Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12 - 13 Lat I Runda (Poznan, POL)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
100 Farfalla | Esordienti A2 | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | Esordienti A2 | |
100 Farfalla | Esordienti A1 | |
100 Rana | Esordienti A2 | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | Esordienti A2 | |
100 Rana | Esordienti A1 | |
200 Dorso | Esordienti A2 | |
200 Dorso | RAGAZZI | |
200 Dorso | Esordienti A2 | |
200 Dorso | Esordienti A1 | |
400 Stile Libero | RAGAZZI | |
400 Stile Libero | Esordienti A2 | |
400 Stile Libero | Esordienti A1 | |
400 Stile Libero | Esordienti A2 | |
Mistaffetta 4x50 Misti | RAGAZZI | |
Mistaffetta 4x50 Misti | Esordienti A2 | |
4x50 Misti | Esordienti A2 | |
4x50 Misti | RAGAZZI | |
4x50 Misti | Esordienti A2 |
Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12 - 13 Lat I Runda (Poznan, POL)
POL KS Posnania Poznan
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Czlapa Blanka - 2012 | 100 Farfalla (Esordienti A2) | 01'44''35 | 400 Stile Libero (Esordienti A2) | 06'56''24 |
Grabowska Malgorzata - 2011 | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'24''29 | 01'25''40 | 16/03/2024 - Zawody Plywackie (Poznan, POL) | 400 Stile Libero (RAGAZZI) | 05'23''61 |
Grodecka Maja - 2011 | 200 Dorso (RAGAZZI) | 03'06''59 | 03'26''97 | 17/03/2023 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12 - 13 Lat, I Runda (Poznan, POL) |
Gryska Gabriela - 2011 | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'23''24 | 200 Dorso (RAGAZZI) | 02'54''80 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'36''23 | 00'35''13 | 16/03/2024 - Zawody Plywackie (Poznan, POL) |
Krause Barbara - 2011 | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'38''46 | 01'39''06 | 23/09/2023 - Ogolnopolskie Zawody Plywackie - Otwarcie Sezonu Na Termach (Poznan, POL) | 400 Stile Libero (RAGAZZI) | 05'59''77 |
Latanowicz Natalia - 2012 | 100 Farfalla (Esordienti A2) | 01'32''08 | 400 Stile Libero (Esordienti A2) | 05'56''29 |
Makowska Blanka - 2011 | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'26''65 | 01'27''03 | 16/03/2024 - Zawody Plywackie (Poznan, POL) | 400 Stile Libero (RAGAZZI) | 05'28''91 |
Mazurkiewicz Martyna - 2012 | 100 Rana (Esordienti A2) | 01'41''77 | 200 Dorso (Esordienti A2) | 03'35''15 |
Mikolajczak Helena - 2012 | 200 Dorso (Esordienti A2) | 02'43''50 | 400 Stile Libero (Esordienti A2) | 05'06''18 | 50 Dorso (Esordienti A2) | 00'36''63 | 00'48''04 | 12/03/2022 - Zawody Plywackie O Puchar Prezesa Wielkopolskiego Okregowego (Poznan, POL) |
Rog Aleksandra - 2012 | 100 Rana (Esordienti A2) | 01'46''23 | 200 Dorso (Esordienti A2) | Squalificato |
Rzysko Amelia - 2011 | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'23''50 | 01'22''93 | 16/03/2024 - Zawody Plywackie (Poznan, POL) | 200 Dorso (RAGAZZI) | 02'54''23 | 03'02''72 | 17/03/2023 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12 - 13 Lat, I Runda (Poznan, POL) |
Smykaj Katarzyna - 2012 | 100 Rana (Esordienti A2) | 01'42''15 | 200 Dorso (Esordienti A2) | 03'32''02 |
Stefaniak Karolina - 2012 | 100 Rana (Esordienti A2) | 02'09''88 | 200 Dorso (Esordienti A2) | 03'57''42 |
Wojcik Marta - 2012 | 100 Rana (Esordienti A2) | 01'32''75 | 200 Dorso (Esordienti A2) | 03'02''51 |
Zhornitska Oleksandra - 2011 | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'19''85 | 01'19''43 | 23/09/2023 - Ogolnopolskie Zawody Plywackie - Otwarcie Sezonu Na Termach (Poznan, POL) | 400 Stile Libero (RAGAZZI) | 05'44''90 | 06'07''58 | 17/03/2023 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12 - 13 Lat, I Runda (Poznan, POL) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Andrzejewski Aleksander - 2011 | 100 Farfalla (Esordienti A2) | 01'20''11 | 100 Rana (Esordienti A2) | 01'35''41 |
Chliahtenko Timofey - 2012 | 100 Rana (Esordienti A1) | 01'39''87 | 400 Stile Libero (Esordienti A1) | 06'53''56 |
Cudzilo Michal - 2012 | 100 Rana (Esordienti A1) | 01'38''46 | ||
Dopierala Piotr - 2011 | 100 Farfalla (Esordienti A2) | 01'19''10 | 200 Dorso (Esordienti A2) | 02'34''70 | 02'49''62 | 17/03/2023 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12 - 13 Lat, I Runda (Poznan, POL) | 50 Dorso (Esordienti A2) | 00'33''63 | 00'35''14 | 17/03/2023 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12 - 13 Lat, I Runda (Poznan, POL) |
Drost Stanislaw - 2011 | 100 Rana (Esordienti A2) | 01'37''73 | 01'44''60 | 17/03/2023 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12 - 13 Lat, I Runda (Poznan, POL) | 400 Stile Libero (Esordienti A2) | 05'39''56 | 06'08''54 | 17/03/2023 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12 - 13 Lat, I Runda (Poznan, POL) |
Glapiak Filip - 2011 | 100 Rana (Esordienti A2) | 01'54''02 | 01'55''30 | 16/03/2024 - Zawody Plywackie (Poznan, POL) | 200 Dorso (Esordienti A2) | 03'24''28 | 03'46''30 | 17/03/2023 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12 - 13 Lat, I Runda (Poznan, POL) |
Grzechowiak Jakub - 2011 | 100 Farfalla (Esordienti A2) | 01'07''62 | 01'10''78 | 16/03/2024 - Zawody Plywackie (Poznan, POL) | 400 Stile Libero (Esordienti A2) | 04'59''78 | 05'18''38 | 17/03/2023 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12 - 13 Lat, I Runda (Poznan, POL) |
Jedrzejewski Jeremi - 2011 | 100 Rana (Esordienti A2) | 01'33''23 | 200 Dorso (Esordienti A2) | 03'11''83 | 03'29''92 | 17/03/2023 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12 - 13 Lat, I Runda (Poznan, POL) |
Juszkiewicz Zapata Piotr - 2012 | 100 Rana (Esordienti A1) | 01'44''16 | 200 Dorso (Esordienti A1) | 03'24''57 |
Kaczmarek Aleksander - 2011 | 100 Farfalla (Esordienti A2) | 01'25''29 | 01'26''03 | 17/03/2023 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12 - 13 Lat, I Runda (Poznan, POL) | 100 Rana (Esordienti A2) | 01'21''09 | 01'25''63 | 23/09/2023 - Ogolnopolskie Zawody Plywackie - Otwarcie Sezonu Na Termach (Poznan, POL) |
Krowicki Stefan - 2011 | 200 Dorso (Esordienti A2) | 02'59''22 | 03'12''97 | 17/03/2023 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12 - 13 Lat, I Runda (Poznan, POL) | 400 Stile Libero (Esordienti A2) | 05'33''55 | 06'10''50 | 17/03/2023 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12 - 13 Lat, I Runda (Poznan, POL) |
Krysciak Wojciech - 2012 | 100 Farfalla (Esordienti A1) | 01'34''67 | 100 Rana (Esordienti A1) | 01'46''56 |
Kurek Franciszek - 2012 | 100 Rana (Esordienti A1) | 02'05''56 | 200 Dorso (Esordienti A1) | 03'31''76 |
Laskowski Filip - 2012 | 100 Rana (Esordienti A1) | 01'54''80 | 200 Dorso (Esordienti A1) | 03'14''77 | 50 Dorso (Esordienti A2) | 00'40''00 | 00'43''06 | 21/10/2022 - Wiosenno/Jesienne Wielkopolskie Rozgrywki Plywackie (Poznan, POL) |
Lechowicz Mikolaj - 2011 | 100 Rana (Esordienti A2) | 01'22''73 | 01'28''95 | 17/03/2023 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12 - 13 Lat, I Runda (Poznan, POL) | 200 Dorso (Esordienti A2) | 02'39''15 | 02'53''77 | 17/03/2023 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12 - 13 Lat, I Runda (Poznan, POL) |
Malovychko Filip - 2012 | 100 Rana (Esordienti A1) | 01'46''40 | 200 Dorso (Esordienti A1) | 03'15''51 | 50 Dorso (Esordienti A2) | 00'42''04 |
Markiewicz Ignacy - 2012 | 200 Dorso (Esordienti A1) | 02'56''95 | 400 Stile Libero (Esordienti A1) | 05'26''00 |
May Tymon - 2012 | 100 Farfalla (Esordienti A1) | 01'25''01 | 01'27''61 | 16/03/2024 - Zawody Plywackie (Poznan, POL) | 400 Stile Libero (Esordienti A1) | 05'54''61 |
Moros Bruno - 2011 | 100 Rana (Esordienti A2) | 01'12''36 | 01'10''79 | 16/03/2024 - Zawody Plywackie (Poznan, POL) | 400 Stile Libero (Esordienti A2) | 04'50''92 | 05'16''42 | 17/03/2023 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12 - 13 Lat, I Runda (Poznan, POL) |
Oczujda Daniel - 2012 | 200 Dorso (Esordienti A1) | 03'51''34 | 400 Stile Libero (Esordienti A1) | 06'48''18 |
Pracharczyk Maks - 2012 | 100 Rana (Esordienti A1) | 01'48''43 | 200 Dorso (Esordienti A1) | Squalificato |
Rejewski Bartosz - 2011 | 200 Dorso (Esordienti A2) | 02'49''99 | 03'07''25 | 17/03/2023 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12 - 13 Lat, I Runda (Poznan, POL) | 400 Stile Libero (Esordienti A2) | 05'28''83 | 06'08''29 | 17/03/2023 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12 - 13 Lat, I Runda (Poznan, POL) | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'34''89 | 00'35''48 | 16/03/2024 - Zawody Plywackie (Poznan, POL) |
Wisniewski Leszek - 2012 | 100 Farfalla (Esordienti A1) | 01'23''60 | 400 Stile Libero (Esordienti A1) | 05'29''57 |
Wojciechowski Antoni - 2012 | 100 Rana (Esordienti A1) | 01'45''67 | 200 Dorso (Esordienti A1) | 03'44''54 |
Wos Ignacy - 2011 | 100 Rana (Esordienti A2) | 01'35''78 | 01'50''82 | 12/03/2022 - Zawody Plywackie O Puchar Prezesa Wielkopolskiego Okregowego (Poznan, POL) | 200 Dorso (Esordienti A2) | 02'52''52 | 03'15''15 | 17/03/2023 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12 - 13 Lat, I Runda (Poznan, POL) |
Zajac Grzegorz - 2011 | 100 Rana (Esordienti A2) | 01'32''54 | 01'38''10 | 23/09/2023 - Ogolnopolskie Zawody Plywackie - Otwarcie Sezonu Na Termach (Poznan, POL) | 400 Stile Libero (Esordienti A2) | 05'35''34 | 05'53''30 | 17/03/2023 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12 - 13 Lat, I Runda (Poznan, POL) |