Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Wojewodzka Liga Dzieci 2020 I Rzut (Zielona Gora, POL)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Dorso | Esordienti B | |
50 Dorso | Esordienti B | |
100 Dorso | Esordienti B2 | |
100 Dorso | Esordienti A1 | |
100 Misti | Esordienti B | |
100 Misti | Esordienti A1 | |
100 Misti | Esordienti B | |
100 Misti | Esordienti B2 | |
100 Misti | ASSOLUTI | |
Mistaffetta 4x50 Stile Libero | Esordienti A | |
Mistaffetta 4x50 Stile Libero | Esordienti B | |
4x50 Stile Libero | Esordienti A | |
4x50 Stile Libero | Esordienti B | |
4x50 Stile Libero | Esordienti B | |
4x50 Stile Libero | Esordienti B |
Wojewodzka Liga Dzieci 2020 I Rzut (Zielona Gora, POL)
POL Uks 3 Wodnik Wolsztyn
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bialek Katarzyna - 2010 | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'56''08 | ||
Bimkiewicz Olga - 2011 | 50 Dorso (Esordienti B) | 01'06''87 | ||
Kmiecik Alicja - 2010 | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'53''44 | 00'56''13 | 13/10/2019 - Ogolnopolskie Zawody Dary Pazdziernika (Zielona Gora, POL) | 100 Misti (Esordienti B) | 01'52''93 |
Linkiewicz Maja - 2009 | 100 Dorso (Esordienti A1) | 02'12''58 | 100 Misti (Esordienti A1) | 02'22''37 |
Switala Maja - 2009 | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'37''80 | 100 Misti (Esordienti A1) | 01'44''80 | 02'01''36 | 13/06/2019 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa Mlodzikow (Poznan, POL) - 2° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Barski Tymon - 2010 | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'53''85 | 00'55''18 | 13/10/2019 - Ogolnopolskie Zawody Dary Pazdziernika (Zielona Gora, POL) | 100 Misti (Esordienti B) | 02'20''89 |
Cichy Mikolaj - 2010 | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'46''56 | 00'54''32 | 29/09/2019 - Puchar Prezesa TP (Zielona Gora, POL) | 100 Misti (Esordienti B) | 01'42''80 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'41''03 | 00'43''10 | 01/12/2019 - Ogolnopolskie Zawody Dzieci Sw. Mikolaj Na Fali (Zielona Gora, POL) |
Glinkowski Iwo - 2009 | 100 Dorso (Esordienti B2) | 01'57''58 | ||
Kazmierczak Krzysztof - 2010 | 50 Dorso (Esordienti B) | 01'01''06 | ||
Kubaczyk Marcus - 2011 | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'58''62 | ||
Matuszak Wojciech - 2010 | 50 Dorso (Esordienti B) | 01'09''88 | ||
Nowak Witold - 2011 | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'56''17 | 01'03''05 | 29/09/2019 - Puchar Prezesa TP (Zielona Gora, POL) | 100 Misti (Esordienti B) | 01'58''64 |
Slomczynski Jan - 2009 | 100 Dorso (Esordienti B2) | 02'01''47 | ||
Sudzik Wojciech - 2009 | 100 Dorso (Esordienti B2) | 02'02''37 | 100 Misti (Esordienti B2) | 01'52''05 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'44''54 | 00'43''74 | 01/12/2019 - Ogolnopolskie Zawody Dzieci Sw. Mikolaj Na Fali (Zielona Gora, POL) |
Teichert Mikolaj - 2010 | 50 Dorso (Esordienti B) | 01'03''72 |