Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Selectiewedstrijd Belgisch Zomercircuit (Kortrijk, BEL) - 2° Day
Selectiewedstrijd Belgisch Zomercircuit (Kortrijk, BEL) - 2° Day
BEL Koninklijke Kortrijkse Zwemkring
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Caus Floor - 2009 | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'34''99 | 400 Stile Libero (Esordienti A) | 05'39''87 |
Christiaens Annabel - 2006 | 200 Misti (JUNIORES) | 02'33''18 | 02'38''53 | 26/12/2019 - Laatste Kans Kortrijk (Kortrijk, BEL) | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'02''13 | 01'07''02 | 27/01/2019 - Clubkampioenschap Kzk (Kortrijk, BEL) | 100 Rana (JUNIORES) | 01'19''16 | 01'28''73 | 27/01/2019 - Clubkampioenschap Kzk (Kortrijk, BEL) | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'28''67 | 00'33''45 | 24/06/2018 - Grote Prijs Mzk (Menen, BEL) |
Christiaens Jutta - 2008 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'03''54 | 01'11''01 | 26/10/2019 - Memorial Anteunis (Gent, BEL) - 1° Day | 200 Dorso (RAGAZZI) | 02'52''47 | 03'00''61 | 26/12/2019 - Laatste Kans Kortrijk (Kortrijk, BEL) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'35''42 | 01'52''22 | 27/01/2019 - Clubkampioenschap Kzk (Kortrijk, BEL) | 400 Stile Libero (RAGAZZI) | 05'01''63 | 05'11''62 | 10/10/2020 - 400m Criterium Van Tielt (Tielt, BEL) - 1° Day |
Cokelaere Marit - 2006 | 200 Misti (JUNIORES) | 02'32''25 | 02'54''11 | 26/12/2017 - Laatste Kanswedstrijd Kortrijk (Kortrijk, BEL) | 50 Rana (JUNIORES) | 00'34''97 | 00'36''40 | 27/10/2019 - Memorial Anteunis (Gent, BEL) - 2° Day | 100 Rana (JUNIORES) | 01'15''88 | 01'19''14 | 09/11/2019 - BK-CB-25-2019 (Sint Amandsberg, BEL) - 1° Day |
Deconinck Gaelle - 2004 | 100 Stile Libero (CADETTI) | 00'57''93 | 00'58''47 | 24/11/2019 - Championnats Du Hainaut De Sprint (Tournai, BEL) - 2° Day | 200 Farfalla (CADETTI) | 02'20''22 | 02'22''56 | 11/11/2018 - Belgian Championships (Gent, BEL) - 2° Day | 50 Stile Libero (CADETTI) | 00'27''46 | 00'27''13 | 28/10/2018 - Memorial Anteunis (Gent, BEL) - 2° Day |
Decoutere Imani - 2010 | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'21''85 | 01'29''59 | 25/10/2020 - Provinciaal Criterium 2020 Dag 1 (Zwevegem, BEL) | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'34''71 | 400 Stile Libero (Esordienti A) | 05'18''16 | 05'49''25 | 10/10/2020 - 400m Criterium Van Tielt (Tielt, BEL) - 1° Day |
Dejonckheere Merel - 2007 | 200 Misti (RAGAZZI) | 03'08''60 | 03'11''15 | 26/12/2019 - Laatste Kans Kortrijk (Kortrijk, BEL) | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'10''47 | 01'24''63 | 27/01/2019 - Clubkampioenschap Kzk (Kortrijk, BEL) | 200 Dorso (RAGAZZI) | 02'52''66 | 03'13''61 | 11/05/2019 - 41e 200m Van Stad Tielt (Tielt, BEL) - 1° Day | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'44''71 |
Depoortere Lara - 2005 | 200 Misti (JUNIORES) | Squalificato | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'30''56 |
Descamps Axelle - 2002 | 200 Misti | 02'33''05 | 02'37''11 | 26/12/2019 - Laatste Kans Kortrijk (Kortrijk, BEL) | 100 Stile Libero | 01'02''01 | 01'03''53 | 27/01/2019 - Clubkampioenschap Kzk (Kortrijk, BEL) | 50 Stile Libero | 00'28''44 | 00'28''98 | 26/10/2019 - Memorial Anteunis (Gent, BEL) - 1° Day |
Mattens Edith - 1997 | 200 Misti | 02'25''09 | 02'25''39 | 20/05/2018 - 40° 200m Van Stad Tielt (Tielt, BEL) - 2° Day | 100 Rana | 01'17''57 | 01'18''41 | 28/01/2018 - Clubkampioenschap Kzk (Kortrijk, BEL) |
Parmentier Marie Julie - 2006 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'08''21 | 01'10''05 | 27/01/2019 - Clubkampioenschap Kzk (Kortrijk, BEL) | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'30''89 | 00'34''94 | 24/06/2018 - Grote Prijs Mzk (Menen, BEL) | 200 Dorso (JUNIORES) | 02'47''57 | 03'05''74 | 26/12/2017 - Laatste Kanswedstrijd Kortrijk (Kortrijk, BEL) |
Sandra Eva - 2009 | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'22''20 | 01'31''26 | 24/10/2020 - Memorial Anteunis (Rozebroeken, BEL) - 1° Day | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'28''67 | 400 Stile Libero (Esordienti A) | 05'35''74 | 06'07''17 | 10/10/2020 - 400m Criterium Van Tielt (Tielt, BEL) - 1° Day |
Van Eygen Jozefien - 2006 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'05''03 | 50 Rana (JUNIORES) | 00'38''89 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'29''09 |
Verhelle Maegen - 2005 | 200 Misti (JUNIORES) | 02'35''83 | 02'29''94 | 27/10/2019 - Memorial Anteunis (Gent, BEL) - 2° Day | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'04''49 | 01'01''68 | 26/10/2019 - Memorial Anteunis (Gent, BEL) - 1° Day | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'29''31 | 00'28''81 | 27/10/2019 - Memorial Anteunis (Gent, BEL) - 2° Day |
Vermaut Celine - 1999 | 100 Stile Libero | 01'13''11 | 50 Rana | 00'44''02 | 100 Rana | 01'36''31 | 50 Stile Libero | 00'34''02 |
Vincke Wilma - 2009 | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'19''34 | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'23''47 | 400 Stile Libero (Esordienti A) | 05'13''35 | 05'41''71 | 26/12/2019 - Laatste Kans Kortrijk (Kortrijk, BEL) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Deblauwe Victor - 2006 | 200 Rana (RAGAZZI) | 02'42''22 | 02'49''30 | 26/12/2019 - Laatste Kans Kortrijk (Kortrijk, BEL) | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'20''68 | 02'38''88 | 12/05/2019 - 41e 200m Van Stad Tielt (Tielt, BEL) - 2° Day |
Debooser Thibaut - 2004 | 400 Stile Libero (JUNIORES) | 04'17''46 | 04'23''41 | 11/10/2020 - 400m Criterium Van Tielt (Tielt, BEL) - 2° Day | 100 Farfalla (JUNIORES) | 01'02''80 | 01'12''26 | 27/01/2019 - Clubkampioenschap Kzk (Kortrijk, BEL) | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'02''87 | 02'06''24 | 26/12/2019 - Laatste Kans Kortrijk (Kortrijk, BEL) | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'06''31 | 01'09''93 | 26/10/2019 - Memorial Anteunis (Gent, BEL) - 1° Day |
Decupere Alex - 2010 | 100 Rana (Esordienti A) | 01'35''24 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'10''10 | 200 Misti (Esordienti A) | 02'56''42 |
Decupere Cedric - 2007 | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'11''06 | 01'33''37 | 27/01/2019 - Clubkampioenschap Kzk (Kortrijk, BEL) | 400 Misti (RAGAZZI) | 05'23''14 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'10''07 | 02'24''96 | 27/10/2019 - Memorial Anteunis (Gent, BEL) - 2° Day |
Desodt Tibo - 2009 | 100 Rana (Esordienti A) | 01'33''86 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'21''13 | 200 Misti (Esordienti A) | 03'27''95 |
Devoldere Henri - 2004 | 400 Stile Libero (JUNIORES) | 04'09''53 | 04'28''49 | 11/10/2020 - 400m Criterium Van Tielt (Tielt, BEL) - 2° Day | 100 Farfalla (JUNIORES) | 00'58''50 | 01'01''98 | 26/10/2019 - Memorial Anteunis (Gent, BEL) - 1° Day | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 01'56''09 | 01'58''49 | 25/10/2020 - Memorial Anteunis (Rozebroeken, BEL) - 2° Day | 400 Misti (JUNIORES) | 04'38''80 | 04'55''82 | 10/11/2018 - Belgian Championships (Gent, BEL) - 1° Day |
Duyvejonck Thomas - 2007 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'14''19 | 01'30''56 | 27/01/2019 - Clubkampioenschap Kzk (Kortrijk, BEL) | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'15''35 | 02'35''18 | 26/12/2019 - Laatste Kans Kortrijk (Kortrijk, BEL) |
Feys Jonah - 2009 | 100 Rana (Esordienti A) | 01'41''23 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'11''40 | 200 Misti (Esordienti A) | 02'54''65 |
Guillemyn Lucas - 2003 | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'26''65 | 00'27''24 | 10/11/2019 - BK-CB-25-2019 (Sint Amandsberg, BEL) - 2° Day | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'26''94 | 100 Dorso (JUNIORES) | 00'57''65 | 00'58''23 | 29/12/2019 - Wedstrijd Van De Laatste Kans (Diksmuide, BEL) |
Heyerick Axel - 2000 | 400 Stile Libero | 04'27''47 | 04'30''40 | 07/10/2018 - 400m Criterium Van Tielt (Tielt, BEL) | 100 Farfalla | 01'05''41 | 200 Stile Libero | 02'09''66 | 400 Misti | 05'03''48 | 05'07''44 | 29/10/2017 - Interclub Henri Lecluyse 7° Dag (Kortrijk, BEL) |
Heyerick Jens - 2003 | 200 Rana (JUNIORES) | 02'25''47 | 02'32''11 | 27/10/2019 - Memorial Anteunis (Gent, BEL) - 2° Day | 100 Farfalla (JUNIORES) | 01'00''81 | 01'01''58 | 27/01/2019 - Clubkampioenschap Kzk (Kortrijk, BEL) | 400 Misti (JUNIORES) | 04'37''53 | 04'47''17 | 09/11/2019 - BK-CB-25-2019 (Sint Amandsberg, BEL) - 1° Day | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'26''94 | 00'27''44 | 27/10/2019 - Memorial Anteunis (Gent, BEL) - 2° Day |
Knockaert Finn - 2005 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'32''11 | 00'35''20 | 26/10/2019 - Memorial Anteunis (Gent, BEL) - 1° Day | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'11''35 | 02'16''42 | 26/12/2019 - Laatste Kans Kortrijk (Kortrijk, BEL) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'30''47 | 00'33''90 | 26/10/2019 - Memorial Anteunis (Gent, BEL) - 1° Day |
Samyn Jonas - 2000 | 100 Farfalla | 01'00''61 | 01'00''34 | 11/11/2018 - Belgian Championships (Gent, BEL) - 2° Day | 400 Misti | 04'52''66 | 04'50''37 | 29/10/2017 - Interclub Henri Lecluyse 7° Dag (Kortrijk, BEL) | 50 Farfalla | 00'27''40 | 00'27''75 | 09/11/2019 - BK-CB-25-2019 (Sint Amandsberg, BEL) - 1° Day |
Sandra Miel - 2010 | 100 Rana (Esordienti A) | 01'54''74 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'25''21 | 200 Misti (Esordienti A) | Squalificato |
Vanhoutteghem Jules - 2009 | 100 Rana (Esordienti A) | 01'34''71 | 01'44''11 | 24/10/2020 - Memorial Anteunis (Rozebroeken, BEL) - 1° Day | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'08''29 | 01'18''97 | 27/10/2019 - Memorial Anteunis (Gent, BEL) - 2° Day | 200 Misti (Esordienti A) | 02'50''59 | 03'11''38 | 26/12/2019 - Laatste Kans Kortrijk (Kortrijk, BEL) |
Verbrugge Henri - 2008 | 200 Rana (RAGAZZI) | 02'44''21 | 03'12''65 | 26/12/2019 - Laatste Kans Kortrijk (Kortrijk, BEL) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'18''51 | 01'24''97 | 24/10/2020 - Memorial Anteunis (Rozebroeken, BEL) - 1° Day | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'27''52 | 02'43''99 | 02/02/2020 - Uzkz Cup (Zwevegem, BEL) |
Verelzen Robbe - 2002 | 200 Rana | 02'32''66 | 02'41''78 | 26/12/2019 - Laatste Kans Kortrijk (Kortrijk, BEL) | 50 Farfalla | 00'28''36 | 00'34''05 | 18/03/2018 - 4° Dag Provinciaal Criterium (Zwevegem, BEL) |
Verschuere Lucas - 2004 | 100 Farfalla (JUNIORES) | 01'04''03 | 01'06''76 | 02/02/2020 - Uzkz Cup (Zwevegem, BEL) | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'30''58 | 00'36''26 | 05/11/2017 - Herfstmeeting BZK (Brugge, BEL) | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'04''01 | 02'08''38 | 02/02/2020 - Uzkz Cup (Zwevegem, BEL) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'28''76 | 00'37''62 | 05/11/2017 - Herfstmeeting BZK (Brugge, BEL) |