Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Majstrovstva Sr Juniorov (Bratislava, SVK) - 1° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
400 Misti | RAGAZZI | |
400 Misti | JUNIORES | |
400 Misti | CADETTI | |
400 Misti | JUNIORES | |
50 Stile Libero | JUNIORES | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | CADETTI | |
50 Stile Libero | JUNIORES | |
100 Rana | JUNIORES | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | CADETTI | |
100 Rana | JUNIORES | |
200 Dorso | JUNIORES | |
200 Dorso | RAGAZZI | |
200 Dorso | CADETTI | |
200 Dorso | JUNIORES | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | CADETTI | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
1500 Stile Libero | JUNIORES | |
1500 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | JUNIORES Spareggio | |
4x100 Misti | JUNIORES | |
4x100 Misti | CADETTI | |
50 Stile Libero | JUNIORES Finale | |
50 Stile Libero | RAGAZZI Finale | |
50 Stile Libero | CADETTI Finale | |
50 Stile Libero | JUNIORES Finale | |
100 Rana | JUNIORES Finale | |
100 Rana | RAGAZZI Finale | |
100 Rana | CADETTI Finale | |
100 Rana | JUNIORES Finale | |
200 Dorso | JUNIORES Finale | |
200 Dorso | RAGAZZI Finale | |
200 Dorso | CADETTI Finale | |
200 Dorso | JUNIORES Finale | |
50 Farfalla | JUNIORES Finale | |
50 Farfalla | RAGAZZI Finale | |
50 Farfalla | CADETTI Finale | |
50 Farfalla | JUNIORES Finale | |
1500 Stile Libero | CADETTI | |
1500 Stile Libero | JUNIORES | |
Mistaffetta 4x100 Misti | CADETTI |
Majstrovstva Sr Juniorov (Bratislava, SVK) - 1° Day
SVK Plavecky Klub Tenax Zilina
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Boskova Livia - 2002 | 50 Stile Libero (CADETTI) | 00'29''13 | 00'28''65 | 10/11/2018 - Severoslovenska Liga, 4° Kolo (Zilina, SVK) | 200 Dorso (CADETTI) | 02'52''58 | 02'39''53 | 06/05/2018 - Orca Cup 2018 (Bratislava, SVK) - 3° Day | 100 Dorso (CADETTI) | 01'15''69 | 01'14''29 | 04/05/2018 - Orca Cup 2018 (Bratislava, SVK) - 1° Day |
Dzurillova Alexandra - 2005 | 400 Misti (JUNIORES) | 05'56''77 | 06'11''36 | 23/03/2018 - Jarna Cena Ziliny (Zilina, SVK) - 1° Day | 1500 Stile Libero (JUNIORES) | 20'57''96 |
Dzurillova Eva - 2002 | 50 Stile Libero (CADETTI) | 00'29''25 | 00'29''39 | 06/05/2017 - Orca Cup 2017 (Bratislava, SVK) - 2° Day | 100 Rana (CADETTI) | 01'24''19 | 01'20''76 | 16/06/2017 - Majstrovstva SR Juniorov a Seniorov (Bratislava, SVK) - 1° Day |
Hanakova Ema - 2005 | 100 Rana (JUNIORES) | 01'21''62 | 01'22''74 | 01/03/2019 - Velka Cena Slovenska (Bratislava, SVK) - 1° Day | 1500 Stile Libero (JUNIORES) | 21'04''98 |
Marusakova Emma - 2003 | 50 Stile Libero (CADETTI) | 00'27''62 | 00'27''30 | 24/03/2018 - Jarna Cena Ziliny (Zilina, SVK) - 2° Day | 200 Dorso (CADETTI) | 02'26''90 | 02'19''29 | 10/05/2019 - Romanian International Swimming Championships (Bucuresti, ROU) - 2° Day | 50 Farfalla (CADETTI) | 00'28''84 | 00'28''94 | 02/03/2018 - Velka Cena Slovenska (Bratislava, SVK) - 1° Day | 50 Stile Libero (CADETTI Finale) | 00'27''48 | 00'27''30 | 24/03/2018 - Jarna Cena Ziliny (Zilina, SVK) - 2° Day | 200 Dorso (CADETTI Finale) | 02'22''11 | 02'19''29 | 10/05/2019 - Romanian International Swimming Championships (Bucuresti, ROU) - 2° Day | 50 Farfalla (CADETTI Finale) | 00'29''42 | 00'28''94 | 02/03/2018 - Velka Cena Slovenska (Bratislava, SVK) - 1° Day | 100 Dorso (CADETTI) | 01'06''77 | 01'04''04 | 12/05/2019 - Romanian International Swimming Championships (Bucuresti, ROU) - 4° Day |
Staudingerova Petra - 2005 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'28''75 | 00'28''88 | 23/03/2019 - Jarna Cena Ziliny (Zilina, SVK) - 2° Day | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'29''40 | 00'29''70 | 28/04/2019 - Orca Cup 2019 (Bratislava, SVK) - 3° Day | 50 Farfalla (JUNIORES Finale) | 00'29''86 | 00'29''70 | 28/04/2019 - Orca Cup 2019 (Bratislava, SVK) - 3° Day |
Svrckova Kristina - 2004 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'28''84 | 00'29''05 | 02/03/2019 - Velka Cena Slovenska (Bratislava, SVK) - 2° Day | 100 Rana (JUNIORES) | 01'24''09 | 01'24''34 | 01/03/2019 - Velka Cena Slovenska (Bratislava, SVK) - 1° Day | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'30''51 | 00'31''33 | 01/03/2019 - Velka Cena Slovenska (Bratislava, SVK) - 1° Day | 50 Farfalla (JUNIORES Finale) | 00'30''87 | 00'31''33 | 01/03/2019 - Velka Cena Slovenska (Bratislava, SVK) - 1° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Hrabovsky Alexander - 2001 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'26''00 | 00'26''02 | 23/03/2019 - Jarna Cena Ziliny (Zilina, SVK) - 2° Day | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'27''38 | 00'27''77 | 02/03/2018 - Velka Cena Slovenska (Bratislava, SVK) - 1° Day | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'03''12 | 01'02''93 | 23/03/2019 - Jarna Cena Ziliny (Zilina, SVK) - 2° Day | 50 Farfalla (JUNIORES Finale) | 00'27''28 | 00'27''77 | 02/03/2018 - Velka Cena Slovenska (Bratislava, SVK) - 1° Day |
Mihalda Matej - 2002 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'26''83 | 00'26''26 | 02/03/2019 - Velka Cena Slovenska (Bratislava, SVK) - 2° Day | 100 Rana (JUNIORES) | 01'21''76 | 01'20''25 | 02/03/2018 - Velka Cena Slovenska (Bratislava, SVK) - 1° Day | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'29''12 | 00'28''70 | 01/03/2019 - Velka Cena Slovenska (Bratislava, SVK) - 1° Day |
Strnad Jakub - 2001 | 400 Misti (JUNIORES) | 05'03''86 | 05'01''25 | 27/04/2019 - Orca Cup 2019 (Bratislava, SVK) - 2° Day | 100 Rana (JUNIORES) | 01'11''98 | 01'10''76 | 13/04/2019 - Jarne M-SSO B, A, J, S - 1. Kolo (Zilina, SVK) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'27''92 | 00'28''47 | 24/03/2019 - Jarna Cena Ziliny (Zilina, SVK) - 3° Day | 100 Rana (JUNIORES Finale) | 01'11''28 | 01'10''76 | 13/04/2019 - Jarne M-SSO B, A, J, S - 1. Kolo (Zilina, SVK) |
Synak Andrej - 2001 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'25''65 | 00'25''66 | 25/05/2018 - Majstrovstva Sr Juniorov (Zilina, SVK) - 1° Day | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'27''41 | 00'27''24 | 01/03/2019 - Velka Cena Slovenska (Bratislava, SVK) - 1° Day | 50 Farfalla (JUNIORES Finale) | 00'27''00 | 00'27''24 | 01/03/2019 - Velka Cena Slovenska (Bratislava, SVK) - 1° Day |
Vallo Denis - 2001 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'24''60 | 00'24''70 | 27/04/2019 - Orca Cup 2019 (Bratislava, SVK) - 2° Day | 100 Rana (JUNIORES) | 01'10''53 | 01'11''22 | 23/03/2019 - Jarna Cena Ziliny (Zilina, SVK) - 2° Day | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'27''20 | 00'26''39 | 25/05/2018 - Majstrovstva Sr Juniorov (Zilina, SVK) - 1° Day | 50 Stile Libero (JUNIORES Finale) | 00'24''70 | 00'24''70 | 27/04/2019 - Orca Cup 2019 (Bratislava, SVK) - 2° Day | 50 Farfalla (JUNIORES Finale) | 00'27''27 | 00'26''39 | 25/05/2018 - Majstrovstva Sr Juniorov (Zilina, SVK) - 1° Day |