Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Junioren Jeugd (Krommenie, NED)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | JUNIORES | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | Esordienti A | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | Esordienti A | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | JUNIORES | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | JUNIORES | |
200 Stile Libero | Esordienti A | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
400 Stile Libero | JUNIORES | |
400 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Dorso | JUNIORES | |
50 Dorso | Esordienti A | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | Esordienti A | |
100 Dorso | JUNIORES | |
200 Dorso | JUNIORES | |
200 Dorso | Esordienti A | |
200 Dorso | RAGAZZI | |
50 Rana | Esordienti A | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | JUNIORES | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | JUNIORES | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | Esordienti A | |
200 Rana | JUNIORES | |
200 Rana | RAGAZZI | |
200 Rana | Esordienti A | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | Esordienti A | |
100 Farfalla | JUNIORES | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | Esordienti A | |
200 Farfalla | RAGAZZI | |
200 Farfalla | Esordienti A | |
200 Misti | JUNIORES | |
200 Misti | Esordienti A | |
200 Misti | RAGAZZI | |
100 Misti | RAGAZZI | |
100 Misti | ASSOLUTI | |
100 Misti | Esordienti A | |
100 Misti | JUNIORES |
Junioren Jeugd (Krommenie, NED)
NED Zwemvereniging New Wave Almere
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Colijn Britt - 2007 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'07''50 | 01'07''87 | 08/12/2019 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen KB 2019 (Eindhoven, NED) - 4° Day | 400 Stile Libero (RAGAZZI) | 05'10''50 | 05'10''09 | 16/11/2019 - Regiokampioenschap KB Midwest Hoofddorp Deel 1 (Hoofddorp, NED) - 1° Day | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'13''39 | 01'15''82 | 28/12/2019 - International Friendship Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 1° Day | 100 Misti (RAGAZZI) | 01'16''17 | 01'16''42 | 08/12/2019 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen KB 2019 (Eindhoven, NED) - 4° Day |
Esveldt Rosalie - 2008 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'41''66 | 50 Rana (Esordienti A) | 00'59''85 | 01'06''18 | 18/11/2017 - Regio Meerkamp Deel 2 (Putten, NED) |
Grijseels Aukje - 2007 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'10''95 | 01'12''82 | 16/11/2019 - Regiokampioenschap KB Midwest Hoofddorp Deel 1 (Hoofddorp, NED) - 1° Day | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'39''88 | 00'41''01 | 01/02/2020 - Vallei Sprint Bokaal (Veenendaal, NED) | 200 Rana (RAGAZZI) | 03'04''83 | 03'08''57 | 12/01/2020 - Nationale Zwemcompetitie Deel 3 (Aalsmeer, NED) | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'18''46 | 01'22''04 | 10/11/2019 - WZPC 2° Limietwedstrijd (Purmerend, NED) |
Grijseels Isabella Ebony - 2005 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'08''31 | 01'10''90 | 16/11/2019 - Regiokampioenschap KB Midwest Hoofddorp Deel 1 (Hoofddorp, NED) - 1° Day | 50 Rana (JUNIORES) | 00'39''29 | 00'40''22 | 21/12/2019 - Kerstwedstrijd (Ede, NED) | 200 Rana (JUNIORES) | 03'05''70 | 03'07''54 | 02/12/2018 - Limietwedstrijd Zv De Zaan (Zaandam, NED) | 100 Farfalla (JUNIORES) | 01'21''70 | 01'20''42 | 01/12/2019 - NZC Ronde 2 (Purmerend, NED) |
Jonge Amelie - 2002 | 100 Stile Libero | 01'08''75 | 01'06''78 | 01/12/2019 - Limietwedstrijd Zv De Zaan (Zaandam, NED) | 100 Dorso | 01'18''83 | 01'19''03 | 12/01/2020 - NZC 2019-2020 Deel 3 (Hilversum, NED) | 100 Misti | 01'21''81 | 01'18''73 | 06/10/2019 - NZC 2019-2020 1° Klasse Midwest Ronde 1 (Almere Poort, NED) |
Rhemen Jaliza - 2006 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'19''24 | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'46''43 | 100 Misti (RAGAZZI) | 01'32''19 |
Turk Chantal - 2004 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'04''32 | 01'03''96 | 16/11/2019 - Regiokampioenschap KB Midwest Hoofddorp Deel 1 (Hoofddorp, NED) - 1° Day | 400 Stile Libero (JUNIORES) | 05'02''64 | 04'59''44 | 22/04/2019 - DWT Internationaal Paastoernooi (Haarlem, NED) - 2° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
De Jongh Daan - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'31''81 | 00'32''37 | 07/07/2019 - 25 M Bad Netherlands Invitational (Eindhoven, NED) - 2° Day | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'41''92 | 02'40''49 | 10/11/2019 - WZPC 2° Limietwedstrijd (Purmerend, NED) | 200 Dorso (Esordienti A) | 03'01''71 | 03'07''17 | 27/10/2019 - MSV Zeemacht Juttercup Limietwedstrijd (Den Helder, NED) |
Dijk Robin - 1999 | 50 Stile Libero | 00'28''40 | 00'28''39 | 30/12/2019 - International Friendship Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day | 100 Rana | 01'24''26 | 01'25''09 | 06/10/2019 - NZC 2019-2020 1° Klasse Midwest Ronde 1 (Almere Poort, NED) | 50 Farfalla | 00'30''55 | 00'30''95 | 12/01/2020 - NZC 2019-2020 Deel 3 (Hilversum, NED) |
Esveldt Thierry - 2004 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'29''08 | 00'29''68 | 30/12/2019 - International Friendship Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'18''08 | 02'26''86 | 06/10/2019 - NZC 2019-2020 1° Klasse Midwest Ronde 1 (Almere Poort, NED) | 200 Misti (JUNIORES) | 02'41''82 | 02'39''61 | 12/01/2020 - NZC 2019-2020 Deel 3 (Hilversum, NED) |
Jansen Justin - 2003 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'26''74 | 00'26''37 | 03/11/2019 - Nationale Zwemcompetitie Deel 2 (Amstelveen, NED) | 200 Dorso (JUNIORES) | 02'23''56 | 02'21''82 | 24/03/2019 - Competitie Deel 4 (Bussum, NED) | 100 Rana (JUNIORES) | 01'22''33 | 01'26''07 | 18/03/2018 - NZC Deel 4 (Almere, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'29''66 | 00'29''66 | 23/11/2019 - Regiokampioenschap KB Midwest Hoofddorp Deel 2 (Hoofddorp, NED) - 1° Day |
Jong Valdemar - 2001 | 50 Stile Libero | 00'26''37 | 00'26''33 | 08/10/2017 - Limietwedstrijd Daw - 25m (Alkmaar, NED) | 100 Rana | 01'17''89 | 01'15''28 | 10/11/2019 - Limietwedstrijd Zpc Amersfoort KB Deel 2 (Amersfoort, NED) | 50 Farfalla | 00'29''74 | 00'29''81 | 28/12/2019 - International Friendship Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 1° Day |
Kalf Job - 1999 | 50 Stile Libero | 00'28''09 | 00'27''76 | 10/11/2019 - Limietwedstrijd Zpc Amersfoort KB Deel 2 (Amersfoort, NED) | 100 Rana | 01'21''09 | 01'19''62 | 28/12/2019 - International Friendship Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 1° Day | 50 Farfalla | 00'33''40 | 00'32''03 | 28/12/2019 - International Friendship Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 1° Day |
Kleuver Ivar - 2006 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'26''15 | 00'26''77 | 30/12/2019 - International Friendship Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'07''94 | 02'10''84 | 23/11/2019 - Regiokampioenschap KB Midwest Hoofddorp Deel 2 (Hoofddorp, NED) - 1° Day | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'17''34 | 01'21''65 | 23/11/2019 - Regiokampioenschap KB Midwest Hoofddorp Deel 2 (Hoofddorp, NED) - 1° Day | 200 Misti (RAGAZZI) | 02'20''00 | 02'26''01 | 06/12/2019 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen KB 2019 (Eindhoven, NED) - 2° Day |
Laghrich Faissal - 2003 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'25''88 | 00'27''73 | 21/12/2019 - Kerstwedstrijd (Ede, NED) | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'08''43 | 02'10''20 | 01/12/2019 - NZC Ronde 2 (Purmerend, NED) | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'31''70 | 00'30''89 | 17/11/2019 - Regiokampioenschap KB Midwest Hoofddorp Deel 1 (Hoofddorp, NED) - 2° Day | 100 Rana (JUNIORES) | 01'13''71 | 01'17''06 | 01/12/2019 - NZC Ronde 2 (Purmerend, NED) |
Lans Dimitri - 2004 | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'22''67 | 02'21''13 | 01/12/2019 - Limietwedstrijd Zv De Zaan (Zaandam, NED) | 200 Dorso (JUNIORES) | 02'28''45 | 02'33''62 | 03/11/2019 - Nationale Zwemcompetitie Deel 2 (Amstelveen, NED) | 100 Rana (JUNIORES) | 01'26''43 | 01'28''05 | 10/11/2019 - Limietwedstrijd Zpc Amersfoort KB Deel 2 (Amersfoort, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'35''53 | 00'35''54 | 01/12/2019 - Limietwedstrijd Zv De Zaan (Zaandam, NED) |
Turta Andrei - 2004 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'26''15 | 00'25''81 | 30/12/2019 - International Friendship Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day | 200 Dorso (JUNIORES) | 02'20''66 | 02'14''08 | 08/12/2019 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen KB 2019 (Eindhoven, NED) - 4° Day | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'28''07 | 00'27''92 | 23/11/2019 - Regiokampioenschap KB Midwest Hoofddorp Deel 2 (Hoofddorp, NED) - 1° Day | 200 Misti (JUNIORES) | 02'25''44 | 02'17''44 | 06/12/2019 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen KB 2019 (Eindhoven, NED) - 2° Day |
Verschuur Max - 2007 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'30''05 | 00'31''84 | 24/11/2019 - Regiokampioenschap KB Midwest Hoofddorp Deel 2 (Hoofddorp, NED) - 2° Day | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'19''54 | 02'25''10 | 23/11/2019 - Regiokampioenschap KB Midwest Hoofddorp Deel 2 (Hoofddorp, NED) - 1° Day | 200 Dorso (Esordienti A) | Squalificato | 02'42''92 | 17/11/2019 - Regiokampioenschap KB Midwest Hoofddorp Deel 1 (Hoofddorp, NED) - 2° Day | 200 Misti (Esordienti A) | 02'41''47 | 02'49''10 | 16/11/2019 - Regiokampioenschap KB Midwest Hoofddorp Deel 1 (Hoofddorp, NED) - 1° Day |
Visser Anouar - 2003 | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'10''50 | 02'13''54 | 13/01/2019 - NZC 2018-2019 Deel 2 (Almere-Poort, NED) | 100 Rana (JUNIORES) | 01'17''75 | 01'19''22 | 28/12/2019 - International Friendship Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 1° Day | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'28''27 | 00'29''19 | 12/01/2020 - NZC 2019-2020 Deel 3 (Hilversum, NED) | 200 Misti (JUNIORES) | 02'26''51 | 02'26''47 | 10/02/2019 - Nzc Deel 3 (Almere, NED) |