1 | De Maesschalck Yarne | 2008 | BEL Aart Lorelei Zwemvereniging | 02'30''32 | 387 | | | |
50m 31.84 (31.84) 100m 1:11.16 (39.32) [1:11.16] 150m 1:55.36 (44.20) 200m 2:30.32 (34.96) [1:19.16] |
2 | Baghdasaryan Gevorg | 2008 | BEL Aart Lorelei Zwemvereniging | 02'30''67 | 385 | | | |
50m 32.14 (32.14) 100m 1:11.84 (39.70) [1:11.84] 150m 1:56.15 (44.31) 200m 2:30.67 (34.52) [1:18.83] |
3 | Mikolajuk Adrian | 2008 | BEL Aart Lorelei Zwemvereniging | 02'31''70 | 377 | | | |
50m 33.10 (33.10) 100m 1:11.03 (37.93) [1:11.03] 150m 1:56.31 (45.28) 200m 2:31.70 (35.39) [1:20.67] |
4 | Stox Bram | 2008 | BEL Koninklijke Hasseltse Zwemv.Spartacus | 02'32''11 | 374 | | | |
50m 30.94 (30.94) 100m 1:09.82 (38.88) [1:09.82] 150m 1:58.39 (48.57) 200m 2:32.11 (33.72) [1:22.29] |
5 | Driesen Siebe | 2008 | BEL Zwemvereniging De Meerkoet Bree | 02'32''38 | 372 | | | |
50m 32.79 (32.79) 100m 1:11.46 (38.67) [1:11.46] 150m 1:58.86 (47.40) 200m 2:32.38 (33.52) [1:20.92] |
6 | Cornelissen Lars | 2008 | BEL Aart Lorelei Zwemvereniging | 02'33''41 | 364 | | | |
50m 33.42 (33.42) 100m 1:16.11 (42.69) [1:16.11] 150m 1:57.52 (41.41) 200m 2:33.41 (35.89) [1:17.30] |
7 | Pelgrims Lowie | 2008 | BEL Zwemclub Tremelo | 02'35''09 | 353 | | | |
50m 33.52 (33.52) 100m 1:12.51 (38.99) [1:12.51] 150m 2:00.87 (48.36) 200m 2:35.09 (34.22) [1:22.58] |
8 | Jansen Toon | 2008 | BEL Lommelse Zwemvereniging De Lommelse Waterbengels | 02'36''68 | 342 | | | |
50m 34.86 (34.86) 100m 1:16.09 (41.23) [1:16.09] 150m 1:59.58 (43.49) 200m 2:36.68 (37.10) [1:20.59] |
9 | Daemen Tuur | 2008 | BEL Zwemvereniging De Meerkoet Bree | 02'36''98 | 340 | | | |
50m 33.23 (33.23) 100m 1:15.10 (41.87) [1:15.10] 150m 2:01.42 (46.32) 200m 2:36.98 (35.56) [1:21.88] |
10 | Vanoppen Mathias | 2009 | BEL Koninklijke Hasseltse Zwemv.Spartacus | 02'37''36 | 338 | | | |
50m 33.89 (33.89) 100m 1:14.09 (40.20) [1:14.09] 150m 2:00.30 (46.21) 200m 2:37.36 (37.06) [1:23.27] |
11 | Van Der Borght Floris | 2008 | BEL Zwemclub Tremelo | 02'37''61 | 336 | | | |
50m 33.50 (33.50) 100m 1:14.96 (41.46) [1:14.96] 150m 2:03.04 (48.08) 200m 2:37.61 (34.57) [1:22.65] |
12 | Engelen Lars | 2008 | BEL Lommelse Zwemvereniging De Lommelse Waterbengels | 02'38''30 | 332 | | | |
50m 32.36 (32.36) 100m 1:15.54 (43.18) [1:15.54] 150m 2:02.66 (47.12) 200m 2:38.30 (35.64) [1:22.76] |
13 | Tielemans Wout | 2008 | BEL Leuven Aquatics | 02'38''58 | 330 | | | |
50m 34.40 (34.40) 100m 1:15.55 (41.15) [1:15.55] 150m 2:03.44 (47.89) 200m 2:38.58 (35.14) [1:23.03] |
14 | Bertels Quillan | 2009 | BEL Shark Zwemclub | 02'39''42 | 325 | | | |
50m 34.24 (34.24) 100m 1:13.46 (39.22) [1:13.46] 150m 2:03.91 (50.45) 200m 2:39.42 (35.51) [1:25.96] |
15 | Vandooren Art | 2008 | BEL Leuven Aquatics | 02'41''45 | 313 | | | |
50m 35.58 (35.58) 100m 1:14.63 (39.05) [1:14.63] 150m 2:06.49 (51.86) 200m 2:41.45 (34.96) [1:26.82] |
16 | Laeremans Sebastiaan | 2009 | BEL Shark Zwemclub | 02'41''83 | 310 | | | |
50m 35.42 (35.42) 100m 1:15.56 (40.14) [1:15.56] 150m 2:05.45 (49.89) 200m 2:41.83 (36.38) [1:26.27] |
17 | Kenens Simon | 2008 | BEL Genker Zwemvereniging Neptunus | 02'42''65 | 306 | | | |
50m 35.16 (35.16) 100m 1:15.31 (40.15) [1:15.31] 150m 2:04.93 (49.62) 200m 2:42.65 (37.72) [1:27.34] |
18 | Inthof Lars | 2008 | BEL Genker Zwemvereniging Neptunus | 02'43''92 | 299 | | | |
50m 38.79 (38.79) 100m 1:20.04 (41.25) [1:20.04] 150m 2:06.98 (46.94) 200m 2:43.92 (36.94) [1:23.88] |
19 | Van Edom Jef | 2009 | BEL De Beringse Tuimelaars | 02'45''86 | 288 | | | |
50m 37.27 (37.27) 100m 1:19.93 (42.66) [1:19.93] 150m 2:09.55 (49.62) 200m 2:45.86 (36.31) [1:25.93] |
20 | Laeremans Simon | 2009 | BEL Shark Zwemclub | 02'48''42 | 275 | | | |
50m 36.43 (36.43) 100m 1:19.90 (43.47) [1:19.90] 150m 2:10.71 (50.81) 200m 2:48.42 (37.71) [1:28.52] |
21 | Cuypers Arnaud | 2009 | BEL Genker Zwemvereniging Neptunus | 02'49''73 | 269 | | | |
50m 37.07 (37.07) 100m 1:20.38 (43.31) [1:20.38] 150m 2:11.50 (51.12) 200m 2:49.73 (38.23) [1:29.35] |
22 | Cetinkaya Doruk | 2008 | BEL De Beringse Tuimelaars | 02'51''64 | 260 | | | |
50m 35.96 (35.96) 100m 1:20.35 (44.39) [1:20.35] 150m 2:10.61 (50.26) 200m 2:51.64 (41.03) [1:31.29] |
23 | Sluyts Jenne | 2009 | BEL Westerlo Swimming Team | 03'04''16 | 210 | | | |
50m 40.64 (40.64) 100m 1:26.07 (45.43) [1:26.07] 150m 2:25.01 (58.94) 200m 3:04.16 (39.15) [1:38.09] |
24 | Wouters Hannes | 2008 | BEL Koninklijke Aarschotse Zwemclub Schoonhoven | 03'09''96 | 192 | | | |
50m 47.07 (47.07) 100m 1:36.98 (49.91) [1:36.98] 150m 2:28.79 (51.81) 200m 3:09.96 (41.17) [1:32.98] |
25 | Van Den Hoorn Ebe | 2009 | BEL Zwemvereniging De Meerkoet Bree | 03'16''25 | 174 | | | |
50m 44.48 (44.48) 100m 1:34.18 (49.70) [1:34.18] 150m 2:34.50 (1:00.32) 200m 3:16.25 (41.75) [1:42.07] |