Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Junioren-Jeugd-Senioren 3 (Stein, NED)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | Esordienti A | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | JUNIORES | |
100 Stile Libero | Esordienti A | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | JUNIORES | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | Esordienti A1 | |
200 Stile Libero | JUNIORES | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | JUNIORES | |
50 Dorso | Esordienti A1 | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | JUNIORES | |
100 Dorso | Esordienti A1 | |
50 Rana | Esordienti A | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
50 Rana | JUNIORES | |
200 Rana | Esordienti A | |
200 Rana | RAGAZZI | |
200 Rana | ASSOLUTI | |
200 Rana | JUNIORES | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
50 Farfalla | Esordienti A1 | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
200 Farfalla | ASSOLUTI | |
200 Farfalla | JUNIORES | |
400 Misti | JUNIORES | |
400 Misti | Esordienti A1 | |
400 Misti | RAGAZZI | |
400 Misti | ASSOLUTI |
Junioren-Jeugd-Senioren 3 (Stein, NED)
NED Zpc De Rog Weert
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Belghali Rodaina - 2007 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'50''16 | 01'47''70 | 15/12/2019 - Minioren Junioren Deel 2 (Blerick, NED) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'56''92 |
Clercq Iris - 2004 | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'33''56 | 00'33''04 | 28/12/2019 - International Friendship Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 1° Day | 400 Misti (JUNIORES) | 05'48''54 | 06'04''42 | 20/01/2019 - Jeugd-Junioren-Senioren Circuit Deel 3 (Venlo, NED) |
Engelen Van Marenthe - 2006 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'34''72 | 02'38''27 | 20/01/2019 - Jeugd-Junioren-Senioren Circuit Deel 3 (Venlo, NED) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'34''81 | 00'34''52 | 22/04/2019 - Paassprint (Veldhoven, NED) |
Jansen Floor - 2007 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 03'23''07 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'47''91 | 00'52''23 | 02/12/2018 - Limietwedstrijd 3 (Tilburg, NED) |
Stals Jamie - 2004 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'25''21 | 01'24''76 | 06/10/2019 - Verenigingscompetitie Deel 1 (Weert, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'37''69 | 00'36''16 | 22/04/2019 - Paassprint (Veldhoven, NED) |
Verheij Ilse - 2003 | 200 Stile Libero | 02'30''13 | 02'17''58 | 15/09/2019 - Solo Deel 1 (Sint-Oedenrode, NED) |
Willems Anouk - 2006 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'40''66 | 00'42''26 | 17/02/2019 - Minioren-Junioren Wedstrijd Deel 3 (Weert, NED) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'30''46 | 01'34''69 | 10/02/2019 - Verenigingscompetitie Deel 3 (Haelen, NED) |
Willems Nienke - 2008 | 50 Dorso (Esordienti A1) | 00'41''78 | 00'45''13 | 10/02/2019 - Verenigingscompetitie Deel 3 (Haelen, NED) | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'36''77 | 01'28''83 | 15/12/2019 - Minioren Junioren Deel 2 (Blerick, NED) |
Zusterzeel Nina - 2008 | 200 Stile Libero (Esordienti A1) | 02'38''70 | 02'50''23 | 31/03/2019 - Limietwedstrijd Minioren Deel 2 (Eindhoven, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'34''81 | 00'35''00 | 17/11/2019 - RWK Limburg (Maastricht, NED) - 2° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Melick Tim - 2004 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'31''46 | 00'32''55 | 02/02/2020 - Cvb Kazs (Aarschot, BEL) | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'10''90 | 01'13''44 | 12/01/2020 - Verenigingscompetitie Deel 3 (Haelen, NED) |