Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Nationale Zwemcompetitie Deel 1 (Oldenzaal, NED)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | Esordienti B | |
50 Stile Libero | Esordienti B | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | JUNIORES | |
50 Dorso | JUNIORES | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | Esordienti A | |
100 Dorso | Esordienti A | |
100 Dorso | JUNIORES | |
100 Dorso | JUNIORES | |
200 Dorso | Esordienti A | |
200 Dorso | Esordienti A | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | JUNIORES | |
100 Rana | JUNIORES | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | RAGAZZI | |
200 Rana | JUNIORES | |
200 Rana | JUNIORES | |
50 Farfalla | Esordienti A | |
50 Farfalla | Esordienti A | |
100 Farfalla | Esordienti A | |
100 Farfalla | Esordienti A | |
100 Misti | ASSOLUTI | |
100 Misti | ASSOLUTI | |
100 Misti | Esordienti B | |
100 Misti | Esordienti B | |
4x50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
4x100 Stile Libero | RAGAZZI | |
4x50 Misti | RAGAZZI | |
4x50 Misti | ASSOLUTI | |
4x100 Misti | RAGAZZI |
Nationale Zwemcompetitie Deel 1 (Oldenzaal, NED)
NED Het Ravijn
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Boerma Noa - 2002 | 50 Dorso | 00'41''38 | 00'38''16 | 19/01/2019 - JJS Circuit Deel 3 (Nijverdal, NED) | 100 Rana | 01'37''01 | 01'35''29 | 12/01/2019 - NZC Regioklasse Deel 2 (Nijverdal, NED) | 100 Misti | 01'24''25 | 01'22''78 | 22/04/2018 - Competitie Deel 5 (Nijverdal, NED) |
Broekmate Myrthe - 2008 | 200 Dorso (Esordienti A) | Squalificato | 100 Farfalla (Esordienti A) | 02'13''00 |
De Vente Lotte - 1999 | 50 Dorso | 00'41''63 | 00'42''14 | 22/12/2018 - Zeskamp Deel 3 (Markelo, NED) | 100 Rana | 01'30''76 | 01'31''57 | 30/03/2019 - Zeskamp Deel 5 (Nijverdal, NED) |
De Vente Mia - 2003 | 50 Dorso | 00'36''80 | 00'36''10 | 22/12/2018 - Zeskamp Deel 3 (Markelo, NED) | 100 Rana | 01'36''59 | 01'32''61 | 17/06/2017 - OBK 2017 (Zwolle, NED) - 1° Day | 100 Misti | 01'19''78 | 01'19''15 | 22/04/2018 - Competitie Deel 5 (Nijverdal, NED) |
Groot Lieke - 2004 | 50 Dorso | 00'33''58 | 00'33''10 | 17/11/2018 - Overijsselse Kampioenschappen Korte Baan 2018 (Nijverdal, NED) - 1° Day | 100 Rana | 01'33''96 | 01'35''88 | 21/10/2017 - Zechstein Toernooi 2017 Classic (Veendam, NED) - 1° Day | 100 Misti | 01'13''89 | 01'17''73 | 30/09/2017 - Nationale Zwemcompetitie Regio Ronde 1 (Hengelo, NED) |
Joor Lynn - 2003 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'11''36 | 01'05''54 | 28/01/2017 - Nederlandse Junioren & Jeugd Kampioenschappen Korte Baan 2017 (Eindhoven, NED) | 200 Rana (JUNIORES) | 02'40''47 | 02'31''24 | 29/01/2017 - Nederlandse Junioren & Jeugd Kampioenschappen Korte Baan 2017 (Eindhoven, NED) |
Kolman Maud - 2001 | 50 Dorso | 00'45''75 | 00'44''73 | 20/10/2018 - Zechstein Toernooi 2018 (Veendam, NED) - 1° Day | 100 Rana | 01'50''13 | 01'45''02 | 14/01/2018 - Competitiedeel2 (Oldenzaal, NED) | 100 Misti | 01'33''60 | 01'31''33 | 17/03/2018 - Nationale Zwemcompetitie Regio Klasse (Lochem, NED) |
Kuipers Dana - 2004 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'17''23 | 01'16''07 | 20/01/2018 - JJS Circuit Deel3 (Genemuiden, NED) | 200 Rana (JUNIORES) | 03'13''74 | 03'09''37 | 23/03/2019 - NZC Regio Ronde 4 (Hengelo, NED) | 50 Stile Libero | 00'30''39 | 00'29''92 | 18/11/2018 - Overijsselse Kampioenschappen Korte Baan 2018 (Nijverdal, NED) - 2° Day |
Luttenberg Jiera - 2007 | 200 Dorso (Esordienti A) | 03'14''40 | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'36''23 | 01'34''48 | 02/03/2019 - MJ Circuit Deel 3 (Zwolle, NED) |
Olthof Marel - 1996 | 50 Dorso | 00'39''57 | 100 Rana | 01'37''03 | 01'33''67 | 21/09/2019 - Limiet Deel 1 (Rijssen, NED) | 100 Misti | 01'23''91 | 01'25''76 | 16/02/2019 - Zeskamp Deel 4 Rijssen (Rijssen, NED) |
Pastink Mila - 2007 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'56''30 | 03'05''11 | 30/03/2019 - Zeskamp Deel 5 (Nijverdal, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'42''83 | 01'46''30 | 30/03/2019 - Zeskamp Deel 5 (Nijverdal, NED) |
Roelofs Maud - 2008 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 03'04''26 | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'47''99 | 01'56''24 | 10/06/2018 - Overijsselse Minioren Finales (Hengelo, NED) - 2° Day |
Siebring Noor - 2005 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'56''48 | 02'51''17 | 23/03/2019 - NZC Regio Ronde 4 (Hengelo, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'45''73 | 01'44''68 | 23/03/2019 - NZC Regio Ronde 4 (Hengelo, NED) | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'16''98 | 01'17''10 | 15/12/2018 - OBK Korte Baan 2018 (Zwolle, NED) - 1° Day |
Siemerink Anouk - 2007 | 200 Dorso (Esordienti A) | 03'01''71 | 03'13''09 | 07/10/2018 - Landelijke Zwemcompetitie Deel 1 (Almelo, NED) | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'32''44 | 01'38''01 | 09/06/2018 - Overijsselse Minioren Finales (Hengelo, NED) - 1° Day |
Stevens Moud - 2008 | 200 Dorso (Esordienti A) | 03'11''32 | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'46''72 |
Timmermans Iris - 2005 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'25''64 | 02'17''40 | 25/11/2018 - Overijsselse Kampioenschappen Korte Baan (Nijverdal, NED) - 2° Day | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'29''27 | 01'26''27 | 23/03/2019 - NZC Regio Ronde 4 (Hengelo, NED) | 50 Stile Libero | 00'29''48 | 00'27''99 | 15/12/2018 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen Kb Dec. 2018 (Eindhoven, NED) - 3° |
Valk Ilse - 2000 | 50 Dorso | 00'36''85 | 00'37''18 | 07/10/2018 - Zwemcompetie (Oldenzaal, NED) | 100 Rana | 01'24''09 | 01'20''54 | 17/06/2017 - OBK 2017 (Zwolle, NED) - 1° Day | 100 Misti | 01'14''25 | 01'15''16 | 07/10/2018 - Zwemcompetie (Oldenzaal, NED) |
Van Den Berg Jolieke - 2004 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'28''61 | 01'26''32 | 18/06/2017 - OBK 2017 (Zwolle, NED) - 2° Day | 200 Rana (JUNIORES) | 03'33''65 | 03'28''71 | 23/03/2019 - NZC Regio Ronde 4 (Hengelo, NED) |
Van Dijk Esmee - 2008 | 200 Dorso (Esordienti A) | 03'16''99 | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'40''89 | 00'47''77 | 23/03/2019 - NZC Regio Ronde 4 (Hengelo, NED) |
Verschoor Isa - 2008 | 200 Dorso (Esordienti A) | 03'15''84 | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'55''35 |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Blankhorst Gijs - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'34''38 | 00'34''50 | 30/03/2019 - Overijsselse Minioren Sprint Kampioenschappen 2019 (Kampen, NED) | 100 Misti (Esordienti B) | 01'28''17 |
Blankhorst Teun - 2008 | 200 Dorso (Esordienti A) | Squalificato | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'28''37 |
Haas Timo - 2004 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'33''07 | 02'40''84 | 16/03/2019 - JJS Deel 4 Rijssen (Rijssen, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'32''62 | 01'35''89 | 30/03/2019 - Zeskamp Deel 5 (Nijverdal, NED) |
Heetkamp Marijn - 1999 | 50 Dorso | 00'33''95 | 00'34''66 | 28/10/2017 - Zeskamp Abc (Vriezenveen, NED) | 100 Rana | 01'20''24 | 01'17''37 | 16/12/2018 - OBK Korte Baan 2018 (Zwolle, NED) - 2° Day | 100 Misti | 01'12''26 | 01'11''12 | 30/09/2017 - Nationale Zwemcompetitie Regio Ronde 1 (Hengelo, NED) |
Huesken Lars - 2007 | 200 Dorso (Esordienti A) | 03'33''76 | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'54''39 |
Kooistra Rutger - 1992 | 50 Dorso | 00'28''99 | 100 Misti | 01'03''76 | 50 Dorso | 00'31''50 |
Kruithof Tijs - 2007 | 200 Dorso (Esordienti A) | 03'13''34 | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'40''80 | 00'42''54 | 30/03/2019 - Overijsselse Minioren Sprint Kampioenschappen 2019 (Kampen, NED) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'27''03 | 01'24''15 | 14/09/2019 - Meerkamp Deel 1 (Nijverdal, NED) |
Manaf Lanco - 2004 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'42''25 | 02'49''33 | 16/03/2019 - JJS Deel 4 Rijssen (Rijssen, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'42''03 | 01'45''15 | 30/03/2019 - Zeskamp Deel 5 (Nijverdal, NED) |
Marsman Marcel - 1994 | 50 Dorso | 00'34''30 | 00'33''79 | 20/10/2018 - Zechstein Toernooi 2018 (Veendam, NED) - 1° Day | 100 Rana | 01'20''49 | 01'20''65 | 30/09/2017 - Nationale Zwemcompetitie Regio Ronde 1 (Hengelo, NED) | 100 Misti | 01'13''73 | 01'11''17 | 16/10/2016 - Zechstein Zwemtoernooi 2016 (Veendam, NED) - 2° Day |
Nieuwenhuis Gert Jan - 1992 | 50 Dorso | 00'32''68 | 00'32''96 | 15/10/2016 - Zechstein Zwemtoernooi 2016 (Veendam, NED) - 1° Day | 100 Misti | 01'10''01 | 01'10''27 | 30/09/2017 - Nationale Zwemcompetitie Regio Ronde 1 (Hengelo, NED) |
Nijland Jochem - 2002 | 100 Dorso (JUNIORES) | Squalificato | 01'22''41 | 03/02/2018 - Competitie Deel 3 (Nijverdal, NED) | 200 Rana (JUNIORES) | 03'09''08 | 03'13''12 | 07/10/2018 - Zwemcompetie (Oldenzaal, NED) |
Oldenhof Wout - 2001 | 50 Dorso | 00'42''11 | 00'41''97 | 30/03/2019 - Zeskamp Deel 5 (Nijverdal, NED) | 100 Rana | 01'40''05 | 01'40''35 | 12/01/2019 - NZC Regioklasse Deel 2 (Nijverdal, NED) | 100 Misti | Squalificato | 01'36''88 | 17/03/2018 - Nationale Zwemcompetitie Regio Klasse (Lochem, NED) |
Veerman Simon - 2007 | 200 Dorso (Esordienti A) | Squalificato | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'27''01 |
Wind Tico - 1995 | 50 Dorso | 00'32''94 | 00'32''93 | 21/10/2017 - Zechstein Toernooi 2017 Classic (Veendam, NED) - 1° Day | 100 Rana | 01'25''50 | 01'24''64 | 30/09/2017 - Nationale Zwemcompetitie Regio Ronde 1 (Hengelo, NED) | 100 Misti | 01'13''48 | 01'14''00 | 30/09/2017 - Nationale Zwemcompetitie Regio Ronde 1 (Hengelo, NED) |