Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Wzpc Pinkstertoernooi 2023 (Purmerend, NED) - 3° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
200 Farfalla | Esordienti A | |
200 Farfalla | RAGAZZI | |
200 Farfalla | JUNIORES | |
200 Farfalla | RAGAZZI | |
200 Farfalla | RAGAZZI | |
200 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Rana | Esordienti C2 | |
100 Rana | Esordienti C2 | |
100 Rana | Esordienti C2 | |
100 Rana | Esordienti B1 | |
100 Rana | Esordienti B1 | |
100 Rana | Esordienti B2 | |
100 Misti | Esordienti A | |
100 Misti | RAGAZZI | |
100 Misti | JUNIORES | |
100 Misti | ASSOLUTI | |
100 Misti | Esordienti A | |
100 Misti | RAGAZZI | |
100 Misti | RAGAZZI | |
100 Misti | ASSOLUTI | |
100 Dorso | Esordienti A | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | JUNIORES | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | Esordienti A | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | Esordienti C2 | |
50 Farfalla | Esordienti C2 | |
50 Farfalla | Esordienti C1 | |
50 Farfalla | Esordienti B1 | |
50 Farfalla | Esordienti B1 | |
50 Farfalla | Esordienti B1 | |
50 Farfalla | Esordienti B2 | |
50 Farfalla | Esordienti A | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | Esordienti A | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
4x50 Misti | ASSOLUTI | |
4x50 Misti | ASSOLUTI |
Wzpc Pinkstertoernooi 2023 (Purmerend, NED) - 3° Day
BEL Molse Zwemclub Mozka
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Baygunes Defne - 2009 | 100 Misti (RAGAZZI) | 01'24''67 | 01'24''87 | 19/02/2023 - Zgeel 2-Daagse (Geel, BEL) - 2° Day | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'33''83 | 00'35''81 | 18/02/2023 - Zgeel 2-Daagse (Geel, BEL) - 1° Day |
Chihab Sanna - 2007 | 100 Misti (JUNIORES) | 01'25''12 | 01'30''77 | 30/12/2022 - Laatste Kans (Mol, BEL) |
Geypen Fien - 2009 | 100 Misti (RAGAZZI) | 01'14''89 | 01'22''39 | 19/02/2023 - Zgeel 2-Daagse (Geel, BEL) - 2° Day |
Geypen Wies - 2011 | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'23''08 | 01'18''51 | 26/03/2023 - Ziftingen Dauven (Turnhout, BEL) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'37''45 | 00'37''71 | 18/02/2023 - Zgeel 2-Daagse (Geel, BEL) - 1° Day |
Hached Lina - 2009 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'16''35 | 01'17''47 | 27/05/2023 - Wzpc Pinkstertoernooi 2023 (Purmerend, NED) - 1° Day | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'38''85 | 00'39''02 | 18/02/2023 - Zgeel 2-Daagse (Geel, BEL) - 1° Day | 50 Dorso | 00'36''15 | 00'36''70 | 06/11/2022 - Zik Sprint (Kapellen, BEL) |
Kemps Elize - 2011 | 200 Farfalla (Esordienti A) | 03'25''25 | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'26''68 | 01'30''12 | 24/04/2022 - Vlaams-Brabant Classic Swimming Meeting (Aarschot, BEL) - 2° Day |
Mols Mette - 2005 | 100 Misti | 01'29''52 | 01'38''38 | 27/12/2021 - Laatste Kans Deel 2 (Mol, BEL) | 50 Farfalla | 00'42''05 | 00'42''80 | 19/02/2022 - Zgeel 2-Daagse (Geel, BEL) - 1° Day |
Sergant Klara - 2006 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'17''31 | 01'18''55 | 19/02/2023 - Zgeel 2-Daagse (Geel, BEL) - 2° Day | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'37''53 | 00'38''03 | 19/11/2022 - 22° Zn Tweedaagse (Nijlen, BEL) - 1° Day |
Van Bellingen Lotte - 2004 | 100 Dorso | 01'11''73 | 01'07''53 | 24/07/2021 - Schiftingen Zomercriterium (Mol, BEL) - 1° Day | 50 Dorso | 00'33''80 | 00'31''24 | 12/11/2022 - Open Belgian Championships Swimming-Short Course 2022 (Leuven, BEL) - 1° Day |
Van Bree Maya - 2006 | 100 Misti (JUNIORES) | 01'11''15 | 01'10''68 | 19/02/2023 - Zgeel 2-Daagse (Geel, BEL) - 2° Day | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'30''93 | 00'30''87 | 24/07/2021 - Schiftingen Zomercriterium (Mol, BEL) - 1° Day |
Verheyden Noah - 2007 | 100 Misti (JUNIORES) | 01'31''24 | 01'35''56 | 27/12/2021 - Laatste Kans Deel 2 (Mol, BEL) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'47''30 | 00'45''65 | 19/02/2022 - Zgeel 2-Daagse (Geel, BEL) - 1° Day |
Willekens Kaat - 2008 | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'37''46 | 00'36''64 | 18/02/2023 - Zgeel 2-Daagse (Geel, BEL) - 1° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Baygunes Arda - 2009 | 100 Misti (RAGAZZI) | 01'31''12 | 01'43''57 | 24/04/2022 - Vlaams-Brabant Classic Swimming Meeting (Aarschot, BEL) - 2° Day | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'40''86 | 00'41''98 | 27/11/2022 - Algt Diamondcup (Temse, BEL) |
Beeckmans Ferre - 2005 | 100 Misti | 01'06''85 | 01'08''51 | 06/11/2022 - Zik Sprint (Kapellen, BEL) |
Bukenberghs Daan - 2005 | 50 Farfalla | 00'33''81 | 00'33''78 | 27/11/2022 - Algt Diamondcup (Temse, BEL) |
Huygens Arne - 2003 | 200 Farfalla | 02'32''04 | 03'00''19 | 21/05/2018 - Wzpc Pinkstertoernooi 2018 (Purmerend, NED) - 3° Day | 50 Farfalla | 00'30''15 | 00'30''86 | 25/07/2021 - Schiftingen Zomercriterium (Mol, BEL) - 2° Day |
Huysmans Seppe - 2010 | 100 Misti (Esordienti A) | 01'25''43 | 01'36''46 | 30/12/2022 - Laatste Kans (Mol, BEL) | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'25''09 | 01'23''78 | 26/03/2023 - Ziftingen Dauven (Turnhout, BEL) | 50 Dorso | 00'38''96 | 00'37''23 | 28/05/2023 - Wzpc Pinkstertoernooi 2023 (Purmerend, NED) - 2° Day |
Lenaerts Damian - 2010 | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'32''02 | 01'32''98 | 30/12/2022 - Laatste Kans (Mol, BEL) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'48''10 |
Sergant Wolf - 2005 | 200 Farfalla | 02'56''86 | 03'06''84 | 30/12/2022 - Laatste Kans (Mol, BEL) | 50 Farfalla | 00'33''83 | 00'34''57 | 23/04/2022 - Vlaams-Brabant Classic Swimming Meeting (Aarschot, BEL) - 1° Day |
Vandenbergh Lars - 2005 | 100 Dorso | 01'06''13 | 01'05''19 | 18/02/2023 - Zgeel 2-Daagse (Geel, BEL) - 1° Day | 50 Farfalla | 00'30''51 | 00'29''62 | 19/02/2023 - Zgeel 2-Daagse (Geel, BEL) - 2° Day | 50 Dorso | 00'31''66 | 00'30''51 | 19/02/2023 - Zgeel 2-Daagse (Geel, BEL) - 2° Day |
Vermeerbergen Kamiel - 2009 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'09''76 | 01'11''88 | 18/02/2023 - Zgeel 2-Daagse (Geel, BEL) - 1° Day |