Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
I Kolo Pscs Leto - 2024 (Kragujevac, SRB)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
4x50 Misti | Esordienti A Pioniri | |
4x50 Misti | RAGAZZI Kadeti | |
4x50 Misti | JUNIORES Juniori | |
4x50 Misti | Esordienti B Ulazni Pioniri | |
4x50 Misti | ASSOLUTI | |
4x50 Misti | Esordienti A Pionirke | |
4x50 Misti | RAGAZZI Kadetkinje | |
4x50 Misti | CADETTI Juniorke | |
4x50 Misti | Esordienti B Ulazne Pionirke | |
4x50 Misti | ASSOLUTI | |
1500 Stile Libero | Esordienti C Kadeti 2011-2010 god. (13-14 g | |
1500 Stile Libero | Esordienti C Mladji Juniori 2009-2008 god. | |
1500 Stile Libero | Esordienti C Stariji Juniori 2007-2006 god. | |
800 Stile Libero | Esordienti C Kadetkinje 2011-2010 god. (13- | |
800 Stile Libero | Esordienti C Mladje Juniorke 2009-2008 god. | |
800 Stile Libero | Esordienti C Starije Juniorke 2007-2006 god | |
50 Dorso | Esordienti C Ulazni Pioniri 2014-2015 god. | |
50 Dorso | Esordienti C Pioniri 2013-2012 god. (11-12 | |
50 Dorso | Esordienti C Kadeti 2011-2010 god. (13-14 g | |
50 Dorso | Esordienti C Mladji Juniori 2009-2008 god. | |
50 Dorso | Esordienti C Stariji Juniori 2007-2006 god. | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | Esordienti C Ulazne Pionirke 2014-2015 god. | |
50 Dorso | Esordienti C Pionirke 2013-2012 god. (11-12 | |
50 Dorso | Esordienti C Kadetkinje 2011-2010 god. (13- | |
50 Dorso | Esordienti C Mladje Juniorke 2009-2008 god. | |
50 Dorso | Esordienti C Starije Juniorke 2007-2006 god | |
100 Rana | Esordienti C Ulazni Pioniri 2014-2015 god. | |
100 Rana | Esordienti C Pioniri 2013-2012 god. (11-12 | |
100 Rana | Esordienti C Kadeti 2011-2010 god. (13-14 g | |
100 Rana | Esordienti C Mladji Juniori 2009-2008 god. | |
100 Rana | Esordienti C Stariji Juniori 2007-2006 god. | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | Esordienti C Ulazne Pionirke 2014-2015 god. | |
100 Rana | Esordienti C Pionirke 2013-2012 god. (11-12 | |
100 Rana | Esordienti C Kadetkinje 2011-2010 god. (13- | |
100 Rana | Esordienti C Mladje Juniorke 2009-2008 god. | |
100 Rana | Esordienti C Starije Juniorke 2007-2006 god | |
50 Stile Libero | Esordienti C Ulazni Pioniri 2014-2015 god. | |
50 Stile Libero | Esordienti C Pioniri 2013-2012 god. (11-12 | |
50 Stile Libero | Esordienti C Kadeti 2011-2010 god. (13-14 g | |
50 Stile Libero | Esordienti C Mladji Juniori 2009-2008 god. | |
50 Stile Libero | Esordienti C Stariji Juniori 2007-2006 god. | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | Esordienti C Ulazne Pionirke 2014-2015 god. | |
50 Stile Libero | Esordienti C Pionirke 2013-2012 god. (11-12 | |
50 Stile Libero | Esordienti C Kadetkinje 2011-2010 god. (13- | |
50 Stile Libero | Esordienti C Mladje Juniorke 2009-2008 god. | |
50 Stile Libero | Esordienti C Starije Juniorke 2007-2006 god | |
200 Dorso | Esordienti C Pioniri 2013-2012 god. (11-12 | |
200 Dorso | Esordienti C Kadeti 2011-2010 god. (13-14 g | |
200 Dorso | Esordienti C Mladji Juniori 2009-2008 god. | |
200 Dorso | Esordienti C Stariji Juniori 2007-2006 god. | |
200 Dorso | ASSOLUTI | |
200 Dorso | Esordienti C Pionirke 2013-2012 god. (11-12 | |
200 Dorso | Esordienti C Kadetkinje 2011-2010 god. (13- | |
200 Dorso | Esordienti C Mladje Juniorke 2009-2008 god. | |
200 Dorso | Esordienti C Starije Juniorke 2007-2006 god | |
100 Farfalla | Esordienti C Pioniri 2013-2012 god. (11-12 | |
100 Farfalla | Esordienti C Kadeti 2011-2010 god. (13-14 g | |
100 Farfalla | Esordienti C Mladji Juniori 2009-2008 god. | |
100 Farfalla | Esordienti C Stariji Juniori 2007-2006 god. | |
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Farfalla | Esordienti C Pionirke 2013-2012 god. (11-12 | |
100 Farfalla | Esordienti C Kadetkinje 2011-2010 god. (13- | |
100 Farfalla | Esordienti C Mladje Juniorke 2009-2008 god. | |
100 Farfalla | Esordienti C Starije Juniorke 2007-2006 god | |
400 Misti | Esordienti C Pioniri 2013-2012 god. (11-12 | |
400 Misti | Esordienti C Kadeti 2011-2010 god. (13-14 g | |
400 Misti | Esordienti C Mladji Juniori 2009-2008 god. | |
400 Misti | Esordienti C Stariji Juniori 2007-2006 god. | |
400 Misti | Esordienti C Pionirke 2013-2012 god. (11-12 | |
400 Misti | Esordienti C Kadetkinje 2011-2010 god. (13- | |
200 Stile Libero | Esordienti C Pioniri 2013-2012 god. (11-12 | |
200 Stile Libero | Esordienti C Kadeti 2011-2010 god. (13-14 g | |
200 Stile Libero | Esordienti C Mladji Juniori 2009-2008 god. | |
200 Stile Libero | Esordienti C Stariji Juniori 2007-2006 god. | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | Esordienti C Pionirke 2013-2012 god. (11-12 | |
200 Stile Libero | Esordienti C Kadetkinje 2011-2010 god. (13- | |
200 Stile Libero | Esordienti C Mladje Juniorke 2009-2008 god. | |
200 Stile Libero | Esordienti C Starije Juniorke 2007-2006 god |
I Kolo Pscs Leto - 2024 (Kragujevac, SRB)
SRB Plivacki Klub Radnicki 1969
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Milosavljevic Sofija - 2014 | 50 Dorso (Esordienti C Ulazne Pionirke 2014-2015 god.) | 00'58''46 | 50 Stile Libero (Esordienti C Ulazne Pionirke 2014-2015 god.) | 00'59''79 | 00'56''91 | 23/09/2023 - Kup Kragujevca 2023 (Kragujevac, SRB) |
Nedeljkovic Nevena - 2011 | 50 Dorso (Esordienti C Kadetkinje 2011-2010 god. (13-) | 00'47''34 | 00'48''91 | 07/10/2023 - XIII Leskovacki Pobednik - 2023 (Leskovac, SRB) | 50 Stile Libero (Esordienti C Kadetkinje 2011-2010 god. (13-) | 00'43''53 | 00'44''08 | 23/09/2023 - Kup Kragujevca 2023 (Kragujevac, SRB) |
Nikolic Lena - 2013 | 50 Dorso (Esordienti C Pionirke 2013-2012 god. (11-12) | 00'49''41 | 00'51''27 | 23/04/2023 - I Kolo Pscs Leto - 2023 (Kragujevac, SRB) | 50 Stile Libero (Esordienti C Pionirke 2013-2012 god. (11-12) | 00'43''79 | 00'43''74 | 23/09/2023 - Kup Kragujevca 2023 (Kragujevac, SRB) |
Savic Marija - 2006 | 50 Stile Libero (Esordienti C Starije Juniorke 2007-2006 god) | 00'34''40 | 00'30''74 | 10/10/2020 - X Leskovacki Pobednik 2020 (Leskovac, SRB) |
Timotijevic Dasa - 2012 | 50 Dorso (Esordienti C Pionirke 2013-2012 god. (11-12) | 00'51''20 | 00'50''55 | 16/12/2023 - XXXII Sveti Nikola - 2023 (Nis, SRB) - 1° Day | 50 Stile Libero (Esordienti C Pionirke 2013-2012 god. (11-12) | 00'41''77 | 00'40''42 | 01/07/2023 - Letnje Prvenstvo Srbije Za Pionire 2023 (Kragujevac, SRB) - 1° Day |
Timotijevic Tijana - 2015 | 50 Dorso (Esordienti C Ulazne Pionirke 2014-2015 god.) | 00'57''41 | 00'58''74 | 23/09/2023 - Kup Kragujevca 2023 (Kragujevac, SRB) | 50 Stile Libero (Esordienti C Ulazne Pionirke 2014-2015 god.) | 00'52''87 | 00'56''08 | 23/09/2023 - Kup Kragujevca 2023 (Kragujevac, SRB) |
Trajkovic Anja - 2014 | 50 Dorso (Esordienti C Ulazne Pionirke 2014-2015 god.) | 00'57''28 | 50 Stile Libero (Esordienti C Ulazne Pionirke 2014-2015 god.) | 00'55''21 | 00'55''85 | 23/09/2023 - Kup Kragujevca 2023 (Kragujevac, SRB) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Andric Aleksa - 2006 | 50 Stile Libero (Esordienti C Stariji Juniori 2007-2006 god.) | 00'37''45 | 00'32''99 | 24/09/2022 - Kup Kragujevca 2022 (Kragujevac, SRB) |
Cupic Aleksa - 2005 | 50 Stile Libero | 00'33''14 | 00'35''61 | 23/04/2023 - I Kolo Pscs Leto - 2023 (Kragujevac, SRB) |
Dimkovski Luka - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti C Mladji Juniori 2009-2008 god.) | 00'39''65 | ||
Galic Nemanja - 2013 | 50 Stile Libero (Esordienti C Pioniri 2013-2012 god. (11-12) | 00'52''96 | 00'52''16 | 23/09/2023 - Kup Kragujevca 2023 (Kragujevac, SRB) |
Ilic Mihailo - 2007 | 50 Stile Libero (Esordienti C Stariji Juniori 2007-2006 god.) | Squalificato | ||
Jelenkovic Ognjan - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti C Mladji Juniori 2009-2008 god.) | 00'32''03 | 00'33''46 | 23/04/2023 - I Kolo Pscs Leto - 2023 (Kragujevac, SRB) |
Jovanovic Ognjen - 2011 | 50 Dorso (Esordienti C Kadeti 2011-2010 god. (13-14 g) | 00'36''82 | 00'42''77 | 22/10/2022 - Pirat Open 2022 (Kragujevac, SRB) | 100 Rana (Esordienti C Kadeti 2011-2010 god. (13-14 g) | 01'27''78 | 01'33''43 | 23/04/2023 - I Kolo Pscs Leto - 2023 (Kragujevac, SRB) | 50 Stile Libero (Esordienti C Kadeti 2011-2010 god. (13-14 g) | 00'30''85 | 00'31''76 | 23/09/2023 - Kup Kragujevca 2023 (Kragujevac, SRB) |
Mancev Petar - 2015 | 50 Dorso (Esordienti C Ulazni Pioniri 2014-2015 god.) | 00'56''97 | 50 Stile Libero (Esordienti C Ulazni Pioniri 2014-2015 god.) | 00'58''42 | 00'59''88 | 23/09/2023 - Kup Kragujevca 2023 (Kragujevac, SRB) |
Petrovic Ognjen - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti C Mladji Juniori 2009-2008 god.) | 00'37''07 | ||
Piljevic Petar - 2015 | 50 Dorso (Esordienti C Ulazni Pioniri 2014-2015 god.) | Squalificato | 50 Stile Libero (Esordienti C Ulazni Pioniri 2014-2015 god.) | 01'05''28 |
Sokic Viktor - 2011 | 50 Dorso (Esordienti C Kadeti 2011-2010 god. (13-14 g) | 00'47''67 | 00'54''11 | 23/04/2023 - I Kolo Pscs Leto - 2023 (Kragujevac, SRB) | 50 Stile Libero (Esordienti C Kadeti 2011-2010 god. (13-14 g) | 00'33''12 | 00'36''15 | 01/07/2023 - Letnje Prvenstvo Srbije Za Pionire 2023 (Kragujevac, SRB) - 1° Day | 200 Stile Libero (Esordienti C Kadeti 2011-2010 god. (13-14 g) | 03'20''69 | 03'12''20 | 23/04/2023 - I Kolo Pscs Leto - 2023 (Kragujevac, SRB) |
Stojsic Ilija - 2013 | 50 Stile Libero (Esordienti C Pioniri 2013-2012 god. (11-12) | 00'47''34 | 00'45''93 | 23/09/2023 - Kup Kragujevca 2023 (Kragujevac, SRB) |