Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Letno Odprto Zdruzeno Prvenstvo Slovenije 2019 (Kranj, SLO) - 2° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
200 Dorso | ASSOLUTI | |
200 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
Mistaffetta 4x100 Misti | JUNIORES Kadeti in kadetinje | |
Mistaffetta 4x100 Misti | CADETTI Mladinci in mladinke | |
800 Stile Libero | ASSOLUTI | |
800 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI Spareggio | |
200 Dorso | ASSOLUTI Finale | |
200 Dorso | JUNIORES Mladinci in kadeti Finale | |
200 Dorso | RAGAZZI Finale | |
200 Dorso | ASSOLUTI Finale | |
200 Dorso | CADETTI Mladinke in kadetinje Finale | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | |
100 Stile Libero | JUNIORES Mladinci in kadeti Finale | |
100 Stile Libero | RAGAZZI Finale | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | |
100 Stile Libero | CADETTI Mladinke in kadetinje Finale | |
100 Stile Libero | JUNIORES Finale | |
200 Misti | ASSOLUTI Finale | |
200 Misti | JUNIORES Mladinci in kadeti Finale | |
200 Misti | RAGAZZI Finale | |
200 Misti | ASSOLUTI Finale | |
200 Misti | CADETTI Mladinke in kadetinje Finale | |
200 Misti | JUNIORES Finale | |
50 Rana | ASSOLUTI Finale | |
50 Rana | JUNIORES Mladinci in kadeti Finale | |
50 Rana | RAGAZZI Finale | |
50 Rana | ASSOLUTI Finale | |
50 Rana | CADETTI Mladinke in kadetinje Finale | |
50 Rana | JUNIORES Finale | |
Mistaffetta 4x100 Misti | ASSOLUTI |
Letno Odprto Zdruzeno Prvenstvo Slovenije 2019 (Kranj, SLO) - 2° Day
50 Rana RAGAZZI Finale
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. FINA |
---|---|---|---|---|---|
1 | Cirovic Filip | 2004 | SLO Plavalni Klub Inles Ribnica | 00'32''26 | |
2 | Vodenik Jan | 2003 | SLO Plavalni Klub Neptun Celje | 00'32''32 | |
3 | Klemenc Matic | 2003 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | 00'32''35 | |
4 | Predalic Luka | 2004 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | 00'32''39 | |
    | Dovc Lan | 2003 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 00'32''39 | |
6 | Stern Timotej | 2003 | SLO Plavalno Drustvo Maribor | 00'32''81 | |
7 | Celik Jaka | 2003 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 00'32''92 | |
8 | Koros Anze | 2003 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 00'33''06 |