Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Mostveno In Posamicno Dp Za Ml. Decke In Ml. Deklice 2020 (Kranj, SLO) - 2° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Rana | Esordienti A | |
50 Rana | Esordienti A | |
200 Stile Libero | Esordienti A | |
200 Stile Libero | Esordienti A | |
100 Farfalla | Esordienti A | |
100 Farfalla | Esordienti A | |
200 Dorso | Esordienti A | |
200 Dorso | Esordienti A | |
50 Stile Libero | Esordienti A | |
50 Stile Libero | Esordienti A | |
4x50 Stile Libero | Esordienti A | |
4x50 Stile Libero | Esordienti A |
Mostveno In Posamicno Dp Za Ml. Decke In Ml. Deklice 2020 (Kranj, SLO) - 2° Day
SLO Sportno Drustvo Riba Ljubljana
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Domic Ivona - 2011 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'45''56 | 00'44''10 | 18/01/2020 - 22° Bostjanov Dr.Fig (Kranj, SLO) |
Goncin Tara - 2009 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'32''72 | 02'42''32 | 27/10/2019 - Zimska Liga Beograda 2019 (Beograd, SRB) - 2° Day | 200 Dorso (Esordienti A) | 02'50''78 | 02'58''93 | 09/11/2019 - Zimska Liga Beograda 2019 (Beograd, SRB) - 3° Day |
Lehmann Siena - 2009 | 50 Rana (Esordienti A) | 00'42''07 | 00'45''29 | 18/01/2020 - 22° Bostjanov Dr.Fig (Kranj, SLO) | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'32''54 | 01'46''20 | 30/11/2019 - 3° Razvojni Pokal - 29° Bozicev Memorial 2019 (Maribor, SLO) |
Marolt Katja - 2009 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 03'03''00 | 200 Dorso (Esordienti A) | 03'19''18 | 03'30''66 | 10/02/2019 - Mostveno In Posamicno Prvenstvo Slovenije (Maribor, SLO) - 2° Day |
Potnik Manja - 2011 | 50 Rana (Esordienti A) | 01'00''57 | 00'54''98 | 18/01/2020 - 22° Bostjanov Dr.Fig (Kranj, SLO) |
Seifert Metka - 2009 | 50 Rana (Esordienti A) | 00'51''05 | 00'52''10 | 18/01/2020 - 22° Bostjanov Dr.Fig (Kranj, SLO) | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'39''56 | 00'40''59 | 18/01/2020 - 22° Bostjanov Dr.Fig (Kranj, SLO) |
Sever Sara - 2009 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'44''40 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'32''64 | 00'32''68 | 18/01/2020 - 22° Bostjanov Dr.Fig (Kranj, SLO) | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'33''84 | 00'32''68 | 18/01/2020 - 22° Bostjanov Dr.Fig (Kranj, SLO) |
Slapsak Vita - 2010 | 50 Rana (Esordienti A) | 00'47''75 | 00'52''20 | 18/01/2020 - 22° Bostjanov Dr.Fig (Kranj, SLO) |
Velkavrh Rebolj Tia - 2009 | 200 Dorso (Esordienti A) | 03'23''76 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'40''07 | 00'40''16 | 18/01/2020 - 22° Bostjanov Dr.Fig (Kranj, SLO) |
Zerjal Ema - 2010 | 200 Dorso (Esordienti A) | 03'33''62 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'39''03 | 00'41''84 | 30/11/2019 - 3° Razvojni Pokal - 29° Bozicev Memorial 2019 (Maribor, SLO) | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'40''99 | 00'41''84 | 30/11/2019 - 3° Razvojni Pokal - 29° Bozicev Memorial 2019 (Maribor, SLO) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Andzelevski Ostoj - 2010 | 50 Rana (Esordienti A) | 00'51''90 | 00'52''36 | 18/01/2020 - 22° Bostjanov Dr.Fig (Kranj, SLO) | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'35''15 | 00'35''03 | 18/01/2020 - 22° Bostjanov Dr.Fig (Kranj, SLO) |
Frolov Mark - 2008 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'58''07 | 200 Dorso (Esordienti A) | 03'15''17 |
Grohar Crt - 2008 | 50 Rana (Esordienti A) | 00'39''02 | 00'39''05 | 18/01/2020 - 22° Bostjanov Dr.Fig (Kranj, SLO) | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'35''29 | 01'40''41 | 30/11/2019 - 3° Razvojni Pokal - 29° Bozicev Memorial 2019 (Maribor, SLO) |
Kovacic Lovsin Jakob - 2009 | 200 Dorso (Esordienti A) | 02'52''31 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'32''66 | 00'33''59 | 18/01/2020 - 22° Bostjanov Dr.Fig (Kranj, SLO) |
Krdzalic Maj - 2009 | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'30''15 | 01'29''44 | 30/11/2019 - 3° Razvojni Pokal - 29° Bozicev Memorial 2019 (Maribor, SLO) | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'30''72 | 00'30''07 | 18/01/2020 - 22° Bostjanov Dr.Fig (Kranj, SLO) | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'31''06 | 00'30''07 | 18/01/2020 - 22° Bostjanov Dr.Fig (Kranj, SLO) |
Poljsak Ziga - 2010 | 50 Rana (Esordienti A) | 00'51''78 | 00'52''03 | 18/01/2020 - 22° Bostjanov Dr.Fig (Kranj, SLO) |
Potnik Matic - 2008 | 50 Rana (Esordienti A) | 00'40''76 | 00'43''74 | 10/02/2019 - Mostveno In Posamicno Prvenstvo Slovenije (Maribor, SLO) - 2° Day | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'43''38 | 02'49''49 | 19/10/2019 - 36° Int. Schwimm-Meeting Der Su Generali Salzburg (Hallein, AUT) - 1° Day |
Rotar Maks - 2008 | 50 Rana (Esordienti A) | 00'54''47 | 00'53''13 | 19/10/2019 - 13° Pokal Ribnica 2019 (Ribnica, SLO) |
Rozman Gasper - 2009 | 50 Rana (Esordienti A) | 00'53''37 | ||
Smid Oskar - 2009 | 200 Dorso (Esordienti A) | 03'17''03 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'36''98 | 00'37''91 | 18/01/2020 - 22° Bostjanov Dr.Fig (Kranj, SLO) | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'37''13 | 00'37''91 | 18/01/2020 - 22° Bostjanov Dr.Fig (Kranj, SLO) |
Smrkolj Kristjan - 2008 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'46''68 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'33''34 | 00'36''56 | 18/01/2020 - 22° Bostjanov Dr.Fig (Kranj, SLO) | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'33''29 | 00'36''56 | 18/01/2020 - 22° Bostjanov Dr.Fig (Kranj, SLO) |
Vilfan Kozuh Lev - 2009 | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'30''65 | 01'39''62 | 30/11/2019 - 3° Razvojni Pokal - 29° Bozicev Memorial 2019 (Maribor, SLO) | 200 Dorso (Esordienti A) | 03'15''86 |