Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Stroopwafel Cup Gouda (Gouda, NED)
Societá |
---|
NED Alkemade |
NED De Dolfijn |
NED De Zeehond'73 |
NED Link |
NED Widex Gzc Donk |
NED Zoetermeer |
NED ZPC Woerden |
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | RAGAZZI (Alle Junioren) | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Farfalla | Esordienti B | |
50 Farfalla | Esordienti B | |
50 Rana | ASSOLUTI (Junioren 1 en ouder) | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Rana | Esordienti B | |
50 Rana | Esordienti B | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | RAGAZZI | |
50 Dorso | Esordienti B | |
50 Dorso | Esordienti B | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | Esordienti B | |
50 Stile Libero | Esordienti B | |
50 Farfalla | ASSOLUTI |
Stroopwafel Cup Gouda (Gouda, NED)
NED Zoetermeer
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Horst Elise - 2012 | 50 Rana (Esordienti B) | 00'54''98 | 00'53''20 | 23/04/2023 - Nationale Verenigingscompetitie Deel 4 Gouda (Gouda, NED) | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'52''04 | 00'52''92 | 05/02/2023 - Minioren Club Meet Deel 2 (Alphen Aan Den Rijn, NED) | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'47''66 | 00'44''52 | 23/04/2023 - Nationale Verenigingscompetitie Deel 4 Gouda (Gouda, NED) |
Mulder Sanne - 2009 | 100 Stile Libero (RAGAZZI (Alle Junioren)) | 01'07''49 | 01'10''63 | 23/10/2022 - Junioren Jeugd Senioren Deel 1 (Zoetermeer, NED) | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'22''03 | 01'24''95 | 20/11/2022 - Knzb Competitie Deel 2 (Woerden, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'24''17 | 01'24''84 | 22/01/2023 - Provinciale Winterkampioenschappen (Den Haag, NED) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'17''78 | 01'17''78 | 23/04/2023 - Nationale Verenigingscompetitie Deel 4 Gouda (Gouda, NED) |
Snaijer Daynah - 2008 | 100 Stile Libero (RAGAZZI (Alle Junioren)) | Squalificato | 01'10''89 | 29/01/2023 - Nationale Zwemcompetitie Deel 3 (Zoetermeer, NED) | 50 Dorso | 00'36''63 | 00'38''87 | 26/06/2022 - Clubkampioenschappen (Zoetermeer, NED) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'19''28 | 01'17''78 | 23/04/2023 - Nationale Verenigingscompetitie Deel 4 Gouda (Gouda, NED) |
Wennekers Rozali Lubov - 2014 | 50 Rana (Esordienti B) | 01'06''76 | 01'11''29 | 26/03/2023 - Minioren Clubmeet 3 (Gouda, NED) | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'56''58 | 00'57''21 | 26/03/2023 - Minioren Clubmeet 3 (Gouda, NED) | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'44''82 | 00'47''70 | 26/03/2023 - Minioren Clubmeet 3 (Gouda, NED) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Berg Max - 2010 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'30''31 | 01'40''60 | 20/11/2022 - Knzb Competitie Deel 2 (Woerden, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'47''93 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'51''43 |
Hammadi Jalal - 2010 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'22''15 | 01'28''52 | 20/11/2022 - Knzb Competitie Deel 2 (Woerden, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'45''59 | 01'57''29 | 31/10/2021 - Niveauwedstrijd Deel 1 (Den Haag, NED) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'37''55 | 01'40''00 | 29/01/2023 - Nationale Zwemcompetitie Deel 3 (Zoetermeer, NED) |
Mulder Bjorn - 2006 | 50 Rana | 00'33''49 | 00'32''45 | 05/03/2023 - JJS Deel 4 (Alphen Aan Den Rijn, NED) | 100 Dorso | 01'16''26 | 01'12''91 | 23/04/2023 - Nationale Verenigingscompetitie Deel 4 Gouda (Gouda, NED) | 50 Stile Libero | 00'27''51 | 00'27''13 | 23/10/2022 - Junioren Jeugd Senioren Deel 1 (Zoetermeer, NED) | 100 Farfalla | 01'13''43 | 01'10''82 | 15/10/2022 - RWC Deel 1 Poule C (Papendrecht, NED) |
Mulder Sven - 2009 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'02''49 | 01'05''45 | 05/03/2023 - JJS Deel 4 (Alphen Aan Den Rijn, NED) | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'22''53 | 01'31''03 | 08/01/2023 - Junioren Jeugd Senioren Deel 2 (Bodegraven, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'32''16 | 01'35''79 | 23/04/2023 - Nationale Verenigingscompetitie Deel 4 Gouda (Gouda, NED) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'13''69 | 01'17''00 | 22/01/2023 - Provinciale Winterkampioenschappen (Den Haag, NED) |
Ninck Blok Luuk - 2011 | 50 Rana (Esordienti B) | 01'00''72 | 00'59''33 | 23/04/2023 - Nationale Verenigingscompetitie Deel 4 Gouda (Gouda, NED) | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'52''35 | 01'03''21 | 06/11/2022 - Minioren Clubmeet Ronde 1 (Leiden, NED) | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'48''94 | 00'51''34 | 23/04/2023 - Nationale Verenigingscompetitie Deel 4 Gouda (Gouda, NED) |