Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12 - 13 Lat I Runda (Poznan, POL)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | Esordienti A2 | |
100 Stile Libero | Esordienti A2 | |
100 Stile Libero | Esordienti A1 | |
200 Rana | Esordienti A2 | |
200 Rana | RAGAZZI | |
200 Rana | Esordienti A1 | |
200 Rana | Esordienti A2 | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
100 Dorso | Esordienti A1 | |
200 Misti | Esordienti A2 | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | Esordienti A2 | |
200 Misti | Esordienti A1 | |
Mistaffetta 4x50 Stile Libero | RAGAZZI | |
Mistaffetta 4x50 Stile Libero | Esordienti A2 | |
4x50 Stile Libero | Esordienti A1 | |
4x50 Stile Libero | Esordienti A2 | |
4x50 Stile Libero | Esordienti A2 |
Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12 - 13 Lat I Runda (Poznan, POL)
POL Ks Wodnik Srem
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Nowak Aleksandra - 2011 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'04''46 | 01'10''90 | 18/03/2023 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12 - 13 Lat, I Runda (Poznan, POL) | 200 Misti (RAGAZZI) | 02'42''50 |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Andrzejczak Igor - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'08''32 | 01'19''64 | 18/03/2023 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12 - 13 Lat, I Runda (Poznan, POL) | 200 Misti (Esordienti A2) | 02'55''48 | 03'16''52 | 18/03/2023 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12 - 13 Lat, I Runda (Poznan, POL) |
Andrzejczak Nikodem - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'09''15 | 200 Misti (Esordienti A2) | Squalificato | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'30''48 | 00'34''49 | 23/09/2023 - Ogolnopolskie Zawody Plywackie - Otwarcie Sezonu Na Termach (Poznan, POL) |
Cieslak Krystian - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'12''88 | 01'36''47 | 15/10/2022 - X Zawody Plywackie Sremska Wieza (Srem, POL) | 100 Dorso (Esordienti A2) | 01'21''87 |
Grzegorczyk Wojciech - 2011 | 200 Rana (Esordienti A2) | Squalificato | 100 Dorso (Esordienti A2) | Squalificato | 01'54''38 | 27/11/2022 - Grand Prix O Puchar Burmistrza Wolsztyna (Wolsztyn, POL) |