienti B2 | |
50 Rana | Esordienti B1 | |
50 Rana | Esordienti B2 | |
50 Dorso | Esordienti B2 | |
50 Dorso | Esordienti A1 | |
50 Dorso | Esordienti B2 | |
50 Dorso | Esordienti B1 | |
50 Farfalla | Esordienti A1 | |
50 Farfalla | Esordienti B1 | |
50 Farfalla | Esordienti B2 | |
100 Misti | Esordienti A1 | |
100 Misti | Esordienti B2 | |
100 Misti | Esordienti B2 | |
100 Misti | Esordienti B1 | |
100 Misti | RAGAZZI | |
100 Misti | Esordienti A2 | |
100 Misti | Esordienti A1 | |
100 Misti | Esordienti A2 | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | Esordienti A2 | |
50 Rana | Esordienti A2 | |
50 Rana | Esordienti A1 | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | Esordienti A1 | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | Esordienti A2 | |
50 Farfalla | Esordienti A1 | |
50 Farfalla | Esordienti A2 | |
100 Stile Libero | Esordienti A2 | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | Esordienti A1 | |
100 Stile Libero | Esordienti A2 |
Wielkanocne Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy (Bydgoszcz, POL)
50 Rana Esordienti B1
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. FINA |
---|---|---|---|---|---|
1 | Zalewski Leon | 2014 | POL Muks Rekin Bydgoszcz | 00'52''84 | |
2 | Lewicki Leon | 2014 | POL Muks Rekin Bydgoszcz | 00'53''16 | |
3 | Poszkuta Michal | 2014 | POL MKS Sp-63 Bydgoszcz | 00'53''74 | |
4 | Palicki Igor | 2014 | POL MKS Sp-63 Bydgoszcz | 00'54''93 | |
5 | Kryczka Adam | 2014 | POL MKS Sp-63 Bydgoszcz | 00'55''26 | |
6 | Dabrowski Robert | 2014 | POL MKS Sp-63 Bydgoszcz | 00'56''17 | |
7 | Biel Ksawery | 2014 | POL MKS Sp-63 Bydgoszcz | 00'58''57 | |
8 | Niemczynski Antoni | 2014 | POL Uks-Zs 27 Osowa Gora Bydgoszcz | 01'00''61 | |
9 | Schmelzer Marcel | 2014 | POL Uks-Zs 27 Osowa Gora Bydgoszcz | 01'00''96 | |
10 | Maciaszczyk Igor | 2014 | POL Muks Rekin Bydgoszcz | 01'01''16 | |
11 | Kantowicz Franciszek | 2014 | POL Uks-Zs 27 Osowa Gora Bydgoszcz | 01'01''25 | |
12 | Tabaczynski Michal | 2014 | POL Muks Pietnastka Bydgoszcz | 01'01''44 | |
13 | Kiela Adam | 2014 | POL Muks Rekin Bydgoszcz | 01'02''01 | |
14 | Chmiel Michal | 2014 | POL Uks-Zs 27 Osowa Gora Bydgoszcz | 01'03''21 | |
15 | Kowalski Nikodem | 2014 | POL MKS Sp-63 Bydgoszcz | 01'04''66 | |
16 | Siuzdak Kacper | 2014 | POL MKS Sp-63 Bydgoszcz | 01'08''47 | |
17 | Rusiecki Tymoteusz | 2014 | POL Uks Tytan-65 Bydgoszcz | 01'09''52 | |
18 | Mroz Filip | 2014 | POL Muks Rekin Bydgoszcz | 01'10''07 | |
19 | Zrabkowski Oliwier | 2014 | POL Fundacja Akademia Plywania H2o | 01'12''00 | |
20 | Kaczmarek Wojciech | 2014 | POL Uks-Zs 27 Osowa Gora Bydgoszcz | 01'14''43 | |
21 | Muller Dawid | 2014 | POL Muks Pietnastka Bydgoszcz | 01'14''87 | |
22 | Antczak Marcin | 2014 | POL Muks Rekin Bydgoszcz | 01'18''56 | |
    | Badziagowski Filip | 2014 | POL Muks Rekin Bydgoszcz | Squalificato |