Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Nationale Zwemcompetitie Deel 1 (Oldenzaal, NED)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | Esordienti B | |
50 Stile Libero | Esordienti B | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | JUNIORES | |
50 Dorso | JUNIORES | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | Esordienti A | |
100 Dorso | Esordienti A | |
100 Dorso | JUNIORES | |
100 Dorso | JUNIORES | |
200 Dorso | Esordienti A | |
200 Dorso | Esordienti A | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | JUNIORES | |
100 Rana | JUNIORES | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | RAGAZZI | |
200 Rana | JUNIORES | |
200 Rana | JUNIORES | |
50 Farfalla | Esordienti A | |
50 Farfalla | Esordienti A | |
100 Farfalla | Esordienti A | |
100 Farfalla | Esordienti A | |
100 Misti | ASSOLUTI | |
100 Misti | ASSOLUTI | |
100 Misti | Esordienti B | |
100 Misti | Esordienti B | |
4x50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
4x100 Stile Libero | RAGAZZI | |
4x50 Misti | RAGAZZI | |
4x50 Misti | ASSOLUTI | |
4x100 Misti | RAGAZZI |
Nationale Zwemcompetitie Deel 1 (Oldenzaal, NED)
NED Oz&Pc
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Achterhuis Nouk - 2006 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'45''70 | 02'41''23 | 23/03/2019 - NZC Regio Ronde 4 (Hengelo, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'38''86 | 01'38''64 | 23/03/2019 - NZC Regio Ronde 4 (Hengelo, NED) |
Ankone Noa - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | Squalificato | 00'36''87 | 30/03/2019 - Overijsselse Minioren Sprint Kampioenschappen 2019 (Kampen, NED) | 100 Misti (Esordienti B) | 01'34''95 | 01'31''87 | 28/09/2019 - Minioren-Junioren Circuit Deel 1 (Wierden, NED) |
Bekhuis Jolene - 2003 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'30''89 | 01'30''66 | 03/11/2018 - Limiet Deel 2 (Markelo, NED) | 200 Rana (JUNIORES) | 03'40''54 |
Blaak Silke - 2001 | 50 Dorso | 00'42''06 | 100 Rana | 01'35''13 |
De Zeeuw Fien - 2006 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'48''21 | 02'54''59 | 23/03/2019 - NZC Regio Ronde 4 (Hengelo, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'35''32 | 01'35''82 | 21/09/2019 - Limietwedstrijd KB-B (Oldenzaal, NED) |
Groot Rouwen Nikki - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'42''72 | 00'46''14 | 30/03/2019 - Overijsselse Minioren Sprint Kampioenschappen 2019 (Kampen, NED) | 100 Misti (Esordienti B) | 01'46''76 | 01'47''54 | 28/09/2019 - Minioren-Junioren Circuit Deel 1 (Wierden, NED) |
Halen Noor - 2007 | 200 Dorso (Esordienti A) | 03'57''03 | 100 Farfalla (Esordienti A) | 02'03''38 | 02'16''19 | 11/03/2018 - Swimkick Minioren Deel 3 (Losser, NED) |
Heideman Inez - 1975 | 100 Rana | 01'31''82 | 01'30''33 | 30/09/2017 - Nationale Zwemcompetitie Regio Ronde 1 (Hengelo, NED) | 100 Misti | 01'22''53 | 01'21''57 | 30/09/2017 - Nationale Zwemcompetitie Regio Ronde 1 (Hengelo, NED) |
Hoopen Maartje - 2000 | 50 Dorso | 00'39''52 | 00'39''69 | 20/10/2018 - Limietwedstrijd (Oldenzaal, NED) | 100 Rana | 01'36''52 | 01'34''12 | 12/11/2016 - NZC Dl 2 (Barneveld, NED) | 100 Misti | 01'24''33 | 01'24''25 | 17/03/2018 - Nationale Zwemcompetitie Regio Klasse (Lochem, NED) |
Lenderink Marieke - 2004 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'15''05 | 01'12''03 | 19/11/2017 - Overijsselse Kampioenschappen Korte Baan (Nijverdal, NED) - 2° Day | 200 Rana (JUNIORES) | 03'01''60 | 02'58''96 | 16/03/2019 - NZC Hoofdklasse Deel 4 (Hoogeveen, NED) |
Leuverink Marly - 2003 | 50 Dorso | 00'39''42 | 00'44''82 | 15/10/2017 - Junioren-Jeugd-Senioren Deel 1 (Losser, NED) | 100 Rana | 01'34''46 | 01'37''01 | 12/01/2019 - NZC Regioklasse Deel 2 (Nijverdal, NED) | 100 Misti | 01'27''35 | 50 Stile Libero | 00'33''41 | 00'34''50 | 21/09/2019 - Limietwedstrijd KB-B (Oldenzaal, NED) |
Oude Egbrink Eva - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'43''40 | 00'44''44 | 11/05/2019 - Swimkickminiorenen (Oldenzaal, NED) | 100 Misti (Esordienti B) | 01'47''29 | 01'59''43 | 25/11/2018 - Miniorenlimiet Deel 1 (Losser, NED) |
Oude Egbrink Renske - 2006 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'20''17 | 01'21''84 | 23/03/2019 - NZC Regio Ronde 4 (Hengelo, NED) | 200 Rana (JUNIORES) | 03'10''86 | 03'22''02 | 23/03/2019 - NZC Regio Ronde 4 (Hengelo, NED) |
Reuvers Margot - 1995 | 50 Dorso | 00'37''64 | ||
Rohrink Romy - 2006 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'29''32 | 01'30''47 | 09/02/2019 - Knzbzwemcompetitie District Deel3 (Lochem, NED) | 200 Rana (JUNIORES) | 03'39''08 | 03'30''10 | 25/03/2018 - Juniorenjeugdcircuitdeel4 (Oldenzaal, NED) |
Schuurman Ilon - 2003 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'28''79 | 01'32''20 | 07/10/2018 - Zwemcompetie (Oldenzaal, NED) | 200 Rana (JUNIORES) | 03'29''95 |
Segerink India - 2005 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'18''01 | 01'19''52 | 19/11/2017 - Overijsselse Kampioenschappen Korte Baan (Nijverdal, NED) - 2° Day | 200 Rana (JUNIORES) | 03'09''84 | 03'07''42 | 18/11/2017 - Overijsselse Kampioenschappen Korte Baan (Nijverdal, NED) - 1° Day |
Stappenbelt Romee - 2002 | 50 Dorso | 00'36''85 | 00'37''13 | 20/10/2018 - Limietwedstrijd (Oldenzaal, NED) | 100 Misti | 01'18''56 | 50 Stile Libero | 00'30''31 | 00'30''44 | 18/06/2017 - OBK 2017 (Zwolle, NED) - 2° Day |
Westenbroek Veerle - 2008 | 200 Dorso (Esordienti A) | 03'30''63 | 100 Farfalla (Esordienti A) | 02'03''11 |
Wiggers Isa - 2005 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'35''32 | 02'50''70 | 07/10/2018 - Zwemcompetie (Oldenzaal, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'39''80 | 01'47''44 | 07/10/2018 - Zwemcompetie (Oldenzaal, NED) | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'08''12 | 01'10''88 | 23/03/2019 - NZC Regio Ronde 4 (Hengelo, NED) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Achterhuis Wout - 2004 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'24''12 | 02'38''78 | 07/10/2018 - Zwemcompetie (Oldenzaal, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'29''82 | 01'38''95 | 07/10/2018 - Zwemcompetie (Oldenzaal, NED) |
Chuchman Oleh - 2004 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'43''95 | 02'42''39 | 07/10/2018 - Zwemcompetie (Oldenzaal, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'39''76 | 01'37''68 | 07/10/2018 - Zwemcompetie (Oldenzaal, NED) |
Davina Joost - 2000 | 50 Dorso | 00'34''15 | 00'32''90 | 22/04/2018 - Competitie Deel 5 (Nijverdal, NED) | 100 Misti | 01'15''23 | 01'16''27 | 07/10/2018 - Zwemcompetie (Oldenzaal, NED) | 50 Dorso | 00'34''17 | 00'32''90 | 22/04/2018 - Competitie Deel 5 (Nijverdal, NED) |
De Zeeuw Siem - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'32''42 | 00'32''16 | 10/03/2019 - Speedo Jaargangwedstrijden 2019 (Leiden, NED) - 2° Day | 100 Misti (Esordienti B) | 01'22''25 | 01'25''04 | 10/03/2019 - Speedo Jaargangwedstrijden 2019 (Leiden, NED) - 2° Day |
Evers Bob - 2002 | 50 Dorso | 00'35''96 | 00'36''70 | 20/10/2018 - Limietwedstrijd (Oldenzaal, NED) | 100 Rana | 01'29''94 | 01'29''51 | 12/01/2019 - NZC Regioklasse Deel 2 (Nijverdal, NED) | 100 Misti | 01'18''51 | 01'18''80 | 22/04/2018 - Competitie Deel 5 (Nijverdal, NED) |
Evers Niek - 2007 | 200 Dorso (Esordienti A) | 03'06''08 | 03'18''19 | 07/10/2018 - Zwemcompetie (Oldenzaal, NED) | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'19''58 | 01'20''90 | 11/05/2019 - Swimkickminiorenen (Oldenzaal, NED) |
Groot Rouwen Mika - 2004 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'20''87 | 01'18''76 | 23/03/2019 - NZC Regio Ronde 4 (Hengelo, NED) | 200 Rana (JUNIORES) | 03'03''99 | 03'02''29 | 23/03/2019 - NZC Regio Ronde 4 (Hengelo, NED) |
Halteren Basten - 2004 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'22''31 | 02'25''48 | 07/10/2018 - Zwemcompetie (Oldenzaal, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'24''70 | 01'22''08 | 07/10/2018 - Zwemcompetie (Oldenzaal, NED) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'11''46 | 01'12''26 | 23/03/2019 - NZC Regio Ronde 4 (Hengelo, NED) |
Jansen Oscar - 2005 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'24''10 | 01'35''32 | 09/02/2019 - Knzbzwemcompetitie District Deel3 (Lochem, NED) | 200 Rana (JUNIORES) | 03'34''29 | 03'58''33 | 20/01/2018 - Junioren En Jeugd Circuit Ronde 3 (Markelo, NED) |
Kip Wouter - 2003 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'12''39 | 01'12''95 | 23/03/2019 - NZC Regio Ronde 4 (Hengelo, NED) | 200 Rana (JUNIORES) | 02'58''48 | 02'57''64 | 23/03/2019 - NZC Regio Ronde 4 (Hengelo, NED) |
Kogelman Wout - 2004 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'16''14 | 02'15''80 | 18/11/2018 - Overijsselse Kampioenschappen Korte Baan 2018 (Nijverdal, NED) - 2° Day | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'19''13 | 01'20''78 | 14/01/2018 - Competitiedeel2 (Oldenzaal, NED) |
Leuverink Liam - 2007 | 200 Dorso (Esordienti A) | 02'50''39 | 02'54''92 | 04/05/2019 - Limiet (Vriezenveen, NED) | 100 Farfalla (Esordienti A) | Squalificato | 01'37''52 | 11/05/2019 - Swimkickminiorenen (Oldenzaal, NED) |
Oude Egbrink Bart - 2003 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'09''42 | 01'14''90 | 23/03/2019 - NZC Regio Ronde 4 (Hengelo, NED) | 200 Rana (JUNIORES) | 02'53''70 | 03'02''29 | 23/03/2019 - NZC Regio Ronde 4 (Hengelo, NED) |
Oude Egbrink John - 1973 | 50 Dorso | 00'32''24 | 00'32''35 | 17/06/2018 - Overijsselse B-Kampioenschappen 2018 (Zwolle, NED) - 2° Day | 50 Dorso | 00'32''26 | 00'32''35 | 17/06/2018 - Overijsselse B-Kampioenschappen 2018 (Zwolle, NED) - 2° Day |
Overmars Teun - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'35''48 | 00'36''51 | 11/05/2019 - Swimkickminiorenen (Oldenzaal, NED) | 100 Misti (Esordienti B) | 01'31''25 | 01'31''08 | 28/09/2019 - Minioren-Junioren Circuit Deel 1 (Wierden, NED) |
Padberg Joost - 2000 | 50 Dorso | 00'33''32 | 00'33''80 | 07/10/2018 - Zwemcompetie (Oldenzaal, NED) | 100 Rana | 01'21''12 | 01'21''95 | 07/10/2018 - Zwemcompetie (Oldenzaal, NED) | 100 Misti | 01'13''36 | 01'14''50 | 07/10/2018 - Zwemcompetie (Oldenzaal, NED) |
Stamsnieder Finn - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'37''10 | 00'36''36 | 30/03/2019 - Overijsselse Minioren Sprint Kampioenschappen 2019 (Kampen, NED) | 100 Misti (Esordienti B) | 01'27''90 | 01'26''89 | 28/09/2019 - Minioren-Junioren Circuit Deel 1 (Wierden, NED) |
Tintelen Bastiaan - 1998 | 50 Dorso | 00'34''76 | 00'35''64 | 07/10/2018 - Zwemcompetie (Oldenzaal, NED) | 100 Rana | 01'19''95 | 01'19''09 | 30/09/2017 - Nationale Zwemcompetitie Regio Ronde 1 (Hengelo, NED) | 100 Misti | Squalificato | 01'10''58 | 30/09/2017 - Nationale Zwemcompetitie Regio Ronde 1 (Hengelo, NED) |
Zum Grotenhoff Jens - 2002 | 50 Dorso | 00'31''73 | 00'32''93 | 16/12/2018 - OBK Korte Baan 2018 (Zwolle, NED) - 2° Day | 100 Rana | 01'23''10 | 01'29''71 | 12/01/2019 - NZC Regioklasse Deel 2 (Nijverdal, NED) | 100 Misti | 01'10''41 | 01'15''75 | 22/04/2018 - Competitie Deel 5 (Nijverdal, NED) |