Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Fynske Kortbanemesterskaber 2022 (Odense, DEN) - 2° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Dorso | ASSOLUTI Indledende damer | |
50 Dorso | ASSOLUTI 1. udskillelse damer | |
50 Dorso | ASSOLUTI 2. udskillelse damer | |
50 Dorso | ASSOLUTI 3. udskillelse damer | |
50 Dorso | ASSOLUTI 4. udskillelse damer | |
50 Dorso | ASSOLUTI Final damer | |
50 Dorso | ASSOLUTI Indledende herre | |
50 Dorso | ASSOLUTI 1. udskillelse herre | |
50 Dorso | ASSOLUTI 2. udskillelse herre | |
50 Dorso | ASSOLUTI 3. udskillelse herre | |
50 Dorso | ASSOLUTI 4. udskillelse herre | |
50 Dorso | ASSOLUTI Final herre | |
50 Rana | ASSOLUTI Indledende damer | |
50 Rana | ASSOLUTI 1. udskillelse damer | |
50 Rana | ASSOLUTI 2. udskillelse damer | |
50 Rana | ASSOLUTI 3. udskillelse damer | |
50 Rana | ASSOLUTI 4. udskillelse damer | |
50 Rana | ASSOLUTI Final damer | |
50 Rana | ASSOLUTI Indledende herre | |
50 Rana | ASSOLUTI 1. udskillelse herre | |
50 Rana | ASSOLUTI 2. udskillelse herre | |
50 Rana | ASSOLUTI 3. udskillelse herre | |
50 Rana | ASSOLUTI 4. udskillelse herre | |
50 Rana | ASSOLUTI Final herre | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI Final | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI Final | |
200 Farfalla | ASSOLUTI Final | |
200 Farfalla | ASSOLUTI Final | |
400 Misti | ASSOLUTI Final | |
400 Misti | ASSOLUTI Final | |
100 Dorso | ASSOLUTI Final | |
100 Dorso | ASSOLUTI Final | |
200 Rana | ASSOLUTI Final | |
200 Rana | ASSOLUTI Final | |
400 Stile Libero | ASSOLUTI Final | |
400 Stile Libero | ASSOLUTI Final | |
4x100 Stile Libero | ASSOLUTI Final | |
4x100 Stile Libero | ASSOLUTI Final |
Fynske Kortbanemesterskaber 2022 (Odense, DEN) - 2° Day
DEN Swim Team Odense
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Aagaard Christensen Julie - 2009 | 100 Stile Libero (Final) | 01'08''25 | 100 Dorso (Final) | 01'26''34 |
Aagaard Christensen Matilde - 2009 | 100 Stile Libero (Final) | 01'13''43 | 200 Rana (Final) | 03'27''93 |
Blomsterberg Thea - 2002 | 50 Rana (Indledende damer) | 00'32''34 | 00'31''33 | 04/12/2019 - Campionati Europei Vasca Corta (Glasgow, GBR) - 1° Day | 50 Rana (1. udskillelse damer) | 00'31''70 | 00'31''33 | 04/12/2019 - Campionati Europei Vasca Corta (Glasgow, GBR) - 1° Day | 50 Rana (2. udskillelse damer) | 00'32''12 | 00'31''33 | 04/12/2019 - Campionati Europei Vasca Corta (Glasgow, GBR) - 1° Day | 50 Rana (3. udskillelse damer) | 00'32''22 | 00'31''33 | 04/12/2019 - Campionati Europei Vasca Corta (Glasgow, GBR) - 1° Day | 50 Rana (4. udskillelse damer) | 00'32''46 | 00'31''33 | 04/12/2019 - Campionati Europei Vasca Corta (Glasgow, GBR) - 1° Day | 50 Rana (Final damer) | 00'31''92 | 00'31''33 | 04/12/2019 - Campionati Europei Vasca Corta (Glasgow, GBR) - 1° Day |
E. Modeweg Hansen Sophie - 1997 | 50 Dorso (Indledende damer) | 00'34''08 | 100 Dorso (Final) | 01'14''16 |
Louise Stentved Marie - 2000 | 50 Dorso (Indledende damer) | 00'32''16 | 50 Dorso (1. udskillelse damer) | 00'32''61 | 50 Dorso (2. udskillelse damer) | 00'32''41 | 50 Dorso (3. udskillelse damer) | 00'31''82 | 50 Dorso (4. udskillelse damer) | 00'31''36 | 50 Dorso (Final damer) | 00'30''77 | 200 Farfalla (Final) | 02'32''65 | 100 Stile Libero (Final) | 01'00''88 |
Nygaard Emma - 2005 | 50 Rana (Indledende damer) | 00'33''50 | 50 Rana (1. udskillelse damer) | 00'34''55 | 50 Rana (2. udskillelse damer) | 00'35''05 | 50 Rana (3. udskillelse damer) | 00'33''91 | 50 Rana (4. udskillelse damer) | 00'33''84 | 50 Rana (Final damer) | 00'34''58 | 200 Rana (Final) | 02'43''09 | 100 Stile Libero (Final) | 01'05''38 |
R. L. Pedersen Atalie - 2007 | 100 Stile Libero (Final) | 01'06''27 | 400 Misti (Final) | 05'44''38 | 200 Rana (Final) | 02'57''28 |
Ronn Anna - 2005 | 50 Dorso (Indledende damer) | 00'31''16 | 50 Dorso (1. udskillelse damer) | 00'32''81 | 50 Dorso (2. udskillelse damer) | 00'32''36 | 50 Dorso (3. udskillelse damer) | 00'31''53 | 50 Dorso (4. udskillelse damer) | 00'30''93 | 50 Dorso (Final damer) | 00'30''42 | 50 Rana (Indledende damer) | 00'34''39 | 50 Rana (1. udskillelse damer) | 00'36''32 | 50 Rana (2. udskillelse damer) | 00'36''28 | 50 Rana (3. udskillelse damer) | 00'34''80 | 50 Rana (4. udskillelse damer) | 00'34''88 |
Vinther Okholm Mejse - 2006 | 200 Farfalla (Final) | 02'39''34 | 200 Rana (Final) | 02'52''71 |
Wagner Andrea - 2008 | 100 Stile Libero (Final) | 01'03''50 | 100 Dorso (Final) | 01'15''85 | 400 Stile Libero (Final) | 05'08''82 |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Beier Anders - 2007 | 100 Stile Libero (Final) | 01'02''83 | 400 Misti (Final) | 05'49''20 |
Bottiger Gustav - 2008 | 100 Stile Libero (Final) | 00'56''61 | 200 Farfalla (Final) | 02'37''64 | 100 Dorso (Final) | 01'06''02 |
Eibye Viktor - 2001 | 50 Rana (Indledende herre) | 00'31''76 | 50 Rana (1. udskillelse herre) | 00'31''84 | 50 Rana (2. udskillelse herre) | 00'32''40 | 100 Stile Libero (Final) | 00'56''73 |
Gram Phillip - 2006 | 50 Rana (Indledende herre) | 00'34''24 | 200 Rana (Final) | 02'54''95 |
Hallenborg Oliver - 2002 | 50 Rana (Indledende herre) | 00'30''82 | 50 Rana (1. udskillelse herre) | 00'30''97 | 50 Rana (2. udskillelse herre) | 00'31''99 | 50 Rana (3. udskillelse herre) | 00'31''49 | 50 Rana (4. udskillelse herre) | 00'30''94 | 50 Rana (Final herre) | 00'29''13 | 200 Rana (Final) | 02'20''67 | 100 Stile Libero (Final) | 00'56''38 |
Hansen Anders - 2006 | 100 Stile Libero (Final) | 00'55''68 | 400 Stile Libero (Final) | 04'20''36 |
Hertzog Luca - 2005 | 50 Dorso (Indledende herre) | 00'27''53 | 50 Dorso (1. udskillelse herre) | 00'29''32 | 50 Dorso (2. udskillelse herre) | 00'29''28 | 50 Dorso (3. udskillelse herre) | 00'28''39 | 50 Dorso (4. udskillelse herre) | 00'28''46 | 100 Dorso (Final) | 01'02''31 | 01'01''27 | 24/09/2022 - Fynske Kortbanemesterskaber 2022 (Odense, DEN) - 1° Day |
Jorgensen Mathias - 2008 | 50 Rana (Indledende herre) | 00'39''22 | 100 Stile Libero (Final) | 01'11''44 | 200 Rana (Final) | 03'05''96 |
Juul Henriksen Simon - 2001 | 50 Rana (Indledende herre) | 00'34''35 | 400 Stile Libero (Final) | 04'11''46 |
Kjeldsen Martin - 2007 | 100 Stile Libero (Final) | 01'03''29 | 400 Stile Libero (Final) | 04'50''68 |
L. Moller Ludvig - 2006 | 50 Rana (Indledende herre) | 00'31''86 | 50 Rana (1. udskillelse herre) | 00'32''35 | 50 Rana (2. udskillelse herre) | 00'32''38 | 50 Rana (3. udskillelse herre) | 00'32''50 | 200 Rana (Final) | 02'37''04 | 100 Stile Libero (Final) | 00'59''62 |
Landtved Christian - 2004 | 50 Dorso (Indledende herre) | 00'29''74 | 50 Dorso (1. udskillelse herre) | 00'29''63 | 50 Dorso (2. udskillelse herre) | 00'29''05 | 50 Dorso (3. udskillelse herre) | 00'28''60 | 50 Dorso (4. udskillelse herre) | 00'27''40 | 50 Dorso (Final herre) | 00'27''44 | 100 Stile Libero (Final) | 00'52''67 |
Lunden Hjalmer - 2008 | 100 Stile Libero (Final) | 01'01''44 | 100 Dorso (Final) | 01'08''19 | 01'07''52 | 24/09/2022 - Fynske Kortbanemesterskaber 2022 (Odense, DEN) - 1° Day | 400 Stile Libero (Final) | 05'03''86 |
Mosbaek Toft Johannessen Anders - 2005 | 100 Stile Libero (Final) | 00'56''48 | 200 Farfalla (Final) | 02'30''00 | 400 Stile Libero (Final) | 04'26''91 |
Petersen Mikkel Podiss - 2002 | 50 Dorso (Indledende herre) | 00'27''52 | 50 Dorso (1. udskillelse herre) | 00'28''99 | 50 Dorso (2. udskillelse herre) | 00'28''83 | 50 Dorso (3. udskillelse herre) | 00'28''24 | 50 Dorso (4. udskillelse herre) | 00'27''16 | 50 Dorso (Final herre) | 00'27''26 | 50 Rana (Indledende herre) | 00'32''99 | 100 Dorso (Final) | 00'59''97 | 00'58''58 | 24/09/2022 - Fynske Kortbanemesterskaber 2022 (Odense, DEN) - 1° Day |
Phil Langsted Oliver - 1999 | 50 Dorso (Indledende herre) | 00'30''10 | 50 Dorso (1. udskillelse herre) | 00'30''17 | 50 Dorso (2. udskillelse herre) | 00'29''72 | 50 Dorso (3. udskillelse herre) | 00'29''59 | 50 Rana (Indledende herre) | 00'30''90 | 50 Rana (1. udskillelse herre) | 00'31''61 | 50 Rana (2. udskillelse herre) | 00'31''97 | 50 Rana (3. udskillelse herre) | 00'31''74 | 50 Rana (4. udskillelse herre) | 00'30''86 | 50 Rana (Final herre) | 00'29''68 | 200 Rana (Final) | 02'33''32 |
Quistgaard Noah - 2008 | 50 Dorso (Indledende herre) | 00'37''93 | 100 Stile Libero (Final) | 01'08''96 | 100 Dorso (Final) | 01'22''31 | 01'21''45 | 24/09/2022 - Fynske Kortbanemesterskaber 2022 (Odense, DEN) - 1° Day |
R.s. Pedersen Christoffer - 2004 | 50 Rana (Indledende herre) | 00'30''93 | 50 Rana (1. udskillelse herre) | 00'30''94 | 100 Stile Libero (Final) | 00'55''67 |
Rasmussen Andreas - 2000 | 50 Dorso (Indledende herre) | 00'30''24 | 50 Dorso (1. udskillelse herre) | 00'30''29 | 200 Farfalla (Final) | 02'10''18 | 400 Stile Libero (Final) | 04'13''98 | 100 Stile Libero (Final) | 00'56''96 |
Selaci Besian - 2007 | 100 Stile Libero (Final) | 01'02''51 | 400 Stile Libero (Final) | 05'01''04 |
Siksne Kaalund Johan - 2002 | 50 Rana (Indledende herre) | 00'31''02 | 50 Rana (1. udskillelse herre) | 00'32''03 | 50 Rana (2. udskillelse herre) | 00'32''39 | 50 Rana (3. udskillelse herre) | 00'31''75 | 100 Stile Libero (Final) | 00'53''98 |
Tholstrup Marius Dyrgaard - 2005 | 50 Dorso (Indledende herre) | 00'29''46 | 50 Dorso (1. udskillelse herre) | 00'29''99 | 50 Dorso (2. udskillelse herre) | 00'29''76 | 50 Rana (Indledende herre) | 00'31''93 | 400 Misti (Final) | 04'52''26 | 100 Stile Libero (Final) | 00'53''52 |
Tranekjer Magnus - 2005 | 400 Stile Libero (Final) | 04'32''99 | 100 Stile Libero (Final) | 01'01''37 |
Vinther Okholm Hjalte - 2008 | 100 Stile Libero (Final) | 01'02''98 | 100 Dorso (Final) | 01'15''04 | 01'17''70 | 24/09/2022 - Fynske Kortbanemesterskaber 2022 (Odense, DEN) - 1° Day |