Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
4° Dag Regionaal Criterium Henri Lecluyse (Diksmuide, BEL)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
200 Rana | Esordienti B1 | |
200 Rana | Esordienti B1 | |
200 Rana | Esordienti B1 | |
200 Rana | Esordienti B2 | |
100 Rana | Esordienti A1 11- jaar | |
100 Rana | Esordienti A2 12 jaar | |
100 Rana | RAGAZZI 13 jaar | |
100 Rana | RAGAZZI 14 jaar | |
100 Rana | JUNIORES 15 jaar | |
100 Rana | JUNIORES 16 jaar | |
100 Rana | CADETTI 17 jaar | |
100 Rana | ASSOLUTI 18+ | |
100 Rana | Esordienti B2 11- jaar | |
100 Rana | Esordienti A1 12 jaar | |
100 Rana | Esordienti A2 13 jaar | |
100 Rana | RAGAZZI 14 jaar | |
100 Rana | RAGAZZI 15 jaar | |
100 Rana | RAGAZZI 16 jaar | |
100 Rana | JUNIORES 17 jaar | |
100 Rana | ASSOLUTI 18+ | |
100 Misti | Esordienti A1 11- jaar | |
100 Misti | Esordienti A2 12 jaar | |
100 Misti | RAGAZZI 13 jaar | |
100 Misti | RAGAZZI 14 jaar | |
100 Misti | JUNIORES 15 jaar | |
100 Misti | JUNIORES 16 jaar | |
100 Misti | CADETTI 17 jaar | |
100 Misti | ASSOLUTI 18+ | |
100 Misti | Esordienti B2 11- jaar | |
100 Misti | Esordienti A1 12 jaar | |
100 Misti | Esordienti A2 13 jaar | |
100 Misti | RAGAZZI 14 jaar | |
100 Misti | RAGAZZI 15 jaar | |
100 Misti | RAGAZZI 16 jaar | |
100 Misti | JUNIORES 17 jaar | |
100 Misti | ASSOLUTI 18+ | |
100 Stile Libero | Esordienti B1 | |
100 Stile Libero | Esordienti B1 | |
100 Stile Libero | Esordienti B1 | |
100 Stile Libero | Esordienti B2 | |
200 Dorso | Esordienti A1 11- jaar | |
200 Dorso | Esordienti A2 12 jaar | |
200 Dorso | RAGAZZI 13 jaar | |
200 Dorso | RAGAZZI 14 jaar | |
200 Dorso | JUNIORES 15 jaar | |
200 Dorso | JUNIORES 16 jaar | |
200 Dorso | CADETTI 17 jaar | |
200 Dorso | ASSOLUTI 18+ | |
200 Dorso | Esordienti B2 11- jaar | |
200 Dorso | Esordienti A1 12 jaar | |
200 Dorso | Esordienti A2 13 jaar | |
200 Dorso | RAGAZZI 14 jaar | |
200 Dorso | RAGAZZI 15 jaar | |
200 Dorso | RAGAZZI 16 jaar | |
200 Dorso | JUNIORES 17 jaar | |
200 Dorso | ASSOLUTI 18+ |
4° Dag Regionaal Criterium Henri Lecluyse (Diksmuide, BEL)
BEL Zwemvereniging Bruinvissen Diksmuide
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Becuwe Alexia - 2012 | 100 Rana (Esordienti A2 12 jaar) | 01'45''11 | 200 Dorso (Esordienti A2 12 jaar) | Squalificato |
Bouttelegier Anais - 2009 | 100 Rana (JUNIORES 15 jaar) | 01'23''03 | 01'21''85 | 16/04/2023 - Challenge International De La Ville D'Ettelbruck Cive (Ettelbruck, LUX) - 2° Day | 200 Dorso (JUNIORES 15 jaar) | 02'45''78 | 02'42''66 | 05/03/2023 - Uzkz Cup (Zwevegem, BEL) |
Casteleyn Yana - 2012 | 100 Rana (Esordienti A2 12 jaar) | 01'28''30 | 01'32''35 | 30/12/2023 - Wedstrijd Van De Laatste Kans (Diksmuide, BEL) | 200 Dorso (Esordienti A2 12 jaar) | 02'58''52 | 03'08''67 | 19/03/2023 - 4° Dag Regionaal Criterium Henri Lelcuyse (Diksmuide, BEL) |
Decaestecker Oona - 2015 | 200 Rana (Esordienti B1) | 04'20''04 | 100 Stile Libero (Esordienti B1) | 01'44''09 |
Dejonckheere Floor - 2012 | 100 Rana (Esordienti A2 12 jaar) | 01'53''84 | 200 Dorso (Esordienti A2 12 jaar) | 03'53''85 |
Delporte Elle - 2012 | 100 Rana (Esordienti A2 12 jaar) | 01'31''64 | 01'42''50 | 18/12/2022 - Wedstrijd Van De Laatste Kans (Diksmuide, BEL) | 200 Dorso (Esordienti A2 12 jaar) | 02'46''33 | 03'00''40 | 26/12/2023 - Kzk Laatste Kans 2023 (Kortrijk, BEL) |
Demarest Hailey - 2012 | 100 Rana (Esordienti A2 12 jaar) | 01'25''35 | 01'26''77 | 30/12/2023 - Wedstrijd Van De Laatste Kans (Diksmuide, BEL) | 200 Dorso (Esordienti A2 12 jaar) | 02'49''30 | 03'07''64 | 19/03/2023 - 4° Dag Regionaal Criterium Henri Lelcuyse (Diksmuide, BEL) |
Demarest Jayda - 2015 | 200 Rana (Esordienti B1) | 04'06''92 | 100 Stile Libero (Esordienti B1) | 01'44''59 |
Demuynck Amber - 2006 | 100 Rana (18+) | 01'29''96 | 01'26''74 | 19/12/2021 - Laatste Kans (Diksmuide, BEL) | 200 Dorso (18+) | 02'57''88 | 02'51''31 | 30/01/2022 - 4° Dag Provinciaal Criterium Henri Lecluyse (Tielt, BEL) |
Demuynck Margot - 2009 | 100 Rana (JUNIORES 15 jaar) | 01'18''42 | 01'20''35 | 16/04/2023 - Challenge International De La Ville D'Ettelbruck Cive (Ettelbruck, LUX) - 2° Day | 200 Dorso (JUNIORES 15 jaar) | 02'43''75 |
Deprez Julie - 2010 | 100 Misti (RAGAZZI 14 jaar) | 01'30''64 | 200 Dorso (RAGAZZI 14 jaar) | 03'14''44 | 03'17''90 | 26/12/2023 - Kzk Laatste Kans 2023 (Kortrijk, BEL) |
Deschoemaeker Rani - 2010 | 100 Misti (RAGAZZI 14 jaar) | 01'29''54 | 01'36''02 | 16/04/2023 - Challenge International De La Ville D'Ettelbruck Cive (Ettelbruck, LUX) - 2° Day | 200 Dorso (RAGAZZI 14 jaar) | 03'05''68 | 03'14''90 | 26/12/2023 - Kzk Laatste Kans 2023 (Kortrijk, BEL) |
Deschoemaeker Zara - 2007 | 100 Misti (CADETTI 17 jaar) | 01'17''35 | 01'17''50 | 19/03/2023 - 4° Dag Regionaal Criterium Henri Lelcuyse (Diksmuide, BEL) | 200 Dorso (CADETTI 17 jaar) | 02'40''17 | 02'36''90 | 26/12/2022 - Laatste Kans Kortrijk Spurs (Kortrijk, BEL) |
Eeckhout Fleur - 2008 | 100 Rana (JUNIORES 16 jaar) | 01'20''36 | 01'19''42 | 20/11/2022 - 22° Zn Tweedaagse (Nijlen, BEL) - 2° Day | 200 Dorso (JUNIORES 16 jaar) | 02'36''97 | 02'35''15 | 26/12/2023 - Kzk Laatste Kans 2023 (Kortrijk, BEL) |
Ghekiere June - 2014 | 200 Rana (Esordienti B1) | Squalificato | 04'14''38 | 19/03/2023 - 4° Dag Regionaal Criterium Henri Lelcuyse (Diksmuide, BEL) | 100 Stile Libero (Esordienti B1) | 01'18''22 | 01'19''37 | 30/12/2023 - Wedstrijd Van De Laatste Kans (Diksmuide, BEL) |
Goemaere Alizee - 2009 | 100 Misti (JUNIORES 15 jaar) | 01'19''10 | 01'21''99 | 19/03/2023 - 4° Dag Regionaal Criterium Henri Lelcuyse (Diksmuide, BEL) | 200 Dorso (JUNIORES 15 jaar) | Squalificato | 02'51''71 | 14/10/2023 - Provinciaal Kampioenschap 2023 (Diksmuide, BEL) - 1° Day |
Hoorne Elise - 2012 | 100 Rana (Esordienti A2 12 jaar) | 01'57''21 | 100 Misti (Esordienti A2 12 jaar) | 01'40''35 |
Hosten Iris - 2012 | 100 Rana (Esordienti A2 12 jaar) | 01'57''33 | 200 Dorso (Esordienti A2 12 jaar) | 03'56''45 |
Huyst Gaelle - 2013 | 100 Rana (Esordienti A1 11- jaar) | 01'58''17 | 200 Dorso (Esordienti A1 11- jaar) | Squalificato | 04'18''88 | 02/04/2023 - 5° Dag Provinciaal Criterium Henri Lecluyse 2023 (Veurne, BEL) |
Migom Lobke - 2008 | 100 Misti (JUNIORES 16 jaar) | 01'13''23 | 01'14''32 | 30/12/2023 - Wedstrijd Van De Laatste Kans (Diksmuide, BEL) | 200 Dorso (JUNIORES 16 jaar) | 02'29''84 | 02'32''35 | 14/10/2023 - Provinciaal Kampioenschap 2023 (Diksmuide, BEL) - 1° Day |
Notredame Ine - 2009 | 100 Misti (JUNIORES 15 jaar) | 01'17''00 | 01'16''18 | 19/03/2023 - 4° Dag Regionaal Criterium Henri Lelcuyse (Diksmuide, BEL) | 200 Dorso (JUNIORES 15 jaar) | 02'38''94 | 02'39''66 | 19/03/2023 - 4° Dag Regionaal Criterium Henri Lelcuyse (Diksmuide, BEL) |
Raepsaet Stien - 2007 | 100 Misti (CADETTI 17 jaar) | 01'16''56 | 01'19''00 | 15/01/2023 - Wisselslag Van Meulebeke (Meulebeke, BEL) | 200 Dorso (CADETTI 17 jaar) | 02'39''72 | 02'40''55 | 26/12/2023 - Kzk Laatste Kans 2023 (Kortrijk, BEL) |
Thyvelen Lise - 2008 | 100 Rana (JUNIORES 16 jaar) | 01'22''97 | 01'23''94 | 16/04/2023 - Challenge International De La Ville D'Ettelbruck Cive (Ettelbruck, LUX) - 2° Day | 200 Dorso (JUNIORES 16 jaar) | 02'47''25 | 02'51''72 | 05/03/2023 - Uzkz Cup (Zwevegem, BEL) |
Vandamme Britt - 2011 | 100 Misti (RAGAZZI 13 jaar) | 01'39''82 | 200 Dorso (RAGAZZI 13 jaar) | 03'19''19 |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Commeene Jasper - 2007 | 100 Misti (JUNIORES 17 jaar) | 01'04''45 | 01'06''27 | 19/03/2023 - 4° Dag Regionaal Criterium Henri Lelcuyse (Diksmuide, BEL) | 200 Dorso (JUNIORES 17 jaar) | Squalificato | 02'20''38 | 19/03/2023 - 4° Dag Regionaal Criterium Henri Lelcuyse (Diksmuide, BEL) |
De Craemer Cas - 2008 | 100 Misti (RAGAZZI 16 jaar) | 01'04''71 | 01'06''52 | 30/09/2023 - Herfstmeeting (Waregem, BEL) | 200 Dorso (RAGAZZI 16 jaar) | 02'12''69 | 02'12''75 | 12/11/2023 - Cb-Open-25m-2023 (Sint Amandsberg, BEL) - 2° Day |
De Gryse Hamza - 2007 | 100 Rana (JUNIORES 17 jaar) | 01'21''89 | 01'24''18 | 30/12/2023 - Wedstrijd Van De Laatste Kans (Diksmuide, BEL) | 200 Dorso (JUNIORES 17 jaar) | Squalificato | 02'58''65 | 19/03/2023 - 4° Dag Regionaal Criterium Henri Lelcuyse (Diksmuide, BEL) |
Dejaeghere Michiel - 2009 | 100 Rana (RAGAZZI 15 jaar) | 01'34''25 | 01'39''13 | 30/12/2023 - Wedstrijd Van De Laatste Kans (Diksmuide, BEL) | 200 Dorso (RAGAZZI 15 jaar) | 03'00''45 |
Delporte Nio - 2009 | 100 Rana (RAGAZZI 15 jaar) | 01'11''65 | 01'13''40 | 15/10/2023 - Provinciaal Kampioenschap 2023 (Diksmuide, BEL) - 2° Day | 200 Dorso (RAGAZZI 15 jaar) | 02'25''46 | 02'24''19 | 26/12/2023 - Kzk Laatste Kans 2023 (Kortrijk, BEL) |
Devriese Sky - 2010 | 100 Rana (RAGAZZI 14 jaar) | 01'28''25 | 01'31''09 | 15/10/2023 - Provinciaal Kampioenschap 2023 (Diksmuide, BEL) - 2° Day | 200 Dorso (RAGAZZI 14 jaar) | 02'43''81 |
Druant Andreas - 2006 | 100 Rana (18+) | 01'12''59 | 100 Misti (18+) | 01'01''61 | 01'04''52 | 30/09/2023 - Herfstmeeting (Waregem, BEL) |
Eeckhout Sieben - 2006 | 100 Rana (18+) | 01'12''13 | 01'13''03 | 30/12/2023 - Wedstrijd Van De Laatste Kans (Diksmuide, BEL) | 200 Dorso (18+) | 02'19''92 | 02'18''47 | 26/12/2022 - Laatste Kans Kortrijk Spurs (Kortrijk, BEL) |
Goemaere Joren - 2008 | 100 Misti (RAGAZZI 16 jaar) | 01'13''61 | 01'15''39 | 16/04/2023 - Challenge International De La Ville D'Ettelbruck Cive (Ettelbruck, LUX) - 2° Day | 200 Dorso (RAGAZZI 16 jaar) | 02'34''30 | 02'37''73 | 05/03/2023 - Uzkz Cup (Zwevegem, BEL) |
Moerman Jasper - 2015 | 200 Rana (Esordienti B1) | 04'03''94 | 100 Stile Libero (Esordienti B1) | 01'38''85 |
Plovie Flynn - 2010 | 100 Rana (RAGAZZI 14 jaar) | 01'17''57 | 01'20''49 | 19/11/2023 - Vjk Korte Baan 2023 Zondag (Diksmuide, BEL) | 200 Dorso (RAGAZZI 14 jaar) | 02'22''56 | 02'24''44 | 26/12/2023 - Kzk Laatste Kans 2023 (Kortrijk, BEL) |
Salomez Haakon - 2006 | 100 Rana (18+) | 01'11''77 | 01'10''63 | 19/03/2023 - 4° Dag Regionaal Criterium Henri Lelcuyse (Diksmuide, BEL) | 200 Dorso (18+) | 02'23''29 | 02'17''41 | 19/03/2023 - 4° Dag Regionaal Criterium Henri Lelcuyse (Diksmuide, BEL) |
Staelen Quinten - 2012 | 100 Rana (Esordienti A1 12 jaar) | Squalificato | 200 Dorso (Esordienti A1 12 jaar) | Squalificato |
Thyvelen Rune - 2013 | 100 Rana (Esordienti B2 11- jaar) | 01'57''46 | 200 Dorso (Esordienti B2 11- jaar) | Squalificato |
Thyvelen Wout - 2006 | 100 Rana (18+) | 01'08''65 | 01'07''96 | 14/11/2021 - Bk-Cb - 25m - 2021 (Leuven, BEL) - 2° Day | 200 Dorso (18+) | 02'14''74 | 02'14''40 | 26/12/2023 - Kzk Laatste Kans 2023 (Kortrijk, BEL) |
Van Brabant Benjamin - 2012 | 100 Misti (Esordienti A1 12 jaar) | Squalificato | 200 Dorso (Esordienti A1 12 jaar) | 03'19''98 |
Vandamme Lucas - 2007 | 100 Rana (JUNIORES 17 jaar) | 01'14''05 | 01'15''79 | 16/04/2023 - Challenge International De La Ville D'Ettelbruck Cive (Ettelbruck, LUX) - 2° Day | 200 Dorso (JUNIORES 17 jaar) | 02'39''36 | 03'14''03 | 30/01/2022 - 4° Dag Provinciaal Criterium Henri Lecluyse (Tielt, BEL) |
Vandenweghe Miel - 2008 | 100 Rana (RAGAZZI 16 jaar) | 01'17''89 | 01'16''71 | 16/04/2023 - Challenge International De La Ville D'Ettelbruck Cive (Ettelbruck, LUX) - 2° Day | 200 Dorso (RAGAZZI 16 jaar) | 02'35''93 |
Vanhaecke Lowie - 2013 | 100 Rana (Esordienti B2 11- jaar) | 01'44''48 | 200 Dorso (Esordienti B2 11- jaar) | 03'09''06 |