Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
2023 M. Lietuvos Vaiku Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Siauliai, LTU) - 2° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
100 Misti | Esordienti A | |
100 Misti | Esordienti A | |
200 Stile Libero | Esordienti A | |
200 Stile Libero | Esordienti A | |
100 Rana | Esordienti A | |
100 Rana | Esordienti A | |
200 Dorso | Esordienti A | |
200 Dorso | Esordienti A | |
50 Stile Libero | Esordienti A | |
50 Stile Libero | Esordienti A | |
4x50 Misti | Esordienti A | |
4x50 Misti | Esordienti A |
2023 M. Lietuvos Vaiku Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Siauliai, LTU) - 2° Day
LTU Klaiedos Gintaro Sporto Centras
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Archipovaite Ana Viktorija - 2012 | 100 Rana (Esordienti A) | 01'31''63 | 01'32''32 | 25/01/2023 - Klaipedos Miesto Vaiku (Klaipeda, KTU) - 2° Day | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'34''15 | 00'33''45 | 22/12/2022 - Loc Ziemassvetku Sacensibas (Liepaja, LAT) |
Aukstuolyte Elinga - 2011 | 100 Rana (Esordienti A) | 02'00''82 | 02'03''79 | 25/01/2023 - Klaipedos Miesto Vaiku (Klaipeda, KTU) - 2° Day | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'48''63 | 00'48''28 | 03/02/2023 - 2023 M. Lietuvos Vaiku Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Siauliai, LTU) - 1° Day |
Bugvilionyte Radvile - 2011 | 100 Rana (Esordienti A) | 01'42''15 | 01'40''61 | 09/12/2022 - Tarptautines Plaukimo Varzybos Naujuju Metu Link-2022 (Siauliai, LTU) - 1° Day | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'38''88 | 00'40''76 | 20/05/2022 - Atviras Sporto Centro Vaiku Plaukimo Cempionatas (Vilnius, LTU) - 2° Day | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'43''89 | 00'47''67 | 04/12/2021 - Druskininkai Cup II (Druskininkai, LTU) - 2° Day |
Cesnaite Elena - 2011 | 200 Dorso (Esordienti A) | 03'20''31 | 03'24''10 | 25/01/2023 - Klaipedos Miesto Vaiku (Klaipeda, KTU) - 2° Day | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'37''93 | 00'36''10 | 25/01/2023 - Klaipedos Miesto Vaiku (Klaipeda, KTU) - 2° Day |
Ivanovaite Austeja - 2012 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 03'13''49 | 03'20''00 | 26/11/2022 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Cempionatas 25 M Baseine (Palanga, LTU) - 2° Day | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'38''67 | 00'37''99 | 25/01/2023 - Klaipedos Miesto Vaiku (Klaipeda, KTU) - 2° Day |
Kazanaviciute Goda - 2012 | 100 Misti (Esordienti A) | 01'45''09 | 100 Rana (Esordienti A) | 01'47''26 | 01'49''50 | 25/01/2023 - Klaipedos Miesto Vaiku (Klaipeda, KTU) - 2° Day |
Kemezyte Meja - 2012 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 03'20''96 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'39''06 | 00'40''46 | 25/01/2023 - Klaipedos Miesto Vaiku (Klaipeda, KTU) - 2° Day |
Kontvainyte Elisa - 2012 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'59''64 | 03'00''33 | 26/11/2022 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Cempionatas 25 M Baseine (Palanga, LTU) - 2° Day | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'35''70 | 00'35''36 | 22/12/2022 - Loc Ziemassvetku Sacensibas (Liepaja, LAT) |
Schaefer Maria - 2011 | 100 Misti (Esordienti A) | 01'38''46 | 01'39''52 | 26/11/2022 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Cempionatas 25 M Baseine (Palanga, LTU) - 2° Day | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 03'13''10 |
Stonkute Arijiele - 2012 | 100 Rana (Esordienti A) | 01'52''70 | 01'52''36 | 25/01/2023 - Klaipedos Miesto Vaiku (Klaipeda, KTU) - 2° Day |
Teiberyte Gabriele - 2011 | 100 Misti (Esordienti A) | 01'29''10 | 01'31''33 | 25/01/2023 - Klaipedos Miesto Vaiku (Klaipeda, KTU) - 2° Day | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'34''50 | 00'35''61 | 26/11/2022 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Cempionatas 25 M Baseine (Palanga, LTU) - 2° Day | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'40''20 | 00'41''35 | 26/11/2022 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Cempionatas 25 M Baseine (Palanga, LTU) - 2° Day |
Vainer Agata - 2011 | 100 Rana (Esordienti A) | 01'39''49 | 01'37''81 | 09/12/2022 - Tarptautines Plaukimo Varzybos Naujuju Metu Link-2022 (Siauliai, LTU) - 1° Day | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'32''57 | 00'32''69 | 25/01/2023 - Klaipedos Miesto Vaiku (Klaipeda, KTU) - 2° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Balciunas Balys - 2010 | 100 Misti (Esordienti A) | 01'15''18 | 01'15''96 | 25/01/2023 - Klaipedos Miesto Vaiku (Klaipeda, KTU) - 2° Day | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'29''67 | 00'29''31 | 25/01/2023 - Klaipedos Miesto Vaiku (Klaipeda, KTU) - 2° Day |
Boltrukevic Markas - 2010 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'38''91 | 02'39''53 | 25/01/2023 - Klaipedos Miesto Vaiku (Klaipeda, KTU) - 2° Day | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'32''01 | 00'31''78 | 25/01/2023 - Klaipedos Miesto Vaiku (Klaipeda, KTU) - 2° Day |
Buta Martynas Bronius - 2010 | 200 Dorso (Esordienti A) | 02'35''00 | 02'39''96 | 09/12/2022 - Tarptautines Plaukimo Varzybos Naujuju Metu Link-2022 (Siauliai, LTU) - 1° Day | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'30''09 | 00'29''16 | 25/01/2023 - Klaipedos Miesto Vaiku (Klaipeda, KTU) - 2° Day |
Ignatenko Nikita Niko - 2010 | 100 Misti (Esordienti A) | 01'17''25 | 01'19''41 | 26/11/2022 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Cempionatas 25 M Baseine (Palanga, LTU) - 2° Day | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'29''98 | 00'29''82 | 03/02/2023 - 2023 M. Lietuvos Vaiku Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Siauliai, LTU) - 1° Day |
Kairys Nerius - 2010 | 100 Rana (Esordienti A) | 01'22''49 | 01'20''95 | 25/01/2023 - Klaipedos Miesto Vaiku (Klaipeda, KTU) - 2° Day | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'29''48 | 00'29''09 | 26/11/2022 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Cempionatas 25 M Baseine (Palanga, LTU) - 2° Day |
Kazakevicius Justas - 2010 | 100 Misti (Esordienti A) | 01'16''33 | 01'16''31 | 25/01/2023 - Klaipedos Miesto Vaiku (Klaipeda, KTU) - 2° Day | 100 Rana (Esordienti A) | 01'19''12 | 01'20''72 | 25/01/2023 - Klaipedos Miesto Vaiku (Klaipeda, KTU) - 2° Day |
Livanov Artur - 2010 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'39''28 | 02'12''31 | 09/03/2022 - Klaipedos M. Jaunuciu (Klaipeda, LTU) | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'32''16 | 00'31''61 | 25/01/2023 - Klaipedos Miesto Vaiku (Klaipeda, KTU) - 2° Day | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'38''37 | 00'38''27 | 22/12/2022 - Loc Ziemassvetku Sacensibas (Liepaja, LAT) |
Mineikis Matas - 2010 | 100 Rana (Esordienti A) | 01'42''41 | 01'39''99 | 25/01/2023 - Klaipedos Miesto Vaiku (Klaipeda, KTU) - 2° Day | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'35''10 | 00'34''34 | 25/01/2023 - Klaipedos Miesto Vaiku (Klaipeda, KTU) - 2° Day |
Montvilas Aldas - 2010 | 100 Misti (Esordienti A) | 01'16''88 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'28''74 | 00'28''82 | 25/01/2023 - Klaipedos Miesto Vaiku (Klaipeda, KTU) - 2° Day |
Panov Jegor - 2010 | 100 Rana (Esordienti A) | 01'26''41 | 01'34''67 | 28/04/2022 - Klaipedos Miesto Vaiku (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'30''72 | 00'31''05 | 26/11/2022 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Cempionatas 25 M Baseine (Palanga, LTU) - 2° Day |
Paulauskas Nikita - 2010 | 100 Misti (Esordienti A) | 01'21''58 | 01'30''98 | 26/11/2022 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Cempionatas 25 M Baseine (Palanga, LTU) - 2° Day | 100 Rana (Esordienti A) | 01'26''81 | 01'26''64 | 25/01/2023 - Klaipedos Miesto Vaiku (Klaipeda, KTU) - 2° Day |
Sipavicius Rostislavas - 2010 | 200 Dorso (Esordienti A) | 02'27''33 | 02'38''85 | 30/06/2022 - Klaipedos Miesto Plaukimo Vasaros Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'29''16 | 00'28''68 | 25/01/2023 - Klaipedos Miesto Vaiku (Klaipeda, KTU) - 2° Day | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'30''45 | 00'31''65 | 26/11/2022 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Cempionatas 25 M Baseine (Palanga, LTU) - 2° Day |