Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
ManseCup (Tampere, FIN)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Farfalla | ASSOLUTI Miehet Final | |
50 Farfalla | ASSOLUTI Naiset Final | |
50 Dorso | ASSOLUTI Miehet Final | |
50 Dorso | ASSOLUTI Naiset Final | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI Miehet Final | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI Naiset Final | |
50 Rana | ASSOLUTI Miehet Final | |
50 Rana | ASSOLUTI Naiset Final | |
800 Stile Libero | ASSOLUTI Miehet Final | |
800 Stile Libero | ASSOLUTI Naiset Final |
ManseCup (Tampere, FIN)
FIN Tatu Tampere
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Dahl Jade - 2012 | 50 Farfalla (Naiset Final) | 00'46''66 | 50 Stile Libero (Naiset Final) | 00'38''88 | 00'37''80 | 27/01/2024 - Jaakarhu Uinnit 2024 (Tampere, FIN) |
Hamilton Emma - 2010 | 50 Farfalla (Naiset Final) | 00'46''50 | 00'45''29 | 27/01/2024 - Jaakarhu Uinnit 2024 (Tampere, FIN) | 50 Rana (Naiset Final) | 00'53''14 | 00'54''01 | 11/03/2023 - Manse uinnit 2023 (Tampere, FIN) |
Hantula Siiri - 2014 | 50 Dorso (Naiset Final) | 00'55''15 | ||
Heroja Kiia - 2015 | 50 Dorso (Naiset Final) | Squalificato | ||
Huvila Sina - 2010 | 50 Stile Libero (Naiset Final) | 00'33''41 | 00'36''49 | 17/06/2023 - Suviuinnit (Hyvinkaa, FIN) | 50 Rana (Naiset Final) | 00'47''06 | 00'50''78 | 27/05/2023 - Zoggs Uinnit (Tampere, FIN) |
Karkkainen Sani - 2010 | 50 Farfalla (Naiset Final) | 00'46''77 | 00'59''52 | 17/06/2023 - Suviuinnit (Hyvinkaa, FIN) | 50 Stile Libero (Naiset Final) | 00'39''16 | 00'37''70 | 17/02/2024 - Manse Uinnit 2024 (Tampere, FIN) |
Kautto Minja - 2010 | 800 Stile Libero (Naiset Final) | 11'18''01 | ||
Kivela Iida - 2013 | 50 Dorso (Naiset Final) | 00'50''82 | 00'56''02 | 28/01/2023 - Jaakarhu Uinnit 2023 (Tampere, FIN) | 50 Rana (Naiset Final) | 00'55''95 | 01'05''57 | 27/05/2023 - Zoggs Uinnit (Tampere, FIN) |
Kokkonen Memmi - 2015 | 50 Dorso (Naiset Final) | 00'58''39 | ||
Koljonen Tinja - 2015 | 50 Dorso (Naiset Final) | 01'26''06 | ||
Kyttala Tuuli - 2015 | 50 Dorso (Naiset Final) | 01'11''97 | ||
Lammi Iisa - 2015 | 50 Dorso (Naiset Final) | 01'11''48 | ||
Lampikoski Aamu - 2015 | 50 Dorso (Naiset Final) | 01'04''03 | 50 Rana (Naiset Final) | 01'10''74 | 01'11''64 | 27/05/2023 - Zoggs Uinnit (Tampere, FIN) |
Lappalainen Anni - 2010 | 800 Stile Libero (Naiset Final) | 10'23''07 | ||
Lehtimaki Lumi - 2016 | 50 Dorso (Naiset Final) | 00'57''61 | ||
Lonnstrom Iida - 2012 | 50 Dorso (Naiset Final) | 00'48''08 | 00'50''75 | 27/01/2024 - Jaakarhu Uinnit 2024 (Tampere, FIN) | 50 Rana (Naiset Final) | 00'56''32 | 00'54''75 | 27/01/2024 - Jaakarhu Uinnit 2024 (Tampere, FIN) |
Luoma Inka - 2014 | 50 Dorso (Naiset Final) | 01'01''83 | ||
Makihannu Paju - 2012 | 800 Stile Libero (Naiset Final) | 11'21''67 | ||
Manty Saara - 2012 | 50 Dorso (Naiset Final) | 00'50''54 | 00'50''82 | 17/02/2024 - Manse Uinnit 2024 (Tampere, FIN) | 50 Rana (Naiset Final) | 00'57''41 |
Mikkola Helmi - 2014 | 50 Dorso (Naiset Final) | 01'06''76 | ||
Moisio Minea - 2009 | 800 Stile Libero (Naiset Final) | 11'40''80 | ||
Nurmi Evelia - 2015 | 50 Dorso (Naiset Final) | 01'08''93 | ||
Nurmi Olivia - 2010 | 50 Farfalla (Naiset Final) | 00'46''82 | 00'53''80 | 27/01/2024 - Jaakarhu Uinnit 2024 (Tampere, FIN) | 50 Rana (Naiset Final) | 00'53''87 | 00'54''18 | 28/01/2023 - Jaakarhu Uinnit 2023 (Tampere, FIN) |
Oksanen Emmi - 2009 | 800 Stile Libero (Naiset Final) | 11'15''61 | ||
Paakinaho Emilia - 2015 | 50 Dorso (Naiset Final) | 01'06''02 | ||
Parkkinen Vilma - 2015 | 50 Dorso (Naiset Final) | 01'04''72 | ||
Poyhonen Neamaija - 2015 | 50 Dorso (Naiset Final) | 01'05''01 | ||
Rikala Selma - 2014 | 50 Dorso (Naiset Final) | 00'49''13 | 00'51''13 | 17/02/2024 - Manse Uinnit 2024 (Tampere, FIN) | 50 Rana (Naiset Final) | 00'57''15 | 00'57''79 | 27/01/2024 - Jaakarhu Uinnit 2024 (Tampere, FIN) |
Rikala Senja - 2014 | 50 Dorso (Naiset Final) | 00'53''51 | 00'56''74 | 27/01/2024 - Jaakarhu Uinnit 2024 (Tampere, FIN) | 50 Rana (Naiset Final) | 00'55''99 | 00'55''85 | 27/01/2024 - Jaakarhu Uinnit 2024 (Tampere, FIN) |
Salo Ada - 2014 | 50 Dorso (Naiset Final) | 01'04''37 | ||
Sarkki Elea - 2010 | 800 Stile Libero (Naiset Final) | 10'31''16 | ||
Savolainen Eevi - 2013 | 50 Farfalla (Naiset Final) | 00'47''46 | 00'49''56 | 27/01/2024 - Jaakarhu Uinnit 2024 (Tampere, FIN) | 50 Stile Libero (Naiset Final) | 00'39''02 | 00'44''12 | 25/03/2023 - Matti Mattsson Uinnit 2023 (Pori, FIN) |
Smeds Isla - 2010 | 50 Farfalla (Naiset Final) | 00'45''80 | 00'50''79 | 27/01/2024 - Jaakarhu Uinnit 2024 (Tampere, FIN) | 50 Rana (Naiset Final) | 00'44''80 | 00'47''15 | 25/03/2023 - Matti Mattsson Uinnit 2023 (Pori, FIN) |
Sofia Keranen Iida - 2011 | 50 Farfalla (Naiset Final) | 00'37''19 | 50 Rana (Naiset Final) | 00'44''32 | 00'44''08 | 27/05/2023 - Zoggs Uinnit (Tampere, FIN) |
Suokas Emma - 2014 | 50 Dorso (Naiset Final) | 01'03''43 | ||
Sydanheimo Jade - 2012 | 50 Dorso (Naiset Final) | 00'45''96 | 00'57''13 | 28/01/2023 - Jaakarhu Uinnit 2023 (Tampere, FIN) | 50 Rana (Naiset Final) | 00'52''21 | 00'57''72 | 11/03/2023 - Manse uinnit 2023 (Tampere, FIN) |
Tossavainen Oona - 2013 | 50 Dorso (Naiset Final) | 00'43''85 | 00'44''45 | 27/01/2024 - Jaakarhu Uinnit 2024 (Tampere, FIN) | 50 Rana (Naiset Final) | Squalificato | 00'56''53 | 27/01/2024 - Jaakarhu Uinnit 2024 (Tampere, FIN) |
Vainio Emilia - 2015 | 50 Dorso (Naiset Final) | 01'02''19 |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bucktman Eino - 2009 | 50 Stile Libero (Miehet Final) | 00'32''86 | 50 Rana (Miehet Final) | 00'43''34 |
Harjamaki Toni - 2014 | 50 Dorso (Miehet Final) | 01'12''24 | ||
Heinola Niklas - 2014 | 50 Dorso (Miehet Final) | 00'55''73 | 00'56''28 | 17/02/2024 - Manse Uinnit 2024 (Tampere, FIN) | 50 Rana (Miehet Final) | Squalificato |
Heinonen Konsta - 2010 | 50 Stile Libero (Miehet Final) | 00'35''52 | 00'36''44 | 27/01/2024 - Jaakarhu Uinnit 2024 (Tampere, FIN) | 50 Rana (Miehet Final) | 00'47''86 | 00'47''78 | 27/01/2024 - Jaakarhu Uinnit 2024 (Tampere, FIN) |
Herckman Alvar - 2011 | 50 Farfalla (Miehet Final) | 00'41''42 | 00'59''15 | 28/01/2023 - Jaakarhu Uinnit 2023 (Tampere, FIN) | 50 Rana (Miehet Final) | 00'47''31 | 00'46''77 | 17/02/2024 - Manse Uinnit 2024 (Tampere, FIN) |
Hietala Verneri - 2009 | 800 Stile Libero (Miehet Final) | 10'59''61 | ||
Huilla Taito - 2012 | 50 Farfalla (Miehet Final) | 00'46''38 | 00'52''43 | 28/01/2023 - Jaakarhu Uinnit 2023 (Tampere, FIN) | 50 Rana (Miehet Final) | 00'51''32 | 00'53''28 | 27/05/2023 - Zoggs Uinnit (Tampere, FIN) |
Huilla Toivo - 2010 | 800 Stile Libero (Miehet Final) | 10'57''40 | ||
Jaakkola Lenni - 2012 | 50 Farfalla (Miehet Final) | 00'47''50 | 50 Stile Libero (Miehet Final) | 00'36''01 | 00'40''38 | 28/01/2023 - Jaakarhu Uinnit 2023 (Tampere, FIN) |
Jannes Veikko - 2015 | 50 Dorso (Miehet Final) | 00'59''60 | ||
Kautto Rasmus - 2009 | 50 Dorso (Miehet Final) | 00'42''19 | 00'49''90 | 15/04/2023 - ManseCup (Tampere, FIN) | 50 Stile Libero (Miehet Final) | 00'35''64 | 00'36''77 | 27/01/2024 - Jaakarhu Uinnit 2024 (Tampere, FIN) |
Kivela Akseli - 2012 | 50 Farfalla (Miehet Final) | 00'51''88 | 00'55''08 | 27/01/2024 - Jaakarhu Uinnit 2024 (Tampere, FIN) | 50 Stile Libero (Miehet Final) | 00'39''98 | 00'44''75 | 11/06/2023 - Rollot 2023 (Turku, FIN) - 3° Day |
Koivumaki Eemil - 2011 | 50 Farfalla (Miehet Final) | 00'40''04 | 00'44''50 | 27/01/2024 - Jaakarhu Uinnit 2024 (Tampere, FIN) | 50 Stile Libero (Miehet Final) | 00'34''35 | 00'36''47 | 27/01/2024 - Jaakarhu Uinnit 2024 (Tampere, FIN) |
Kokkonen Luka - 2015 | 50 Dorso (Miehet Final) | 00'57''84 | ||
Korri Sakari - 2005 | 50 Farfalla (Miehet Final) | 00'27''54 | 00'25''40 | 16/06/2023 - SM-Uinnit 2023 (Pori, FIN) - 2° Day | 50 Rana (Miehet Final) | 00'32''91 | 00'29''86 | 17/06/2023 - SM-Uinnit 2023 (Pori, FIN) - 3° Day |
Lappalainen Niilo - 2011 | 800 Stile Libero (Miehet Final) | 10'20''57 | ||
Lehtokannas Eelis - 2014 | 50 Dorso (Miehet Final) | 01'02''41 | ||
Leiniainen Oliver - 2015 | 50 Dorso (Miehet Final) | 00'47''58 | 00'52''23 | 17/02/2024 - Manse Uinnit 2024 (Tampere, FIN) | 50 Rana (Miehet Final) | 01'04''02 | 01'10''13 | 27/01/2024 - Jaakarhu Uinnit 2024 (Tampere, FIN) |
Mustajarvi Eemeli - 2010 | 50 Stile Libero (Miehet Final) | 00'34''73 | 00'34''60 | 17/02/2024 - Manse Uinnit 2024 (Tampere, FIN) | 50 Rana (Miehet Final) | 00'45''65 | 00'53''64 | 25/03/2023 - Matti Mattsson Uinnit 2023 (Pori, FIN) |
Niemi Lassi - 2004 | 50 Farfalla (Miehet Final) | 00'25''62 | 00'25''35 | 16/06/2023 - SM-Uinnit 2023 (Pori, FIN) - 2° Day | 50 Stile Libero (Miehet Final) | 00'24''55 | 00'24''31 | 27/01/2024 - Jaakarhu Uinnit 2024 (Tampere, FIN) |
Pennanen Eemeli - 2009 | 800 Stile Libero (Miehet Final) | 10'33''62 | ||
Petala Onni - 2013 | 50 Dorso (Miehet Final) | 00'49''80 | 00'52''90 | 17/02/2024 - Manse Uinnit 2024 (Tampere, FIN) | 50 Rana (Miehet Final) | 00'54''57 | 01'01''57 | 11/03/2023 - Manse uinnit 2023 (Tampere, FIN) |
Rask Lenni - 2012 | 50 Dorso (Miehet Final) | 00'47''72 | 00'56''68 | 15/04/2023 - ManseCup (Tampere, FIN) | 50 Rana (Miehet Final) | 01'02''31 |
Ricci Ville - 1993 | 50 Dorso (Miehet Final) | 01'33''19 | 01'30''18 | 17/02/2024 - Manse Uinnit 2024 (Tampere, FIN) | 50 Rana (Miehet Final) | 01'51''12 | 01'48''72 | 27/05/2023 - Zoggs Uinnit (Tampere, FIN) |
Sadiqi Daniel - 2012 | 50 Dorso (Miehet Final) | 00'41''13 | 00'42''69 | 17/02/2024 - Manse Uinnit 2024 (Tampere, FIN) | 50 Stile Libero (Miehet Final) | 00'35''68 | 00'39''38 | 11/06/2023 - Rollot 2023 (Turku, FIN) - 3° Day |
Salin Martti - 2013 | 50 Dorso (Miehet Final) | 00'48''03 | 00'49''43 | 17/02/2024 - Manse Uinnit 2024 (Tampere, FIN) | 50 Rana (Miehet Final) | 01'05''06 |
Salminen Viljami - 2013 | 50 Dorso (Miehet Final) | 00'57''38 | 00'56''37 | 27/01/2024 - Jaakarhu Uinnit 2024 (Tampere, FIN) | 50 Rana (Miehet Final) | 00'56''46 | 01'00''37 | 27/01/2024 - Jaakarhu Uinnit 2024 (Tampere, FIN) |
Savolainen Aarni - 2015 | 50 Dorso (Miehet Final) | 00'58''64 | ||
Taipale Arttu - 2014 | 50 Farfalla (Miehet Final) | 00'53''01 | 50 Rana (Miehet Final) | 00'59''92 | 00'58''93 | 27/01/2024 - Jaakarhu Uinnit 2024 (Tampere, FIN) |
Varonen Eemeli - 2009 | 800 Stile Libero (Miehet Final) | Squalificato | ||
Virtanen Nicky - 2015 | 50 Dorso (Miehet Final) | 00'52''42 | 00'56''48 | 27/01/2024 - Jaakarhu Uinnit 2024 (Tampere, FIN) | 50 Rana (Miehet Final) | 00'59''91 |