Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
XIII Mpm 22. April 2022 (Banja Luka, BIH) - 2° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Dorso | ASSOLUTI E: Apsolutno/Open | |
50 Dorso | ASSOLUTI E: Apsolutno/Open | |
100 Rana | ASSOLUTI E: Apsolutno/Open | |
100 Rana | ASSOLUTI E: Apsolutno/Open | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI E: Apsolutno/Open | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI E: Apsolutno/Open | |
200 Dorso | ASSOLUTI E: Apsolutno/Open | |
200 Dorso | ASSOLUTI E: Apsolutno/Open | |
100 Farfalla | ASSOLUTI E: Apsolutno/Open | |
100 Farfalla | ASSOLUTI E: Apsolutno/Open | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI E: Apsolutno/Open | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI E: Apsolutno/Open | |
800 Stile Libero | ASSOLUTI E: Apsolutno/Open | |
1500 Stile Libero | ASSOLUTI E: Apsolutno/Open | |
50 Dorso | ASSOLUTI A Finale | |
50 Dorso | RAGAZZI Finale | |
50 Dorso | ASSOLUTI A Finale | |
50 Dorso | RAGAZZI Finale | |
100 Rana | ASSOLUTI A Finale | |
100 Rana | RAGAZZI Finale | |
100 Rana | ASSOLUTI A Finale | |
100 Rana | RAGAZZI Finale | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI A Finale | |
200 Stile Libero | RAGAZZI Finale | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI A Finale | |
200 Stile Libero | RAGAZZI Finale | |
400 Misti | ASSOLUTI E: Apsolutno/Open | |
400 Misti | ASSOLUTI E: Apsolutno/Open | |
200 Dorso | ASSOLUTI A Finale | |
200 Dorso | RAGAZZI Finale | |
200 Dorso | ASSOLUTI A Finale | |
200 Dorso | RAGAZZI Finale | |
100 Farfalla | ASSOLUTI A Finale | |
100 Farfalla | RAGAZZI Finale | |
100 Farfalla | ASSOLUTI A Finale | |
100 Farfalla | RAGAZZI Finale | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI A Finale | |
50 Stile Libero | RAGAZZI Finale | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI A Finale | |
50 Stile Libero | RAGAZZI Finale | |
200 Rana | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI |
XIII Mpm 22. April 2022 (Banja Luka, BIH) - 2° Day
SLO Sportno Drustvo Plavalna Akademija Kurent
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Hvalec Eva - 2009 | 50 Dorso (E: Apsolutno/Open) | 00'38''78 | 00'48''16 | 11/10/2020 - Mostveno In Posamicno Dp Za Ml. Decke In Ml. Deklice 2020 (Koper, SLO) - 3° Day | 200 Stile Libero (E: Apsolutno/Open) | 02'39''20 | 03'04''85 | 10/10/2020 - Mostveno In Posamicno Dp Za Ml. Decke In Ml. Deklice 2020 (Koper, SLO) - 2° Day | 100 Farfalla (E: Apsolutno/Open) | 01'19''14 | 50 Dorso (RAGAZZI Finale) | 00'39''20 | 00'48''16 | 11/10/2020 - Mostveno In Posamicno Dp Za Ml. Decke In Ml. Deklice 2020 (Koper, SLO) - 3° Day | 200 Stile Libero (RAGAZZI Finale) | 02'44''24 | 03'04''85 | 10/10/2020 - Mostveno In Posamicno Dp Za Ml. Decke In Ml. Deklice 2020 (Koper, SLO) - 2° Day | 100 Farfalla (RAGAZZI Finale) | 01'21''48 |
Krevs Emma - 2008 | 50 Dorso (E: Apsolutno/Open) | 00'33''68 | 00'33''44 | 19/03/2022 - Miting Victoria - Primorje (Rijeka, CRO) - 1° Day | 200 Dorso (E: Apsolutno/Open) | 02'45''70 | 02'47''79 | 19/03/2022 - Miting Victoria - Primorje (Rijeka, CRO) - 1° Day | 50 Stile Libero (E: Apsolutno/Open) | 00'30''36 | 00'30''62 | 19/03/2022 - Miting Victoria - Primorje (Rijeka, CRO) - 1° Day | 50 Dorso (RAGAZZI Finale) | 00'33''99 | 00'33''44 | 19/03/2022 - Miting Victoria - Primorje (Rijeka, CRO) - 1° Day | 200 Dorso (A Finale) | 02'44''61 | 02'47''79 | 19/03/2022 - Miting Victoria - Primorje (Rijeka, CRO) - 1° Day | 50 Stile Libero (RAGAZZI Finale) | 00'30''83 | 00'30''62 | 19/03/2022 - Miting Victoria - Primorje (Rijeka, CRO) - 1° Day |
Mojsilovic Meznaric Zala - 2008 | 100 Farfalla (E: Apsolutno/Open) | 01'10''79 | 01'10''46 | 19/03/2022 - Miting Victoria - Primorje (Rijeka, CRO) - 1° Day | 50 Stile Libero (E: Apsolutno/Open) | 00'30''08 | 00'29''50 | 19/03/2022 - Miting Victoria - Primorje (Rijeka, CRO) - 1° Day | 100 Farfalla (A Finale) | 01'10''23 | 01'10''46 | 19/03/2022 - Miting Victoria - Primorje (Rijeka, CRO) - 1° Day | 50 Stile Libero (RAGAZZI Finale) | 00'30''10 | 00'29''50 | 19/03/2022 - Miting Victoria - Primorje (Rijeka, CRO) - 1° Day |
Sedic Spela - 2006 | 50 Dorso (E: Apsolutno/Open) | 00'35''77 | 00'36''56 | 05/09/2020 - Start 2020 (Kranj, SLO) | 200 Stile Libero (E: Apsolutno/Open) | 02'26''91 | 02'31''17 | 19/03/2022 - Miting Victoria - Primorje (Rijeka, CRO) - 1° Day | 100 Farfalla (E: Apsolutno/Open) | 01'16''40 | 01'14''65 | 19/03/2022 - Miting Victoria - Primorje (Rijeka, CRO) - 1° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Kostanjevec Matevz - 2007 | 50 Dorso (E: Apsolutno/Open) | 00'30''43 | 00'30''46 | 20/03/2022 - Miting Victoria - Primorje (Rijeka, CRO) - 2° Day | 100 Farfalla (E: Apsolutno/Open) | 01'06''46 | 01'08''01 | 20/03/2022 - Miting Victoria - Primorje (Rijeka, CRO) - 2° Day | 50 Stile Libero (E: Apsolutno/Open) | 00'26''75 | 00'27''07 | 20/03/2022 - Miting Victoria - Primorje (Rijeka, CRO) - 2° Day | 50 Dorso (RAGAZZI Finale) | 00'30''39 | 00'30''46 | 20/03/2022 - Miting Victoria - Primorje (Rijeka, CRO) - 2° Day | 100 Farfalla (RAGAZZI Finale) | 01'06''65 | 01'08''01 | 20/03/2022 - Miting Victoria - Primorje (Rijeka, CRO) - 2° Day | 50 Stile Libero (RAGAZZI Finale) | 00'27''09 | 00'27''07 | 20/03/2022 - Miting Victoria - Primorje (Rijeka, CRO) - 2° Day |
Krevs Pascal - 2011 | 50 Dorso (E: Apsolutno/Open) | 00'41''01 | 01'04''86 | 18/05/2019 - 5° Razvojni Pokal - Pokal Terme Ptuj 2019 (Ptuj, SLO) | 200 Dorso (E: Apsolutno/Open) | 03'19''57 | 50 Stile Libero (E: Apsolutno/Open) | 00'36''92 | 00'52''21 | 18/05/2019 - 5° Razvojni Pokal - Pokal Terme Ptuj 2019 (Ptuj, SLO) | 200 Dorso (RAGAZZI Finale) | 03'18''20 |
Petersic Jurij - 2006 | 50 Dorso (E: Apsolutno/Open) | 00'35''29 | 00'38''46 | 05/09/2020 - Start 2020 (Kranj, SLO) | 200 Stile Libero (E: Apsolutno/Open) | 02'26''26 | 02'43''45 | 10/10/2020 - Mostveno In Posamicno Prvenstvo Slovenije Za Decke In Deklice 2020 (Koper, SLO) | 50 Stile Libero (E: Apsolutno/Open) | 00'29''71 | 00'31''43 | 10/10/2020 - Mostveno In Posamicno Prvenstvo Slovenije Za Decke In Deklice 2020 (Koper, SLO) |